Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

pitka (1346)|18.11.2008 11:16
[quote=kesu]To TF je nejak hloubeji propojeno s ROM? Jen se ptám jestli by neslo udělat samostatnou instalacku, aby nebylo třeba pořád přehrávat ROM.... Přece jenom cpát tam sw pořad dokola už mě moc nebyví[/quote]

Vždyt´tě nikdo nenutí použít TF edici, to jsme si nějak nerozuměli. To je na každém se svobodně rozhodnout co použije.
Já rozhodně nikoho nutit nebudu :O
Koncipoval jsem všechny verze tak, aby si člověk vybral jemu nejbližší.
Zkus volit možná trochu vhodnější slova ;)

Instalačku nebudu dělat, to si můžeš stáhnout určitě někde z netu.
kesu (548)|18.11.2008 11:24
To byl jen dotaz....Vim ze zalezí na kazdym co chce pouzivat. To TF se mi libí a tak sem ho chtěl zkusit,ježe když SPB korektne nezalohuje, tak se tam musí všechny programy hazet znovu, tak že je to minimálně na celej večer. Taky neni problém si ho stahnout,ale ty už si tam dělal řadu úprav, které jinde nejsou
pitka (1346)|18.11.2008 11:32
No mít 128MB tak si TF 100% nechám. Možná si ještě některé funkce doladím, ale jinak bez TF zatím systém nechci.
Ještě podotýkám, že toto TF je zatím TEST a nevím jestli vše funguje OK.

Na 128MB není co řešit. Konečně to vypadá jako pěkný a funkční telefon a docela i slušně ovladatelný.
A dá se kustomizovat dle majitele, skoro úplně svobodně...
Jen si na všechno přijít a pak bude člověk opravdu spokojený.;) ;)
harmony (38)|18.11.2008 13:50
Mne to ide velmi pekne aj na Asuske so 64MB. Po nabehnutí celého systému je voľných 28,05 MB. To nemal predtým ani jeden systém s TouchFlo. Pekná práca.... Ešte jedna poznámka - TouchFlo záložka: Nastavení - Komunikace (u mna nejde) by možno stačilo presmerovať na Nastavení - Pripojení - Bezdrátové síte.
pitka (1346)|18.11.2008 14:08
Ano komunikace je neaktivní, každý si to asi spáchá dle svého. Všechny tyto přídavné moduly samozřejmě něco sežerou.
Ono ti ta volná ještě spadne, až se gwes.exe ještě trochu nažere.;)
Díky
tomsoft (2734)|18.11.2008 14:13
Oóóóóóóóóóóóó
Touch Flo, konečně tady a konečně funkční na ASUS P535. To byla parádička od začátku, jen jsem nedoufal, že Pitka se rozhodne k takovému činu.
Ještě ji tam nemám, teď jsem přišel, ale ihned jdu na to.

to:Pitka
Píšeš, že se to teď dá konečně ovládat, před tím nee? Měls jsi SpbMobile Shell? Tam se to taky dost slušně ovládalo.
Ale TF je TF :)), jen se přikláním k tomu přidat (v integrovat) do TF co nejvíc modulů, dají se volitelně přepínat, takže si každý zapne a vypne to co bude chtít, ale aby tam už byly by bylo super. Určitě instalačku NEE, mám tady 2 verze M2D a ani jedna nefunguje na 100% stabilně, je to jen CAB, který má sice 20MB, ale je to zřejmě vycucnuté z HTC a nijak nedoladěno. Takže určitě nedoporučuji stahovat a instalovat nějakou "cizí".
Jdu flešovat ....
pitka (1346)|18.11.2008 14:20
Jo ještě by se tam dal dodat modul :
Komunikace (ten mám hotový a nějak funguje, ale ještě musím správně zakomponovat. Tady bude problém s vypínáním BT, nějak se mu nechce).
prohlížení obrázků (nevím ??, zkoušel jsem, ale nevím jestli je nutné) a
audio player (nechce úplně správně fungovat).
Taky mám v plánu použít lepší dialer. Ale nevím, nevím pro 64MB :?: :?: Pomalu by bylo lepší udělat verzi pro 64 a 128.
Uvidíme, ono to dobře rozjezdit není žádná prd.l. :D

SPBshell, to není ono...
harmony (38)|18.11.2008 14:52
Niečo na fotky by sa našlo.... Integruje sa priamo do záložky TouchFlo - Fotky a video.
pitka (1346)|18.11.2008 14:56
A zkoušel si to ? Chodí to dobře ?
Já mám podobnou verzi.

