Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - obecné zkušenosti, tipy a triky...

htcjirka (1875)|14.1.2009 18:49
Co treba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]? ;)
opicka_ce4you (149)|14.1.2009 19:22
[color=red]Zkus[/color] třeba používat [color=red]hledat[/color]. Našel by jsi to dřív než Ti někdo odpoví ....
Vygůglil jsem to a hned první odkaz na ofiko web http://ae.inc.ru/aebplus.php.
Geoffrey_ce4you (189)|15.1.2009 09:32
Zdravím, PDA používám více než 5 let, HD je moje 4 PDA. Poslední byla Artemiska, sloužila mi věrně :) více než 2 roky. Současně jsem teď měl asi měsíc Iphone 3G, ale prodal jsem ho, mnoho věcí mi nevyhovovalo ( měl jsem ho odemknutý + plno nového softu ). Tak a přišlo Touch HD. Sice jsem váhal, jestli změna bude za těch necelých 15k stát za to, ale koupil jsem ho. Projel jsem klasicky vše na XDA i tady na Ce4you a Smartmanii ( ROM jsem předtím v pohodě reinstaloval celkem často ). Takže jsem si stáhl 3 poslední uvařené ROMky a začal testovat. První věc, která mě trochu překvapila, že HD není až tak rychlý, jak jsem viděl na netu ... Samozřejmě jsem vypnul TouchFlo, to nepoužívám, ani nebudu používat. Nemohu si obecně ale na rychlost stěžovat. Trochu mě vadí, jak se posunuje prstem pravá boční lišta, to mi jde jen někdy, někdy se ani nehne :mad: . Co mě ale úplně přivádí k šílenství je G sensor, resp. otáčení display. Prostě se otáčí jak ho zrovna napadne. Kdyby se ale v pohodě vracel zpět, tak mi to až tak nevadí, ale zůstávají mi na displey části otočené obrazovky a trvá někdy hodně dlouho než se překreslí zpět. Zkusil jsem to ve 3 ROM a všechny dělají totéž. Tohle musím říci bylo na Iphone zcela dokonale vyřešeno. Např. mám ho klasicky položený v kanceláři na stole. Obraz je na výšku.. Někdo mi zavolá, telefin zavibruje a on se mi obraz otočí na šířku, já ho vezmu normálně do ruky a on je otočený !!! :mad: :mad: :mad: To bych se pos... Mám instalovaný HD Twaek a tam jsem senzor vypnul. Jaké je překvapení, on stále otáčí... Tak jsem skončil u přepsání registru ( vypnutí senzoru ) a namapování zeleného tlačítka na manuální otočení. Teď už se automaticky neotáčí, jen ručně, ale pro to jsem si nekupoval nový přístroj za 15k :dead: Jaké máte s tímto zkušenosti. Jdu stáhnout ještě jednu Lite ROM a zkusím, jak to tam běží. Jinak na Today mám Mobile Shell, SBH Diary, Phone Weaver a Wireless monitor, nic víc. Vše poslední verze ( alespoň myslím ). Díky z rady
Lutri_ce4you (143)|15.1.2009 09:55
Chápu tvé rozčarování, ale ty jsi si tam nahrál nějaký program na ovládání G sensoru a to nejspíš Gyrator. Tak ten je potřeba nastavit a pak tě již nebude obtěžovat třeba otáčení během hovoru. nebo ho odinstaluj a budeš mít klid. V základu se ti displej otočí na fotky, Operu, video a ...já už nevím.
Antilius (11)|15.1.2009 09:55
Zdravom, kedze si uz ozaj neviem rady, obraciam sa sem.

Mam Touch HD, skousel jsem novou rom, pote co mi enfungovalo poradne radio, vratil jsem se k puvodni ROM s SK lokalizacii od sunnysoftu.
Tez nechci experimentovat s nici jinym nez s originalnym TouchFlo 3D, kterej podle mne vypada profesionalne.
Avsak chci se zeptat:

1. Jako jednoduse locknu display, kdyz mam TochFlo 3D, neco jako na iphone?

2. Furt se mi zobrazuje lokalizovana klavesnice od Sunnysoftu, jak sa ji zbavim, kdy si chci nechat vsechno ostatni?
Paci se mi puvodni klavesnice, a tez nainstalovana resco.

