Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

kesu (548)|29.11.2008 20:42
Sem rad, že nejsem sam komu to nefunguje.

Nyní sem po HR a instaluju softy znovu......Jen te ještě poprosím, abys mi poradil jak do toho seznamu, kde se nastavujou funkce HW tlačítek přidám další. vím že si to tu někde už řešil, ale nemužu to najít.

A pitku ještě do třetice poprosím o nazev toho pěknýho ovladače hlasitosti co je ve Standard verzi... díky moc
tomsoft (2734)|29.11.2008 20:53
to: kesu
Asi nerozumím.
Myslíš ty tlačítka (4) co lze nastavit v START - NASTAVENÍ - TLAČÍTKA ?
Tam jsou jen 4. Víc jsme neřešil, protože od verze Standard už tam čtyři jsou
kesu (548)|29.11.2008 20:59
Přesně to myslím...v té nabídce mám jen Tlačítko 1 (kratky a dlouhy stisk) a Tlačitko 2 (dlouhý stisk), jinak nic víc....Tzn Dohromydy tři položky k nastavení. Ve standard verzi sem to ani nenastavoval,tak že nevím. Akorat si pamatuju že už se tu jednou neco podobnyho řešilo. V Jedné ROM (EN) bylo k dispozici k nastavení snad 6 položek (3 x 2 tlačítka) a v Original ROM bylo taky 4-5 položek...

Logicky by mělo jit nastavit:
1) Tlačítko se šipkama (dlouhy,krátky)
2) Tlačítko REC (dlouhy, krátký)
3) Tlačítko OK (dlouhý, krátky)
tomsoft (2734)|29.11.2008 21:05
Aha, tak to si naisntaluj "TomSoft.cab" tam je mimo jiné i tato úprava. Je tady ve vláknu. Promiň, že ti nedám link, ale něco tady zrovna dělám a vůbec se mi nedaří :(
Jinak je vše v registrech, takže můžeš logicky nastavovat
kesu (548)|29.11.2008 21:08
"Tomsoft.cab" vím kde je, ale na mě je tam těch věcí zbytečně moc...Většinu z toho nepoužívám...jde mi konkretně jen o ty tlacítka (a popravdě řečeno registry nejsou moje parketa)....Nebylo by spatné aby to pitka integroval do ROM, myslím si, že by to měla být pevná součást...
pitka (1346)|29.11.2008 21:13
to Kesu :
dodělat to lze celkem jednoduše, Tom ti určitě může poslat jen samostatný xxx.reg.
Nebo si ho můžeš vyextrahovat z jeho cabu. Což člověk jako ty by měl určitě zvládnout.;)

Standardně jsou použity jen 3 volby, zbytek je vždy dodělán.
Klíče jsou nazvány takto :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Keys\40C1 až třeba 40C8

to Tomsoft :
proto tam neinstaluji toliko softu.:D
kesu (548)|30.11.2008 02:10

Po celodením testovaní a několika HR musím potvrdit co napsal o kousek výš Tomsoft....TF dělá z této ROM něco trošku jiného. Je to pěkná věc,ale přináš spoustu problémů a starostí. Tak že z mého pohledu je spíš vhodnější pro takové ty fanšmejkry, kterým není líto obětovat několik dní na to,aby své zařízení plnohodnotně rozběhli. V teto ROM již nelze naistalovat si jakýkoliv sw s vidinou toho,že bude fungovat stejne jako dřív.Spousta programů se s TF pere a neděla to vubec dobrotu.
Prostě to chce zkoušet a zkoušet a zkoušet. Ja už sem snad správé sw složení našel, tak že ted budu TF nějakou dobu používat.

to pitka: Vibrace jsem kratkodobě testoval a vypada to, že už by mělo být vše v pořadku.

Jinak hledal sem již mnou několikrat zminovaný ovladač hlasitosti z HTC Diamond, na XDA sem nejaky verze našel,ale zadna která by fungovala korktne,jako ta ve standart verzi ROM. Kdyby se ti chtelo, posli mi sem pls cab.

