Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO 8.3 - Tuning a ladění ...

oltcit (1098)|4.12.2008 09:09
Ta spominana chyba Tomom o padani,ci zatuhnuti Dimkovho a Gurjonovho skinu pri pouziti s ver.83 mozem potvrdit,vzdy ked som prisiel k prejazdovemu bodu,tak to zatuhlo,bol nutny SR.Preto som sa vratil k starsej verzii iGO a to 57021. Ta sice nema funkcne klavesove funkcie(ale teraz to dokonca povazujem za vyhodu,ked som si na to zvykol) ale je bezproblemova.Dimkove verzie dokial neuvedie zmeny,nejdem ani testovat(ked nebudem robit report-nieje cas) Ostavam pri Gurjonovi(zatial) Zial stale nieje na nic ine cas.......
if (174)|4.12.2008 13:55
Ďaľšia upravená verzia dimkovho skinu od WertVRV... [color=red]diMkaWertVRV 0.6.11[/color] pre verziu 8.3.2.xxxx

Zmeny: Opravené niektoré chyby z predchádzajúcej verzie...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Pre rozlíšenie..."480_234,320_240,240_320"
maxtreme (248)|4.12.2008 14:18
tady aby jste videli co mam na mysli..
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
tomsoft (2734)|4.12.2008 16:11
to: Oltcit
jj, s IGO jsem taky vyrovnaný, mám 8.3.1xxx a jsem v klidu, vše šlape jak mám. S Dimkou mám trpělivost a vžy důkladně sleduju změnu jeho kodu i myšlenek.
Všechny verze i upravuju, to abych nevyšel ze cviku, ale nedávám je sem, protože dokud nebude verze 1.1.xxx, tak to neřeším....
[color=red]Jen Dimka 0.6.12 mu nějak ujela, hází to FFUiError[/color]

to: maXtreme
Opravdu menší obrázek jsi tady hodit nemohl :)
To jen tak mino.
Vím co máš na mysli, ale musí se to změnit po úpravě toho sys.txt popř. igo8_generic.ini nebo obou, ale stejně.
A zkusil jsi tam napsat nějaké malé hodnoty jako
3dcarsizemin=100
3dcarsizemax=300
Ale chtěl jsem poslat tvůj data.zip + sys.txt a né obrázek
Po vložení textu do příspěvku a odeslání formuláře, můžeš pak přidat soubor a jestli to bude JPG tak se sám zobrazí jen miniatuře.
A tím ani nemusíš složitě ten obrázek nějak uplodovat jinam a pak tady složitě dělat odkaz aby byl vidět.
if (174)|4.12.2008 19:29
[quote=tomsoft]...
[color=red]Jen Dimka 0.6.12 mu nějak ujela, hází to FFUiError[/color][/quote]


Nazdar Tome skúšal som aj túto verziu a mne to žiadnu chybu nevyhodilo... neviem pri akej fáze ti to vyhodilo chybu, ale mne skúška dopadla zatiaľ OK

EDIT: No tak upresňujem, pretože som to skúšal na verzii 8.3.2.xxx a tam mi behala dimkova 0.6.12 v pohode, ale na verzii iGO8.3.1.xxx to vyhadzuje FFUiError... :O

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ... vyskúšajte, testujte...
tomsoft (2734)|4.12.2008 21:44
Ano, ano, ano, na verzi 8.3.2 jede, ale stejně se seká tak či tak, ale ve verzi 8.3.1 nejde ani spustit.
11ka ještě jede OK na 8.3.1
Bucci_ce4you (217)|5.12.2008 09:33
čau tome: mam jeden dotaz.... všichni se dosud ptali na zmenšení fontu ulic ve 3D, ale nikde jsem nenašel, jak to nastavit ve 2d?
předpokládám buď sys.txt nebo data.zip (project_config - igo8_generic.ini) - můžeš poradit plííís?
if (174)|5.12.2008 09:44
Konečne mám možnosť aj tu v nemocnici otestovať nové verzie a skiny, a tak som dnes vyskúšal okrem iných aj upravenú verziu dimkovho skinu diMkaWertVRV832 v 0.6.11 na verzii 8.3.2.xxx a na rozdiel od original Dimkových skinov, tento sa správal úplne bez problémov, ani raz sa mi nesekol, ani cez prejazdový bod a ani na Tomsoftom spomínanom probléme na trase Karviná - Brno. Takže mi z toho vyplýva, že WertVRV sa podarilo odstrániť chyby z originalu Dimkovho skinu ...
maxtreme (248)|5.12.2008 09:47
Ahoj Tome, data.zip mam tenhle http://rapidshare.com/files/166019250/i8nov13.rar cili mam ted cistou instalaci..
a všiml jsme si že mi ta velikost blbne pouze kdyz vyberu nejaky skin.. (ikdyz do nej aplikuju tvuj VGA patch)