3. Interwrite mi neprelozilo v menu polozky Programs, a settings, da se to napravit?

4. Existuje nejakej tuning na TouchFlo 3D, teda okrem pocasi, stale nevim jak dostat ty jmena ze slovenskyho kalendare.
Pricem se obavam rozhrani Wisbar a pod., s tym jsem mel vzdy problemy, chcel by jsem originalni TouchFlo a jen drobne upravy.

Dekuji vsem za pomoc

opicka_ce4you (149)|15.1.2009 10:05
[color=black]Lock klávesnice[/color] provedeš dlouhým podržením tlačítka pro ukončení hovoru.
[color=black]TF3D[/color] se dá natunit až na 15tabs viz příspěvek #307711.

Geoffrey_ce4you (189)|15.1.2009 10:16
No právě, že jsem si tam Gyrato nenainstaloval, ani tam není. Teď jsem doinstaloval Lite ROM a ta to už neotáčí ( jako zatím první ).
radospol (175)|15.1.2009 15:56
[quote=Antilius]

1. Jako jednoduse locknu display, kdyz mam TochFlo 3D, neco jako na iphone?

Dekuji vsem za pomoc

[/quote]

Nainstaluj si S2U2 je to lock na styl iphone+ vela skinov

radospol (175)|15.1.2009 15:57
[quote=Geoffrey]No právě, že jsem si tam Gyrato nenainstaloval, ani tam není. Teď jsem doinstaloval Lite ROM a ta to už neotáčí ( jako zatím první ).[/quote]

A co Gsen? Tiez tam nebol nahodeny?

Vitezslav2 (226)|15.1.2009 17:53
Nevíte někdo o nějakým ukazately baterie v procentech do horní lišty.Funkční pro HD?Zkoušel jsem to co je na Smartwiki a nefunguje mi nic.
ipf (2136)|15.1.2009 18:34
používám [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] s maximální spokojeností
radospol (175)|15.1.2009 20:36
Mam asi hlupu otazku. Da sa nastavit klavesnica na vybrovanie? A ako? Ked som mal Neonode N2,tak tam sa dalo jednoducho nastavit vybracia pri dotyku klavesy na klavesnici ci na vytacani cisla a dala sa nastavit aj sila vybracie.
frenkie71_ce4you (35)|16.1.2009 00:24
Jsem nadsen svym HD coby multifunkcim pristrojem,avsak jako telefon ktery vlastne potrebuji nejvice selhava po vice strankach.Poradte jak resite odpojeni od handsfree sady pres bluetooth behem probihajiciho protahovaneho hovoru,kdy uz chci odejit z auta a pokracovat v hovoru mimo vuz.Zkousel jsem pres namapovani tlacitek app AE buton funkuje vzdy kratce po restartu ,ale behem dne nevim jakou applikaci ho rozhodim,ale stane se to.. dale mam mam problem,ze se me zvetsilo procento neprijatych hovoru a vim na 100%,ze zvoneni jsem opravdu neslysel.take se me stane,ze zaregistruji prichozi hovor a nezvladnu prijmout prez zamceni S2U2 nebo asi jinou zdvojenou appl..mam HD od vanoc,v nem core player,igo 8,haali reader ke vsi spokojenosti pouze telefon je na ...!!! diky za tipy
ipf (2136)|16.1.2009 00:45
asi hodně blbá rada, ale já nepoužívám HF (právě z těchto důvodů :(( )
opicka_ce4you (149)|16.1.2009 04:06
[quote=Vitezslav2]Nevíte někdo o nějakým ukazately baterie v procentech do horní lišty.Funkční pro HD?Zkoušel jsem to co je na Smartwiki a nefunguje mi nic.[/quote]
Já používám toto. Je to celá lišta i s wifi, gprs a ostatními ikonkami, které tam teď zrovna nejsou vidět :).
00311613_lista_kfSq.jpg
UserN1 (172)|16.1.2009 09:13
Jaky pouzivate task manager, ktery umi zobrazovat v hornim panelu vedle tlacitka start spustene programy a je tak diky tomu jednoduche je mezi sebou prepinat?Nebavi me schodit program, abych si prepnul jiny pres vestaveny task. Zkousel jsem jich uz hodne (WkTask, HandySwitcher, WisBar a nevim co jeste...),ale ani jeden me tak nejak nepresvedcil a plne nesplnil me pozadavky :(Nebo jsem jim asi nedal dost casu...)Pozadavek je aby nijak nemenil vzhled panelu,tj ponechal original cerny z TF3D, ikon na panelu (mam nahrane podobne jako tu postnul opicka) a pokud mozno nezobrazoval TF3D jako spustenou aplikaci bez ikony :)
Diky za tipy
JecminekMaselnik (464)|16.1.2009 09:50
[quote=radospol]Mam asi hlupu otazku. Da sa nastavit klavesnica na vybrovanie? A ako? Ked som mal Neonode N2,tak tam sa dalo jednoducho nastavit vybracia pri dotyku klavesy na klavesnici ci na vytacani cisla a dala sa nastavit aj sila vybracie.[/quote]
máš dvě možnosti: přímo v nastavení telefonu (phone options) se dá nastavit odezva klávesnice, jak tón, tak vibrace. Nebo je druhá možnost, nainstalovat si utilitku touch response, která je šířena zdarma, která umí zavibrovat při každém doteku na displej a umožňuje i nastavit délku (čili v podstatě sílu) zavibrování. Funguje skvěle.
Geoffrey_ce4you (189)|16.1.2009 14:21
A co Gsen? Tiez tam nebol nahodeny?

