Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...

tomsoft (2734)|24.1.2010 17:36
A uložit příloha nebo ten vložený obrázek nejde? To by mělo jít, ne?
Robo (50)|25.1.2010 19:09
No praveze nejde. Ako som uz pisal, priloha tam nie je. A ked mi prezradis ako obrazok v tele mailu ulozit ako subor, budem ti velmi vdacny.:yes:
airswipe (15)|25.1.2010 22:24
řekl bych, že by tohle mohla patřit pod ladění :) HDčka... problém je ale v tom, že HD není v nabídce... tak zkuste trochu zahltit vývojáře informačními maily, kdy ho přidají a snad si budeme moct brzo taky nějakou tu folii objednat...
SKINY NA TELEFÉNY
tomsoft (2734)|26.1.2010 08:23
[quote=Roboo]No praveze nejde. Ako som uz pisal, priloha tam nie je. A ked mi prezradis ako obrazok v tele mailu ulozit ako subor, budem ti velmi vdacny.:yes: [/quote] No to bohužel mailový klient Outlook neumí. Pokud je obrázek v obsahu mailu, tak je to v pr.... :)
Ale mohl by to umět třeba jiný mailový klient, který se dá používat na Windows Phone, ale to jsem nezkoušel.

blackman_82_ce4you (255)|29.1.2010 12:37
Nevíte o nějaké ROM wm 6.1, která je víceméně jako origo 1.59.707 ... s TF3D 2.1 (bez sense) z HTC Pro2? Jde mi o režim naležato. Zkusil jsem ROM od Duttyho ale nepřišla mi tak svižná jako je ta originální :o( Jinak asi cz do této origo verze nedostanu že? Resp. jsem to zkusil a nic se nestalo ...

Na xda ... se teď poslední dobou hemží jen ROM s wm 6.5... a sense 2.5 :o( Po 10 stránkách jsem to vzdal :o(

EDIT: narazil jsem na Kwbr Topix 3.1.2 tak jsem zvědavej ... Kdyby jste věděli o jiné tak dejte vědět díky
Godin_ce4you (46)|4.2.2010 10:44
Ahoj všem, začal jsem používat ROMku XannyTech Grid Evo 1.9B with htc messaging, ale u TotalCommanderu nevím, jakým způsobem ho zavírat. Vůbec se mi nezobrazuje zavírací křížek. Díky za každý tip.
tomsoft (2734)|4.2.2010 12:48
Ahoj,
tato verze ROM obsahuje jádro 28205, které má prvky na ovládání dole (Start, OK, zavření atd...) bohužel Total Commander na to není přizpůsoben a oprava zatím není. Al ev celé rom je nastaveno zavření jakékoli aplikace krátkým stiskem HW tlačítka "Šipka". Dlouhým stiskem stejného HW tl. se každá aplikace jen minimalizuje.
Takže používej krátký stisk šipky.
lula_ce4you (57)|4.2.2010 15:02
to Godin:
já TC zavírám takto: na horní liště (když máš spuštěného tc) je \ a .. podrž chvíli dýl .. rozbalí se ti roleta a dole je konec. Tak na něj ťapni.
Snad ti to bude vyhovovat , já jsem si už zvykl. ahoj
rady4_ce4you (229)|5.2.2010 07:42
[quote=blackman_82]Nevíte o nějaké ROM wm 6.1, která je víceméně jako origo 1.59.707 ... s TF3D 2.1 (bez sense) z HTC Pro2? Jde mi o režim naležato. Zkusil jsem ROM od Duttyho ale nepřišla mi tak svižná jako je ta originální :o( Jinak asi cz do této origo verze nedostanu že? Resp. jsem to zkusil a nic se nestalo ...

