Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO 8.3 - Tuning a ladění ...

maxtreme (248)|7.1.2009 13:17
Ahoj Tome myslis na me s tou oblohou pro VGA? Dekuju :-)
tomsoft (2734)|7.1.2009 13:56
A jéje... ty jsi nezapomněl :) já jo... :) no zkus tohle, myslím, že to tady už někdo dával. Ty originální obrázky oblohy jsou nepoužitelné, když se zvětší. Oni už ani tak nejsou nějak super ostré. Takže jsem něco posbíral, poupravil... no zkus.
Stažený soubor rozbal přímo do \IGO8\ na kartě. V tom ZIPu je už složka GFX s obsahem
tomsoft (2734)|7.1.2009 14:27
to: Brouk Pytlik
No moc nerozumím tomu co jsi pal o GJ skinu. Konkrétně, těm "cedulkám" myslíš ty jak jsou na obrázku? Ale to se nepřekrývá... nebo jo? Nevšiml jsem si a možná jen v místech kde je název ulice moc dlouhý, ale i tak, protože pod údajem o rychlosti se zobrazjí čísla popisná, tak to až tam není ta "cedulka".
Jestli máš na mysli to nebo něco jiného, udělej screen a nakresli to.
GJ mě moc nebere... teď nic proti těm co ho používají, prostě Dimka je Dimka nebo ještě i jinak... "než originální default skin, to raději Gurjona, než Gurjona, raději Dimku"
Jinak Dark Patch jsem nyní značně upravil. Tak můžeš zkusit, že Dark je opravdu Dark. Řekl bych, že ani Dimka Specter Dark, není tak Dark :)........ a to i s těma čárečkama :)

EDIT:
[color=red]ZDE[/color] je nový [color=blue]"Patch Dark"[/color]
00310497_240dark_SNY.jpg 00310497_320dark_HCxN.jpg
maxtreme (248)|7.1.2009 14:36
Diky moc Tome!
TALIS (31)|7.1.2009 15:49
[quote=maXtreme]Ahoj Tome myslis na me s tou oblohou pro VGA? Dekuju :-)[/quote]
[quote=tomsoft].... Takže jsem něco posbíral, poupravil... no zkus.....[/quote]
Díky TomSofte za posbíraný a poupravený GFX. ;) Konečně jsem jel vstříc slunci i na mém Touch HD :yes:

tomsoft (2734)|7.1.2009 16:16
Teď jsem to zrovna na ICQ probíral... POZOR na dopravní nehodu, když se budeme kochat pohledem na mráčky :)
toja (366)|7.1.2009 21:59
Tome, že nemáš co dělat:?: :!: :D
[color=red]Current version
GJ5.8 09.01.07
[/color]
Nestíha ani uviesť zmeny:sarcastic:
EDIT: ale stíha:
1. Cursor-car preferences were extended.
2. House number preferences were extended. Now it's possible to adjust the distance till destination point.
3. Bug "Attachment to road in back to car mod" was fixed.
4. Next street titles, whose go along vertical line were fixed.
A na precvičenie:;)
Изменения:
1. Расширены настройки машинки на курсоре. Теперь "Всегда вкл./Всегда выкл./Только при наличии сигнала/При наличии сигнала и в туннелях".
2. Расширены настройки отображения номеров домов. Теперь можно задать расстояние до пункта, на котором они появятся (если есть).
3. Исправлены ошибки: сброс флага "Привязка позиции к дороге" в режиме "Назад к машине (Back to car)"; выравнивание названий текущей и следующей улиц; высота (для футов).
4. Технический ремонт.

tomsoft (2734)|8.1.2009 00:54
No, fakt nemám co dělat :) :( [h][color=blue]Další nová verze skinu GJ - TomSoft, verze 5.8[/color][/h] Více informací a stažení [color=red]ZDE[/color]
Ovšem to, co provedl Gurjon ve verzi 5.7 jsem rozdýchával až do 5.8.... :evil: :mad: je to i v popise, že změnil názvy všech tlačítek ve všech třech rychlých menu tím, že tam přidal ještě navíc jednu mezeru, šikulka.
Takže je nutné aktualizovat LANG CZ víc než kdy jindy.