Jinak vím že vyvoj TF je na jeho autorech,ale přecejenom nemohl by ses kouknout, proč zlobí ty témata (nektery - většina) nejde aktivovat, a také přoč v TF nefunguje nastavení Softkeys? pro mě je to dost podstatná vec,ale pokud to pro tebe nema vyznam,tak tenhle prispevek ignoruj.

to pitka a tomsoft: Z tomova cabíku sem si vytáhl ten klíč do registru na zprovoznění toho chybějícího tlačítka. Ale jestě by me zajímalo, zda by nešlo do seznamu pridat ješte zbytek tlacítek. Minimálně tlačítko "OK" (krátká a dlouhá volba). Vím že to umožňuje Spb Mobile Plus, bohužel ten díky TF nelze použít...
tomsoft (2734)|30.11.2008 10:41
Nastavení tlačítek
Jestli tady někdo napíše PŘESNĚ jak tlačítko pojmenovat, jaký má název v registrech (40C4 atd...), udělám instalační CAB, který tam ty tlačítka dodělá.
Editovat registry není sice nijak složité, ale jednodužší je určitě spustit CAB a je to ...
V TF jde nastavit SoftKeys. Jestli teda myslíš to, které je v Manila2DConfig tak tam jsou dvě možnosti soft. kláves.
Na jedné mám SecondToday a na druhé IGO a je to OK.
kesu (548)|30.11.2008 12:46
S tema softkeys je to divny...ja to pres nastavení TF zmeniím, normalne se to tam prida, ale kdyz pak na to kliknu tak to vubec nic neudela :(
tomsoft (2734)|30.11.2008 13:30
Hm, tak to je divné, ale asi za to může to, co jsi tam nainstalovat :)
Mě to funguje,
vlevo: Druhé DNES
vpravo: IGO8

[color=red]EDIT:[/color]
Možná, že už jsi na to přišel, ale pro nastavení SoftKeys v Manila2DConfig nelze použít cestu k "Zástupci LNK"
Musí tam být přímá cesta k EXE souboru. Už jsem to tady myslím psal, že v registrech, kam se ukládá toto nastavení
je ještě nastavení parametru pro EXE soubor, který ale v configu není :(
Jaro838 (11)|30.11.2008 22:54
dotaz po nainštalovaní WM 6.1 je možne vrátiť sa na 6.0 keby sa vyskytol problem:?:
kesu (548)|30.11.2008 23:20
Jo tak tohle sem přesně nevěděl..díky za tip..už to jde
tomsoft (2734)|30.11.2008 23:28
to: Jaro838
Ano i tato možnost je možná. Musíš mít ROM z Wm6.0 ve formátu NB0 v tom CAP souboru jsem to nezkoušel. Jde to převést z CAP do NB0.
Ale myslím, že když tam budeš mít WM6.1 že nebude důvod se vracet :)
kesu (548)|30.11.2008 23:32
[quote=Jaro838]dotaz po nainštalovaní WM 6.1 je možne vrátiť sa na 6.0 keby sa vyskytol problem:?: [/quote]

TAdy máš návod jak na to: http://www.wmmania.cz/content.php?id=1005
Jaro838 (11)|1.12.2008 12:12
môžeš poslať návod na inštalaciu WM6.1 ďakujem
kesu (548)|1.12.2008 12:38
NA WMmanii je sekce P535, myslim že neni problem tam najít to co hledaš.....konkretne je to tento článek:
http://www.wmmania.cz/content.php?id=1003
tomsoft (2734)|2.12.2008 22:02
to: Pitka
Už jsi viděl tohle
kesu (548)|2.12.2008 22:42
Tohle vypada hodně dobře
tomsoft (2734)|2.12.2008 22:43
No to jo, ale je to pro HTC, ale kdyby to mistr překopal do 535ky, hm....
pitka (1346)|2.12.2008 23:02
Hmmmmm, to vypadá zajímavě. Já ted´jedu 750ku. Ale asi to prozkoumám.;)
tomsoft (2734)|2.12.2008 23:04
to: Kesu
Pitka se chytil, je to dobrý :) :yes:

to:Pitka
jj, sleduju to, že se zase nenudíš a nezapomněl jsi na nás starší modely
kesu (548)|2.12.2008 23:10
pro Tomsoft: Pěkně si nas navnadil. tak ted je to na mistru Pitkovi jestli se sny stanou skutečností :)
jaman (2)|3.12.2008 15:57
Zdravim, nainstaloval jsem do P535 ROM s TF a jsem natšen. Musím velice poděkovat všem, kteří na tom pracují. Jen nějaké postřehy - po instalaci theme pro Manila se to hlodá, např. problém se záložkou SMS atd. jak je psáno nahoře. Musí se najít theme který nedělá problém. Jinak jsem měl problém se zvukem, který se 2x vypnul, našel jsem v TF profileru a nastavil. po několika softresetech se to srovnalo a chodí to docela dobře i s nainstalovanými programy jako na WM6.1. Ještě jednou dík, jste machři.
Prosím o radu.
1- ikona "YouTube" v záložce Internet - jaký program se má spouštět a kam má nastavenou cestu. YouTube jsem rozchodil pouze SW youtubeplay1.0.0.10, a chci využít tu ikonu pro tento program.
2- Jak nastavit v úvodní obrazovce TF událost kaledáře - ukazuje pouze jednu událost a já potřebuji ukazovat alespoň dvě. Mám zapnuté v kalendáři svástky, které jsou celodení událost a neukazuje další události dne.

S pozdravem Jaman
pitka (1346)|3.12.2008 22:57
Ahoj pánové, tak jsem to tam nainstaloval. A ted´mám 3 plochy.
Resp. 1x Manillu, 1x SecondDesktop a 1x přes Manilla Control. To je chaos...., ale nepočítejte s přetáčením jak je na tom videu.
Na 535ce nemáme takový ovladač, ale jinak to funguje OK.
Viz :
00306538_81203-230232_RMX.jpg 00306538_81203-230239_RL9W.jpg 00306538_81203-230245_MG4R.jpg
tomsoft (2734)|3.12.2008 23:03
to: jaman
YouTube nebrat - ale to je jen moje ...
Jsetli chceš editovat tu záložku Internet v TF, tak otveři registry
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila2D\InternetWidget\Customized\0
tam najdeš co je třeba změnit, aby se spustil po kliku na YouTube nějaký jiný soft, než ten co je tam nadefinovaný.
Dá se měnit cokoli.. a i přidávat
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila2D\InternetWidget\Customized\[color=red]1[/color]
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila2D\InternetWidget\Customized\[color=red]2[/color]
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila2D\InternetWidget\Customized\[color=red]3[/color]
To, že s emá spustit IE po kliku na ten obrázek "Internet" nastavíš v Manila2DConfigu