Na xda ... se teď poslední dobou hemží jen ROM s wm 6.5... a sense 2.5 :o( Po 10 stránkách jsem to vzdal :o(

EDIT: narazil jsem na Kwbr Topix 3.1.2 tak jsem zvědavej ... Kdyby jste věděli o jiné tak dejte vědět díky [/quote]



Pouzivam tuhle KwbrTopix 3.5 (Jan.30.2010) * WM6.1 a jde i na lezato a dokonce je mozne dohrat do cele ROM cestinu (ne sunysoft)


link
rady4_ce4you (229)|10.2.2010 07:15
Nevíte někdo jak by se dala změnit barva zvýraznění u položky na kterou když kliknu je zelená?
bjirka (380)|10.2.2010 13:11
HD Tweak?
Tam nějaká taková volba je, ale jestli to funguje a je to na tohle to budeš muset prakticky vyzkoušet sám. Nikdy jsem to nezkoumal.
Helle_ce4you (34)|11.2.2010 03:13
Kwbr Topix 3.1.2 je super, doporučuji. Ještě se podívej na vlákno v Mio a Treo tam je o ní víc.
karlosmikos (36)|15.2.2010 19:18
Ahoj, potřeboval bych radu někoho zkušenějšího do dneška jsem měl HTC Kaiser a flashoval jsem rádia a romky jako na běžícím pásu, ale dneska jsem nafasoval HTC HD a jsem v pasti :-)

Jelikož jsem moc spěchal a nechtěl studovat jak získat od Oliho Hard SPL nahrál jsem Uspl verzi 2.5, teď si ale nejsem jisty jestli takto můžu flashovat i rádia nebo pouze romky ?

A pak jsem ještě nikde nenašel pokud bych chtěl přejít na hardSPL zda je nutné se nejdřív zbavit USPL nebo je možné to natvrdo přehrát.

Předem díky za fundovanou odpověď :-)

Robo (50)|19.2.2010 15:37
Ako docielit, aby 1 quick link na Home obrazovke
vo WM6.5 spustil fotak a 2. kameru?
tomsoft (2734)|19.2.2010 17:16
Vytvoř si dva zástupce z \windows\camera.exe
1. na tom jednom zástupci uprav parametry ve vlastnostech a přidej tam parametry /i
2. na tom druhém zástupci uprav parametry ve vlastnostech a přidej tam parametry /v

/i = foťák
/v = kamera
00341235_fotak_qlYw.jpg 00341235_kamera_cYKi.jpg
Robo (50)|20.2.2010 11:38
Dik, to je presne to co som potreboval.

Este ma napada:
1) Napriek tomu, ze mam nastavene automaticke updatovanie pocasia kazde 3 hodiny, tak sa neaktualizuje (ked je zobrazena HOME obrazovka). Ked sa prepnem na zalozku pocasia, tak sa zaktualizuje bez toho aby som musel kliknut na update. Je to normalne spravanie, alebo je to dane ROMkou?
2) Je nejaka 6.5 ROMka kde je na HOME obrazovke zobrazenych viac zaznamov z kalendara? Resp. nejaky SW, ktory to zobrazi? Skin? Mensie hodiny? Spodne ikony uz mam mensie (je ich 5), takze je o trochu viac miesta.
Dik
Srnka_ce4you (4)|9.3.2010 21:04
Zdravim, mam jednu otazku. Po flashovani oficialnej ROMky 1.14 na oficialnu 1.56 sa automaticky zmeni aj SPL z 1.14 na 1.54? Dakujem za odpoved.
Robo (50)|11.3.2010 22:41
Vcera som flashoval ROM WM6.5 Xanny 2.5 LEO bez HTC Messagingu. Od fashnutia mam problemy s SD kartou. Dost casto sa strati zo zoznamu (Total Commander, File Explorer). Pomoze restart, alebo aj vybratie a zasunutie karty. S oficialnou resp. Miri ROMkou to nerobilo. Power management som vypol pre SD kartu, nepomohlo. Co s tym?
batt_ce4you (135)|13.3.2010 12:15
Včera a dnes se objevily nové ROM:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=645438
TouchHD WM6.5 ROM V14(Core 23545) với Manila_2_5_20121412_1(Leo_V2.10

http://htcpedia.com/soft/htc-blackstone-rom.html
MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE [120310]
MaryOne WWE Build 23547 - Sense 2.5.20121412.0 - WWE [120310]

