Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TouchFLO 3D - velikost fontu v SMS

mdiskuze (65)|22.10.2008 08:37
Nevite nekdo jak zmenit font v TF3d? Jak zmenit font v te aplikaci pro SMS je jasne, ale kdyz mi prijde SMS, tak bych rad bez prepinani se do te aplikace mel vetsi font. A zase bych nerad menil font vsude jen kvuli SMS.
tommom (78)|23.10.2008 13:44
Mun_rus vytvořil "message zoom extension" :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=124009&d=1224687208

Pod ikonou "psát novou sms" se po instalaci tohoto cabu objeví ještě + a - na zvětšení nebo zmenšení fontu;) Mě funguje bez problémů:)
mdiskuze (65)|23.10.2008 14:18
Tak ja to odpoledne zkusm. Kazdopadne diky za info.
mdiskuze (65)|29.10.2008 05:34
tak ten zoom extension nefunguje. musi se po zvetseni/zmenseni prejit na dalsi sms a pak se vratit, navic prestaly reagovat nabidky Odpovedet, atp. (ty ktere lze provest nad danou SMS - typicky odpovedet). a jeste na par veci jsem prisel. cili tohle na oficialni 1.93 romku neinstalujte
kubicek123 (63)|29.10.2008 08:06
V ROMeOS v21 je zoom integrovaný v ROMce a funguje bez problémů
mdiskuze (65)|29.10.2008 08:38
Nejak moc nemusim tyhle pokusne ROMky, pac ja potrebuju, aby mi zarizeni behalo a nemusel jsem ho kazdy tyden kompletne mazat kvuli nove verzi. Stalo me opravdu hodne casu, nez jsem si ho nastavil tak, aby chodilo spolehlive. Jine reseni neni?
Martin Ráž Hoch (1832)|29.10.2008 09:52
Funguje, jen stáhněte (viz odkaz výše) i správnou verzi Manilla (tj. TouchFLO 3D) - mě osobně to fungovalo i na no eOS2 ROMkách a funguje to suprově;)

kubicek123 (63)|29.10.2008 11:14
[quote=mdiskuze]Nejak moc nemusim tyhle pokusne ROMky, pac ja potrebuju, aby mi zarizeni behalo a nemusel jsem ho kazdy tyden kompletne mazat kvuli nove verzi. Stalo me opravdu hodne casu, nez jsem si ho nastavil tak, aby chodilo spolehlive. Jine reseni neni?[/quote]

/můj názor..nikomu ho nevnucuji/
pokusné ROMky?..tak to bych neřekl..první co udělám po zakoupení nového WM zařízení je to,že ho tak na 5-6hodin testuju...zanadávám si..zakroutím hlavou nad pomalou odezvou systému a spoustu zbytečných a nevyužitelných programů,které zbytečně zabírají paměť..a pak začnu hledat na XDA..ROMeOS je naprostá špička od cookera,který se této problematice věnuje několik let a vlastnil/vlastní spousty WM zařízení...po mých zkušenostech se spousty WM zařízeními (ať už jsem je vlastnil,nebo měl možnost nějakou dobu testovat) můžu s čistým svědomím prohlásit,že nebýt hardSPL unlocků a XDA-dev komunity, by pro mě WM zařízení se základními a nedoladěnými ROMkami byly neatraktivní, ne-li nepoužitelné... zařízení s "pokusnými-jak Vy říkáte" ROMkami nejenže běhá,ale dokonce sprintuje-oproti oficiálním ROMkám,které se plazí...zařízení kvůli nové verzi kompletně mazat nemusíte..nikdo Vás nenutí flashovat bety a každý další release...stačí si počkat na final daného buildu (aktuálně 20755)....v případě zájmu experimentovat s betou nového buildu 20758-která je na první pohled o mnohem rychlejší než předchozí build (a to nemluvím o oficiálních ROMkách-to je nesrovnatelný rozdíl).....jinak co se týče nastavení-jsou programy na zálohu všech nainstalovaných programů i včetně registrů..
jinak znovu opakuji-je to můj názor..nikoho do ničeho nenutím;)
Martin Ráž Hoch (1832)|29.10.2008 11:52
Tak, pod to se mohu podepsat... vzhledem k tomu, ze jsem ROMky varil, tak vim co me k tomu vedlo a nebyla to tendence delat pokusy, naopak snaha spolehlive vyuzit sve zarizeni. Kuchari novych ROM (ti lepsi) vydelavaji prave na tom, ze jejich ROM jsou stabilni, rychle a resi problemy, ktere neresi original ROM ani servis. Ano, obcas se objevi blby build, ale to je na vas, jestli jste tak zbrkli a flashujete v den uverejneni a nebo flashnete OTESTOVANOU FINAL verzi.

TED UZ ALE STOP, TOHLE PATRI JINAM;)
Pavlus_ce4you (125)|29.10.2008 11:54
Naprostý souhlas! Origo ROM se konkrétně s ROMeOS 1.21 nedá srovnat a až se úplně odladí tak bude naprosto bezkonkureční :yes:
tommom (78)|31.10.2008 10:21
[quote=mdiskuze]tak ten zoom extension nefunguje. musi se po zvetseni/zmenseni prejit na dalsi sms a pak se vratit, navic prestaly reagovat nabidky Odpovedet, atp. (ty ktere lze provest nad danou SMS - typicky odpovedet). a jeste na par veci jsem prisel. cili tohle na oficialni 1.93 romku neinstalujte[/quote]

No možná by stačilo něco si o tom přečíst, než bezhlavě něco instalovat a pak řikat, že to nefunguje - u mě po první instalaci taky nefungovali nabídky a dokonce mi to téměř zhroutilo celý TF3D, ale po editaci konfiguračního souboru manily je vše bez problémů...a opravdu sem kvůli tomu nemusel upgradovat manilu a používám pořád starou animovanou verzi;) No a jestli je 1.93 ROM oficiální nebo není to s timhle nemá vůbec nic společnýho:sarcastic:

mdiskuze (65)|31.10.2008 10:57
Ze vubec neco pisu ... To je jak kdyz reknu, ze netunim auto, pac si ho nechci znicit a sesypou se na me tuneri, ze autu po tuningu se preci nic nestane. Samozrejme tunera nezajima dlouhodobe pouzivani, ale momentalni vysledek. No nic. Povazujte diskuzi za uzavrenou a uz mi vlastne nic nezajima. Diky a omlouvam se.
kubicek123 (63)|31.10.2008 12:27
Mě to na TouchPRO funguje bez problémů..jediným problémem je,že se velikost neukládá...vždy po změně záložky se vráti font na defaultní velikost,nevíte co s tím?
tommom (78)|1.11.2008 08:58
[quote=mdiskuze]Ze vubec neco pisu ... To je jak kdyz reknu, ze netunim auto, pac si ho nechci znicit a sesypou se na me tuneri, ze autu po tuningu se preci nic nestane. Samozrejme tunera nezajima dlouhodobe pouzivani, ale momentalni vysledek. No nic. Povazujte diskuzi za uzavrenou a uz mi vlastne nic nezajima. Diky a omlouvam se.[/quote]


No jestli se nemýlim, tak tvůj první dotaz zněl "jak zvětšit font u sms" a to jaksi bez "tuningu" nejde.....to samý jako kdybys řek "chci u svýho auta větší výkon" no a to taky bez tuningu nejde a taky si s tim budeš muset trochu pohrát a možná napoprvý to nebude ideální;)