Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

kesu (548)|24.11.2008 19:02
No ale jelikoz si na to nikdo neztezuje, tak to asi bude mít na svědomí nějakej dalsí soft co sem tam doinstaloval....uvidím o víkendu....
bagio (338)|24.11.2008 19:23
to pitka :
Mě Lite verze moc zajímá.Radši si všechny programy instaluji sám.Rád zkouším.Teď mám tvojí božskou Standart verzi.
tomsoft (2734)|24.11.2008 21:45
Zdar a sílu ....
Dneska mi to zase dalo zabrat.
Včera jesm dělal HW na ROm verze TF. Všechno jsem tam nacpal a byl zdánlivě spokojen. Dneska během dne žádný telefon, nikdo nevolal - divné.
Ono volal, al etelefon nezvonil :( měl jsem jen zameškané hovory. Za všechno může takový pěkný softík "InesoftPhone 4.1"
Už jsem ho tady popisoval, ale po nastavení několika profilů a různých vyzvánění v těchto profilech to prostě nezazvoní a nezazvoní :(
Po zasatavení služeb a zástupcu, kteří patří k InesoftPhone to ihned šlapalo jak má. Je to asi něco podobného co tady Klolkan (Klokan? kdo to je? :)) )
řešil s programem na profily. Takže InesoftPhone nebrat
Nedalo mi to, tak jsem hodil Pitka Standard a tam to jede OK, takže kombinace InesoftPhone + TF = nee

Jinak co se týče ROM s TF, asi není moc co nového dodat. Základ systému tvoří stejné a dobře vyladěné jádro ze Standard verze a TF je jen doplněk,
který má sice mouchy, ale to už se tady řešilo. Co se týče mě samotného, tak TF bude asi (určitě) ta nej u které zůstanu a proto bych uvítal, kdyby:
1. 100% fungovalo vše na záložce Nastavení v TF (ta nakonci) jako je ZAP/VYP Bluetooth, Wifi včetně nějaké indikace na panelu nebo jinde
je to celkem jedno kde.
2. Možnost přepnutí z TF z karty Nastavení přímo na Bezdrátové sítě a BT správce + manager. Pak by tam ani nemusel být CommManager ENG.
3. Možná integrace přímo do ROM kontakt managera iContact_BE645.
4. Možnost mít spuštěnou Wifi, když jsem na AS
5. Když jste na ActiveSync nelze zapnout současně WIFI, toto se týká jen TF Nastavení/Komunikace
6. Když v TF se přepnu na záložku Hudba, spustím kousek MP3, pak se přesunu někam jinam, tak zůstane spuštěn Správce zvuku, musí se zavřít samostatně.
A taky by na záložce Hudba mohlo být Volume Control. AudioBooster nejde. Když hraje hudba a já se přesunu na záložku Foťák (obrázky) tak
zmizí na záložce obrázky ty šipky co mi dovolují posunovat obrázky. Ono tu funguje, ale šipky nejsou vidět.
7. Na záložce Mail, lze udělat, aby tam byly tlačítka pro "Nový mail" "Nová MMS" zvlášť. To co tam je teď ne úplně dobře funguje.
Když nemám žádnou MMS ani mail, tak kliknu na tlačítko s obrázkem obálky z tužkou, tak se otevře "Nová MMS", ale když tam budu mít příjmutý
nějaký mail, tak se bude otevírat "Nový mail". Nejde to rozdělit, ať by bylo zobrazeno MMS nebo Mail, tak by se sputil vždy "Nový"
pro samostatnou věc (MMS, MAIL, SMS) a klidně to stejné i na záložce SMS.