PS: Jaky je rozdil mezi tím když použiju tvuj vga patch z predchozich stran a nebo zapisu ty hodnoty cos mi psal do sys.txt?
if (174)|5.12.2008 14:41
Dimka porobil nejaké úpravy v skine a mal by už behať aj v 8.3.1 aj v 2, takže vyskúšajme, ale čo je podstatné zmenil systém hlásenia radarov!!!

:!: [color=red]Teraz je potrebné po rozbalení tohoto rar archívu nakopírovať z adresára "SpeedcamVoiceScripts" nakopírovať súbory ktoré sa týkajú CS hlasov, do adresára iGO8/AUDIO, kde máme všetky hlasové súbory. Jedná sa o súbory...CSM a CSF 1,2,3.... *.ui[/color]

ešte v jeho rodnej reči..:
Установка камер изменилась.
Скопируйте скрипты для нужных языков из архова в "audio"

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[color=green]NEW[/color]...[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

upravená verzia dimkovho skinu od WertVRV... diMkaWertVRV 0.8.1 pre verziu 8.3.2.xxxx

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Funguje veľmi dobre aj na verzii iGO8.3.2.XXXX

Pre rozlíšenie..."480_234,320_240,240_320"
tomsoft (2734)|5.12.2008 17:53
to: Bucci
Do SYS.TXT
Velikost fontů ve 2D režimu
[color=blue][interface]
mapfontscale=150 ; čím větší je to číslo, tím větší jsou názvy ulic a měst ve 2D režimu[/color]

Do DATA.ZIP\project_config\igo8_generic.ini
[color=blue][3d_config]
roadsign_lines_per_screen=15 ; čím vetší je číslo, tím menší jsou názvy ulic ve 3D režimu[/color]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
to: maXtreme
Data.zip jsem si stáhnul, ale dnes se k tomu asi nedostanu, zítra jedu na svatbu, takže v neděli - no nevím :)
Ale reaguje to když jsi v default skinu a nastavíš tam třeba hodně malé hodnoty jako např. 300 a 600.
Velikost šipky může i ovlivnit barevné schéma, pokud tam do něj autor nacpe ty hodnoty, takže zkoušej na standard scheme.
A VGA patch pro Dimka skiny nedělají nic s velikostí šipky, jen změnší fonty ve skinu Dimka nic víc.

[color=red]EDIT:[/color]
A to ten SYS.TXT co jsi poslal, jako opravdu používáš tak jak je? Vždyť v něm nic není. To se nediv že to nefunguje. Nebo jsi to smazal jen teď?
Dal jsem si Tvůj Data.zip a Sys.txt a přidal a měnil POUZE údaje v SYS.TXT
To je SYS.TXT, který zobrazuje to co má. Šipka je velká jen tak akorát, aby ji zakrylo 3D auto.
Pokud máš v zařízení stejný DATA.ZIP tak si ho tam nech a změn JEN SYS.TXT do této podoby.
[code][color=red][folders]
app="Program Files/iGO8" ;ZDE JEN UPRAV CESTU K SD KARTĚ NEBO K STORAGE

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[map]
2dheadup=1
3d_scale_carmodel=1
3dcarsizemin=2000
3dcarsizemax=4500
3dcarsizemul=60000

[debug]
disable_outlookpoi=1
skip_eula=1

[msnd]
msnd.start=0

[gps]
set_messages=0[/color]
[/code]

