Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - jaký má grafický čip?

Marshal21 (21)|7.12.2008 11:21
Vie mi niekto opovedat na tuto otazku? Alebo ma vobec Graf. chip? Aky ma vykon atd. Proste nejake informacie o tom.Hladal som,googlil som a moc som toho nenasiel.
EDIT: To tu nikto nic o tom nevie???
Marshal21 (21)|7.12.2008 17:15
To tu naozaj nikto nevie???
urys (402)|7.12.2008 17:43
trpělivost je výsadou pánů ;) .... co takhle chvilku počkat, nebo tady snad kvůli tvému dotazu má sedět permanentně x lidí, aby ti na něj ihned odpověděli?
iasi (6)|8.12.2008 10:24
Hlavne to vyzera byt jedno...., skor je otazka, ci je tam aj nejaky driver...

http://wmpoweruser.com/?p=1806
Marshal21 (21)|8.12.2008 15:05
No nejako som ta nepochopil,na internete som nasiel ze tam drivery su,ale neni som si isty.A ten odkaz nefunguje.
iasi (6)|8.12.2008 15:43
pardon....

skusme tento

http://www.pocketnow.com/index.php?a=portal_detail&t=news&id=6373
Marshal21 (21)|8.12.2008 17:02
Hmm,tak teraz neviem co si mam o tom mysliet. Nasiel som kopu stranok kde pisu ze vsetko je O.K. A teraz toto? Takze namiesto toho ze som si myslel ze som kupil dobry stroj si mam teraz mysliet ze som kupil dobry srot? To ze by mal graf. chip sa mi aj tak moc nezda,je pomaly na to aky ma procesor a aku ma RAM. Ludia hadzte sem vase poznatky a co viete.Ked nahodou ten chip nema,tak pojdem tam kde som ho kupil a tomu co mi ho predal ho natlacim do hrtanu.
iasi (6)|9.12.2008 09:25
Mňa skôr prekvapuje, že sa na to prišlo až 5 mesiacov od uvedenia na trh, teda, ak je to naozaj pravda.... To isté bolo aj pri Kaiserovi a dodnes sa to poriadne nevyriešilo. Na Slovensku sa pritom o podobných veciach ani neinformuje..., hoci verím, že takáto informácia nemusí byť v čase vianočných nákupov populárna. Uvidíme,ako to nakoniec dopadne. Ja som kúpil, potom predal... a teraz to vyzerá, že som urobil dobre....

Btw..., stále sa dá povedať niečo v zmysle "mne to nevadí, ja podporu grafiky nepotrebujem", ale predsa len je to zariadenie za skoro 1000 USD..., malo by to šľapať ajajaj....
Marshal21 (21)|9.12.2008 15:28
No po tomnto uvazujem ze aj ja ho predam.A pritom som na internete hladal a nasiel som recenziu a bolo tam pisane ze vsetko ma s grafickym akceleratom a ovladacmi v poriadku,az potom som ho kupil. Jaaaaj,jaky som nasrany jak svina,a to po Qtek 9100 som si povedal ze o tej firme uz nechcem ani pocut. Zaujimalo by ci je chyba v ovladacoch alebo akcelerator vobec nema.
Marshal21 (21)|9.12.2008 15:37
Som riadne sklamany.
iasi (6)|9.12.2008 16:10
nezúfaj..., ved je to celkom dobrý stroj, inak vyzerá to, že hardvér je OK a zase je problém v ovládačach, ktoré treba licencovať..., ale to je len taká moja úvaha vychádzajúca zo zahraničných diskusií, kde sa viacerí pýtajú, kde by mohli kúpit driver....

Sklamaný som aj ja, hoci som chcel ísť do xperie, teraz sa totiž bojím, že vzhľadom na pôvod atď bude mať ten istý problém...., zatiaľ vyčkávam...

P.S.: to s tými recenziami si pamätám, boli tam naozaj vetičky typu "problém s drivermi sa neopakuje, vsetko funguje ako má...", ja som touch pro chvíľu mal a to otáčanie displeja teda bolo rýchle, len keď tam nebolo nič naištalované a nič spustené..., niekedy som zúfalý aj z týchto recenzií...
Marshal21 (21)|9.12.2008 17:11
Chvilu pockam,ale ked sa nebude nic diat tak ho predam a o firme HTC uz nechcem nic pocut. Presiel som tolko for ze uz neviem kde je pravda.(HTC-Stare triky starych psov). Vrrrr :mad:
urys (402)|9.12.2008 18:16
můžu se jen tak naokraj zeptat v čem je problém? to na tom neběží S.T.A.L.K.E.R nebo co? ;)
Marshal21 (21)|9.12.2008 18:30
Telefon je pomaly,dokonca pomalsi ako niektore modely spred 2 rokov.A proste je to klamstvo od HTC tak jak to bolo s HTC TYTN II.
mijou (109)|9.12.2008 18:36
Ja len nechapem preco Raphaela porovnavaju s Omniou ved ta ma rozlisenie uplne niekde inde ;) :)
Marshal21 (21)|9.12.2008 18:41
Ale tu nejde o porovnavanie,ide tu o 3D akceleraciu,proste bud len chybaju ovladace alebo tam vobec neni.
henrys_ce4you (12)|10.12.2008 07:48
Tak nevim, ale nove neoficialni ROMKY maji novy graficky ovladac pro ATI z TOUCH HD, tak snad to bude lepsi.
Marshal21 (21)|10.12.2008 15:11
No a prave toho sa snazim vyvarovat. Davat do Raphaela neoficialne ROM.Pockam co uroby HTC a podla toho sa zariadim.
Martin Ráž Hoch (1832)|10.12.2008 15:41
Mohu potvrdit, že nové ovladače udělají hodně - už dva měsíce na Touch Pro používám driver z Omnie, který grafický výkon podstatně vylepšoval. Teď se v nových ROM (a nebudu vůbec debatovat o tom, jestli se vyplatí, nebo nevyplatí tyto ROM použít) objevil již zmiňovaný driver Touch HD. Grafika se pak hodně zlepší a je potom radost používat TouchFLO 3D. Je mi úplně jedno co to má za grafický čip, hlavně když to funguje a to mohu docela posoudit. Subjektivně mi přijde na neoficiálních ROMkách grafický výkon super - jak reaktivita, tak filmy atp.!
Slavek69 (183)|18.1.2009 14:30
Kde se dá stáhnout ten driver Touch HD? A jak ho implementovat do Touch Pro. Na XDA to možná je, ale neumím eng, tak prosím o radu v CZ popř. SK jazyce.