Díky.
kesu (548)|18.11.2008 15:21
Já jsem pro přidání i těch zbylých tří modulů co mas k dispozici..jak psal Tomsoft,tak vypnout si to muže každy.
harmony (38)|18.11.2008 15:29
V každej Eng. verzii s TouchFlo to išlo bez problémov. Teraz som to nainštaloval do tvojej lokalizovanej verzii po kliknutí na obrázok v FE sa pekne zobrazí foto a ovládanie prstom bezproblémovo funguje. Integrácia do záložky Fotky a video sa ale v CZ verzii nezadarila.
pitka (1346)|18.11.2008 15:33
To je docela možné, mám mírně upravenou verzi. Nemusí být plně kompatibilní.
Zkoušel si použít i záložky v Configu ?
harmony (38)|18.11.2008 15:40
Áno v configu mám zatrhnuté PhotoWidget. V My Documents si tento program vytvoril svoj adresár My Pictures.
tomsoft (2734)|18.11.2008 15:41
1. Proč je v TF na záložce Internet záložka YouTube?
2. V nastavení M2D Config je na kartě Home Reg nesprávně zobrazena čeština (Skrýt Název Sít´e)

Problém:
- Takhle to dopadne, když se zapnou všechny doplňky. Když jsem dal použít, spadlo celé TF viz obr.1
když jsem nechal zapnuté jen prvních pár viz obr.2 tak se to nakonec spustilo, ale kliknu na Zprávy
vše zamrzlo :( viz obr.3
Pomůže jen SR

[color=red]EDIT:[/color]
Když to po restartu znovu najede, tak pokaždé při pokusu se podívat na zprávy se to kousne :(

[color=red]EDIT 2:[/color]
Když v nastavení vypnu Zprávy, tak se to chová dobře - OK, když je ale zapnu už se to kouše.
Když procházím postupně záložky na TF, tak když dojedu na hudbu, tak vyhodí MediaPlayer error, že soubor nejde přhrát???
viz obr.4
Co je nadefinovaný za zvuk nebo proč to tak funguje?

[color=red]EDIT 3:[/color]
To co dělá že se to kousne je když dám v configu povolit MyFavesWidget
Když zapnu vše, kromě Zpráv a MyFavesWidget tak je to taky OK.
Vše funguje, můžu normálně procházet všechny záložky (error u Media Pl.), ale jinak OK
Když povolím aby se zobrazovala záložka "Settings Widget" tak jak se pak prochází ono menu settings,
pomocí stisku Joystiku se některé moduly zobrazí a některé ne, pomocí tapnutí na dané nastavení je to v pořádku.
Synchronizace - se nespustí nijak
Zvuky - se spustí jen při tapnutí (dole viz obr.5 je malý překlep)
Pozadí - se spustí pomocí klávesnice i tapnutí
Komunikace - se nespustí nijak
O programu - se spustí pomocí klávesnice i tapnutí
00304319_1_pkXu.jpg 00304319_2_snx.jpg 00304319_3_72mC.jpg 00304319_4_vqd3.jpg 00304319_5_pkXv.jpg
harmony (38)|18.11.2008 16:21
MediaPlayer error by mal vyriešiť tento súbor
tomsoft (2734)|18.11.2008 16:45
to: harmony
jeden soubor, který nainstaluje mraky obrázků, dll, exe a další .... ?
Když tam hodím ten CAB pro Album, jo, je to mnohem lepší :)
Ale ten CAN pro Hudbu, error už není, nejde ale procházet knihovnu a menu vpravo (opakovat, Náhodně, Audio Booster)
nereaguje. Když kliknu na Knihovna - začne se prohledávat, ale nic nenajde.MP3 mám na kartě, nebo musí být v nějakém přesném adresáři?
Zástupce Audio Manager v Nabídce Start nefunguje. Nevím jestli tam byl už v ROM, nebo jestli je to součástí CABu
harmony (38)|18.11.2008 16:53
Viem o tom, písal som to už pitkovi - CZ verzia TF má svoje špecifiká oproti Eng. V iných verziách TF mi to pomohlo vyriešiť práve tie problémy o ktorých si písal. Dokonca by som našiel aj funkčný Comm_Manager (v modrej farbe).
pitka (1346)|18.11.2008 16:55
to Tomsoft :
Ty máš otázky jak kdyby tady někde byl hlavní programátor TF.
Halóóó, je tady ???