to:pitka
No tak to je chaozz :)) ale bez Second to jde. Tak doufám, že v další edici TF by Pitka už nebude SecondToDay :)
00306541_ie_3wi9.jpg
pitka (1346)|3.12.2008 23:05
A ty nechceš 3 plochy ??:D ;) :cool:
Fakt cooool....
tomsoft (2734)|4.12.2008 00:03
Nemusím mít zase všechno, ale ta jedna v TF bude stačit. :)) ;)
Ty jsi nainstaloval ten CAB z XDA nebo jsi ho ještě nějak upravoval?
pitka (1346)|4.12.2008 12:42
Tady je ta Manila Control (nejdříve nastav v konfigu co potřebuješ a potom restart):
kesu (548)|4.12.2008 12:46
jak myslíš to "nejdříve do konfigu" ?
pitka (1346)|4.12.2008 12:54
A co takhle ? Upravil jsem popis.
kesu (548)|4.12.2008 22:05
JJ naistalovat se mi to povedlo, ale nejak se mi to TF nejak rozhasilo.....tak ze to zase pekne odinstaluju
tomsoft (2734)|4.12.2008 22:52
Tak mě to jede OK, jen dotaz.
Je někde něco jako konfig pro to rozšíření?
Když restartuju PDA, vždy to najede jako první na ten ToDay a až když kliknu na Manilla, tak se spustí TF.
Když otevřu Manill2DConfig a provedu jakoukoli změnu, tak se zruší soft keys, kde bylo ToDay, takže už ho pak nespustím.
kesu (548)|4.12.2008 22:56
V programech máš ve složce MC config, ale toho sis urcite vsiml....neni tam moc nastavení,ale pak se mi spoustí TF rovnou
tomsoft (2734)|4.12.2008 23:05
Ale to jóóóóó, to jsem si nemohl nevšimnout, ale konfig pro Manila Control jestli není, což až tak není důležité, ale proč po restartu OS vždy najede jako první Today a né TF.
kesu (548)|4.12.2008 23:10
No pravě v tom MC configu si zvolís jestli je to malila 2D nebo 3D a kdyz zathnes tu moznost uplne dole, tak se ti po startu spustí rovnou manila a ne MC...aspon myslím
tomsoft (2734)|4.12.2008 23:33
Geniální... jsem jen v tuto hodinu asi už slepej. Tu složku MS jsem neviděl, já myslel, že mluvíš o Nastavení M2D.
No tak teď to šlape jak hodinky a proto apeluji na mistra, aby, když tam dáš TF + Manila Control, tak už tam nedávej SecondToDay.
Teď je to špičková kombinace, která je mnohem rychlejší než přepínání z TF na SecToDay
bagio (338)|5.12.2008 20:57
to Pitka
děkuji za verzi lite.Už ji tam peru.
neznalek_ce4you (5)|6.12.2008 18:51
Dnes jsem si nainstaloval tvoje famozni dilo, je to super moc diky
tomsoft (2734)|7.12.2008 22:30
Pánové, jen malá otázečka. Co používáte jako kalendář ve WM? Stačí Vám ten co je již ve Windows?
kesu (548)|7.12.2008 22:58
Ten kalsickej nastačí ani nahodou...používám Pocket Informant
tomsoft (2734)|7.12.2008 23:55
No to je teda nářez, do teď si s tím hraju a to jsem ještě neprošel všechno. :)
Zajímavý, možná trochu moc robustní. Kdyby tam byl JEN kalendář, byl by super. Zatím zkouším trial, tak uvidíme co přinese čas.

kesu (548)|7.12.2008 23:57
Si to trozku orezej, nastav si to dle potřeby a používej třeba jen kalendar. Do programu se ti vytahly i primo zastupci na jednotlivy casti, jako je treba kalendar, poznamky atd
tomsoft (2734)|8.12.2008 00:09
jj, to vím, ale tím se to nijak nezmenší.
Ale to je v pohodě, něco s tím udělám.

sluny (12)|8.12.2008 09:14
Čau, přes víkend jsem si zkusil převalit svoje WM6 verzí WM6.1 LITE z tohohle topicu a mám k tomu pár připomínek. Tak v první řadě to vypadá dost dobře, nicméně jsem přišel na pár (podle mě) chybek a kosmetických nedostatků:

1. V control panelu "Pamět" úplně chybí záložka "Spuštěné programy", což je dost velká chyba, pokud si člověk nenaninstaluje něco extra, tak se bez téhle utilitky neobejde.

2. V control panelu "Šifrování" je stále zaškrtnuté tlačítko "Šifrovat soubory vkládané na paměťovou kartu", i když se odškrtne, panel se zavře a zase otevře, tak je to zase zaškrtnuté. Otázka je, jestli je to jenom kosmetická chyba, nebo přístroj skutečně vždycky šifruje data na kartě (neměl jsem ještě čas to vyzkoušet), ale pokud by se data na kartě vskutku šifrovala a nešlo to vypnout, byla by to chyba, která by zcela bránila používání této ROMky.