[color=red]Testováno na Windows Emulátoru + moje PDA s igo8.3.2 + skin dimka 0.8.1 - TomSoft[/color]
maxtreme (248)|5.12.2008 18:17
Ne ne ja to tam predtim mel ale jak jsem ti to posilal tak jsem poslal cistou verzi.. ty hodnoty co jsi mi poslal prvně nereagovaly, ale ty druhe uz jo.. takze diky :-)
mijou (109)|5.12.2008 18:23
A nova verzia Slovenciny pre iGO8.
Navrhy prosim do SZ!
DIK
tomsoft (2734)|5.12.2008 18:45
Skin [color=blue]Dimka 0.8.1 - TomSoft [/color][color=red](a)[/color] (240x320 a 320x240) [color=red](igo 8.3.x)[/color]

Protože Dimka stále pokračuje v NULOvých verzích, tak tady je další z nich, která je dle slov autora
pro verze 8.3.x.

Rekapitulace
+ Větší písma údajů při navigaci
+ Zpět barevné šipky pro manévry
+ Digitální tachometry se SpeedLimitem včetně radarů a nočního režimu
+ Digitální hodiny včetně nočního režimu (v obou rozlišeních)
+ Zpět červeno-zelené šipky pro pruhy (v obou rozlišeních)
+ Zpět funkční volba pro zobrazení nebo nezobrazení pozadí pod šipkama s manévry
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Auto. přepočtu trasy" + Longclick
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Upozorňování na radary" + Longclick
+ Možnost patch pro VGA
+ Možnost patch pro Dark
+ Možnost patch pro nenáročné
+ Přidána možnost zobrazování informačních směrových tabulí ***

***
Bohužel ani v této verzi nejsou přímo od Dimky směrové tabule, takže jsme je přidělal.
Tak vyzkoušejte...

Patch pro VGA a Dark, lze použít z verze 0.3.0.
Patch pro nenáročné se musí VŽDY aplikovat (pokud ho chcete).
----------------------------------------------------------------------------------------------
Všechny PATCHE se používají:
Obsah staženého ZIPu rozbalte přímo do ZIP souboru skinu a přepište vše.
Jednotlivé PATCHE NELZE kombinovat s vyjímkou patche pro nenáročné.
Po aplikování patche pro nenáročné, lze ještě aplikovat JEDEN další patch.
[color=green]V archívech se skinem je vždy readme.txt s popisem změn od autora + můj.[/color]

[color=red]EDIT:[/color]
To byl nebyl Dimka (ale nikdo není dokonalý) ve verzi je script error, když procházíte nastavení - Zařízení. Není nadefinovaná jedna proměnná.
[color=green]Odkaz byl aktualizován.[/color]
if (174)|6.12.2008 18:54
Ďaľšia upravená verzia dimkovho skinu od WertVRV... diMkaWertVRV 0.8.6 pre verziu 8.3.2.xxxx

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Pre rozlíšenie..."480_234,320_240,240_320"

Funguje veľmi dobre aj na verzii iGO8.3.2.XXXX zatial šlape celkom OK, neseká sa tak ako original dimkove skiny..!


A na doplnenie sortimentu, pridávam ešte inú úpravu Dimkovho skinu od Megaducka a SPECTERa.....[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

V rozlíšení..."240_320,320_240,400_240,480_272"