Vyzkoušel jsem všechny tři a nakonec zakotvil u MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE.... Skvělá záležitost, zatím jsem po 3 hodinách nenašel žádný problém








Robo (50)|13.3.2010 13:00
Uz som vyriesil ten "problem" s 8GB MicroSD kartou ... Zistil som, ze niektore subory sa z karty daju precitat, ale niektore nie. Islo hlavne (a mozno iba) o subory s novsim datumom. Zrejme system zapisoval do nejakeho "postihnuteho" adresara (napr. Application Data) a tam sa sekol a vyriesil to tym, ze odstranil "Storage Card" zo zoznamu. Kartu som vyformatoval v citacke na FAT32 a zatial drzi. Len neviem, preco sa mi to prejavilo az v novej ROMke ...
tomsoft (2734)|13.3.2010 14:22
Mohlo se to projevit třeba proto, že tam autor dal jiné (novější - starší) zkrátka jiné ovladače.
Když vezmu v úvahu fakt, že na některých ROM v režimu ActiveSync trvá oprvadu hodně dlouho, než se zkopíruje třeba 20MB soubor. Na jiných ROM se stejný soubor kopíruje o více jak polovinu času, takže to může dělat paseku....
Robo (50)|13.3.2010 15:25
VYMAZAT
airswipe (15)|19.3.2010 08:17
Všiml jsem si, že prodávají CAR USB MP3, krabičku, co strčíte do zapalovače, zapnete ladění a ono se spojí s radiem v autě... Když to umí jakýsi čínský výrobek, nemohlo by to umět i HD? :) [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Jirka_j (186)|19.3.2010 19:45
[quote=batt]Včera a dnes se objevily nové ROM:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=645438
TouchHD WM6.5 ROM V14(Core 23545) với Manila_2_5_20121412_1(Leo_V2.10

http://htcpedia.com/soft/htc-blackstone-rom.html
MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE [120310]
MaryOne WWE Build 23547 - Sense 2.5.20121412.0 - WWE [120310]

Vyzkoušel jsem všechny tři a nakonec zakotvil u MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE.... Skvělá záležitost, zatím jsem po 3 hodinách nenašel žádný problém
[/quote]

Testnul jsem taky tuto ROM, nějak moc mi nešla, nefungoval zvuk při příchodu SMS, asi třikrát za den mi zatuhla, nepěkné písmo na klávesnici a obrazovka s nastavením hlasitosti taky nic moc, nahrál jsem zpět Miriho ROM a je to o něčem jiném.
tomsoft (2734)|19.3.2010 23:11
Ty ROMky rostou jak houby po dešti :)
Já zakotvil u KWBR Topix 3.5.6 + tentokrát se Sense a Co0kie's Home Tab. Parádička :yes:
KWBR je prostě :yes:

[quote=Jirka_j] ... nefungoval zvuk při příchodu SMS[/quote] Nedal jsi tam češtinu?

