Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Today, ROM, plášť.

jan.hronik (22)|23.12.2008 00:08
Zdravím, jsem "šťastný" majitel Raphaela, přešel jsem z HTC TyTN.
Přechod na VGA je trošku problém, protože vše co jsem nasyslil bylo pro QVGA chybí.

TouchFlow mě zatím nějak nepřesvědčilo, takže jsem stáhl HTC Home pro VGA, ale ten prostor na displayi je obrovský a např. okénka s přehledem zpráv, zmeškaných hovorů prťavá. Zkusil jsem předtím kombinovat TF3 a Second Today s PocketBreeze a zatím mi to přišlo asi nejrozumnější, až na ovládání TF3.
Jaké byste doporučili Today (případně kombinace s Second today)?

Jakou romku? Přečetl jsem kdeco, ale u každé by se našlo něco. Mám raději osekanější, ale rychlejší a stabilnější. Se slzou v oku vzpomínám na romky (krátké Ó 8-) ) od MRH pro TyTN.

Máte někdo také lehce přesahující okraj tlačítka "Home" pod displayem? Dal jsem to do opravy, zlepšilo se to, ale stále to není zároveň s displayem. Asi jsem princezna na hrášku.

Díky za tipy. HH
Isomil (47)|23.12.2008 10:36
Touch flo nepoužívám.
Osvědčila se mi kombinace SPB pocket plus, phone suite, wireles monitor
Možnost nadefinovat si několik "today" a na ně lze umístit cokoliv podle přání.
Sako verife (476)|23.12.2008 18:53
taky TF3D nepouzivam a pouzivam SPB Pocket Plus (seznam programu ktery pouzivam najdes v jinym vlakne ve kterem se vypisuje uzitecny soft ktery bez problemu majitele Ralphika pouzivaji.

Zkousel jsem i Mobile shell ale nevyhovuje me tak jsem se vratil k Pocket Plus.

Nejak me unika co ti nefunguje za programy ktery jsi pouzival na jinem pocket pc ktere melo mensi rozliseni. Ja pouzivam porad stejny programy a jeste nikdy jsem nezaznamenal jediny problem s rozlisenim VGA.