Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ma to zmysel?

pdq (380)|26.6.2004 22:25
1, Je nutne presedlat a zakupit si nove PDA s VGA rozlisenim, ak potrebujem PDA hlavne na internet a WWW stranky?Je to naozaj taký revolucny rozdiel oproti dajme tomu klasickemu rozliseniu 240-320 s programom Net Front?
2, Ake mate skusenosti so Siemensom S55. Z inych diskusii som zistil ze tento telefon je velmi nestabylny pri stahovani stranok.A bol to moj horuci favorit.Doporucili by ste napriklad Philips 820-825?
Vela uspechov. Ste naozaj jednicky..... No 1.
Pavlucha (1496)|26.6.2004 23:58
[QUOTE="pdq"]
2, Ake mate skusenosti so Siemensom S55. Z inych diskusii som zistil ze tento telefon je velmi nestabylny pri stahovani stranok.A bol to moj horuci favorit.Doporucili by ste napriklad Philips 820-825?
[/QUOTE]

Mám S55 a pracuju s ním bez problémů. Co se připojení týká, padá mi občas bluetooth komunikace s notebookem, ale s PDA - v pohodě.
Pavel Koza (4761)|27.6.2004 09:08
[QUOTE="pdq"]1, Je nutne presedlat a zakupit si nove PDA s VGA rozlisenim, ak potrebujem PDA hlavne na internet a WWW stranky?Je to naozaj taký revolucny rozdiel oproti dajme tomu klasickemu rozliseniu 240-320 s programom Net Front?[/QUOTE]

Zatim bohuzel budu teoretizovat, ale snad brzo budu moci psat i ze zkusenosti. Zatim je jen jedno VGA zarizeni, Toshina e800. Dvojnasobne rozliseni JE rozdil, navic v pripade VGA se plne vyuzije i landscape rezim (coz se o klasickem rozliseni rict neda). Pro nekoho by mohl byt problem 4" displej, kvuli kteremu jsou rozmery zarizeni trochu moc velke. Napriklad LOOX ale chysta zarizeni s VGA displejem, ktery bude mit uhlopricku pouze 3.6" (pravdepodobne). A to je o necem jinem, navic obraz je vyrazne jemnejsi (pry:).

VGA zarizeni se chysta cela rada, pokud mate moznost, pockejte si. Zatim konkretnejsi odpoved (alespon ode mne) nedostanete...
windmaster (307)|27.6.2004 10:48
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="pdq"]
2, Ake mate skusenosti so Siemensom S55. Z inych diskusii som zistil ze tento telefon je velmi nestabylny pri stahovani stranok.A bol to moj horuci favorit.Doporucili by ste napriklad Philips 820-825?
[/QUOTE]

Mám S55 a pracuju s ním bez problémů. Co se připojení týká, padá mi občas bluetooth komunikace s notebookem, ale s PDA - v pohodě. [/QUOTE]

O nestabilitě bluetooth S55 a PDA FS 610BT jsem se zde již zmiňoval. Teď testuji Nokii 6230 a spojení drží celé hodiny, ani jednou nespadlo. Takže problém je na straně jinak výborného telefonu S55, ovšem záleží i na druhé straně, ve spojení s FS 600 tyto problémy nebyly.
PavelR. (2184)|27.6.2004 18:36
[QUOTE="pdq"]
2, Ake mate skusenosti so Siemensom S55. Z inych diskusii som zistil ze tento telefon je velmi nestabylny pri stahovani stranok.A bol to moj horuci favorit.Doporucili by ste napriklad Philips 820-825?
Vela uspechov. [/QUOTE]

... S55 má problémy s kódováním CS3 a CS4 (samovolné vypínání telefonu), u nás jen v síti T-mobilu. Ohledně Philipsu 820 jsem na ce4you již psal (viz zde) ...

PavelR.
Pavlucha (1496)|27.6.2004 18:58
[QUOTE="PavelR."]
... S55 má problémy s kódováním CS3 a CS4 (samovolné vypínání telefonu), u nás jen v síti T-mobilu. [/QUOTE]

... je tedy možný, že mně to nepadá jen proto, že používám data-nonstop Eurotelu ?
Martin Hanzal (132)|27.6.2004 19:08
Mám taky Eurotel a spojení pomocí S55 je perfektní.
Pavlucha (1496)|27.6.2004 19:20
TO PDQ: asi záleží, jak vidíš, taky na operátorovi ... někdy je třeba změnit salón ... :D :D :D

P.S.: Nemít telefon placenej zaměstnavatelem, tak na celej Eurotel s jeho cenama ... víte co :evil:
pdq (380)|28.6.2004 19:50
Velmi pekna recenzia ASUS A730 je na stranke WWW.PDAFRANCE.COM.Skoda ze je vo francuzstine.Inak to rozlisenie na zabere internetu sa mi zda, ze je prepnute na mensie rozlisenie.Aspon sa mi tak zda.Pretoze na stranke http://www.pocketpcthoughts.com/index.php?topic_id=28713 je vidiet na Toshibe skoro polovicu beznej stranky ako na PC.
Je to naozaj ako si myslim? Da sa na ASUS A730 prepinat medzi rozliseniami?