00342700_01_83nD.jpg 00342700_02_5pF.jpg
Robo (50)|23.3.2010 20:49
Ta KWBR vyzera dobre. Updatuje sa pocasie, ked je zobrazeny HOME? Na ROMkach ktore som skusal sa updatovalo az po kliknuti na ikonu pocasia. A neda sa nastavit pocet Quick Linkov na 25? Napr. Max Manila 2.5 v2.9 ich vie max 20, ale zmestilo by sa aj 25 :)
tomsoft (2734)|23.3.2010 23:29
Počasí - nevím, nemám nastaveno na automaticky. Dělám si to sám :)
A počet zástupců v QuickLinks... MaxManila už není IN :)
S použitím Co0kie's Home Tab je to téměř dokonalé a počet zástupců se dá nastavit až na 60 :yes: + další celkem dost věcí navíc.
Robo (50)|25.3.2010 21:03
Tom, tak som odinstaloval Max Manilu :) a nainstaloval ten Co0kie ...
Chybaju mi tam ikony s notifikaciami - zmeskane hovory, nove SMS/maily, ....
A v kalendari sa mi podarilo zobrazit "iba" 4 zaznamy, a podla screenshotov by mal vediet az 5 :)
Co sa mi ale "nepaci" je, ze po odinstalovani tej Max Manily sa mi znepriehladnil ten stvorcek, ktory oznacuje zvolenu poziciu na spodnej liste - je biely a ma byt priehladny. Asi budem muset urobit Hard Reset :( alebo zeby nie?
tomsoft (2734)|25.3.2010 22:52
Bohužel ten bordel tam zůstal z MaxManily, s tím asi nic neuděláš (jen HR) - jsou to podobné aplikace a pak už to není ono...
Ikony s notif. tam normálně mám a fungují.
Počet těch událostí záleží, jestli jsou zobrazeny ikony záložek... ale malá finta: nastav si tam těch 5 událostí a pak na Home, když budeš vidět ty např. dvě události, šoupni prstem se shora dolů po těch událostech a zobrazí se ti 5 událostí.
Já jsem taky měl Max a dopadlo to podobně, uděla jsem HR a je klid. Ono by se to asi dalo vyřešit nějakým cabem, který mění ikony záložek, ale než to hledat a zkoušet, není 100% jistota že to bude fungovat. Já už tohle neřeším. Udělám HR a je klid :)

P.S.
A nemáš tam asi nainstalované moje CABY že? Jinak by jsi měl ten formát datumu v hezčím tvaru...
00343036_home_HC0N.jpg
jval (453)|26.3.2010 05:56
Tak jsem po dlouhém používání EnergyROMek zkusil Topix od kwbr a můžu říct, že takhle rychlou ROMku jsem v HD ještě neměl. Bomba.
Robo (50)|26.3.2010 09:13
Tom, tu "fintu" som samozrejme pouzil, inak by som tam nemal ani tie 4 udalosti :) Uz aj ja ich mam 5. Ani v podtstate neviem ako ... iba som preusporiadal poradie ikoniek v Home Screen Tabs a uz ich tam bolo 5 ;)
A s tym hladanim riesenia mas asi pravdu, ze najlepsi bude HR a bude istota ... a rovno to prevalim Topixom, aj "jval" chvali :yes:
Plus: predtym som si nevsimol tie male cisielka u SMS/mailu oznamujuce pocet neprecitanych sprav, takze je to OK.
Plus: nedari sa mi odobrat ikonu z Quick Links, aj svieti cerveny krizik a ked dam Done tak nic. Ale mozno HR/flash vsetko vyriesi ... :D
Stegho (58)|26.3.2010 10:54
Tak to vyzera, ze by som upgradol znova aj ja? To posledne, co si mi doporucil, TOMe, bolo dobre, ale nie uplne excelentne (mrzlo mi to akonahle som synchronizoval kalendar), tak som celkom nakloneny k tomu, spravit si to nanovo...

PS: Asi som uplne out, ale co to je ten HTC Messaging, resp. aky je rozdiel medzi tym, ho mat a ho nemat?
tomsoft (2734)|26.3.2010 22:37
Rozdíl je v psaní SMS/MMS. Bez Messagingu se to vše dělá přes klasický POutlook, s Messagingem se zprávy píšou v rozhraní podobné TouchFLO, psortě to není outlook :)
Někomu vyhovuje to, někomu zase ono... to už je život.
batt_ce4you (135)|27.3.2010 07:18
Na výběr podle gusta je sedm nových Energy ROM z 26. 3 - http://hotfile.com/list/371953/fe87954
tomsoft (2734)|27.3.2010 22:32
[h]KWBR Topix 3.5.7 [Sense 2.5.2012][5.2.21897][/h]Tak KWBR má již své HD OK a hend je tady nová verze.
Autorem posené změny:
[color=blue]- CE OS 5.2.21897 (21897.5.0.91)
- Opera update 9.70.35951.0[/color]

