Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...

lord_lucifer (22)|18.10.2009 09:15
Trocha paranoie neuskodi 8-)

Pokud opravdu vahas, tak se to da vyzkouset bud tak, ze si telefon na nejakej cas nechas bezet jen na wifi pres svuj firewall a otestujes, co tece ven a dovnitr. Nebo muzes docela duverovat SW jako je SPB wireless monitor, kterej ti vypisuje, ktera aplikace stahla ci poslala kolik dat.

Osobne jsem jednou z nudy proveroval Miriho romku tusim 17 (ale to uz si presne nepamatuju) a neprisla mi jeji cinnost nijak podezrela.

Ovsem pokud si nahrajes sve dokumenty na google apps nebo do MS live, tak v ten moment je asi uplne jedno, jestli ten telefon jeste neco praska ci ne 8-)
kajmany (3)|21.10.2009 15:58
Potřeboval bych od Vás poradit. Mám Htc touch HD a z nějakého duvodu se mi vytratila na horní liště ikona baterky a ikona signálu je vidět jen tak napůl. Restartoval sem tel,ale stále je bez ikon. Nevíte jak to vrátiti do původního stavu?..ani nevím jak se dostat popř do registrů nebot mám total commander,ale vůbec netuším kde to tam najít. Díky moc za jakoukoliv odpověd.
tomsoft (2734)|21.10.2009 17:09
Zkus si nejdříve nainstalovat třeba nějaké extra Task Bar ikony, jako např. ZDE nebo určitě jich najdeš dost, tyhle jsou od Panota a jsou ověřené :) :yes:

Do registrů se nemusíš cpát...
Jinak to jde přes toho Total Commandera taky ... Když ho spustíš, tak nahoře jako první adresář je \\Moduly a tudy k registrům :)
kajmany (3)|21.10.2009 17:37
Tak sem stahnul ikony,ale problem pořád přetrvává. Jestli se mi třeba v registrech nepřehodila nějaká hodnota a a nezmizela baterka a kousek signálu. Je tam prostě v horní liště jakoby prázdej čtverec.:(
kajmany (3)|21.10.2009 19:13
Nemuže mi někdo popsat cestu, kde v registrech přepnout hodnotu na zapnutí ikonky baterky a signálu(Htc touch HD?
Panot (569)|21.10.2009 20:33
Než nad tím dumat několik dní s nejistým výsledkem, udělal bych být tebou raději hardreset, za deset minut to máš v původním stavu i s nainstalovanými programy a je to.
m!st3riO (0)|22.10.2009 00:09
Ahoj, zeptam se, pac po hodinach hledani jsem nedohledal odpoved na me otazky.
Nevite, jestli uz nejaka romka na XDA s WM6.5 ma vyresene tyto problemy:
1] fungujici internet sharing v PDA pro propojeni s NTB
2] fungujici MMS

Predem diky za odpoved.

Btw: jestli by mi nekdo takovou romku doporucil, tak by me zajimala rychlosti ze zkusenosti a jestli je mozne vypnout HTC Messanging :]
Ashrak (22)|24.10.2009 11:17
for kajmany:
Nechci dělat chytrého, ale měl jsem ten stejný problém. Určitě sis hrál s HD Tweakem:-). V nastavení 5.1 Ikona baterie musíš mít "zobrazit", a 5.2.Datum a čas musíš mít nastavené "pouze čas". Restart a melo by být zase všechno OK.
radekhulan (315)|24.10.2009 22:05
Tak by mě zajímalo - používám oficiální 1.56 ROM od HTC a jak čtu o veškerých WM6.5 a Manilla 2.x ROM, tak jsou to nestabilní braky. Tu nefunguje SMS, tu přetáčení na landscape, prostě pořád něco nejede. Oficiální ROM sice není nejmodernější, ale zase je STABILNÍ.

To opravdu ty ukuchtěné ROM nějakým číňanem někdo dnes a denně používáte?