[/quote]

Ne ani to, ale něco je natvrdo nastaveno v ROM a nic to nechce změnit. Jinak teď tam mám ROM Pzucchel a naprostá spokojenost. Opět samozřejmě vypnuté TouchFlo ( fakt nevím, jak se to někomu může zdát plynulé ... ) a na Today instalován Mobile Shell, Weather Panel, SBP Diary, Wireless Monitor, Phone Weaver a Ilauncher. Video teď testuji, zatím jediný co přehrává opravdu plynule je WinMediaPlayer. CorePlayer ani TMPCP nešlapou. Ještě potřebuji najít optimální verzi Opery ( Safari na Iphone bylo fakt skvělý, jako jedno z mála ) a něco kvalitního na fotky ( xnview nějak nejde, seká se ) a už se to bude blížit spokojenosti :D
radospol (175)|16.1.2009 17:08
Skus najnovsiu operu s prehravanim flash videi.
radospol (175)|16.1.2009 17:16
[quote=JecminekMaselnik][quote=radospol]Mam asi hlupu otazku. Da sa nastavit klavesnica na vybrovanie? A ako? Ked som mal Neonode N2,tak tam sa dalo jednoducho nastavit vybracia pri dotyku klavesy na klavesnici ci na vytacani cisla a dala sa nastavit aj sila vybracie.[/quote]
máš dvě možnosti: přímo v nastavení telefonu (phone options) se dá nastavit odezva klávesnice, jak tón, tak vibrace. Nebo je druhá možnost, nainstalovat si utilitku touch response, která je šířena zdarma, která umí zavibrovat při každém doteku na displej a umožňuje i nastavit délku (čili v podstatě sílu) zavibrování. Funguje skvěle.
[/quote]

Jak hladam,tak hladam nikde to vibrovanie najst nemozem. Ton tam je,ale "vibrator" tam nieje.

Revil (12)|16.1.2009 21:01
[quote=Vitezslav2]Nevíte někdo o nějakým ukazately baterie v procentech do horní lišty.Funkční pro HD?Zkoušel jsem to co je na Smartwiki a nefunguje mi nic.[/quote]Ukazatel a ikony odkazované ze Smartwiki fungují, ale musíš si k nim doinstalovat ještě ten druhý CAB, o kterém se tam píše...