Takže o proti 3.5.6 je hlavní změna jen v buildu, který by měl být zase o kousek svižnější a stabilnější.
Ohlasy na XDA jsou, alespoň zatím, jen kladné :)

K ROM samotné...
Vše důležité jako volání, SMS/MMS, IGO+TMC, datové připojení, MyLocation, internet, vše funkční na 100%
Prostě klasika jak je už od KWBR zvykem. Rychlá, stabilní a téměř dokonalá.
Sám jsem ihned flešnul a zase udělal CABS jen pro tuto verzi ROM s HTC Sense.
Za posledních 10 hodin s touto ROM, můžu říct, že je lepší než 3.5.6 :yes:
00343119_01_qlZw.jpg 00343119_02_PJ7U.jpg 00343119_03_upb2.jpg 00343119_04_upb1.jpg
Stegho (58)|28.3.2010 07:10
[quote=tomsoft][h]KWBR Topix 3.5.7 [Sense 2.5.2012][5.2.21897][/h]Tak KWBR má již své HD OK a hend je tady nová verze.

Sám jsem ihned flešnul a zase udělal CABS jen pro tuto verzi ROM s HTC Sense.
Za posledních 10 hodin s touto ROM, můžu říct, že je lepší než 3.5.6 :yes: [/quote]

Dobre rano, clovece Tome, Ty si fakt rychly. Ono to este ani poriadne nevyslo, Ty uz to hlasis ako odskusane! :)
Prosim, co si chcel povedat tym, ze si udelal CABS pro tuto verzi? CABSy coho? Dal som si tu pracu a siel na Tvoj WEB to checknut predtym, nez to postnem (vidis, ako sa snazim! :))) !), je to len vyslovene pre SPB, alebo nieco dalsie?

A este otazka - aku klavesnicu teraz pouzivas? Resp. z kade beries CZ klavesnicu?

Peknu nedelu a letny cas prajem vsetkym! :)
tomsoft (2734)|28.3.2010 10:33
Ahoj Stegho,
Na mém webu to je až teď... link
CABs tam jsou taky :)
A klávesnici používám pořád tu stejnou, tu, co je v ROM jako default, přidávám jen českou xt9ku, kterou jsem jednou kdysi dávno upravoval a dokud se nějak výrazně nezmění jádro OS, resp. ta výchozí klávesnice tak to bude i fungovat.
Žádná jiná soft klávesnice v ROM ani v CABech není, takže si tam může každý dohrát tu svou.
Stegho (58)|29.3.2010 07:54
Diky Tome,

ja som sa povodne pytal, co to vlastne su tie CABy, co si tam pridal Ty, ako tomu rozumiem z toho, co vidim, tak to je proste Tvoj vlastny optimalizovany set pre tu ktoru ROMku a Ty ho sharujesh s nami - srdecna vdaka za to (este musim rozxodit ten Installer, ale to mam dojem, ze som niekde cital, takze sa v tom idem hrabat).

Inak, vcera na TA3 davali o novych mobiloch, prakticky vsetko co ukazovali, boli HTCcka. Ocividne tie nove modely mali uz "dvojprste" ovladanie, lenze ta teta v telke tvrdila, ze to je preto, ze uz maju novy SW. Ja som mal az doteraz zato, ze proste nas typ displeja to neumoznuje. Ako to je? Mozme sa v niektorom novom SW tesit na to, ze zvacsovanie a zmensovanie screenu ako u iPhone?

PS: Tak som teda nenasiel presny dovod, preco mi to Sashimi neslo, ale vyzera to, ze to musim mat v ROOTe, tak to teda skusim (uz mam flashnuty, takze mi ide o post-optimalizaciu, nie pocas hard resetu). Je sanca niekde najst kratky komentar, ktory z CABov co robi? Nexcem Ti pridavat dodatocnu robotu, len sa pytam...