Obidve verzie sa správajú celkom stabilne, nezasekávajú sa na známych miestach a pracujú aj s navestnými tabuľami:!:
chipa (4)|7.12.2008 10:16
Tome mam dotaz jestli pracuješ na upravě skinu diMka83 v 0.8.6. dnes odjíždím do Rumunska a bez tvojeho vylepšení bych musel použít předchozi skin. Prostě dimka je super ale s tvejma upravama nema chybu :yes: .A jinak ještě gratulace k tomu tvému povýšeni na konkurečním foru ;) .
tomsoft (2734)|7.12.2008 10:24
Zrovna provádím testování a pak i úpravy Dimka 0.8.7, které jsem tady nechtěl dávat, protože se zas tak moc tam nezměnilo, ale Dimka konečně opravil funkci zadávání cíle dle GPS souřadnic, už konečně funguje, tak to sem cca za 1 hodunu hodím. Ať máš klidnou cestu :)
... dík za gratulaci :))
mirek1972 (10)|7.12.2008 14:03
Ahoj Tome. Mam k tobe prosbu. Nemohl by jsi do posledni verze dimka 0.86 wert pridat tu tvou upravu digitalniho tachometru? moc se mi tva uprava libi. ale nefunguje mi zadny dimka ani s tvou upravou na verzi IGO8.3.2. jen ten zminovany wert. Nebo mi hod radu ja si to tam pridam sam pokud tim neporusim tva autorska prava. diky Mirek :))
tomsoft (2734)|7.12.2008 14:27
Považuji to za velmi důležité, tak se s Vámi o to podělím.
Ve verzi 8.3.2 téměř nikomu a na 100% nefunguje Dimka (mě ani GJ na 100% - trošku lépe, ale není to ono)
Celou dobu mě to žralo a tak jsem bádal, googloval atd...
Víme všichni, že ve verzi 8.3.1 byl problém, se zapnutou animací menu v nastavení.
ve verzi 8.3.2 údajně již ne (nezkoušel jsem - tato funkce je na nic), ale Dimka ve skinech používá
k rotování textů názvu ulic, POI, v dialogových oknech nastavení právě funkci ANIMATE.
Tak jsem ji ve verzi 0.8.6 zrušil a vše co jen zdánlivě připomínalo animaci textu.
Výsledek? Parádička, už to jede :)
Hádejte co je nového ve verzi 0.8.7 přímo od autora? Ano, jsou zrušené animace textů :)
Sice to udělal lépe než já, já je navždy vyhodil, Dimka je taky vyhodil, ale dal je do
nastavení, takže je to volitelné, což je lepší, takže nechávám originál.

Pak jsem ještě objevil DATA.ZIP, který řeší chybu, že se IGO kousne při průjezdu průjezdním bodem (FFUiError)
Tímto DATA.ZIPem se to vyřešilo. Jsou tam změny ve všech složkách a nejvíce v Cofig, kde jsou konfigurace
pro jednotlivá zařízení. Hodně tam toho přibylo, takže to může někomu přinést plus.
Komu nebude Dimka 0.8.7 správně fungovat může zkusit tento DATA.ZIP.
Tento DATA.ZIP je samozřejmě možné používat pro jakýkoli skin.

Nyní jsem ve fázi testování. Mám IGO 8.3.2 + uvedený DATA.ZIP + skin Dimka 0.8.7 (TomSoft)
a onu zapeklitou odbočku (ul. U Mlýnky) na trase Karviná - Brno projíždím jako nic, perfektní.
Zkoušel jsem i dlouhou trasu s 6 průjezdy celkem 1000km a zatím jede jako víno.

Poučení:
ANIMACE NEBRAT

DATA.ZIP (240x320, 320x240 - pro 8.3.2)
[code]http://www.tomsoftware.net/_ig_/83/data.zip[/code]
Po výměně DATA.ZIPu se může stát, že navigační šipka ve 3D je o kousek větší, doporučuji upravit v SYS.TXT
[map]
3dcarsizemin=4000
3dcarsizemax=7000
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skin [color=blue]Dimka 0.8.7 - TomSoft [/color][color=red](a)[/color] (240x320 a 320x240) [color=red](igo 8.3.x)[/color]

Rekapitulace
+ Větší písma údajů při navigaci
+ Zpět barevné šipky pro manévry
+ Digitální tachometry se SpeedLimitem včetně radarů a nočního režimu
+ Digitální hodiny včetně nočního režimu (v obou rozlišeních)
+ Zpět červeno-zelené šipky pro pruhy (v obou rozlišeních)
+ Zpět funkční volba pro zobrazení nebo nezobrazení pozadí pod šipkama s manévry
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Auto. přepočtu trasy" + Longclick
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Upozorňování na radary" + Longclick
+ Možnost patch pro VGA
+ Možnost patch pro Dark
+ Možnost patch pro nenáročné
+ Přidána možnost zobrazování informačních směrových tabulí