P.S.
LANG CZ je vždy stejný a to vždy u stažení nejnovější verze Dimka nebo nejnovější verze GJ. Jsou vždy stejně aktualizovány, takže je jedno, který použijete.
Brouk Pytlik (31)|8.1.2009 11:56
Ahoj Tomsofte, omlouvám se za nesrozumitelnost. Jde o čísla silnic - GJ má nízký ukazatel rychlosti bez dolního a horního odsazení čísla a i když se věci nepřekrývají, tak čísla silnic pod rychlostí při dlouhých názvech svítí jak hvězda betlémská a moje staré oči pak na rozlišení rychlosti potřebují asi tak pět minut. U GJ mne těší drobné hračičky - umístění radaru, průhlednosti, eliminace navigačních šipek když odbočuji za 100 km, autonulování tripu a hlavně velká tlačítka a slide menu (i když obrázky jsou děsné jako kromobyčejně ohavné jízdní pruhy). Mimo to se nedokážu zbavit tlačítka TMC i když ho nemám. Dimku zas vyzkouším, naposledy jsem zkoušel jedničkovou verzi a padala mi - třeba se pokorně vrátím. K mému dotazu na zvuk (vypnutí navigace ale ne varování) - je také nesrozumitelný, nebo to nejde? Dík za trpělivost.
tomsoft (2734)|8.1.2009 13:37
to: Brouk Pytlik
Tak s rychlostí a značkama cesty už chápu, bohužel to má tak mistr GJ udělané. Upravi se to samozřejmě dá, ale...
Když posunu údaj o rychlosti nahoru, musí se posunout taky nahoru údaje TripComp, když posuneme údaje Trip comp, musíme posunout nahoru i údaje a povolené rychlosti a odbočování (ty značky jako zákaz odbočení atd...) takže je to začarovaný kruh :) a to jen v rozlišení 240x320, protože v rozlišení na šířku už nahoru nelze posunout nic, pokud beru v potaz, že jsou nastaveny všechny možnosti zobrazení na mapě.
Ale já jsem to samozřejmě zkusil a tady je výsledek - jen pro 240x320.

Jinak pokud tam nechceš ikonu TMC, tak si najdi v kódu řádek " ;--gurjon -- tut vsio ubrana s ekrana po tamushto" a u hodnoty "sprNM_TMCStatus" změň údaj o pozici [color=red]y=500[/color] a TMC ti zmizí. To jen tak mimo, jestli si na to netoufáš, tak to neřeš...
00310635_gj_speed_50k.jpg
kid_rock (284)|8.1.2009 21:21
nic v zlom ale tie mraky to je des ako nekonecnom pribehu ked z dialky v krasnom pistaciovom dni prichadzala Nicota! :D
ja by uvital skor mraky ako boli v riksovom skine pre igo6 krasna belasa obloha a biele realisticke mraky,pamata niekto na riksovu oblohu?
ted akurat spätne pozeram ze je tu aj svetlejsia obloha ;D len download nikde :D ja mam tie tmave mraky a to ma deprimuje ;)

toja (366)|8.1.2009 21:30
A máme tu najnovší update originál Dimovej distribúcie skinu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Zmeny:
1.1.7 Added long click action to Country Center, City Center, Street Center, "Done" in house number input screen, "Map" in POI info screen buttons.
metal (79)|8.1.2009 21:43
to: tomsoft