X. Nevím jak to jde nebo nejde. Není možné přidat zcela nové záložky do TF?

Možnost přesouvat jednotlivé záložky v TF kamkoli asi nebude tak lehké, protože jak Pitka řekl, je chyba v TF.
A já jen potvrzju, protože jsem měl možnost teď držet v ruce HTC TouchFlo a tam mi to udělalo stejně.
Mimochodem, udělal jsem to v jednom obchodě u nás a prodejce byl z toho dost zděšen, když jsem mu vracel přístroj
a řekl že " ...ono to nějak to spadlo" :)) a odešel z prodejny.
Takže tuto věc bych moc neřešil a to něco co jde přesunovat bez problémů mi bude asi stačit.

Dle mého názoru je kombinace TF + Standard dobrá volba jak si zase oživit svůj přístroj.
A mít tak pocit z něčeho zase nového :)
Opravdu velké dík Pitkovi za trpělivost, ikdyž si živě představuju co si asi někdy říká :), ale to už jiné asi nebude...

TF na P750 VGA, to bude teprv nářez
:yes:
pitka (1346)|24.11.2008 22:19
Tome díky za rozsáhlé podněty, ale bohužel s většinou nic neudělám.:oops:
Jednotlivé věci se budou pravděpodobně fixovat jen updaty TF.
Řekl bych, že podobné problémy jsou i na jiných founech, kde je tato verze TF.
Která je zatím poslední pro NO HTC zařízení.
Ani FINAL TF raději nebudu vydávat, jen upravím barvu a barvu písma v parseru.
Může ještě některé věci čeknout, ale na to budu asi krátký. Budeme si muset počkat na některé změny v jádru TFLO.
tomsoft (2734)|24.11.2008 23:13
Hm, to už je osud.... nezoufej, ani já nezoufám :)
Asi budeš nadávat, ale napadlo mě: "co takhle P535 ala Omnia? Určitě jsi to viděl :)
00305217_omnia_2uh7.jpg
kesu (548)|24.11.2008 23:16
Tohle sem tam jeden cas mel, ale neprijde mi to jako nejleší řešení...
tomsoft (2734)|24.11.2008 23:20
jj, taky jsem si s tím hrál, ale moc se to neohřálo ...
pitka (1346)|24.11.2008 23:22
Taky se mi to nezdá, ale snad vyjde brzo nová verze TFLo tak nezoufejte.;)
Xerxes Artifex (56)|25.11.2008 01:30
Díky moc za ROMku, právě jsem doflashoval a spokojenost nadmíru...:yes: :yes: :yes:
Jaro838 (11)|25.11.2008 12:47
Nevie niekto kde najdem SP1 pre W mobile 6.0
kesu (548)|25.11.2008 12:50
Jakej SP1 ?
Jaro838 (11)|25.11.2008 12:55
Instalačný baliček cab
kesu (548)|25.11.2008 12:57
Nic takového neexistuje....Pokud chceš inovovat systém, musíš si tam flashnout novější verzi WM...tzn WM 6.1 a jedinou českou, najdes v tomto vlánkně. Konkrétně v prvním příspevku. Než se do toho ale pustíš, určitě si procti nějaky návody.
KlokanSoft (200)|25.11.2008 13:41
Čus všem bedlivě vás sleduji a dnes se snad dostanu k dalším testům.
jenom pár věcí nebo takové plácnutí do vody:
to TomSoft: 1. co mi komolíš nicka ! :?

z tvých testů - 5. Když jste na ActiveSync nelze zapnout současně WIFI
Mám za to , že toto nechodilo ani už při WM6, stejně tak jako když je to na kabelu nelze odeslat SMS.
Ty služby se tak trochu navzájem blokují, asi jako na notebooku, že když se připojí LAN kabel nejde WiFi, ale tam se to dá nastavit a tuto závislost vypnout.
Zas ale jak píšeš, máš-li spojeno přes AS, máš i net a další, ale jak tě znám píšeš o spojení AS přes BT.
A to je pak pravda, že v tomto případě WiFi je prostě lepší. Ale asi to bude mít stejný dopad jako když je to na kabelu, jednou jsem na to dojel, myslel jsem že se WiFi rozbilo, ne bylo to jen připojeno na AS kabelem.........