Některé lidi baví zkoušet každý týden jinou ROM, a to si už vůbec nedokážu představit... Jen reinstalace a nastavení všeho SW je otázka celého dne práce.
tomsoft (2734)|24.10.2009 23:05
Někteří lidé používají UC a své vlastní CABy, které nastaví VŠE za 15 minut po fleši ROM.
Záleží co si vybereš... ano, některé ukuchtěné stojí za prd, ale je jich mnoho co jsou mnohem lepší než ty ofiko.
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2009 11:20
Jak to tak sleduji i jinde, tak nejen u tohoto modelu je celkem jedno, zda si tam člověk naflashuje originál 6.5 od HTC nebo neoficiální ukuchtěninu - v drtivé většině se lidi vracejí k 6.1.
tomsoft (2734)|25.10.2009 11:35
Jestli myslíš "u tohoto modelu" jako obecně u HTC tak asi ano :)
Už třetí den mám 6.1 (ukuchtěnou od KWBR) a mlaskám blahem jak to všechno dobře a rychle funguje :yes:
Takže něco na tom bude, ale zase nejsem IN :D
člověk má zkusit všechno :)
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2009 11:55
Ano, "nejen u tohoto modelu" znamená nejen u HD, tedy u všech modelů HTC, ke kterým jsou WM 6.5.

EDIT
A některé neofiko ROMky dokázaly vycucat baterku za hodinu. :no:
tomsoft (2734)|25.10.2009 13:17
jj, souhlas, měl jsem jednu takovou a letěla jak špinavé prádlo. mrcha :)) :no:
Ale v drtivé většině uvařených ROM to byl vždy dobrý počin.
Rozebírat, jestli je lepší uvařená nebo ofiko... nebo od toho či onoho autora, je asi zbytečné. Na to si musí přijít každý sám :yes: :bulb:
Zase na druhou stranu, kdo si hraje, nezlobí :D