Ať hledám jak hledám, nikde jsem nenalezl řešení, jak kompletně vypnout ten stupidní tmavý blok, který se zobrazuje při psaní SMS. Je to něco jako T9, prošel jsem všechna myslitelná nastavení a vypnul jsem vše okolo nahrazování, T9, apod. Blok se mi pořád zobrazuje, ale pouze při psaní SMS (pokud např. píši poznámku k položce ke kalendáří, blok tam není).

Našel jsem toto na XDA, ale CAB, který se v tématu nachází, mi sice vypne tmavý blok při psaní SMS, ale zase mi vypne zvětšenou variantu Start Menu. V nastavení jej pak mohu opětovně zapínat a vypínat, ale Start menu již zůstane malé.

Má prosím někdo nápad, jak se T9 zbavit?
Vitezslav2 (226)|16.1.2009 22:00
[quote=Revil][quote=Vitezslav2]Nevíte někdo o nějakým ukazately baterie v procentech do horní lišty.Funkční pro HD?Zkoušel jsem to co je na Smartwiki a nefunguje mi nic.[/quote]Ukazatel a ikony odkazované ze Smartwiki fungují, ale musíš si k nim doinstalovat ještě ten druhý CAB, o kterém se tam píše...


Ať hledám jak hledám, nikde jsem nenalezl řešení, jak kompletně vypnout ten stupidní tmavý blok, který se zobrazuje při psaní SMS. Je to něco jako T9, prošel jsem všechna myslitelná nastavení a vypnul jsem vše okolo nahrazování, T9, apod. Blok se mi pořád zobrazuje, ale pouze při psaní SMS (pokud např. píši poznámku k položce ke kalendáří, blok tam není).

Našel jsem toto na XDA, ale CAB, který se v tématu nachází, mi sice vypne tmavý blok při psaní SMS, ale zase mi vypne zvětšenou variantu Start Menu. V nastavení jej pak mohu opětovně zapínat a vypínat, ale Start menu již zůstane malé.

Má prosím někdo nápad, jak se T9 zbavit?[/quote]

Které to jsou?Já anglicky neumim.:(
Revil (12)|16.1.2009 22:08
Nainstaluj FInixNOverBattery.cab a zároveň sdkcerts.cab, obojí nejdeš zde.
Vitezslav2 (226)|16.1.2009 22:23
Díky za pomoc.Už to frčí.
opicka_ce4you (149)|17.1.2009 02:27
[quote=Geoffrey]... Video teď testuji, zatím jediný co přehrává opravdu plynule je WinMediaPlayer. CorePlayer ani TMPCP nešlapou. Ještě potřebuji ...[/quote]
TMPCP nešlape, ale [color=blue]TCPMP[/color] šlape, hlavně musíš mít správnou verzi pro HD!
Geoffrey_ce4you (189)|17.1.2009 08:42
Mám nějakou verzi z XDA ( 0.81 ) stáhnu tuhle a uvidíme. Dík
Geoffrey_ce4you (189)|17.1.2009 09:54
Tak ani ťuk, zkusil jsem všechna nastavení videa a prostě to hraje krok sun krok, zvuk jde samozřejmě normálně. Ale je to jedno, WMP hraje naprosto v pohodě a už jsem i přišel na optimální nastavení Encoderu, takže dobrý.
Jluk (8)|17.1.2009 10:09
Ahoj,

jsem asi trouba, ale nevím co chtějí při registraci na xda-developers jako odpověd na tu anti-spam otázku (jsou tám různé typy HTC), zkoušel jsem plno možností a nechce mě to dále pustit.

Díky
Vitezslav2 (226)|17.1.2009 12:26
Potřeboval bych poradit.Když chci zálohovat přes SPB Backup,tak mi to vyhazuje chybu ,,Došlo k problému s produktem services.exe."
Nemáte někdo podobnej problém?Díky.
Jluk (8)|17.1.2009 15:53
Vážení,

máte někdo zkušenosti s HtcExtFun, chtěl bych nastavit základní klávesnici při stylusu zastčeném TELEFÓNÍ a při vytaženém stylusu CS CZECH QUERTY. Zkoušel jsem to v registrech přepisovat,ale vůbec se to nedaří.