Dik
tomsoft (2734)|29.3.2010 10:44
Složka SASHAMI, CABS a soubor autoinstall.lnk musí být v root SD karty.
Pak stačí spustit jen ten autoinstall a už to jede. Pak jen stačí sledovat displej a případně odpovědět na nějaké otázky instalátoru. V průběhu instalace SABů NERESTARTOVAT, pokud tam bude dotaz na restart, zvolit "NO". Až to bude všechno Sashami to resrtartuje samo.
K těm aplikacím... jsou to free prográmky + úpravy nastavení OS.
K těm co tam jsou jakoby navíc.....
016_TomSoft_AplikacePPC-HD_wm6.5.cab = Drobné prográmky \Programs\Utilities\, pár zvuků ...
099_TomSoftRegistry_SW.cab = Mnoho úprav v registrech, úprava formátu datumu na Home, úprava pro WeatherDatabaseEditor.cab, přidání zástupců pro IGO, Průzkumníka, nastavovací soubory pro G-Alarm a G-Profil (nacházejí se v Program Files), úprava počtu a řady zástupců v nabídce start, oprava - vypnutí animace Flip Hodin, konfigurace pro AE Buttons, přednastavení vyzváněcích zvuků, přdnastavení OwnerID, přednastavení SW tlačítek pro SecondToDay, přednastavení S2U2, přednastavení 20 zástupců pro QuickLinks.
blackman_82_ce4you (255)|29.3.2010 10:55
používám teď ROM Topix 3.5.7 a pokud nainstaluju Co0kie's Home Tab tak nikde nevidim ikonku toho programu ... Nainstalovanej je protoze se objevi tri zalizky na programy atd. Zkousel jsem prochazet pres totalcommandera adresare ale nenasel jsem ho :( Nevite jak na to? Mam verzi 1.6.1
tomsoft (2734)|29.3.2010 12:35
Nestačí mít jen Co0kie's Home Tab.
Pro jeho konfiguraci slouží CHTEditor, který by Ti měl vytvořit zástupce v programech "CHTEditor.lnk"
Pokud si použil moje CABS je ve Nabídce Start - Utilities\CHTEditor.
Stegho (58)|29.3.2010 16:30
Diky Tome,

takze tie Tvoje CABs je lepsie nahodit ako celok, nez si z nich len "vyberat" niektore pikosky, spravne? Klobuk dole pred tak super odvedenou pracou a este ze si aj pripraveny to share-ovat s publikom. Dik srdecne.

Stegho (58)|29.3.2010 16:32
Tak dnes mi HDcko zase stuhlo ale tentokrat uplne tak, ze to neslo nabehnut ani tvrdym ani makkym restartom, tak som musel na ulici zresetovat uplne do zakladneho nastavenia (takze som skoncil bez veskerych kontaktov a dat) :((((

Stalo sa to po tom, ako som zase raz skusil synchronizovat moj kalendar s Googlom. Nemyslim, ze by to bolo priamo tym GOOGLE Calendar-om, skorej tym, ze sa nieco stane, ked to ma dat reminder. Mam dojem, ze niekedy pred X mesiacmi som cital podobny problem. Ja som to mal prakticky vzdy, ked som mal nejake appointments v kalendari, tak mi zacal tuhnut svojvolne telefon. Neexistuje k tomu nejaka referncia alebo popis BUGu?

