Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jde přeložit TouchFlo 3D na HD?

Peta_ce4you (314)|18.12.2008 14:07
Můžu nějak přeloži TouchFlo 3D na HD?

Díky
osch (1330)|18.12.2008 14:47
Pomocí Diamond TF3D config. Je potřeba poslední verze (0.6.7). V záložce Tweaks je podzáložka Language a tam jen vybereš Czech. Uložíš a SR.
empiK (137)|18.12.2008 22:38
jsem zaregistrovanej na xda, ale kdyz se snazim napsat neco do diskuse a nebo stahnout nejaky soubor, tak na me vzdycky vybafne voskliva hlaska. Co s tim?

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

hafush (136)|18.12.2008 22:52
Počítám,že jsi si dělal novou registraci.
Pokud ano a ještě se ti nepovedlo nic stáhnout,tak je to tím,že registrace nebyla dokončena,protože si nepotvrdil aktivační odkaz,který ti byl zaslán na e-mail.
Měl jsem stejný problém způsobený tím,že mi žádný e-mail nepřišel,nejspíš skončil v koši jako SPAM. To víš - centrum.cz.
Zkus si udělat další registraci a kdyby pořád e-mail nepřicházel,tak si ho nech poslat jinam.
empiK (137)|18.12.2008 22:56
[quote=osch]Pomocí Diamond TF3D config. Je potřeba poslední verze (0.6.7). V záložce Tweaks je podzáložka Language a tam jen vybereš Czech. Uložíš a SR.[/quote]

Jen pro detailisty, Language je v zalozce Appearance :)
empiK (137)|18.12.2008 23:08
[quote=hafush]Počítám,že jsi si dělal novou registraci.
Pokud ano a ještě se ti nepovedlo nic stáhnout,tak je to tím,že registrace nebyla dokončena,protože si nepotvrdil aktivační odkaz,který ti byl zaslán na e-mail.
Měl jsem stejný problém způsobený tím,že mi žádný e-mail nepřišel,nejspíš skončil v koši jako SPAM. To víš - centrum.cz.
Zkus si udělat další registraci a kdyby pořád e-mail nepřicházel,tak si ho nech poslat jinam.[/quote]

JJ, diky to je ono.