3. Nefungují připomenutí (budíky), když na nich nastavím "Opakovat zvuk" stejně se to přehraje jenom jednou, což mi tedy ke vzbuzení zaručeně nestačí :-) Jinak na budíky používám SPB Time, kde je to ok, ale každopádně je tohle chybka, která může někomu dost vadit.

4. Divně se chovají témata. Po nabootování čisté ROMky je na pozadí takový ten škaredý černý wallpaper, který není součástí žádného tématu, když se změní téma, tak to pozadí samozřejmě zmizne a vrátit jde jenom tak, že si ho člověk sám vrátí na plochu. Lepší by podle mě bylo nastavit v ROMce nějaké standardní defaultní téma, třeba to zelené z WM6. Taky mám pocit, že ostatní témata jsou nějaká divná, třeba Guava Bubbles má podle mě nějaké jiné pozadí, než by mělo mít. Ale to si možná jenom pletu.

5. Při startu zařízení se objeví nejdřív takový ten zelený animovaný obrázek "Club P535" a po něm se objeví ten škaredý černý, viz předchozí bod. Ten zelený ještě OK (i když by asi bylo lepší ho nahradit nějakým víc "windowsáckým"), ale ten černý je fakt na houby, něž naběhne celé zařízení a překreslí se celá plocha, tak to interferuje s průběžně dočítaným obsahem plochy podle nastaveného tématu a today pluginů a vypadá to dost blbě. Je to jenom kosmetický drbek, ale podle mě by to chtělo nahradit ten obrázek něčím jiným nebo ho úplně zrušit.

6. Tenhle bod souvisí s předcházejícím bodem, pokoušel jsem se ten černý obrázek při startu zařízení zrušit nebo změnit na něco jiného, ale nejde to. Když to změním přes registry ,tak po restartu je ten obrázek zpátky a fyzicky smazat nebo přepsat taky nejde, windowsy ho odmítají přepsat (asi že má systémový příznak). Je to obrázek welcomehead.96.png s adresáře Windows, nevíte někdo, jak ho zrušit nebo nahradit něčím jiným?

7. Ve foťáku je malá leč do očí bijící grafická chybka. Kolem nápisů "Miniatury" a "Nabídka" je fialový okraj, podle všeho je trochu posunutá bitmapová maska za těmito nápisy. Nešlo by to opravit?

8. V ROMce je nastavené datum na today screenu na jeden řádek, což je fajn. Ale když jsem nainstaloval SPB Mobile Shell, tak je to zpět na dva řádky a nevím, jak to změnit, nevíte někdo klíč v registzrech, kterým se to nastavuje?

9. Občas se mi stává, že zmizne křížek v pravém horním rohu, pak pomůže jedině soft reset, ale to se může nějak bít s SPB pocket Plus, které používám. Každopádně na WM6 se mi to nikdy nestalo a kdyby to šlo nějak pořešit, bylo by to fajn.

10. Nezjistil jsem, jak odinstalovat předinstalované aplikace, nevíte to někdo? Naštěstí jich tam není moc, ale rád bych se zbavil třeba toho doinstalovaného správce aplikací, používám něco jiného. A taky bych potřeboval dát pryč .NET CF 3.5, píšu aplikace na PDA a kvůli testování bych tam potřeboval .NET CF 2.0. Pocket Mechanic mi s tím neporadil, poradí mi někdo jiný?

Jinak suma sumárum to funguje celkem dobře, ještě jsem nezkoušel věci kolem konektivity, na to se chystám teď.

Další tři body, na jeden jsem předtím zapomněl a na další jsem přišel teď:

11. V průzkumníkovi souborů nejde označit více souborů najednou tažením stylusu. Mám na mysli to, co šlo ve WM6, že se stylusem kliklo na na prvni soubor a pak se tažením označily třeba tři další. Nevím, jestli to dělám blbě, nebo to nějak souvisí s tou novou featurou WM6.1 (označování více souborů pomocí "action key + stylus"), ale každopádně mi to tam dost chybí.

