Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond (MDA Compact IV) - zablokovaný přístroj - testovací ROM

xSam (24)|18.11.2008 11:02
Ahoj,
stal se mi docela specifickej problem...
Jednoho dne se mi objevila na displeji obrazovka s tímto textem:

This concludes the beta test of this software release. Thank you very much for your time and effort in helping make this a great product for our customers.
To obtain a newer release or further information, please revisit the web site that you used to obtai your current beta release...

Problém je v tom, že telefon je absolutně vytuhlej. Nejde z toho nijak vyskocit, nepomáhá reset nic... Prostě když se zapne telefon naskočí tahle hláška a je konec...

A teď ten nejvetší průser, nepomáhá ani HARD RESET, stále tam hláška je... Nejde se ani připojit k počítači, takže náhrání nové rom je nemožné...

Nevíte někdo prosím jak z toho ven?

ROM: 1.93 Dutty
Radio Diamond_Radio_1.00.25.08

xSam

EDITACE: tak jsem to vyřešil, díky za rady... Čas jsem změnil jen na telefonu a ne v počítači... Pokud jsem to změnil i v Compu, tak už to šlo flashnout...
Nikde jsem nevyčetl, že to je časově omezená testovací romka:-( Teď tam mám 3.1 Dutty, tak doufám, že ta už omezená není...

Ještě jednou díky za rady, docela jsem se opotil:-)
Adow (1267)|18.11.2008 12:06
Taky jsem byl oběť Duttyho 2.3a a v sobotu vytuhl :).. Stačí udělat hard reset a po resetu nastavit datum dřívější než 15.11.. Pak už jen stáhnout jinou ROMku, připojit přes active sync - pozor aby zase znovu nenastavil správné datum - raději si to na chvilku změň i v PC.. Pak už půjde flashnout.. O data ve hlavní paměti bohužel přijdeš - tak jako všichni s tímto problémem.. Dutty teď má novou 3.1 a ta už prý časové omezení nemá.
Martin Ráž Hoch (1832)|18.11.2008 12:33
Proboha přesně tak - když tam cpeš testovací ROM, tak nemůžeš čekat záruku 100% funkčnosti. Některé nové ROM (určené pro testování) mají časovou známku a blokaci v daném termínu. Je nutné flashovat ROM, které toto omezení nemají.