Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMC2642W Wifi CF Card a iPAQ 3760

PointM (3)|27.6.2004 14:00
Zdravím,
mám výše uvedenou kombinaci hardware a OS PC2002. Problémem je, že se i po instalaci driverů od SMC se karta nenajde (hlásí se jako neznámá) a dost často ji pak nedokáže identifikovat ani příslušná SMC aplikace pro nastavení WiFi. Nepomůžou ani restarty a další fíglíky. Někdy zabere přeinstalace driverů, někdy to naskočí samo - pro změnu někdy po spuštění iPAQu to fungující kartu odmítne.

Nesetkal jste se někdo s podobným problémem?

Díky
Point
PavelR. (2184)|27.6.2004 18:08
[QUOTE="PointM"]Zdravím,
mám výše uvedenou kombinaci hardware a OS PC2002. Problémem je, že se i po instalaci driverů od SMC se karta nenajde (hlásí se jako neznámá) a dost často ji pak nedokáže identifikovat ani příslušná SMC aplikace pro nastavení WiFi. Nepomůžou ani restarty a další fíglíky. Někdy zabere přeinstalace driverů, někdy to naskočí samo - pro změnu někdy po spuštění iPAQu to fungující kartu odmítne.

Nesetkal jste se někdo s podobným problémem?

Díky
Point
[/QUOTE]

... stejný problém jsem měl rovněž s jinou WiFi kartou (Socket). Nakonec se ukázalo, že karta byla vadná - tj. byl problém v její inicializaci v PDA, kde se někdy nadetekovala správně, někdy jako "Unknown card in Socket 1".

V tvém případně bych zkusil stáhnout poslední verzi SW pro PPC2002 (v případě, že jsi již tak neučinil) a pokud se chování nezmění, kontaktovat technickou podporu výrobce.

PavelR.
Ludánek (11)|26.9.2004 22:02
Zdaec, mám IPAQ 3760 a OvisLink CF. U mne se to projevuje tak, že mi to nenačte žádnou síť a jen to zběsile bliká. Absolutně nevím kde bádat. Zkusím to připojit přes redukci do notebooku.