Díky za rady
mick04_ce4you (16)|17.1.2009 16:27
To Geoffrey : můžeš to nastavení popsat? Mně nejde vůbec nic, prakticky jen ten testovací soubor z recenze https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=318&p=2&f=0&pc=, což je záhada, protože nic jinýho jsem nerozchodil. Zvuk v pohodě, ale video nic.
Geoffrey_ce4you (189)|17.1.2009 17:35
Používám Any DVD Converter Professional, nastavení výstupu Uživatelsky MP4, zaškrtnuto Automaticky upravit Šířku, video codek X264, rozlišení 720x480, video bitrate 768, audio AAC 128 2 Channel. V tomto nastavení mi to funguje ve WMP bez problémů. Akorát ten program neumí vložit titulky... Zkoušel jsem ještě ten Encoder, co tu na něj byl linka a leze z něj podobný soubor, ale s menším rozlišením. Nic se v něm ale nedá nastavit ( a to nemám rád :) ). Přesto ale funguje. Nechápu ale, proč mi nejde přehrát žádné AVI !!!, na HTC Artemis to jelo naprosto v pohodě.

AD2:
Beru trochu zpět, teď jsem si tam nahrál WALL-e ve stejném nastavení a NEJDE OBRAZ- Vůbec !!! Dvě další videa udělané úplně stejně jdou naprosto normálně. Tak to se z toho pos... Asi mu vadí opravdu to, že původné film byl v AVI, kdežto ta dva ostatní ve WMV. To mě hlava nebere. Hancock ale byl taky původně v AVI a taky jde v pohodě. Asi mu nesedí nějaký formát, co tom kontejneru byl původně. :?:

AD3:

Jsem vůl, omylem jsem odkliknul zachování poměru stran, takže to video mělo skoro 1200 na šířku ... takže ho dělám znovu, dám vědět.

AD4:
Tak jsem zkusil další 2 nastavení a WMP to nepřehraje ??? ale TCPMP jo, ale dost trhaně ( mám už ten pro HD ).Fakt nevím, jak to nastavit aby to šlo vždy ?
Paullus_ce4you (400)|17.1.2009 21:02
[quote]Máte někdo zkušenosti s HtcExtFun...[/quote]

Musíš si v nějakém editoru registrů vyhledat větev HKCU/SOFTWARE/HtcExtFun a tam budou dvě položky:

StylusInSipName a StylusOutSipName,

přičemž u každé z nich vyplníš Tebou požadovanou klávesnici. Musí se ale přesně jmenovat tak, jak se objevuje v Settigs/Input/Input method.

Stejně to ale občas blbne; já mám nastavenu ZoomBoard (in) a Resco Keyboard (out) a často se mi mezi ně samovolně vecpe nativní Keyboard.
Jluk (8)|18.1.2009 09:14
Díky, nainstaloval jsem novější verzy HtcExtFunu a tam už to po přejmenování funguje.
Portorico_ce4you (1)|20.1.2009 12:31
[quote=Jluk]Ahoj,

jsem asi trouba, ale nevím co chtějí při registraci na xda-developers jako odpověd na tu anti-spam otázku (jsou tám různé typy HTC), zkoušel jsem plno možností a nechce mě to dále pustit.