Pak mám mraky dalších otázek, ale nechci zatím vířít vodu, až po dalších hlubších testech, co se týče nastavení a pod.....
Každopádně Pitka zatím dík je to super. Auto stále v servisu, ale příští týden bych mohl udělat zastávku už i s lektvarem.
:yes:
tomsoft (2734)|25.11.2008 14:26
Omlouvám se, jestli jsem se nějak překlep. Kdybych měl psát pokaždé a každému, kdy napíše špatně můj nick, tak asi nic jiného nedělám.
KlokanSoft (200)|25.11.2008 16:09
Tome ....... OK
Bylo to tady, Zde
beru to jako žert o nic nejde. To je jen stále problém psaného textu a mluveného slova ;)
tomsoft (2734)|25.11.2008 23:02
Jen doplněk k mému předešlému textu s těmi několika body...
5. Když jste na ActiveSync nelze zapnout současně WIFI LZE, normálně jsem byl na AS a Wifi...
A taky když jsem na AS můžu posílat SMS, to jsem sice nepochopil co tím KlokanSoft myslel? Nikdy jsem teda takovou potřebu neměl, ale teď sjem to zkusil poslat SMS když synchronizuju s PC a normálně odešla a hned přišla tam kam měla.
Psal jsem o AS přes všechno, vždy jsem to rozchodil abych mohl sysnchormizovat přes cokoli (BT,WiFi,USB) zatím vždy spokojenost. Idkyž kabel je kabel.
KlokanSoft (200)|25.11.2008 23:37
Přečti si co jsem #post-305305 psal jo, právě poznámku k tobě že používaš AS přes BT, takže je jasné že ti jde třeba vše najednou.
V rámci kabelu a AS právě NE (GPRS a WiFi).........ach jo........ radši budu příště už ticho, ty oponente. :sarcastic:
pitka (1346)|25.11.2008 23:50
Mě zase vadí, když používám CorePlayer a jsem spojený přes kabel, tak mi na Youtube naběhnou v pohodě screeny z videí.Tzn. spojí se normálně na server.
Ale když vyberu video tak to přes kabel nepřehraje. Chvíli připojuje, ale potom se objeví jen černé okno.
Jakmile přepnu na WIFI (ale musím odpojit kabel) tak video v pohodě najede.
Nevím jestli je problém ze šířkou pásma nebo jinej problém ze sítí. Ale to bude asi všeobecnej problém, ne jenom Asusů.

Ještě taková drobnost, když mám zapojený kabel i wifi najednou (a používám CorePlayer).
Tak stejně systém nedá sám od sebe přednost wifi, ale jede si dál přes kabelové sít'. připojení.
tomsoft (2734)|25.11.2008 23:54
No ale zas nadruhou stranu, máš se nudit a tady ticho?
Ale stejně, asi to nechápu.
Mám zapojený USB a jsem na AS a ještě zapnu a připojím se na wifi. To jde, teď jsem to ještě zkoušel. A SMS pošlu taky.
Ale to je jedno, řeším tady těžký error. Mimochodem existuje softík, něco jako SPB PhoneSuite co umí profily, ale takový, který rozpozná, že bylo aktivováno BT a připijeno Handsfree a až poté se sám přepne do BT profilu?
SPB to umí, ale ostatní softy sice umí s profily mnohem více, ale musíš je ručně přepnout... což se mi nechce. Na nějaké vyzváněcí tóny v různých profilech kašlu.
Je něco takového?
KlokanSoft (200)|25.11.2008 23:58
Mám zapojený USB a jsem na AS a ještě zapnu a připojím se na wifi..........
To fakt nevim ted dlouho nezkoušel. Na WM6 fakt nešlo, možná zapnout před zapojením na USB, nebo je něco jinak.........
A netykalo se to SMS ale MMS, na kabelu to nepošlu.
tomsoft (2734)|26.11.2008 00:08
Aháááá,
jo vzpomínám si, na WM6 to nešlo, když byla wifi aktivní a připojil se USB kabel tak wifi spadla.
Teď to ale funguje, ikdyž zase k čemu to je dobré :)
Ale ty jsi psal že nejdou SMS a né MMS. MMS jdou ale poslat taky.
pitka (1346)|26.11.2008 00:13
Tak to mi také není úplně jasný. Jelikož stejně nemůžeš používat dvě sít'. spojení najednou.
Možná, aby se zkrátilo čekání při přepojení anebo možnost použít externí pamět jako mass storage ??
Ale to se mi úplně nezdá. Důvodů bude zřejmě více.
KlokanSoft (200)|27.11.2008 19:07
Asi zase blbý dotaz,
ale to TF je final, nebo se bude ještě něco matlat? je tam info (TEST2 !!!!)
A nebo si to mám teda dejme tomu na tejden nahodit a testit, nerad bych to nasadil a za dva dny dával další verzi.
Na to už klucí fakticky čas nemám, vyřádil jsem se se základní ROM.......:?:
pitka (1346)|27.11.2008 20:11
No co ti na to říct ?;)
Ale nová verze TFlo bude, ale ještě čekám až se objeví nové jádro TFLo.
Ale v pohodě si to nahraj, ono to tak rychle asi nebude. Alespoń bude o testera více.