Patch pro VGA a Dark, lze použít z verze 0.3.0.
Patch pro nenáročné se musí VŽDY aplikovat (pokud ho chcete).
Dimka konečně opravil chybu při zadávání cíle jako GPS souřadnic, už to šlape :)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Všechny PATCHE se používají:
Obsah staženého ZIPu rozbalte přímo do ZIP souboru skinu a přepište vše.
Jednotlivé PATCHE NELZE kombinovat s vyjímkou patche pro nenáročné.
Po aplikování patche pro nenáročné, lze ještě aplikovat JEDEN další patch.
[color=green]V archívech se skinem je vždy readme.txt s popisem změn od autora + můj.[/color]
LANG CZ je vhodné, ne však smrtelně důležité aktualizovat, Dimka zase přidal další texty.
mirek1972 (10)|7.12.2008 15:47
Ahoj vsem.
Nasel jsem dva zajimave skiny ktere funguji i na verzi 8.3.2:

Prvni: IGO miscan trans V09
screen: http://www.mioskins.net/forum/viewtopic.php?t=13601&highlight=miscan+trans

download: http://rapidshare.com/files/171162722/sk_igo_micsan_trans_v09.zip.html

Druhy: ULTRA 5.02 v uprave Choup
screen: http://www.mioskins.net/forum/viewtopic.php?t=13004&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=miscan+trans

download: http://rapidshare.com/files/171126574/sk_igo_choup-8_3_5_1.zip.html

Me to slape tak otestujte.
Keltek_ce4you (57)|7.12.2008 19:49
[quote=tomsoft]
Skin [color=blue]Dimka 0.8.7 - TomSoft [/color][color=red](a)[/color] (240x320 a 320x240) [color=red](igo 8.3.x)[/color]
[/quote]

Zdat Tomsoft,
zkusil jsem tvou verzi 0.8.7 na iGO 8.3.2.64873 a při spouštění se objeví následující chyba.

[code]FFUIERROR: Unknown object identifier
Identifier=[chk_spbg_settings]
Script ["Unnamed"] command 0[/code]

iGO pak ale naběhne. Čímpak o může být?
tomsoft (2734)|7.12.2008 20:32
to: Keltek
Hm tak to zase bude Dimkovina :(
Proměnná tam zase není nadefinovaná... ale mělo by a mě to tak funguje (to totiž není tak závažná chyba) to normálně nastartovat.
Oprava spočívá ve zrušní oné proměnné v souboru "setting_240_320.ui" a "setting_320_240.ui"
Kdo umí přepíše sám, kdio ne, tady je oprava.
tyto dva soubory vyměnit ve skinu (přímo v ZIP souboru) a přepsat. Každý z nich se nachází podle rozlišení a to buď ve složce
dimka.zip\ui_igo8\240_320\ui\
nebo
dimka.zip\ui_igo8\320_240\ui
[color=red]Nebo kdo se necítí, takto editovat ZIP soubor skinu, výše uvedený odkaz na stažení celého skinu byl upraven.[/color]
mirek1972 (10)|7.12.2008 20:44
Ahoj:
Skin Dimka 0.8.7 - TomSoft
Tak jsem naprosto spokojeny me ten skin na verzi 8.3.2 chodi. Akorat zase musim upravit tu velikost sipky jinak zatim bez chyby. Dobra prace chvala Tomsoftovi. Zitra jedu na 14 dni do sveta tak to testnu radne. :D
to: Keltek mam to upravovat kdyz mi to facha? Me to nabiha a naviguje dobře.
tomsoft (2734)|7.12.2008 20:48
to: mirek1972
tak se pak ozvi, jak jsi dopadl...
Velikost šipky je drobně změněna v tom DATA.ZIPU, ale to je maličkost si to upravit.
Když si klikneš v nastavení kde se dá zapnout a vypnout možnost zobrazení ukazatele tychlosti, tak ti to tu chybu udělá, když na to nebudeš šahat tak ne:)
V dalších verzích pokud to Dimka neudělá (ve verzi 0.8.8. ještě ne) to vždy opravím.
konas (31)|7.12.2008 20:50
To TomSoft:

Ahoj.
Pár dotazů.
K čemu je Patch Dark a Patch pro nenáročné. U těch Patchů to není napsaný. Prolézal jsem forum, ale nějak jsem to nenašel.

K velikosti písma. Mám rozlišení displeje 320x234, takže ze spodní informační lišty nevidím 6 pixelů. Pokud používám iGO bez skinu, tak z názvu ulice v té liště nevidím pouze 1 spodní řadu, takže se to dá přečíst. V tvém skinu je však písmo zvětšené, takže toho není vidět už přes půlku a nedá se to kolikrát přečíst. Je nějaký jednoduchý postup, jak u tvého skinu vrátit velikost písem na původní hodnotu?