frenkie71_ce4you (35)|26.10.2009 18:15
Výzva o pomoc.Chtěl jsem dát HDčko na reklamaci kvuli Newtonovym kruhum a vymackanym tlačítkům hlasitosti a nezvladl jsem navrat do defaultniho stavu a nasledné zamčení.Mám pocit ,že při nahravaní zakladni ROM se toto nestalo a namisto toho se mi podarilo HDčko zamknout s ROM Miri s spb MS by tmsft.Ted samozrejme nenabehne cely system prez nejake error spb MS a nemuzu se synchronizovat s PC abych ho zase odemknul/nahral hspl/.Da se udelat HSPL znovu z micro sd karty?Protoze se uz nedokazu spojit s PC.. mam svitici těžítko a předobjednavku na LEO :(
tomsoft (2734)|26.10.2009 20:51
Tak flešni HSPL 1.14 (originál) z SD karty.
Návodů jak na to je celá řada
frenkie71_ce4you (35)|27.10.2009 19:24
Co myslíš tím HSPL1.14.origo Tome?A v uvedeném návodu jsem posstup k odemčení HSPL z karty nenašel./nahrát do zařízení a spustit ...exe- to v mém případě nejde/.V této chvíli mám HDčko s 1.14.000 namísto olinex a a ROM nabehne i synchro s pc,ale vzapeti se zacnou do ROM instalovat CABY a pote se to sekne a spojeni s pc mizi.. Chapu,že to nahrati mam provezt přez nejaky bootloader /stisknuti +- a zaroven reset / kam a ktery hspl mam nahrat na SD.do nejake slozky? help pls
tomsoft (2734)|27.10.2009 21:32
A co tohle...
Pokud máš SPL 1.14 a není tam olinex, tak je to originál ne?
Tak v tom případě bych flešnul ofiko ROM.
Ano, spustit EXE ve Tvém případě nejde, ale když ten EXE spustíš na PC (je jedno jestli bude HDčko připojené) stačí to jen spustit.
A až se zobrazí okno, že hledá zařízení, tak se podívej do adresáře v PC odkud si ten EXE souboru spustil.
Bude tam, mimo jiné, soubor "BLACIMG.nbh" nebo se možná bude jmenovat "ruu_signed.nbh", tak ten soubor si někam zkopíruj do PC.
Pak to můžeš všechno zavřít. Ten soubor pojmenuj na "BLACIMG.nbh" a dej ho na SD kartu. Pak už jen spusť boot loader a už to jede.
Ještě něco najdeš i tady
Pokud nemáš ofiko ROM pro 1.14, najdeš ji na XDA :)
frenkie71_ce4you (35)|28.10.2009 18:28
tome,diky za tipy,ale kdyz spustim BLACIMG- tak se objeví bila obrazovka s uploading... a nedeje se nic i pul hodiny.SD kartu jsem zformatoval na fat32 tak uz nevim,neni problem v tom,ze tu origo ROM to nenahraje ,protoze je pristroj zamceny /1.14.000/?? nemel bych nejdrive nejak nahrat hspl olinex 1.14. olinex. a jak ? nema byt ten blacimg na SD v nejake slozce? spoustim dobre boot loader? volume down plus podrzim power.... a nabehne LOADING A 3 ...
tomsoft (2734)|28.10.2009 20:05
jj, děláš to dobře a odemykat nic nemusíš, pokud tam máš ofiko SPL tak ofiko ROM, tam dáš vždycky.
Zkus jinou SD kartu.... hlavně ne značku "Transcend"
frenkie71_ce4you (35)|28.10.2009 20:26
pouzil jsem SCANDISC,ale zkusim i jinou,ale nebudu mazat veci co uz tam mam... SAMSUNG
frenkie71_ce4you (35)|28.10.2009 20:27
JESTE NECO NEMEL JSEM TAM TY "UVOZOVKY"- NENI CHYBA V TOM A TAKY VELKY PISMENA ...!
Phil_ce4you (165)|28.10.2009 23:24
Chlapi už jsem z toho blázen. Rozhodl jsem se také pro pokus o flash jiné ROM (z původní, anglické - kupoval jsem HD hned po uvedení na český trh).
Začal jsem tedy tím, že jsem prošel všechny strany tohoto tématu, abych se do této problematiky nějak vpravil. Zálohnul jsem si HD a pustil se do toho. Mám Visty, čili jsem se nejprve vypořádal s problémem komunikace při flashování a zaktualizoval ovladače.
Poté se mi úspěšně podařilo nahrát do přístroje HSPL_for_Blackstone_OliNex_1.14 a poté i flashnout ROM (zkusil jsem wm6.5_miri_21857_v27.0_standard). Po HR se mi však objevil problém, který tu už někteří zmiňují, čili rozlišení, barvy, nereagující display atd.
Našel jsem tu i návody, jak uvést přístroj do původního stavu. Fajn, zatím se mi to nepodařilo, ale i tak, KDE je tedy ta chyba? Pokud se mi podaří uvést zařízení do původního stavu, JAK tedy postupovat, aby byl flash úspěšný?
Je třeba nahrát HSPL_for_Blackstone_OliNex_1.56, nebo co...?
Už jsem našel kolik návodů, každý je trochu jiný a mně se teď hlavně už ani nechce HD spojit s PC (přes AS), takže už fakt nevim... Budu rád za každý nakopnutí...
tomsoft (2734)|28.10.2009 23:38
Asi stejný problém... ale myslím, že je toho plná internet a u každé ROM na XDA je napsáno
ROM 1.56 = HSPL 1.56
POZOR na verze ROMek
V současné době jsou většinou k dispozici dva druhy ROM a to od různých autorů.

Jeden typ ROMky - 1.14.xxxx
Je potřeba použít HSPL 1.14 Olinex

Druhý typ ROMky - 1.56
Je potřeba použít HSPL 1.56 Olinex

Pokud chceme používat dnešní ROMky, které jsou postaveny na základě ROM 1.56 musí bý v zařízení HSPL 1.56_Olinex
Na 1.14 už zapomeňte :!:
frenkie71_ce4you (35)|29.10.2009 00:12
Tome,tak ani se třetí kartou a nabitou baterii na 100% to nevyslo,nechci zdrzovat tebe a ostatní.Byl bych rád,kdyby jsi se na moje HD podíval osobne.Poslal bych ti jej kurýrem a kdyz se ti nezadarí ho spravit,tak ho klidne zahodíš.Jestli opravíš,koupim za 1000,- dobírkou.Takto je pro me stejne nepouzitelne tezitko.Pls spoj se se mnou přez ICQ nebo PM.Sám už více nesvedu... :(
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 05:14
[quote=tomsoft]Asi stejný problém... ale myslím, že je toho plná internet a u každé ROM na XDA je napsáno
ROM 1.56 = HSPL 1.56
POZOR na verze ROMek
V současné době jsou většinou k dispozici dva druhy ROM a to od různých autorů.