Chtěl bych vydat Lite Final, ale ještě počkám co Kesu napíše o vibrování (mimochodem TFlo verze má také upravené vibrování).
Ale moc změn v Lite již nebude.
KlokanSoft (200)|27.11.2008 20:35
Ok ještě dnes večer to nahodím a pohraji zítra a o víkendu do hloubky a uvidím, jestli vydrží i do následujícího týdne,
mám z toho trošku vítr, nekteré věci mi nejsou trošku po chuti,
když takhle mám vše na jedné obrazovce, proč to mít na 6ti, ale třeba je to jen o zvyku.
Uvidíme, řekl slepej........:D
pitka (1346)|27.11.2008 20:56
No rozhodně neprohloupíš, jelikož si vždycky můžeš TFLo vypnout.
A těch ploch je tam více, uvidíš až vyzkoušíš Today2 :D :D
kesu (548)|27.11.2008 21:26
Tak ja to tam jdu hodit, konecne mam trochu času...

tomsoft (2734)|27.11.2008 21:47
Nevím, jestli to už někdo nepsal, ale až teď jsem si všiml, že indikátor stavu baterie, ten co je nahoře v liště, pořád ukazuje plný stav baterie, přitom skutečnost je jiná.
Konkrétně nyní mi to ukazuje ||| čárky a stav je 22%. :?
pitka (1346)|27.11.2008 21:59
Mně to ukazuje procenta a ukazuje stejně jako v Napájení.:bulb:
Tzn. dobře. Nebo myslíš něco jiného ?
tomsoft (2734)|27.11.2008 22:02
Jo, když kliknu tu ikonu, tak se zobrazí okno napájení a tam je to OK, ale na liště jsou furt čárky. Ale když nad tím přemýšlím, že bych si toho asi všiml dřív. Já jsem za poslední dva dny tam zkoušel X programů pak je zase vyhodil no znáš to :) Tak je možné, že to nějaký šmejd soft zrušil.:evil:

pitka (1346)|27.11.2008 22:03
Jak říkám, mě to ukazuje procenta ( i na taskbaru).
Nebo ti mám udělat screen ?
kesu (548)|27.11.2008 22:15
Tak to tam mám, první věc které jsem si všiml, je úžasne zpracovaní obrázek při bootování. Ale přijde mi, že je zde špatna barevna hloubka nebo neco podobnyho... jak u bootování tak jako pozadí TF jsou na obrázku na pozadí videt takový ty "mapy". Celkem to kazí celkový dojem