iba mala prosba..tak ako si dobre spracoval navod ako instalovat iGO8 do PDA, bolo by mozno uzitocne popisat strucne (v .pdf) aj postup, ako na to-ak chcem pouzivat neinstalovanu verziu priamo z pamat. karty. Mnohi mozno chcu prave takto pouzivat iGo8 a nie je im celkom jasne-
co je nevyhnutne potrebne dat na kartu k takejto praci iGO8 , co tam nemusi byt (ako je to so sys.txt, s data.zip,so zlozkou 2577) , co by vyslovene mohlo vadit napr. v Program files alebo inde ( hlavne ak bola predtym v PDA instalovana verzia) atd. urcite ta napadne viac veci-na ktore su caste dotazy...ono to mozno vyzera ako trivialna vec - nakopiruj na kartu, vytvor zastupcu a jedes... ale niekedy sa neznaly veci celkom zamota...

p.s.
a vy co ste uz boli skoro hrobarovi na lopate (oni vedia, ktorych sa to tyka), nezabudajte, ze toto este zhorsuje hlavne zanedbany sex a alkohol :) referujte doma manzelkam...ze vas tu potrebujeme, tak nech nieco pre to urobia... ja uz su starsi, tak vam len fandim z povzdali...
tomsoft (2734)|8.1.2009 23:22
[h][color=blue]Další nová verze skinu Dimka - TomSoft, verze 1.1.7[/color][/h] + Aktualizace Lang CZ
+ Aktualizace Patch Dark
+ Aktualizace Patch VGA
+ Aktualizace Patch pro nenáročné
Více informací a stažení [color=red]ZDE[/color]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

to: kid_rock
"nic v zlom", ale nemusíš je používat :)
Nebo, a to je možná lepší, udělej nějaké modroučké obláčky a můžeš je tady všem ukázat, jestli je bude někdo používat, já klidně, už záleží zase na každém. Mimochodem těch mraků je tam pět druhů a mění se v závislosti na času. Ráno jsou světlejší :)

to: metal
Já vím, že jsi to myslel dobře, ale zdrž se tady Warezu a všeho co ho jen vzdáleně připomíná :)
metal (79)|9.1.2009 00:15
sorry, to malo ist do ineho fora :) ..som nejaky zmeteny...(vsak som metal)
kid_rock (284)|9.1.2009 05:32
[quote=tomsoft]

to: kid_rock
"nic v zlom", ale nemusíš je používat :)
Nebo, a to je možná lepší, udělej nějaké modroučké obláčky a můžeš je tady všem ukázat, jestli je bude někdo používat, já klidně, už záleží zase na každém. Mimochodem těch mraků je tam pět druhů a mění se v
[/quote]

to sa meni?asi sa mi to pokazilo :D
zapada aj slnko?
dobre,dobre furt su lepsie tie mraky ako drotom do oka :D

tomsoft (2734)|9.1.2009 09:24
to: kid_rock
Nezapadá, ale někde jsem viděl sníh a bouřky :)
Brouk Pytlik (31)|9.1.2009 09:50
To Tomsoft:
díky za návod na TMC - funguje ale sám bych to neobjevil. Problém posouvání rychlosti chápu. Dimka má ty dva řádky prohozené-není to snadnější cesta? Jak s tím zvukem - šlo by něco takového (abych se s tím stále nevracel jak záchvaty malárie)?
if (174)|9.1.2009 10:28
Ďalšie upravené verzie Dimkovho skinu.....[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320,320x240,240x400, 400x240,480x234


zimné prevedenie..............................[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]- 240x320,320x240,240x400, 400x240,480x234


a je tu aj verzia .............................[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320, 320x240, 240x400, 400x240, 480x272

aj DARK verzia ................... ..........[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320, 320x240, 240x400, 400x240, 480x272