Čte tady někdo předchozí příspěvky ? Vypadá to, že dnešní den nezačal správně....:D :D

Nebo otázka proč je tam youtube a nejede ? No asi, že není nainstalovaný.
Tome, nevyčerpává tě návrat do práce ?;)

Já nepoužívám následující záložky (jelikož nejsou plně kompatibilní, nebo nefungují s touto verzí) :
Operátor
MyFaves Widget - tady je asi chyba, ale nevím kde

A když se podíváš dopředu tak uvidíš co jsem psal o audio playeru.


Takže znovu :
TF není primárně určeno pro jiné než HTC zařízení. Není pr..l to všechno správně rozjezdit.
Jestli má někdo řešení nějakého widgetu tak at´prosím zveřejní.
tomsoft (2734)|18.11.2008 17:22
to: pitka
No a nejsi ? :))
Doufám, že čte.
Návrat do práce je děsný, ale tady je to stejně nejlepší :)
na YouTube jsem ani nekliknul, takže nevím, že je to nějaký samostatný soft. YouTube mám všude ve všech možných prohlížečích ZAKÁZANÝ, takže mi jen vadilo, že tam vůbec je, že nefunguje je mi jedno :)
TF jsem viděl jen párkrát a protože skoro nic nefungovalo, tak jsem to neřešil. Teď je to teda mnohem lepší a po doladění by to mohl být můj favorit :))
Jen mě nějak nervuje že nejdou zobrazit ty zprávy. Vždy se to kousne u toho zobrazení (a to tam žádné zprávy nemám)
Nedalo mi to , obnovil jsem přes SPB Backup VŠECHNO a VŠECHNO šlape :), smaozřejmě na ToDay je pouze TF, ale vše funguje.

No já jsem to taky nepsal, že něco nefunguje, že za to můžeš ty? To bych si nedovoli, to je jen info.
pitka (1346)|18.11.2008 17:26
Já vím, jen jsem tě chtěl popíchnout:D ;) :D
Tak už se nečepejři a já už taky nebuduuuůů..

Některé ENG widgety opravdu nebudou fungovat na CZ, to je recht. Hlavně to AUDIO, to bude asi ořech....
Bude potřeba některé manuálně dodělat a upravit.

Ale jinak jsem z toho docela nadšený. Taková malá revoluce.....:cool: :D
tomsoft (2734)|18.11.2008 17:40
to: pitka
jj, pěkné a už jsi viděl to nové rozhraní na Asus P565? Ikdyž kdo od koho opisoval se dá lehce poznat :)
a byl bych pro názor:
než CZ a jen polovinu tak raději eng + cz a vše
pitka (1346)|18.11.2008 17:43
Hmmm, bohužel. Zatím je vidět, kdo je lííídr. Alespoń v prodejích a hlavně ten soft.. Po HW stránce je to skoro stejné.
Ale zase na druhou stranu je super, že ASUS nespí. A vypadá to na zajímavou budoucnost, tedy když to udržejí.


Já se pokusím s těmi moduly ještě pohrát.
tomsoft (2734)|18.11.2008 20:25
Celou dobu si tady s tím hraju. Už mi dochází trpělivost, tak jdu na chvilku na TV.
Co je ale nového:
Zjistil jsem, že když přesunu jakýkoli model před modul zprávy, tak se zprávy při pokusu na ně podívat - kousnou.
Celý systém se jemně zpomalí, ale když to zase posunu zpátky a restartnu, tak to zase jede.
Stejně to dopadne, když posunu zprávy někam jinam (dolů v settings) neboli vpravo (na displeji). To že některé nejdou jako MediaPlayer a obrázky, je zatím drobnost,
která se vyřešila prozatímmně instalací těch balíčků. Sice to není úplně OK, ale lepší.
Moc se mi to líbí, ale .... mám osobní problém, jak nahradit SPB Diar. Ta je pro mě asi nejdůležitější, protože umožňuje, mimo jiné, zobrazit několik akcí v kalendáři a to i třeba na 14 dnů dopředu, přímé čtení poznámek na displeji aniž bych spustil poznámky atd... Existuje nějaká náhrada do TF co se týče alepsoň toho kalednáře?
Vidět událost v kalendáři až v den kdy je aktuální, to je pozdě. :(
phoenixx (5)|18.11.2008 22:47
caute chalani, pls poradte ... dneska som kupil asusa P535 a chcel by som poexperimentovat s romkami ;) len som zabudol ako zalohovat svoju terajsiu ROM ... pre pripadny full restore ...