Jeden typ ROMky - 1.14.xxxx
Je potřeba použít HSPL 1.14 Olinex

Druhý typ ROMky - 1.56
Je potřeba použít HSPL 1.56 Olinex

Pokud chceme používat dnešní ROMky, které jsou postaveny na základě ROM 1.56 musí bý v zařízení HSPL 1.56_Olinex
Na 1.14 už zapomeňte :!: [/quote]

No pokud bych to v názvu ROM viděl, asi by mne to trklo, ale mám třeba ROM "WM6.5 Miri 21857 V27 Standard by TomSoft" z Tvých stránek a nikde v názvu 1.14, ani 1.56 nevidím... Jak tedy poznám verzi? Až v okamžiku flashe...?
EDIT:
Mám teď:
WM 6.1
SPL-1.15.0000
ROM: 1.14.401.2
Radio: 1.09.25.14
Jakým způsobem teď tedy nahrát HSPL 1.56? Tak, jak je to popsáno na str 1, čili HD připojit normálně zapnuté k PC a spustit instalaci HSPL 1.56_Olinex?
tomsoft (2734)|29.10.2009 10:03
Ta ROM je od Miriho, já ji jen drobně upravil. Na XDA v originálním vlákně je to popsáno. Pravda, mohl jsem to uvést, omlouvám se, ale ono už nějakou dobu všechny ROM s WM 6.5 jsou na bázi 1.56.