A když sme u toho tuningu,aby to pěkně ladilo, tak by se hodilo i obarvit klavesnici...ale to je jen takový tip

JInak první dojmy z TF sou pefektní. Ted sem měl v ruce nějaký čas Diamonda s tim jejich TF 3D a je to lemra líná...skoro npoužitelný...tohle pěhá nadherně
pitka (1346)|27.11.2008 22:27
to Kesu :
tu klávesnici "obarvím", už jsem to tady několikrát zmińoval.

jj, máš recht .Na mapy si zkus natáhnout jiné pozadí, jak už tady bylo zmińované třeba modré.
kesu (548)|27.11.2008 22:29
Tak to je jasny, ze jiny pozadí to řeší,ale precejenom sem zastance dotažených věcí a když to flashnes zapůsobí to jinak....Ten skin do zluta je moc peknej a určite si ho tam chvíli nechám a tak by se hodil i kvalitní pozadí jak to TF tak i pri bootování. Vím že je to maličkost,ale právě ty nejvíc zapůsobí
pitka (1346)|27.11.2008 22:33
Hmmm, OK. Na příští verzi bude modrá (která je dobrá) ;)
Hlavně si přečti ty příspěvky, které se týkají právě TFLo (zrovna o tom pozadí). Je tam důležité, info !
Detaily najdeš na straně 1 ve FAQ.
kesu (548)|27.11.2008 22:52
Jinak mám ješě jeden tip. Jestli se ti to bude líbit,mužeš to klidne integrovat do ROM.
Jde o to že když uz máme TF pro snadnejší ovladání prsty, tak nám zbývají různé menu a hlavně nabítka start, která je hodně titěrná...
Už dlouhou dobu používám prográmek "Touch commander" resp dvě jeho soušásti :
http://www.touch-commander.com/start-menu/
http://www.touch-commander.com/popup-menu/
tenenet_ce4you (43)|28.11.2008 13:15
problém??? no neviem pre niekoho ano pre nie koho nie, ale v pocasi konkretne na Slovensku sa da nastaviť iba jedno mesto a to Bratislava je možné to zmeniť aj na ine mesto? napr, Zvole, Sliač, Banska Bystrica ....
pitka (1346)|28.11.2008 14:12
Nie, to nejde. Tam jsou jen předefinované města.
Bohužel malé města je asi nezajímají. ;)
tenenet_ce4you (43)|28.11.2008 14:19
no malé ako malé, tak ostávam pri normálnej ROM-ke a SpB tam je celé SK...
kesu (548)|28.11.2008 18:07
Mohl by mi sem nekdo prsim hodit to téma Havooc, co je defaultne nastaveny v TF verzi? Me nejak zkolabovalo a zaboha tam nejde zpatky nahodit

Jinak vsechno zatím slape jak má, akorat než se to TF pustí to je snad na měsíc....Aspon 10 minut to trva.....Zřejme je to zpusobeno mnozstvím SMS v paměti, jinak už si to nedokazu vysvetlit
kesu (548)|29.11.2008 02:50
Tak se mi stala prapodiva vec- Nejde zmenit Tematko....proste to nereaguje, je tam pořad to hnusný zelený

Pak sem se chtel jeste zeptat, kam zmizel ten peknej ovladac hlasitosti ?
pitka (1346)|29.11.2008 14:22
to Kesu :
tak podruhé, už tady zveřejńujeme link na skiny :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425974

Samozřejmě Banana Havok je tam také (skin i tsk).

A jak vypadají vibrace ?
kesu (548)|29.11.2008 18:01
Je ale rozdíl mezi skinem na Manilu a skinem primo pro OS....A mě jde právě o ten zlutej do OS...tzn klasícký Témátko. Problém je v tom, že at jakýkoliv stahnu,nakopiruju do zařízení, tak proste nejde aktivovat....Mám jich tam ted zhruba 15 a z toho jdou aktivovat asi 3....A to sou jetě nějaký uplně prapůvodní.