kid_rock (284)|9.1.2009 10:35
4 tom:
preto sa mi zdali mraky rovnake lebo som mal igo pustene len rano a potom podvecer,dnes ho mam pustene nonstop a menia sa a k slnku neviem ci sa mi to zda ale slnko mam na mape presne tam kde je v realite :D zeby zase chyba?budem ho sledovat cely den :D aj tak ma este caka 500km...
tie burky a snezenie moze byt fakt super :D
mozno to uz viete ale to padanie igo po 15 minutach chodu kvoli nedostatku cache bolo v animacii pisma,vypol som to a ide to ok uz 4 hodiny :D ...neda sa ten cache nejak ovplyvnit?free ram pred startom igo mam 63mb...
tomsoft (2734)|9.1.2009 10:58
to: Brouk Pytlik
Můžeš nějak vysvětlit to s tím zvukem? Ale jestli je to nějaká úprava GJ skinu, tak Tě asi nepotěším. Tento skin nijak extra neupravuji, protože Gurjonův kód je hrůza...
u Dimky vidím, že kód píše programátor, ale Gurjon se stím moc nepárá :(

to: kid_rock
je chyba, že se slunko objevuje na správném místě? Tohle dělá IGO samo.
Bouřky a sníh dělat nebudu, to by bylo už divoké :)
S animacemi jsem už tady psal dávno.... nečteš. Psal jsem ANIMACE - NEBRAT
Brouk Pytlik (31)|9.1.2009 13:03
To Tomsoft:
Zvuk - nejde o GJ ale iGO obecně. Tlačítko zvuku v navigační obrazovce (dtto rychlé menu) vypne zvuk úplně (nevím jestli jen mě, ale vypne mi krom telefonu zvuk zcela). Tlačítko upozorňování na radary vypne jen radary. Můj "jízdní" problém je, že se nejdřív vymotávám z místa kde to úplně neznám, pak jedu 150 km známou trasu někam, kde to zase neznám. Potřeboval bych tedy hlasově navigovat, pak navigování típnout, ale nechat radary a rychlost (mažu to na hranici legality) a pak zas zapnout i hlasovou navigaci, abych se neztratil na konci. To ale jednoduchou cestou při jízdě nejde. To co bych viděl jako nejoptimálnější je jediné vícestavové tlačítko v navigační obrazovce, které by umělo cyklovat mezi stavy: všechen zvuk zapnut-->jen hlasová navigace-->jen radary+rychlost-->všechno vypnuto. Nebo podobné řešení, ale založené na "táhlech" odpovídajících jednotlivým hlasitostem a ne celkové hlasitosti.

Pokud jde o GJ, dokážu si představit jaké utrpení dokáže způsobit kultura psaní kódu (i když já mám maximum zkušeností ještě z doby štítkovacího stroje Aritma). Co se mi u něj zamlouvá je široká konfigurovatelnost navigační obrazovky, možnost vynulovat přímo z ní trip a hlavně velká tlačítka (rozdělení do víc "menu") - u dimky mi dělá na Cruisem potíž se trefovat prstem.

Nechal jsem se ovlivnit mírným despektem, a tak se chystám zase zkoušet dimku s dark patchem, zatím jen simuluji - jediný poznatek - pole údaje s rychlostí zůstalo bílé.
tomsoft (2734)|9.1.2009 13:14
to: Brouk Pytlik
Hlasitost si přece můžeš jednoduše vypnout v Menu - Nastavení - Zvuk a ubrat hlasitost pokynů nebo ještě kliknout na nastavení dynamické hlasitosti a tam tayk vypnout jen hlasitost navádění. Do toho nastavení zvuků se dostaneš přes menu nebo LongClickem na obrázek "repráčku" na hlavní naviační obrazovce...
Samozřejmě mluvím o skinu Dimka.
00310758_volume_bXJh.jpg
Brouk Pytlik (31)|9.1.2009 14:36
to Tomsoft:
ale jo, tenhle postup vím, jen to za jízdy není úplně bezproblémové, hlavně opětovné zapnutí táhlem. Ve chvíli, kdy jsem opustil známou dálkovou trasu (radary!) a vjel do neznámých uliček (obojí) bych raději udělal na navigační obrazovce bez koukání jeden-dva kliky prstem, než longlick-->najít kde je táhlo-->posunout na žádanou hlasitost-->zpět na navigaci = když nezastavím, už jsem pravděpodobně ztracen nebo v někom napasovaný, nebo hůř s chodcem pod koly.
tomsoft (2734)|9.1.2009 15:22
to: Brouk Pytlik
no jo no, já a myslí, že nejsem sám a takové potřeby nemám, buď to kompletně naviguje nebo vypnu volume celkem nebo to vypnu úplně.
Něco zkusím, ale neslibuju. Teď zrovna implementuju do Dimky zcela něco nového, tak nevím jestli to vůbec bude fungovat....

