Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Přemapování tlačítek

brona_ce4you (103)|28.2.2009 12:02
Bude to nejspíše i něčím jiným, neboť já TFDetacher nemám a nikdy jsem neměl.

bo
jaguarik_ce4you (98)|28.2.2009 12:26
Určite je nejaký macher, kt. rozumie registrom, len keby sme ho našli. Ak by sa našli zdravé informácie ako to vyzerá pred znefunkčnením tak by sme to vedeli porovnať. Ak vie niekto anglicky možno na xda sa to riešilo alebo by vedeli poradiť. :?
jaguarik_ce4you (98)|28.2.2009 12:43
Ešte jeden postreh, on ten Domček funguje ak sme v nejakom programe okrem TF. Nefunguje len v samotnom TFD3 v rámci jeho záložiek aby sa vrátil domov.
Viem, že sa tu pomocou AE button riešia premapovania HW tl. ale nie je možné vymyslieť tiež niečo bez AE buttonu na naprogramovanie tl. Domček a šipka späť. Veď prvé tlačítko umožňuje programovať system a posledne tiež - funguju dlhym podržanim. Ak niekto viete, poraďte.
HTY (59)|28.2.2009 18:03
No, mě občas to tlačítko Home zlobilo po restartu, ale po dalším se to uklidnilo a pak šlapalo pořád. Když jsem nainstaloval TFDetacher, pak mi už nešlo nikdy. Funguje, z programů, ale ze záložky se na úvodní obrazovku už nevrátí nikdy.:mad: Chtělo by to někoho, kdo umí a ten by byl jednička.:D
pavel__k (25)|1.3.2009 23:57
Chci se zeptat (bohužel i po tom co jsem to tu důkladně pročetl) jak pŕemapovat tlačítko "BACK" na aplikaci pro otáčení switchrotation.exe
Moc díky

htcjirka (1875)|2.3.2009 19:55
Ahoj,jednoduse.V AE button Plus jdi na ok tlacitko,tukni na nedotykat se,nahore vyber ovladat pomoci aebplus,radek niz Stisknuti 1x,radek niz 35.Otoceni obrazovky.
Na to uz nepotrebujes zadny switchrotation.exe apod.
Chrono Leggionaire (187)|14.3.2009 12:51
Mám dotaz. Netušíte, přes jaké příkazy lze nastavit, aby se po stisku určitého tlačítka "vysunula" a naopak zase schovala softwarová klávesnice?
pavel__k (25)|14.3.2009 13:01
A v čem bys jí chtěl vysunout jinde. než tam, kde je možnost psát text? Přece pokud někde potřebuješ napsat třeba sms, vysune se automaticky, nejde mi do hlavy, proč bys např. po zmačknutí určité klávesy potřeboval vysunout klávesnici na např. home stránce
Chrono Leggionaire (187)|14.3.2009 13:51
Samozřejmě by mi tímto způsobem stačilo zapínat klávesku jen tam, kde se korektně otevírá ( viz symbol klávesnice na dolní liště). Bohužel poslední dobou mám problémy s rozhozeným displejem (pokud kliknu na např. na Start, tak se otevřou kontakty..). Kalibrace mi pomohla vždy jen dočasně, pak se to vrátilo do starých kolejí, pro jistotu jsem odstranil i folii... Po několika MR a přeflashování ROM jsem se dostal do stavu, kdy displej reaguje dobře, tedy až na ten symbol klávesnice v dolní liště, který na stylus vůbec nereaguje. Tak mě napadlo, zkusit řešit zapínání/vypínání softwarové klávesnice tímto způsobem. Chystám se to v nejbližší možné době reklamovat, bohužel teď mám v servisu i druhý telefon, tak musím počkat:?
Čiko_ce4you (78)|3.5.2009 20:31
Pánové, hoďte sem prosím pro inspiraci jak máte kdo přemapované HDčko přes AEB.:)
mpis (120)|3.5.2009 23:06
Já mám volumedown odpojené od systému a volumeup mám na přepínání mezi spuštěnými programy.
Velmi se mi toto osvědčillo hlavně na kole, kdy přepínám mezi Oziexplorerem a Cyklocomputerem.
bjirka (380)|4.5.2009 20:13
Šipka zpět na Alt+Tab (přepínaní mezi spuštěnými programy - aplikace ALTAB.exe)
Nahoru - krátce: šipka nahoru, dlouze: otočení obrazovky
Dolu - krátce: šipka dolů, dlouze: zeslabení hlasitosti
A samozřejmě Endkey (dlouze červený/zavěšený telefon) na zamčení zařízení.
YAMATO (33)|4.5.2009 22:07
Hlasitost nahoru: jeden stisk - nahoru, dlouhý stisk - doleva
Hlasitost dolu: jeden stisk dolu, dlouhý stisk - doprava
Zelený: jeden stisk - odpojeno (párkrát jsem nechtě volal, je to moc blízko softkeye), dva - zelený, tři - otočit

Zpět se mi zaboha nepoadřilo nastavit spolehlivě v celém systému

A taky se mi nikam nepodařilo namapovat enter :(
jaguarik_ce4you (98)|14.6.2009 00:17
Pozdravujem, poradí niekto premapovať pravé SW tlačítko v TF3D na voľbu Nastavenia - tá je v tabs v TF3D cca predposledná.Ak je možné bez AE button či pridaných programov. Ďakujem
mpis (120)|16.6.2009 13:34
přemapování lze udělat pomocí utility AdvancedConfig v Menu>More settings>Key mapping.
Platí to ale pouze pro výchozí obrazovku. Ostatní záložky v TF3D si to řídí samy.