Na další problém sem narazím pokud chci nastavit v TF softkeys...nastavit jdou ale bohuzel nefungujou....po kliknutí se vubec nic nestane.

Pak bych se chtel zeptat i osatních jak dlouho se vám TF pouští? (zdá se mi divný aby jen SMS to tak extrémě brzdily)

Další věc je ta, že po naistalovaní všech programu (pořad stejných jako i ve verzi Standard) je ROM celkem nestabilní :( V ruzných chvílích ra ruzných podmínek vytuhne. (Mám za to že to způsobuje složení softwaru, na druhou stranu je divný že verze standard to nedělala)

to pitka: Ten peknej ovladac hlasitosti tam není umyslně nebo zaměrne? popř. jak se jmenuje, abych si ho mohl doistalovat?

Jinak Vibrace sem zatím neměl šanci testovat, momentalně se snažim vypořadat s problémama, který zde popisuju....Par SMS už dorazilo, a zatím žadný zasek nenastal..uvidíme casem

to Tomsoft: Vím že už si tu jednou řešil to, že se dá nastavit jen malo HW tlačítek, jak se to nakonec doresilo? nemužu to najít...díky
pitka (1346)|29.11.2008 18:30
Co je přesně nestabilní, můžeš být konkrétní ?
Nainstaluj si modré pozadí a potom poreferuj.

Informace pro užívatele, kteří se dosud nesetkali ze systémem TFLO :
tato aplikace není implicitně určena pro jiné telefony než htc. Použité jádro je složitě upraveno i pro provoz na jíných platformách.
Na dalších verzích se pracuje a trvá poměrně dlouho než se vynoří upravená a fixovaná jádra TFLO.
Samozřejmě není možno očekávat 100% funkčnost jako je na orig. strojích. Ani tam však nefunguje úplně spolehlivě :O
Kdo očekává od tohoto systému dokonalý soft, at´raději sáhne po verzi Standard a své alternativní aplikace.
petr.vera (4)|29.11.2008 18:39
Ahoj lidičky,

tak neví zda dělam někde chybu ja nebo co mám P 535 s W5 CZ. Snažil jsem si nahrat WM6.1 CZ firmware z odkazu na 1 str. Doštrachal jsem se k navodu (postupu) na www.vmmania.cz (díky za něj) ale někde asi dělam chybu. Prosím nevite o nějakém podrobnějším návodě (pro lamy jako jsem JA). Postupuji krok za krokem (si teda myslím, že ano. Nahrávám z kary SD ) a při flešování to v polovidě zatuhne. Zkoušel jsem i jiný ROMy. Nevíte, kde by mohl byt problém.
Předem díky za pomoc.
kesu (548)|29.11.2008 18:41
Přijde mí že se každej bavíme o něčem jiným.

1) Nejdou mi měnit témata v OS - to nemá přímou navaznost na TF
2) Nejdou nastavit softkey v TF
3) Systém je nestabilní - specifikovat to nejde,jelikož to vytuhne pokazdy jinde, ale Reset sem nikdy tolikrat nepouzil jako za poslední 2 dny
kesu (548)|29.11.2008 18:43
[quote=petr.vera]Ahoj lidičky,

tak neví zda dělam někde chybu ja nebo co mám P 535 s W5 CZ. Snažil jsem si nahrat WM6.1 CZ firmware z odkazu na 1 str. Doštrachal jsem se k navodu (postupu) na www.vmmania.cz (díky za něj) ale někde asi dělam chybu. Prosím nevite o nějakém podrobnějším návodě (pro lamy jako jsem JA). Postupuji krok za krokem (si teda myslím, že ano. Nahrávám z kary SD ) a při flešování to v polovidě zatuhne. Zkoušel jsem i jiný ROMy. Nevíte, kde by mohl byt problém.
Předem díky za pomoc.[/quote]

Predpokládám, že precházíš z WM 5.0 ...už se to tu několikrát řešilo... Stací nalistovat o par stran zpet.....

