Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

inernet cez usb

lucifer66 (55)|26.6.2004 13:45
chcem sa spytat, este predtym ako sa my zmas cely pda som sa na internet mohol klasicky pripajat ze som ho pripojil cez usb k pocitacu a ked som sa pripojil na pocitaci k internetu mohol som ist na net i v pda, ale potom sa to stalo, neskusal som to potom znova az ked som si nastavil pripojenie aby sa mi dalo pripojit i cez irda na mobil, tak som sa potom isiel znova pripojit cez usb ale stale mi tam nabiehalo to pripojenie cez irda, tak neviem mam v tom trosku zmetok...
poradite
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.6.2004 14:52
[QUOTE="lucifer66"] mam v tom trosku zmetok...poradite
[/QUOTE]
No, to já taky. Musel jsem to číst asi třikrát, je to jako šifra... Prosím, psát po větách, dělat čárky, by to bylo srozumitelné. U nás tak psal p. Hrabal, ale jeho věty na celou stránku a přebíhání v tématu mají poetiku.. Háčky a čárky zde používáme dle vlastní úvahy a zvyku, ale snažíme se jasně formulovat. V čem chceš vlastně poradit? Já sám neustále řeším konflikt při připojení notebooku s XP na iNet prostřednictvím USB a PDáčka. Jednou to běží OK, jindy to háže samé chyby, stačí nainstalovat nějaký nový program a je vymalováno......
Pavlucha (1496)|26.6.2004 18:56
Mně se to stávalo taky a to v případě, že jsem po hardresetu nejdřív nastavil připojení k internetu přes bluetooth a teprve potom se snažil připojit přes USB a počítač.

Stačilo jít do nastavení připojení a tam vybrat "Připojovat se k internetu pomocí --- The Internet". Při instalaci připojení přes bluetooth a telefon (asi to samé jako přes Infra) se tam automaticky lupne jako připojení právě bluetooth a na ostatní to kašle ...

Třeba ti to pomůže. ;)
Pavel Koza (4761)|26.6.2004 18:58
Neporadime, fakt se v tom neda vyznat:) Asi pisete z PDA - diaktirika neni problem, ale interpunkce a mala a velka pismena ano. Prosim jeste jednou:?:
lucifer66 (55)|26.6.2004 21:26
aha, ani som si neuvedomil, ze ako to pisem.
takze zakladna vec, dve stavy 1.stav pred hard resetom a 2. po hard resete
1. v prvom pripade , mi inetrnet fungoval v phode, aj ked som sa pripojil k pocitacu cez usb (mam acer n10), aj ked som sa pripajal s mobilom cez ird.
2. po hardreste som hned znova nastavil pripojenie cez ird, a potom ked som pripojil k pocitacu(ktory bol pripojeny k inetu) cez usb tak sa mi stale chcelo pripojovat (na aceru) cez pripojenie na ird...

takze neviem ako to spravit

re: pavlucha
ked idem do nastavenia pripojenia, tak tam nemam muoznost pripojovat sa k inrnetu pomocou ... iba ci xem pridat nove pripojenie, sparvu priopjenie , nastavit proxy pridat vpn sever, a prdat nove propjenie... ???
Pavlucha (1496)|27.6.2004 00:06
[QUOTE="lucifer66"]
re: pavlucha
ked idem do nastavenia pripojenia, tak tam nemam muoznost pripojovat sa k inrnetu pomocou ... iba ci xem pridat nove pripojenie, sparvu priopjenie , nastavit proxy pridat vpn sever, a prdat nove propjenie... ???
[/QUOTE]

... nastavení připojení --- "Pokročilé" --- "Vybrat připojení" --- "The Internet" nebo v češině "Připojení k internetu"...
ipf (2136)|27.6.2004 00:13
Koukám, skončil fotbal a zase je tady živo :D .
Ale k věci. Vám chodí připojení NASTAVENÍ INTERNET? Mně ne, musím používat NASTAVENÍ INTERNET GPRS. A musím to měnit po každém HW resetu (pokud nedělám kompletní obnovu ze zálohy).
Pavel Koza (4761)|27.6.2004 09:11
Pokud se nepletu, tak by melo byt stejne pripojeni (Work nebo Internet) na obou koncich, tedy i v ActiveSync na desktopu. To prvni radil Pavlucha, to druhe najdete v desktopopovem AS Tools -> Options -> Rules -> Pass through