12. Když zapnu WIFI při nízkém stavu baterie, tak vybafne hláška v angličtině, chtělo by to přeložit, jak to bylo ve WM6 CZ.

13. Správce Bluetooth - nové připojení - nejsou do češtiny přeložené některé texty.

Sluny
pitka (1346)|8.12.2008 12:52
1. vůbec nevím o co jde, na 6.1 jsem v životě neviděl. A jen pro informaci je použitý jeden z nejlepších správců programů TM od FDC.
Tak nerozumím už vůbec ničemu :O
2. bylo tady již zmińováno několikrát, tak se nebudu opakovat jako kafemlejnek. Stačí číst.
Nevím jak to funguje na jiným zařízeních, ale na všech 6.1 originálních Asus FW to funguje takto.:!:
3. ted´jsem zkoušel na TFlo edici a tam mi to funguje dobře, tak nevím :?:
4.jestli si dobrý grafik tak pošli nějaký nejlépe tvůj a "neškaredý". Kritizovat umí každý, ale férové je něco vytvořit a třeba navrhnout a poslat mi.
Žádný windowsácký nechci použít, jelikož nemám rád Windows. Mám rád Asus, tak udělěj něco s Asus logem.;)
5.viz4
6.viz4
7. ano, to je chybka, podívám se. Kdyžtak vysvětlím později.
8. tipoval bych na soft
9. nevím o čem mluvíš, není to softem ???
10. vysvětleno na 750 FW větvi. Stačí číst.
11. stačí číst tento thread od str.1 do konce.
12. ano, toto upravit půjde
13. ano, toto upravit půjde

Nezlob se na mě, ale trochu mě překvapuje, že člověk kterej chce programovat, nemá znalosti o systému na kterém programuje.
Je toto normální ?

Každopádně díky.;)

sluny (12)|8.12.2008 14:37
Díky za odpověď.

1. No jde o to, že v tom control panelu prostě chybí záložka s běžícími programy, a odkazují se na ni i další control panely, např. ovládání spotřeby. Určitě tam má být stejně jako ve WM6, nebo jak jinak bys chtěl zastavovat běžící aplikace, kdybys neměl nainstalované nic jiného? ;-)

2. Sorry, dočetl jsem to asi jenom do stránky 68, to už byla sobota večer a já chtěl zkusit taky tu ROM nainstalovat ;-)

3. Mě to prostě na čisté lite ROM nejde, ale co, používám na to něco jiného a když to nevadí nikomu jinému, tak neřešit...

4. 5. 6. Nevím, kdo je autorem těch obrázků a je mi to jedno, nechtěl jsem nikoho kritizovat ani urážet. Klidně to tam nechej, ale v tom případě trvá můj dotaz, jak si člověk může sám změnit obrázek, který se objevuje při startu systému, registry, které by to měly dělat, mi nezabírají ;-)

7. dík

8. 9. Je to možné, i když ten SPB je na WM6 bezproblémový a podle popisu výrobce je i pro WM6.1. dobrá, neřešit...

10. 11. viz 2. ;-)

12. 13. dík

A pokud jde o to programování, tak ti něco prozradím, já totiž neprogramuju aplikace pro ASUS P535, ale aplikace v C# pro platformu .NET CF 2.0 a .NET CF 3.5, a k tomu nepotřebuju vědět ani čárku o nějakým Asusu ani o WM6.1, vid? ;-) No dobře, o těch WM6.1 něco malinko vědět musím (a troufám si tvrdit, že za ty roky o nich i něco vím), ale nic z toho, na co jsem se ptal výše, s tím nijak nesouvisí, tím pádem (radši) ani nerozumím tvojí narážce... ;-)

sluny




pitka (1346)|8.12.2008 15:05
To rozhodně souvisí, jelikož jak tvrdíš, že programuješ (i když v šarpu) léta tak opravdu nechápu jak můžeš programovat bez znalostí třeba práce z registry.:O
Nevím jestli děláš databáze nebo weby, ale tohle by si měl vědět.
Nemusíš nic prozrazovat, moje oko a hlava už trochu pozná, jak je kdo na tom.;)
A jak si dobře napsal nebo se snažil obhájit, ano nemusíš znát Asus 535, ale systém by si měl rozhodně znát.
Jinak neuděláš nikdy nic pořádně, nebo se mýlím ???