POkud se ti to nepovede najít tak u clanku na WMmanii je i diskuze, tak že problémy s flashovaním směřuj tam, at to tu zbytecne neni zaplacany.
pitka (1346)|29.11.2008 18:47
[quote=kesu]Přijde mí že se každej bavíme o něčem jiným.

1) Nejdou mi měnit témata v OS - to nemá přímou navaznost na TF
2) Nejdou nastavit softkey v TF
3) Systém je nestabilní - specifikovat to nejde,jelikož to vytuhne pokazdy jinde, ale Reset sem nikdy tolikrat nepouzil jako za poslední 2 dny[/quote]

Podívej se pár stránek dopředu, jelikož měnit témata jde. Mně nezatuhl systém ještě ani jednou.
Tedy pokud si nehraji s widgety.
Na více vysvětlování nemám už sil, je to neustále dokola .....

PS :
pokud je někdo nespokojen, může se zapojit do vývoje TFLO. Nejlépe kontaktujte vývojáře (třeba na XDA.Developers).
Toto je asi nejlepší cesta jak porozumět (jak systému tak velmi náročné práci, kterou tito lidé odvádějí) a zároveń zdokonalit tento zajímavý soft.
tomsoft (2734)|29.11.2008 20:33
Jen drobná informace, TF už mám od prvního dne co ho tady mistr Pitka vytvořil. protože jsem byl rozmazlen SPB software, tak jsem ho samozřejmě naisntaloval,
jen jako zkoušku co to snese a ... nesnese.
Ikdyž se může zdát, že tato ROM má jádro stejné jako je v Standard verzi, ano, opravdu je to stejné, ale TF z toho udělá zcela něco jiného. Mám na mysli,
možnost používat další softy.
Mám odzkoušeno, že se SPB PhoneSuite + SPB Diar to jede zcela v pořádku. Při instaalci dalších podbných programů jsem ale neuspěl, vždy buď něco
nefungovalo nebo, jak psal Kesu, se to kousalo a divne zpomalovalo. Nikdy to teda nijak nespadlo, byl jsem trpělivý a po několika minutách zase vše běželo, ale bylo to už takové divné....

Takže jestli si někdo naostaluje vše co má rád a co používal ve standard verzi, bud asi zklamán z výkonu.
Už jsem si nějak zvykl, a moje testy z TF vždy vycházely od HW resetu po instalace testovaných programů.
Nejvíce zbořit to může SPB MobileShell + SPB Pocket Plus. Tyto programy se velice silně integrují do samotného OS a protože v OS je již TF, tak je to nepoužitelná
kombinace.

K Themes je to opravdu tak nebo na tom něco aspoň bude - jak píše Kesu.
Vždy po HW jsem naisnstaloval ty modré Themes pro Maniliu2D od Harmonyho.
V těchto souborech najdete taky "Manila2D.tsk" ten funguje, mám v systému i další themes, které fungovaly ve standard ROM, zde ale ne.
Skin pro M2D jede, ale zase jak který. K tomu tady psal dobře Harmony, který popisoval, že samozřejmě ne každý skin pro TF předělá vzhled celého TF.

Každopádně je třeba si uvědomit, že TF NEBYL vytvořen primárně pro P535. A tak bohužel sem tam něco nejde. To ale neznamená, že to nepůjde navždy.
S novým jádrem TF se to určitě zlepší a problémy, které tady řešíme, neřešime jen tady, ale i všude jinde.

Osobně mi TF vyhovuje. Automatické přepínání profilů jsme vyřešil SPB PhoneSuite a kalendář se SPB Diar - oba jsou na SecondToday, kterou ani nemám po spuštění,
protože to není nutné. Služby se spustí napozadí a vím že fungují.

Ještě jsem chtěl napsat asi milion věcí, ale zas jindy, teď už si nějak nemůžu vzpomenout :))