Díky [/quote]

Napiš tam přesně to, oč tě žádají napsat přímo nad tím okýnkem v uvozovkách (Please type "[color=red]athena[/color]" in the box)

VikyV (1)|20.1.2009 16:12
To Osch 11.12.2008

Myslím, že by to mohlo souviset s řešením na :

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=78&t=11274

a

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=78&t=10954
Mr.Ham (2)|21.1.2009 17:50
Zdravím všechny,

Chci se zeptat ohledně automatického zapnutí Bluetoothu, zda existuje nějaky prográmek nebo je to nějaké nastavení v telefonu.
Tak aby se při zapojení do nabíječky automaticky zapnul bluetooth. :)
georgesandall_ce4you (13)|21.1.2009 22:10
Velmi doporučuji nainstalit nejnovější verzi HD tweak z xda. Já třeba jsem se mordoval s nastavením Vodafone vánočního internetu zdarma, po instalaci Hd tweaku 0.5.4 eng stačilo povolit Vodafone live přímo v něm (v minulé verzi myslím nebylo) a běží to jako z praku bez jiného nastavovaní,.........a spousta jiných vychytávek,....Konec hlášení :-).
Geoffrey_ce4you (189)|22.1.2009 15:19
Tak se vracím zase k tomu videu, dneska jsem si stáhl poslední verzi HTC Touh HD Encoderu 1.19 ( mrkněte na XDA )a film běží jak vyšitej. Takže se vyprdnu naj oiné softy a budu to dělat tady v tom. Samozřejmě puštěno v WMP. :yes: Jinak další zkušenosti zatím tak 90% OK, trochu mám problém když telefonuji, občas si něco zapnu na display uchem :D a taky mi docela vadí ten vypínač nahoře, zboku na palec byl výrazně ergonomičtější. Sehnal jsem taky pěkná témátka WVGA na Today ( ne na Touch Flo ), tak je to o kus příjemnější.
janox (216)|31.1.2009 07:48
Nechce sa mi to všetko kontrolovať, lebo súbežne sledujem tri zariadenia Diamond, PRO aj HD. Toto som našiel vo fore na PRO a teraz som dal nové ikonky na vrchnej lište aj new ukazovateľ BATTI - funguje to super na všetkých troch HTC - iba pre info.
Ak to už niekto má tak ma nekameňujte. :D

http://pda.jasnapaka.com/batti/releases/2.1.php

http://kuncik.eu/skutrmoto/Software/Colored_Top_Bar_WWE_Call.cab
Stegho (58)|31.1.2009 15:08
Priznam sa, ze sa citim uplne neschopne :-(

Uz som si poradil snad so vsetkym (Nokie, Erikssony, BlackBerry...) , ale napriek tomu, ze som "pokrocily" Win XP Pro user, tak s mojim novym HDckom mam fakt problem. Nedokazal som najst tie body v diskusii (co neznamena, ze tam nie su, len asi dalsia moja neschopnost :))) tak uvitam, ak mi niekto poradi:

A) Ako sa daju nahodit Google aplikacie? Linka m.google.com v Opere mi dovoli tie aplikacie pouzivat len ako Web, ale ziaden install. Je to vobec opodstatnena otazka, alebo sa na tomto pristroji podobny request riesi inak? Zvykol som si pouzivat Gmail a Google Apps a postu na Gmail by som nadalej spravoval cez web namiesto jej downloadu.

B) Kedy zistim (resp. ako zamedzim), ze moj stroj stahuje data nie cez WiFi ale cez GSM/GPRS/3G/EDGE... ? Pokusil som sa pouzit NoData.cab, ale uz len ta ponuka ma zabila :) ked mi to ponuka O2 Internet, Internet CZ, O2 MMS, O2 WAP - aky je medzi nimi vlastne vobec rozdiel? Zaz par dni si zaktivujem nejaky datovy pausal, zatial v tom mam vsak len SIM s najmensim kreditom a zacinam mat strach, co sa mi objavi na vypise napriek tomu, ze nastavenie WiFi bol moj prvy krok (a jediny uspesny :))) ).

C) Outlook na mojom PC pouzivam na nieco UPLNE ine. V momente, ked som pripojil HDcko, mi do neho natiahlo vsetok bordel, co som v tom Outlooku mal (viem, moja xyba, ze som bordelar :))) Je nejaka ina rozumna moznost ako synxronizovat kontakty, resp. ako nastavit, aby ich synxronizoval nie z aktualneho Outlook konta ale ineho .pst suboru?