Díky.
tomsoft (2734)|7.12.2008 20:59
to: konas
320x234? to je fakt nebo ses uklep, ale to je jedno.
Patch jsou popsané v dnes již zamčeném fóru. Přiznám, hledat je, je asi nadlouho.
Tak jen v krátkosti

Patch pro nenáročné:
V tachometrech a hodinách je zobraeno méně údajů.

Patch pro Dark:
Jsou zaměněny horní a spodní bílé lišty za černé lišty, včetně korekce barev písma

Patch VGA:
Naopak změnší fonty na lištách a všude v navigační obrazovce.
konas (31)|7.12.2008 21:05
Bohužel, nepřepsal (PNA Thomson GPS420).

Takže Patch pro VGA by mi měl pomoci?
tomsoft (2734)|7.12.2008 21:08
Aha, já zase nečtu podpisy :)
Ok, VGA patch to zmenší, ale možná moc pro tvůj displej, no zkus a uvidíš jak to budeš číst ty údaje
Nejde to vrátit zpět, jen zase přepsat celý skin

konas (31)|7.12.2008 21:40
Tak s Patchem pro VGA to vypadá, že to bude dobrý. Kdybych chtěl ten text na té liště posunout o 1 pixel výš (je tam ještě místo a Wertw to tak má), to už by asi bylo složitější, co?
tomsoft (2734)|7.12.2008 21:51
Pokud chceš posunout jen písmo tak ve skinu najdi soubor ui_igo8\320_240\ui\navigatemap_320_240.ui
a v něm na 160 řádku je [code]ROADSHIELDEDTEXT sprNMINextStreetName
ROADSHIELDEDTEXT sprNMIActualStreetName [/code] tak si posuň hodnotu Y kam potřebuješ

konas (31)|7.12.2008 22:01
Super.

Stačilo v ROADSHIELDEDTEXT sprNMIActualStreetName změnit hodnotu Y z 222 na 221 a je to paráda. Jsem max. spokojenej.

Díky.
mirek1972 (10)|7.12.2008 23:10
Zdravim.
to: Tomsoft
Nezlob se ze tu jeste spamuji. Ale me to facha i stim zobrazovanim rychlosti, zatim zadny problem byl jsem se projet autem tak vse ok pri simulaci i v realu. Uvidime na delsi trati. Tak zatim ahoj.
maxtreme (248)|7.12.2008 23:34
Ahoj Tome, vsechno uz mi chodi, data.zip i sipky..jen ten VGA patch nejak ne.. kdyz ho aplikuju tak mam pismo nazvu ulic porad velike.. moje rozliseni je 640x480 mas nejaky tip?
tomsoft (2734)|7.12.2008 23:47
Pokud jsi ho správně aplikoval, a dal přepsat, tak to musí chodit.
Jen jaké názvy ulic myslíš. VGA patch zmenší vše co se týká skinu, ne mapy. Nemyslíš názvy ulic v mapě (ne tu aktuální a další ulici v dolní a horní liště)

maxtreme (248)|8.12.2008 07:57
Aha :-) no ja myslim prave pismo na mapach..
tomsoft (2734)|8.12.2008 08:11
To: maXtreme
Tak velikost písma na ulicích už tady byla řešena, ale že jsi to ty tak
je to v DATA.ZIP:\project_config\igo8_generic.ini
[color=green][3d_config]
roadsign_lines_per_screen=15
[/color]Změň to číslo za větší (čím větší je hodnota, tím menší je font)
Neměň to po jedné ale zkus třeba 20. Když budeš chtít ještě zmenšit font písma pro ulice a města ve 2D pohledu
to si zase připiš údaj do SYS.TXT
[color=green][interface]
mapfontscale=150
[/color]tady je to s tou hodnotou naopak. Čím je větší tím větší je font.

milan77_ce4you (20)|8.12.2008 08:29
to mirek1972:

Prvni: IGO miscan trans V09
screen: http://www.mioskins.net/forum/viewtopic.php?t=13601&highlight=miscan+trans