Ano, pokud chceš 1.56, nejdříve flešni HSPL_1.56_Olinex a pak ROM samotnou - jako v návodu na 1. straně.
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 10:08
Jojo, vím, že je upravená, právě, že se mi zamlouvala.
Teď už budu vědět, že HSPL 1.14 už ne-e. Zkouším teď na pracovním notesu s WXP ten HSPL 1.56, ale zase je nějaký problém s komunikací, ale s tím už se snad nějak poperu.
Zatím díky moc.
tomsoft (2734)|29.10.2009 10:13
S komunikacemi jsou večné problémy :D
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 10:16
Jo, nejen v oblasti PC :-P
Pustí mne to až ke spuštění flashe z 1.14.401.2 na 1.56.OliNex a potom to zahlásí chybu. Zkouším přes boot menu...
EDIT: Přes boot menu mi to vytuhne na 0 %
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 10:28
Pardon, uklep jsem se a napsal novou odpověď...
Přes boot menu mi to vytuhne na 0 %
V normálním, zapnutém režimu ERROR 202 Connection
tomsoft (2734)|29.10.2009 11:11
V začátku toho fleše HSPL by se měla objeviot na displeji PDA hláška s dotazem, Pokud se včas neodpoví ANO, zobrazí se chyba 202.
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 11:22
Na to jsem si dával pozor, vím, že tam ta potvrzovací hláška má být. Bohužel civím na display jak blázen a nic... Zkusím to asi doma na Vistách, kde mi to včera šlo. je to ale divné...
Nešlo by to nějak pomocí vyextrahovaného RUU_Signed.nbh, jako u ROMky...?
tomsoft (2734)|29.10.2009 11:36
Nezkoušel jsem, ale mohlo by...
Vytáhni ten soubor z toho EXE a přejmenuj na BLACIMG.NBH a dej na SD... no, však už to znáš :)
Pak mě ještě napadlo ...
Podívej se do nastavení Active Sync a v Soubor - Nastavení Přippojení zkus zrušit (nebo přidat) volbu "Povolit připojení USB"
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 11:40
Jo, ten checkbox už jsem zkoušel kombinovat všelijak - vše marné. teď to ještě chci zkusit variantou UPSL přes CMD...
Pak zkusím ten blacimg.nbh
EDIT: No, poslední možnost je zkusit to doma. UPSL je stejné, jako když to zkouším spustit normálně a boot blacimg.nbh mi vytuhne na Loadingu, což by mohlo být, jak jsem se tu dočetl paměťovkou (mám origoš co byla dodána s HD). Asi mi není souzeno flashovat :-)
Mně by možná i stačilo sehnat nějakou ofiko. líbí se mi taková, jakou mám ve služebním Diamondu 2, tam je 1.39.479.1, tak kdyby taková byla i pro HD... Beztak používám Mobile Shell 3.5. nemohl by jsi mě nasměrovat, kde se dá nějaká aktuální stáhnout?
A ještě mi není úplně jasná jedna věc: Radio se flashuje úplně zvlášť, nebo bývá i součástí ROM...? Dočetl jsem se tu o zrychlení GPS, zvýšení výdrže baterie, atd., což bych uvítal...
No, co se ale HSPL týká, stejně to asi nevzdám, znám se... :-) Přecejen už jsem přivoněl k WM 6.5, tak bych ho rád poznal víc, stejně jako ty vařené ROMky...
tomsoft (2734)|29.10.2009 12:22
Podívej se [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Phil_ce4you (165)|29.10.2009 18:04
Krásná práce, díky!
Jinak doma se mi to na Vistách podařilo nahrát, tudíž mám SPL-1.56.OliNex :-) Byl to nějaký bug na tom notesu v práci, možná driver HTC USB Sync, nevim... No, takže hurá do toho, můžu zkusit něco uvařeného :-)
Ještě jednou Ti moc děkuju...
tomsoft (2734)|29.10.2009 21:37
Zlaté Visty :D :D :D
Každopádně blahopřeji a hurá do toho :yes:
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 06:20
No... to zrovna ne :D Spíše už nakopnutá XP :sarcastic:
Jinak jsem včera zkusil asi 6 ROM - Miriho 23071 standard, Manila 21 a 25 (také nikde v názvu nevidím verzi HPSL). Dále Onkolog a nějaké orig z Tvého [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Nechci tam mít aplikace, které nepoužívám, přecejen si každý najde své oblíbené, takže jsem chtěl něco co "nejčistšího" s WM6 (třeba někdo ještě něco doporučí) + se mi celkem líbí ty Dusk Manila themes. Tudíž jsem zatím u Miriho s Manilou 21. Budu to chvíli testovat, uvidím, ale stejně nevím, zda tam zase neinstalnu SPB Mobile Shell, už jsem si na to prostředí nějak zvykl a je krásně přizpůsobitelné.
tomsoft (2734)|30.10.2009 08:06
Třeba Miri, Laurentius26, Xannytech to uvádějí, ale to už je opravdu detajl - je tam vždy uveden BASE ROM - 1.56 nebo 1.59.
A někteří další na to kašlou :)
A jakou ROM.... Nejlepší ROM s WM 6.1 je podle mě od KWBR. Nejlepší ROM s WM 6.5, to už je horší. Někomu se líbí Sense, někomu zase ne, někdo má rád klasiku, někdo zase vylepšené a Finger Friendly prostředí v buildech 2304x a výše, těžko soudit.
Taky jsem jich měl několi a abych řekl pravdu, v současné době, už asi 10 dnů, mám WM 6.1 od KWBR, kde mám SPB Shell + Diary a jsem spokojen.
Jediné co mi možná trochu chybí, je Nabídka Start z WM 6.5.
Ale dobrá zpráva... KWBR chystá WM 6.5 s buildem 21870, nevím co tam bude za verze manily, doufám, že 2.1, ale jak to tak vidím, tak verzí 2.1 už nějak ubývá. Ta 2.5 mi ani trochu nesedne.
Takže heslo dne "Kdo si hraje, nezlobí"
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 08:34
No, musím začít tím, že se naučím orientovat na XDA Developers. Přiznám se, že mám zatím problém a čerpám jen z odkazů zde uvedených. Holt to tam nejsou zrovna stránky s ROMkami, úhledně a přehledně setříděnými :-) (tak, jako na Tvém webu).
Tudíž některé pojmy, které uvádíš (KWBR), jsou zatím pro mne předmětem zkoumání :D Ale já se do toho snad vpravím.
Jinak Manila 2.5 mi právě taky nesedí, to včera šlo hned pryč.
Teď tam mám v 2.1 - k tomu se zeptám, pasují na to ty DUSK Manila 2.5 pro WM 6.5, nebo to funguje jen pro 2.5?
EDIT: No, [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] jsem narazil na něco utříděnějšího :-)
tomsoft (2734)|30.10.2009 08:52
KWBR je autor ROM.
A na Duska Manila POZOR. Obecně se mi to moc líbí, ale autor (grzegorz10) těch různých verzí a edicí má celkem hodně. Ne že by tam bylo pokaždé tolik změn, ale je to z důvodu četnosti verzí Manily, změn v systému samotných autorů ROM.....
Takže je potřeba vždy použít tu správnou verzi Dusk Manila. Autor vždy uvádí pro jakou erzi Manila to je... něco jako Manila 2.1.1919xx nebo 2.1..1920xx atd..
Nelze to kombinovat. Verze Duska 2.5 je pouze jen pro Mnailu 2.5.
Jeho novéjší verze "Evolution" je určena pro 2.5ku.
Bohužel i tak se mi jendou stalo, že jsem si stáhl správnou verzi Dusk Manila pro správnou verzi TF, ale nevšiml jsem si, že tam má dvě. Jednu určenou pro 2.1.1919 (tu jsem použil) a pak ještě tu stejnou pro 2.1.1919, ale jen pro ROM Dutty's. Takže po instalaci te nesprávné jsem byl v pr... a TF mimo provoz. Takže vybírej optarně. Já, pokud nemám v ROM TouchFLO, tak Duska ani nepoužívám, ale vždy si naistaluju Dusk Dialer, který jsem trošku musel upravit a vzhled Dialeru je tak moc pěkný. Zbytek OS je SPB :)
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 12:31
Jo, je to moc pěkný a povedený design...
Bohužel zjišťuju, že mi v týhle ROM nejde spustit Weather database editor (1.2), čili bych si nemohl přidat svoje místo do počasí do TF3D. Asi nějaký probl s kompatibilitou ve WM6.5...?
Čili tu mám druhý řešení, několikrát zmiňovaný SPB Mobile Shell + SPB Weather s úpravou pro vlastní místa.
No, uvidíme. Ono se mi to beztak zdá celkem pomalé, takže kdo ví, jestli neskončím u ofiko verze WM6.1, případně se poohlédnu po ROMkách od KWBR, to jsem ještě nezkoušel. Není něco bez TF3D? Myslím i ofiko. Beztak asi pokaždý skončím u SPB MS...
tomsoft (2734)|30.10.2009 13:24
Na všech ROMkách mi přidat vlastní město do TF šlo.
Co ti to hlásí, když spustíš ten Weather database editor?
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 13:33
File write protection of database could´t removed
EDIT: Bude možná problém spíš s těmi themes, [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] se o tom píše...
tomsoft (2734)|30.10.2009 14:52
A není to jenom v tom, že soubor \windows\2330fc3c_manila je jen ke čtení?
Zkus ho vyměnit za tenhle.
Ale jak ho budeš kopírovat, tak ho tam kopíruj přes TotalCommandera v PDA a udělej to 2x. Musí se tě systém zeptat o nahrazení souboru přepsáním.