Edit:
Hm, tak nebude ...
if (174)|9.1.2009 22:06
A máme tu znovu nový update originál Dimovho skinu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320 a 320x240

Zmeny:
1.1.8 Bug fix in settings menu 320x240. Thanks to WertVRV.
harweyko (8)|10.1.2009 00:21
[quote=maXtreme]Konecne data.zip pro VGA :-) jen se chci zeptat jak upravit oblohu aby se zobrazovala korektne na rozliseni 480x640? Zatim se zobrazuji mracky jen do pul oblohy a dal ne protoze jsou delane pro mensi rozliseni..diky za radu..[/quote]

Ak sa chces velmi hrat s mracikmimi tak skus tento:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


malo by sa jednat o 360° zaber cize mraciky na seba pekne nadvazuju, akurat ich treba zmensit, napr. dlhu stranu tak na 960pix a tu kratsiu ak mas VGA treba nechat aspon na 300pix ale necham to na tvoju sikovnost, skusal som to na Diamonde len narychlo a nastojato, nie nalezato (s 230pix som mal hore asi 1cm medzeru, s 260 este asi pol cm)...a samozrejme treba ich stmavit na 5 roznych stupnov (original + 4 tmavsie)...prijemnu zabavu ;)

xRoman_ce4you (218)|10.1.2009 02:56
Co se týče oblaků, asi největší výběr na jednom místě je tady.
tomsoft (2734)|10.1.2009 11:32
No..., tak obláčky jsou krásné, chtěl jsem nějaké upravit pro GFX, ale které? Ten výběr je fakt obrovský :) takže jaký vybrat?
ale má to malý háček :O
harweyko (8)|10.1.2009 11:50
Tak som sa teda cely vecer hral ja a ak mate niekto chut vyskusat nech sa paci: [code]http://rapidshare.com/files/181684739/GFX.ZIP[/code]
Predpokladam ale ze koli velkosti obrazkov 1860x300 to bude chciet trosku viac RAM...ale obrazky su teraz krasne ostre, na HTC diamond ziadne trhanie...

A ak by mal niekto chut aj na Dimku 1.1.7 upraveneho na VGA: [code]http://rapidshare.com/files/181686472/DSfD1.1.7_V3.zip[/code]

[color=#80FF00]Edit:[/color]

Tak som este pohladal aj nieco pekne na noc:
[code]http://img141.imageshack.us/img141/517/skynightba8.png[/code]
(1524x300 342kB, ulozit ako sky_night.bmp)

if (174)|10.1.2009 16:50
[color=red]...N E W...[/color]
A máme tu znovu nový update originál Dimovho skinu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320 a 320x240
Zmeny autor neuvádza.....

Ďalšie upravené verzie Dimkovho skinu.....[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320,320x240,240x400, 400x240,480x234


zimné prevedenie..............................[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]- 240x320,320x240,240x400, 400x240,480x234


a je tu aj verzia .............................[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320, 320x240, 240x400, 400x240, 480x272