D) Cital som tu vela negativneho na TF 3D. Z default Today obrazovky som sam tiez skorej sklamany, je skoda ten priestor nevyuzit poriadne (stanicne hodinky su fun asi tak 2 minuty :)) ). Co pouzivate vy ako Today resp. ako celu Temu?

E) Nejaky sikovny "Password keeper/manager" - nieco ako mal BlackBerry?

F) Pod Start mi neustale sedi zablokovana linka na HTCmail.cz (nemam rad, ked ma dakto znasilnuje) - nepodarilo sa mi ju zmazat ani odskrtnutim checkboxu vedla nej, ani natvrdo vo file manageri. Any hints?

G) Calendar resp. Regional Settings - uprednostnujem EN verzie vsetkyx SW co pouzivam. Napriek tomu som potreboval CZ regional settings kvoli korune, desatinnej ciarke, formatu datumu a podobne. Dokazal som zmenit len ako balicek z EN na CZ, ale uz nie doladit niektore veci - ako to robite vy? Nejaka moznost, aby sa v kalendari nepisali dni po cesky, ked cely zvysok je v EN?

H) SMSka na ine cislo - ako poslem SMS na cislo ine, nez mobilne? 90% pripadov mam pod 1 kontaktom viac mobilnych cisel, ulozenych ako Mobile, Home, Work - pricom prave pod Work zvyknem mat pracovny mobil daneho cloveka. Nenasiel som vsak postup, ako poslat SMS prave na cislo Work (nehovoriac o utrapach, ze sa cislo vytoci kazdym nahodnym kliknutim a neponuka ziadne kontextove riesenie).

I) Antivir - je potrebne (asi hej) a ak ano, co pouzivate?

J) Opera vs. IE? Az teraz som si vsimol, ze tam mam 2 browsery. Co pouzivat?

K) Save space - sanca zmazat nepouzite jazykove lokacie, Touch FLO a podobne?

Vrela vdaka uz vopred za radu.

Este summary:
Win XP Pro SP 2
HTC HD s ROM 1.14.479.3.(25874) WWE
Touch FLO 3.0. (bd. 32567)
O2 user

calin_ce4you (5)|3.2.2009 05:25
Ahoj. Chcel by som poprosit o radu s pripojenim k internetu, teda skor jeho odpojenim. Problem je v tom, ze akonahle sa nejaka aplikacia pripoji na net uz sa po skonceni prenosu dat neodpoji. Nastavil som v HDTweak odpojit data po 10 sec a aj napriek tomu ostava komunikacia stale aktivna. Musim vzdy vojst do nastaveni komunikacie a tam to vypnut a uz ma prestava bavit to stale kontrolovat.
Za radu vopred dakujem.
janox (216)|3.2.2009 14:01
Odporúčam nainštalovať program No Data a v ňom si aktivovať a deaktivovať podľa potreby čo treba.
calin_ce4you (5)|3.2.2009 14:51
Dakujem, odskusam
Phil_ce4you (165)|5.2.2009 08:13
Nevíte o nějaké aplikaci, která by synchronizovala (ručně, nebo pomocí scheduleru) systémový čas s nějakým internetovým serverem?
osch (1330)|5.2.2009 10:12
To by měl dělat Active Sync automaticky. Synchronizuje čas v PPC s časem na PC.
bjirka (380)|5.2.2009 20:19
Jednoduchá utilitka jmenuje se Synchro Time. Můžeš si vybrat z dvanácti serverů se kterým z nich chceš zařízení synchronizovat. Domovský web: http://gsoft.fromru.com .
Phil_ce4you (165)|6.2.2009 05:58
[quote=osch]To by měl dělat Active Sync automaticky. Synchronizuje čas v PPC s časem na PC.[/quote]

Tak to se mi nějak neděje...
Phil_ce4you (165)|6.2.2009 06:07
[quote=bjirka]Jednoduchá utilitka jmenuje se Synchro Time. Můžeš si vybrat z dvanácti serverů se kterým z nich chceš zařízení synchronizovat. Domovský web: http://gsoft.fromru.com .[/quote]

To by mohlo být ono, už to mám nainstalované, díky...