A když má někdo narážky na grafiku, tak co bych já si nemohl dovolit narážku na znalosti ;)

PS : k bodu 3, když změníš typ vyzvánění, také ti nejde ?
A jestli děláš weby tak určitě znáš grafiky, tak je zkus poprosit o ten neškaredý obrázek.
tomsoft (2734)|8.12.2008 17:33
to: Sluny
jo jo jo, pořádně do něj :)
Né, teď vážně. Budu to psát stejně jako jsi psal ty body a jen ty, kde můžu něco k tématu.

1. záložka "Spuštěné programy" nikdy nebyla ve WM 6.1, bylo te jen ve verzi 6.0, nechápu, proč to soudruzi zrušili ale je to tak, prostě není

3. Jestli myslíš "Připomenutí" v START - NASTAVENÍ - ZVUKY A UPOZORNĚNÍ, tak to nemá nic společného s budíkem. Ten výchozí byl vždy jen takový že přehrál jeden zvuk a šmytec. Připomenutí je UDÁLOST V KALENÁŘI a né budík.

8. To, že se začne zpbrazovat datum na dvou řádcích, za to může SPB Pocket Plus4. Ten to změní v registrech.
[color=green][HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Today]
"Date"=dword:00000000[/color]
[color=red]"AutoSingleLineDatePlugin"=dword:00000001[/color]
[color=green]"Enabled"=dword:00000001[/color]

9. Sem tam se to stane pokud máš WkTask + HTCTaskMan nebo další jinou kombinaci. Dělalo mi to taky, tak jsem všechny vyházel, mám jen jeden (WkTask) a je klid.

10. To záleží na druhu app. Ty jednodužší programy stačí smazat zástupce + EXE (jak zjistit kam vede zástupce nebudu psát :) ), ovšem některé jsou zase a v registrech, takže asi bych hledal co kde a jak vyhodit. Ovšem v Lite verzi je těch programů tak málo, že pro uvolnění místa bych asi vůbec nic namazal, vyhodil bych jen zástupce a dál bych se s tím nepral.
Ovšem vyhodit ze systému .NET 3.5, hm, tak to si užij, do toho by nešel. Neříkám že to nejde, všechno jde, ale .....

Taky programuju, ale možná ne tak moc, protože většinou pracuji V Delphi, ale když už začnu něco pro mobilní zařízení, tak v Microsoft Visual Studio 2008 je Emulátor,
ve kterém zkouším co je libo s jakýmkoli .NET atd...
pitka (1346)|8.12.2008 18:34
to Tomsoft :
Pěkně si to popsal.
Kdyby bylo takových lidí více, tak se z Čech nestává jen montovna kabelů pro automobilový či podobný průmysl. :))

Ještě k tomu dotnetu 3.5, měl by být zpětně kompatibilní k 2.0, ale samozřejmě není to tak úplně.
Také jsem se s tím již setkal, i když netuším jestli to byl stejný důvod co psal Sluny.
Každopádně úpravou v registrech se dá odebrat, ale někdy je potom problém s instalováním či přeinstalováním dotnetu. Ale fyzicky samozřejmě původní soubory zůstanou v paměti ROM resp. flash.
Jaro838 (11)|8.12.2008 19:00
Čau oplatí sa isť do WM6.1 z 6.0 funguje WM 6.1 bez problemou čo všetko sa zmení ďakujem