aj DARK verzia ................... ..........[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320, 320x240, 240x400, 400x240, 480x272
oltcit (1098)|10.1.2009 18:51
Tak ja neviem,pouzivam Gurjona,lebo Dimka padaq a pada a pada,naposledy som mal 15,padala,teraz tu 18 a zasa padla ,sice neskor,ale predsa...takze moze mat chlapec pekne napisane uhladne a nanovo,dokial bude padat,neberiem.Gurjon ide jak hodinky.:)
tomsoft (2734)|11.1.2009 00:32
[h][color=blue]Další nová verze skinu Dimka - TomSoft (a), verze 1.1.9[/color][/h] + Aktualizace Lang CZ
+ Aktualizace Patch Dark
+ Aktualizace Patch VGA
+ Aktualizace Patch pro nenáročné
+ Přidána možnost volitelně zobrazit ikony pro radary a automatického přepočtu trasy

Více informací a stažení [color=red]ZDE[/color]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[h][color=blue]Další nová verze skinu GJ - TomSoft, verze 5.9[/color][/h] + Změna šipek pro pruhy za známé "[color=green]Zeleno[/color]-[color=red]červené[/color]"

Více informací a stažení [color=red]ZDE[/color]

if (174)|11.1.2009 09:04
[color=red]...N E W...[/color]
A máme tu znovu nový update originál Dimovho skinu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - 240x320 a 320x240

Zmeny :
1.1.9 Added USM, SWM, NLM voices.
...Podľa toho pre nás nepodstatné....
tomsoft (2734)|11.1.2009 09:13
Opraven příspěvek výše [color=red]Dimka 1.1.9 - TomSoft (a)[/color]
Pavlos_2004 (147)|11.1.2009 09:40
[h][color=red]Nová verze skinu Gurjon 5.9[/color][/h]

Ke stažení na stránkách GURJON.COM

[code]****** 5.9 2009.01.10 ********

1. Second turn option (display according to distance) was added.

2. Cursor-car selection from library was added.
Library can be found in download section "cursor_cars.rar".
File needs to be extracted to iGO8/ folder. (it should be like iGO8/cars/*.bmp)

3. It's now possible to turn off GPS/battery indicator.
4. It's now possible to select larger speed camera icon.
5. Added menu buttons to the transparency setting.
6. New mini compass on POI was added. (Thanks dima8389).
7. Interface fixes. (Thanks JackD)
8. Various technical adjustments. [/code]
Franky52 (186)|11.1.2009 15:56
Měl bych prosbu - IGO8 mi funguje úplně parádně na Omnii, také skinu jedou. Zaujaly mne i ty obláčky, ale zaboha nemohu přijít na to, jak je na displej dostat. Mohl bych poprosit o stručný návod? Předem díky
tomsoft (2734)|11.1.2009 16:44
Už to tady bylo několikrát, ale dobrá...
Zde jsou soubory potřebné pro zobrazení oblohy pro den i noc.
Jsou potřebné dvě věci.
1. Složku GFX umístit do rootu složky IGO8 na SD kartě
2. Altivovat denní a noční schéma
Postup:
Zde jsou k dispozici potřebné soubory ke stažení
Soubor "Gfx_qvga.zip" (pro zařízení s 240x320 a 320x240) -rozbalit do složky IGO8, složka GFX je již v archívu, takže se sama vytvoří a není ji třeba vytvářet ručně.
Sobor "Gfx_vga.zip" (pro zařízení s vyšším rozlišením) - rozbalit do složky IGO8, složka GFX je již v archívu, takže se sama vytvoří a není ji třeba vytvářet ručně.
Soubor "Standard_Sky_d.zip" (denní barevné schéma) nerozbalovat a jen zkopírovat do složky \igo8\content\schemeSoubor "Standard_Sky_n.zip" (noční barevné schéma) nerozbalovat a jen zkopírovat do složky \igo8\content\scheme
Rozdíl v obsahu archívech:
Obsah je stejný jen...
Obsah archívu "Gfx_qvga.zip" slouží pro menší displeje a nejsou tak náročné na paměť
Obsah archívu "Gfx_vga.zip" slouží pro zařízení s HD nebo větším rozlišením a jsou náročnější na paměť
xRoman_ce4you (218)|11.1.2009 17:16
Tady jsem upravil oblohu pro WVGA - slunce funguje, odskoušeno. Jen měsíc jsem ještě neviděl.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
toja (366)|11.1.2009 23:53
A zase máme tu najnovší update data.zip pre rozlíšenia [color=blue]240x240, 240x320, 240x400, 320x240, 320x320, 400x234, 400x240, 480x234, 480x272, 480x640, 480x800, 640x480 and 800x480[/color]
Upozorňujem, je tam významná novinka pre majiteľov VGA rozlíšení (480x640, 640x480) a aj opravené bugy vo viacerých rozlíšeniach:bulb:
História:
11-01-2009 (v9b) :bulb:
[color=blue]- 800x480: fixed icons not showing completely in detailed instructions (thanks arkoko)
- 800x480: aligned poi icon in lower button[/color]
[color=red]Info TU[/color]
TALIS (31)|12.1.2009 12:10
Nějaká verze upraveného Dimka skinu pro WVGA !

