Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300 - čeština

honzicek1982 (3)|24.11.2008 12:02
Mam dotaz.Dostalo se mi do ruky HTC P3300,ale je v ruštině.Neni kněmu vubec nic.Sehnal sem jenom nabíječku.Je nějaká možnost jak do toho dostat češtinu nebo aspon angličtinu bez připojení k pc?
Zdenek Malinsky (9781)|24.11.2008 12:43
Čeština od Sunnysoftu funguje jen s anglickými ROMkami.

Jedině snad flashovat z karty.
honzicek1982 (3)|24.11.2008 13:15
A jak se to dělá?Mohl bys mi prosim napsat postup a taky kde na to najdu romku nebo čim se to dělá?
Zdenek Malinsky (9781)|24.11.2008 14:33
No, záleží jakou ROMku tam chceš dát, jsou toho mraky. Oficiální najdeš na webu výrobce (HTC), ostatní na xda-developers. Můžeš se podívat i zde ve fóru do vláken k tomuto zařízení.

Postup? Bývá uvedený přímo u flashe. Hlavní je mít baterii nabitou na 100% a zařízení v nabíječce. Samozřejmě před tím zazálohovat PIM a ostatní data nastavení raději manuálně vyexportovat, protože po flashnutí dojde k hard resetu a ztrátě všech dat.
honzicek1982 (3)|24.11.2008 15:50
[quote=Zdenek Malinsky]No, záleží jakou ROMku tam chceš dát, jsou toho mraky. Oficiální najdeš na webu výrobce (HTC), ostatní na xda-developers. Můžeš se podívat i zde ve fóru do vláken k tomuto zařízení.

Postup? Bývá uvedený přímo u flashe. Hlavní je mít baterii nabitou na 100% a zařízení v nabíječce. Samozřejmě před tím zazálohovat PIM a ostatní data nastavení raději manuálně vyexportovat, protože po flashnutí dojde k hard resetu a ztrátě všech dat.[/quote]

No jakou tam dam je mi vícemeně jedno.Potřebuju tam dostat aspon angličtinu a zbyvit se tý ruštiny aby se stim dalo aspon trochu pracovat.Koukal sem přímo na stranky HTC ale pro tohle tam nemaj vubec nic a tady sem taky nic nenašel.Nemáš nějakej odkaz přímo na nějakou rom která by tam šla.O ztrátu dat mi nejde ono vněm stejně nic nejni.
Zdenek Malinsky (9781)|24.11.2008 19:56
Sorry, nikdy jsem toto zařízení neměl, tak musíš trošku hledat sám. Zkus tady, u PavlaR a pak hlavně na xda-developers.