EDIT:
Po úpravě je vhodný asi restart.
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 16:00
Atribut Jen ke čtení jsem zrušil, ale stejně to nešlo.
Pomohlo až přepsání Tvým souborem 2330fc3c_manila. Weather database editor už jde spustit, město přidat také, ale bohužel v počasí TF3D jej nevidím-nemůžu přidat...
EDIT: Beru zpět, po restartu LZE.
tomsoft (2734)|30.10.2009 16:49
No proto :D
Už jsem to chtěl psát, ať to restartneš :)
Phil_ce4you (165)|30.10.2009 18:52
Nojo, ne nadarmo mi kamarád říká Mr. Restart :D Tady jsem holt maličko zaváhal :)
Prosím Tě, není mi úplně jasné, jak docílit tohoto, nebo tohoto vzhledu...? U toho černo-zeleného jsem poctivě stáhl a nainstaloval každý z uvedených CABů, na vyzvání pokaždé poctivě restartoval ;) ale chybí mi ta spodní lišta, tu mám klasickou, jako byla po flashi ROMky.
U toho druhého jsou to asi jen ta pozadí, ne...? Ale nenašel jsem, pomocí čeho docílit těch lišt...
tomsoft (2734)|30.10.2009 21:05
Obávám se, že s novými verzemi ty CABy pro Manilu 2.1 z mého webu už to bude horší a něco nepojede.
On sám autor těch CABů má snad na každou verzi ROM a někdy i ještě extra pro jiného autora ROM zase jinou, takže je to taková laboratorní práce :)
Dám ti tady jeden CAB co je pro novější verze Manila 2.1, ale nenadávej, když ti to zboří TouchFLO :)
nebo se podívej na díla a práce samotného autora ZDE a ZDE