diMka Megaduck99/Specter Version 1.1.4 Alpha Release
(800x480)

Ke stažení zde: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Zkoušel jsem na HTC Touch HD,kde funguje. Je nutné si v[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] přepnout na Landscape.
Brouk Pytlik (31)|13.1.2009 16:42
To Tomsoft:
šipky pruhů a la dimka v GJ jsou o moc hezčí, ale možnost velkého škálování jak ji měl GJ taky nebyla k zahození
tomsoft (2734)|13.1.2009 20:32
Založil jsem nové vlákno, které bude sloužit pouze pro upload a download skinů od různých "autorů" nebo "upravovatelů"
Vlákno je zde, včetně krátkého úvodu.
Prosím proto NEDÁVEJME už žádné skiny zde v tomto vlákně, ale v nově vytvořeném.
Děkuji :)

[color=red]EDIT:[/color]
Ještě se vrátím k oněm odkazům a jako poslední věc na téma odkazy ... čtěte ZDE
if (174)|14.1.2009 22:00
To Tomsoft:
ahoj Tomáš! Neviem čo ťa viedlo k založeniu toho nového vlákna so skinami, ale asi si mal dôvod, len zdá sa mi to nepraktické baviť sa tu o niečom, čo je uložené v inom vlákne a nakúkať každú chvíľku do každého z nich... a to isté aj pri uploadoch... po uložení uploadu potom napísať info v tomto vlákne o uložení a diskutovať zase tu,...nieje to zbytočne koplikované..?
A to všetko práve teraz, keď v poslednej dobe začína občas akosi divne dlho načítavať stránky (občas vôbec nenačíta). Neviem či to len mne, ale u mňa to trvá asi dva týždne...Myslím že najskôr asi nejaký problém na serveri..
Vážim si tvoju prácu vo fórach, je nenahraditeľná, ale toto riešenie by bolo dobré ešte asi zvážiť... Ber to ako môj názor a návrh..diky .

PS:
Sorry za Off Toppic
tomsoft (2734)|15.1.2009 01:10
No připadlo mi to jako "dobrý nápad" nebo alespoň k nějaké větší přehlednosti. Skinů a různých odnoží je tady dost a hledat i třeba nějakou starší verzi je někdy složitější. Myslím, že to tady někdo už něco podobného psal, já na to sice neřekl nic moc, ale postupem doby zjišťuju opak. Tak jsem to zkusil. Tam do nové sekce hodíš skin, debata je tady. Ta není nijak pevně spojena se souborem ke stažení, ale se skinem samotným a ten tady být nemusí. A můžeš si nahoře kliknout na Diskuze - nebo na hvězdičku vedle Diskuze a vyfiltrují se Ti nové příspěvky od poslední návštěvy. nebo na "Rychle zobrazit: nové příspěvky za 24 hodin | týden" a máš taky jen filtr toho nového. Tady jen třeba napíšeš " nový skin" + max. odkaz na topic na 1. stranu nebo něco podobného.