Aktualne bezim na KWBR Topix 3.5.7 Sense 2.5 WM 6.5
tomsoft (2734)|30.3.2010 01:14
Tak to asi bohužel... s Google kalendářem nemám žádné poznatky... ani dobré ani špatné, jen žádné :)
Jednou jsem zkoušel synchro přes MS myPhone, jo fungovalo a vše OK, ale jinak používám ActiveSync resp. Centrum zařízení Windows Mobile
a zatím jsem neměl žádné problémy.
Že by se mi HDčko ksouslo tak jak popisuješ, to se mi ještě nidky nestalo.
K těm CABS... není nutné to vše instalovat jako celek, ale některé CABy, hlavně ty, co mají v názvu "TomSoft" jsou mezi sebou mírně někdy i více propojeny, bez nich to bude fungovat taky, ale něco bude chybět.... to něco se dá ale samozřejmě nahradit :)
blackman_82_ce4you (255)|30.3.2010 12:21
[quote=tomsoft]Nestačí mít jen Co0kie's Home Tab.
Pro jeho konfiguraci slouží CHTEditor, který by Ti měl vytvořit zástupce v programech "CHTEditor.lnk"
Pokud si použil moje CABS je ve Nabídce Start - Utilities\CHTEditor.[/quote]

Díky bylo to tím, že jsem neměl nainstalován CHTEditor ;o) Jinak ještě jeden problém, stáhnul jsem kwbr topix 3.5.7 pravděpodobně tu bez HTC msg. 27.3. tam měl jen jednu verzi ... A pokud kliknu na kartě kontaktu že chci vytvořit novou sms tak mě to přepne na záložku zprav toho daného kontaktu ale ta záložka je černá není tak text. U některého kontaktu mě to hodí automaticky do editoru orig od wm. Nevíte jak ne to ? Není na to nějaká záplata?

tomsoft (2734)|30.3.2010 12:47
to: blackman_82
Já už jsem nějak přestal používat tyto věci ... nevím teda jestli myslíš když klikneš na kontakt v kontaktech z OS nebo Sense nebo jinak...
Používám IconSoft Ext a když v něm kliknu na kontakt, tak si vyberu co dál... zvolím třeba SMS a pak mě to přepne do psaní SMS zprávy, kde je už ten kontakt napsaný a funguje to.
Jestli to používáš z kontaktů z OS nebo Sesne a je tam nějaká černá obrazovka, zkus změnit v OS Theme.
Používám taky tu bez HTC Mess.
Ještě mě napdalo... nemáš Sense přepnuté do češtiny nebo neinstaloval jsi nějakou tu češtinu do Windows?
Může tam být samozřejmě i chyba...
blackman_82_ce4you (255)|30.3.2010 14:26
Tak cestinou to neni :( Vratil jsem angličtinu jak v sense tak i nastaveni regionu a pořád černo (viz. screen) Thematko mam defaultní. Ostatní záložky fungují ...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
tomsoft (2734)|30.3.2010 22:23
Hm, tak to je chyba v ROMce, nic víc....
Zkoušel jsem to taky a stejný výsledek. Al jak už jsem napsal, používám na veškerou práci s kontakty IconSoftExt a tak tuto chybu moc nevnímám :)

Stegho (58)|2.4.2010 07:04
Heeeelp, moj Phone si zo mna vcera spravil April! :(((

Pred vznikom problemu som:
A) prihodil par miest cez Weather Editor
B) doinstaloval S2U2 novu verziu 2.34 EN (neuvedomil som si ale, ze mi staru neodinstaluje 2.24 CZ od TOMa)

Pri startovani telefonu mi nikdy ani nenabehne dialog pre telefon/PIN a stale to nacitava HTC Sense. Dokazem pracovat s vacsinou funkcii telefonu okrem prave kontaktov alebo telefonneho dialogu.

Aj by som to cele reinstall-ol, len keby sa mi podarilo z toho vytiahnut kontakty. Nie som totiz u seba doma a nemam svoje zalohy.

Mam KWBR a tie Tom-ove rozlisenia.

Peknu Velku Noc inak prajem vsetkym!
zdenpok (207)|4.4.2010 08:47
Může mi někdo poradit, jak nainstalovat clean rom? Většinou je nabízena bez BlackstoneRUUWraperu, když jsem tento použil z jiné ROM, tak mi to píše, že nelze otevřít soubor s novou ROM. Děkuji za odpověď.