Tan tenhle skin je fakt dobrej, ukazatel rychlosti bomba

Akorát na free účet to nejde stáhnout :-(

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

milosjan (33)|8.12.2008 10:18
To Milan77:
Tak tu máš ten IGO miscan trans V09 !!!
milan77_ce4you (20)|8.12.2008 10:59
Díííííííky moooooooc, hnedka ho ozkouším. Ale jen jako na blbnutí, favorit je Dimka Tomsoft :-)
Franky52 (186)|8.12.2008 11:45
Chtěl bych se zeptat - stále nemohu najít nějaký skin, který podporuje rozlišení 240x400, čili, který je vhodný pro Omnii. Nevíte o něm?
milosjan (33)|8.12.2008 11:49
[quote=milan77]Díííííííky moooooooc, hnedka ho ozkouším. Ale jen jako na blbnutí, favorit je Dimka Tomsoft :-)[/quote]

Daj vedieť ako fachčí. Pre mňa je tá inštalácia veľmi náročná, tak sa mi do toho moc nechce.

milan77_ce4you (20)|8.12.2008 12:14
Náročná? Jen nakopíruješ skin, ne?

Ale nefachá mi to, error hodí
Hans76 (35)|8.12.2008 12:40
to maXtreme:
i tu položku 3d_config můžeš napsat pouze do sys.txt (mě to tak funguje)

to all:
dnes vyšel GJ skin verze 5.0
- pouze pro verzi iGO 8.3.2 :) (poslední verze pro 8.3.1 je 4.6.1)
- změny autor zatím neuvádí
Dowload a info na obvyklých stránkách.
maxtreme (248)|8.12.2008 13:29
díky chlapi
oltcit (1098)|8.12.2008 15:55
[quote=Hans76]
to all:
dnes vyšel GJ skin verze 5.0
- pouze pro verzi iGO 8.3.2 :) (poslední verze pro 8.3.1 je 4.6.1)
- změny autor zatím neuvádí
Dowload a info na obvyklých stránkách.
[/quote]
pri simulacii na 240 km vyhodi Nedostatok pamati/ta ista trasa s Dimkom 087 bez problemov.Uvidim v reale,Mimochodom nahodil som mix map od Navtequ(zapadna Europa) a lokalnych dodavatelov(vychodna Europa) zda sa ze im to nerobi problem(akurat trajekty z Talianska nenavazuju na pristavy v Montenegru,ale to bude skor "nedostatocnou podrobnostou mapy Montenegra(pouzil som tu lokalku,pretoze ta od Navtequ je na urovni Teleatlasackej mapy,cize nic moc)

tomsoft (2734)|8.12.2008 18:00
to: oltcit
Teď jsem hodil GJ 5.0 na verzi 8.3.2 a najel (simulace) 1500km a vše OK.
Vypni si ve skinu "Rotovat název ulice" a pojede to OK.
Se zapnutou touto volbou se to sekne na "Out Off Memorry"
Franky52 (186)|9.12.2008 23:45
Možná jsem otravný, ale pokusím se zopakovat nedávnou prosbu - nevíte někdo o skinech či alespoň skinu, který podporuje rozlišení pro Omnii, tedy 240x400 (na výšku) a je použitelný v poslední verzi IGO 8?
milosjan (33)|10.12.2008 08:30
To: Franky52

Pre Omniu t.j. rozlíšenie 400x240 je aj skin Gurjon 5.0. Zároveň však potrebuješ aj data.zip, ktorý podporuje rozlíšenie 400x240.
if (174)|10.12.2008 08:50
Tak Dimka vyložil novú verziu svojho skinu diMka 0.9.0 (RC1)


Original diMka: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Popis zmien som zatiaľ neobjavil, a taktiež zatiaľ netuším čo znamená (RC1), ale uvádza to pri skine..!!!


Dimka sa nezastavil ani na tej deviatke a pokračuje ďalej...

Original diMka: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Hans76 (35)|10.12.2008 10:56
[quote=milosjan]To: Franky52

Pre Omniu t.j. rozlíšenie 400x240 je aj skin Gurjon 5.0. Zároveň však potrebuješ aj data.zip, ktorý podporuje rozlíšenie 400x240.[/quote]

Franky52 se ptal na 240x400 :!: Sice je to stále jeden a ten samý display, ale jednou na výšku a podruhé na ležato ;)