Ale zase není nic moc složitého to vrátit zpět, jak to bylo. Pokud je to problém a nevyhovuje to i ostatním, napište. Jsme tady všichni příznivci IGO a tak si myslím, jaké si to tady uděláme, takové to bude, takže se nebráním ničemu a nic v tom nevidím. Já jsem původně tam ještě chtěl i přidat např. DATA.ZIPy, kterýma nás taddy vzorně zásobuje Toja, ale pak si to rozmyslel, protože jich není zas tak moc jako skinů, ale ani tomu bych se nebránil.

Jinak s rychlostí zde na webu nic nepociťuju, ale zrovna jsem řešil problém s ADSL, ale to bylo u ISP a ADSL routeru, takže jsem si možná nevšiml.

Tak prosím napište, klidně i zde, ostatní co si o tom myslíte
nebo ...
Založil jsem v novém topicu s downloadem anketu, tak můžete hlasovat :)
freddy_ce4you (9)|15.1.2009 09:33
Mam podobny nazor ako if, t.j. aby to bolo tak ako doteraz. Tiez sa mi zda, ze preskakovat z jedneho vlakna do druheho je strata casu. Tu to bolo vsetko pokope, bol vylozeny novy skin ap. a hned bola ku nemu aj diskusia, co je na nom dobre, ci naopak zle, co treba vylepsit atd. Prosim (tomsoft) zvaz svoje rozhodnutie. Vopred vdaka.
georgesoft_ce4you (5)|15.1.2009 09:40
Pokud to rozdelit, tak se vsim vsudy..... Mam zarizeni s rozlisenim 480x234 a jediny skin co mi jede je diMkaWertVRV.

V novem tematu ale o nem ani zminka..... Ve starem vzdy následoval po vydani DiMka skinu....
if (174)|15.1.2009 15:39
[quote=georgesoft]... diMkaWertVRV. V novem tematu ale o nem ani zminka..... Ve starem vzdy následoval po vydani DiMka skinu....[/quote]

To preto nevydal Wertvrv dalšiu verziu, lebo zmeny, na ktoré opozornil aj Dimku, on mal už zapracované vo svojej verzii...

[color=blue]EDIT :[/color]

Tak už aj WertVRV vyložil upravenú verziu pod číslom 1.1.9 je uložená v novom vlákne pre skiny
tomsoft (2734)|15.1.2009 16:56
Dobrá, můžeme si dovolit pár OT...
Nejsem proti - ničemu, ale podívejte se na anketu.
Pro zachování stávajícího stavu je 15 uživatelů proti 9. Co k tomu říct....

to: georgesoft
Teď máš předpokládám skin nejnovější a až bude další bude tam pro Tebe připraven.
metal (79)|15.1.2009 20:50
[quote=toja]A máme tu najnovší update data.zip pre rozlíšenia [color=blue]240x240, 240x320, 240x400, 320x240, 320x320, 400x234, 400x240, 480x234, 480x272, 480x640, 480x800, 640x480 and 800x480[/color] (by LZF)
...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Nezabudnite premenovať na [color=blue]data.zip[/color] a [color=green]branding.zip[/color]
...
A tu sú odporúčané nastavenia k nemu do SYS.TXT
...
[/quote]

a dalej si uviedol upravy v sys.txt pre rozne rozlisenia... ale pre VGA nie.



Ja by som chcel poprosit, aby si uviedol aj vhodne nastavenia v sys.txt pre rozlisenie 640x480 a 480x640,ktore si v popise vynechal. Mam HP iPAQ 214 s VGA.

A ako je vhodne upravit SYS.TXT ( pre VGA nalezato aj nastojato ) ak pouzijem tu uvedeny data.zip a branding.zip a k tomu diMka-tomsoft skin 1.1.9 s VGA upravou od harweyko ?