a nahodou, ROM s SK full lokalizaciou sa nenajde ? pre 6.1 ...

prepacte za OT .. za odpovede vopred dakujem ...
pitka (1346)|18.11.2008 22:59
Rozhodně SK ROM není a od Asusu nikdy nebude. To se neboj ;)


To Tomsoft :
Komunikace bude a Audio snad taky.
Zkoušel jsem i jiné ENG a tam také MYFAVES a OPERATOR widgets nejedou.
Takové vychytané kalendáře nepoužívám, ale kup si zápisník a máš to ;) ;)
Ale viděl jsem něco jako je SecondToday.

Kde je Klokan ? Ani slechu ani vidu.:O
phoenixx (5)|18.11.2008 23:09
oki ... to som si myslel .. lebo to tu prehladavam vsetko a ani smrad po tom nie je ...

ozaj, ked uz si tu ... ten program na full ROM backup neporadis ? dakujeeeeeem ... ;)
tomsoft (2734)|18.11.2008 23:11
to: phoenixx
Tak vítej do klubu :)
Předem jen info:
Tady na fóru najdeš spoustu informací k ASUS P535.
Pro majitele P535ky nebo ASUS P535 se 128MB RAM a WM6.1 - ROM
Samozřejmě další informace jsou zde v tomto topicu a jestli chceš experimentovat tak smělě do toho.
Zde se řeší tvorba a ladění ROM, takže dotazy jak se dělá ... směřuj prosím jinde do patřičného topicu.

Zálohovat aktuální CELOU ROM moc nejde. Pouze za pomocí software např. SPB Backup, který zálohuje vše včetně stavu systému a programů, ale jak se zde dočteš, tak obnovit všechno včetně stavu systému z jiné ROM, než ze které pochází záloha moc nejde, reps. jde, ale mohou nastat komplikace.
Takže spolehlivě a 100% zálohu data v telefony jako kontakty, kalendář atd... k tomu stačí Synchronizace s PC.
Nespoléhej na to že máš zálohu, která byla provedena na úplně jiné ROMce. Každý Ti potvrdí, pokud chceš mít 100% stabilní systém je nejlepší vše od nuly nainstalovat a pak to připojit k PC, kde se ostatní data synchronizují a je to 100% funkční.
Samozřejmě pak je ještě server výrobce, kde si můžeš stáhnout ROM, kterou máš pravděpodobně nyní v přístroji.
Bohužel se Slovenštinou Tě asi zklamu, osobně jsem na ní nenarazil, ale možná že někdo bude vědět více. CZ nebo SK - nemáš to jedno. Mě osobně by to asi bylo jedno, pokud bych se rozhodoval mezi ENG a SK, tak Slovenština vítězí :)

to: pitka
Zápisník jo ??? To je Tvá rada - rada od profesionála ? No to je teda hnus. :))
No musím mít přehled kdy kde s kým a tak néé a to vše týden dopředu ... kdyby náhodou... :bulb:

MYFAVES a OPERATOR bych neřešil, to klidně vyhoď než aby tam byly a nefungovaly.
Klokan? No těžko říct? Taky se sám sebe ptám kde se fláká....

pitka (1346)|18.11.2008 23:16
Tady je link na virtuální SecondToday :
http://www.chi-tai.info/software_447_secondtoday-version-0.4.0-released.htm

http://www.chi-tai.info/cs_wm_tools_im_cs.htm#SecondToday

http://www.chi-tai.info/download/SecondToday.CAB

Zkusím to tam naimplementovat, uvidíme. To by ti snad kalendář mohl chodit, ale asi přepnutím.
No zkus a uvidíš.
tomsoft (2734)|18.11.2008 23:32
A jéje... to za chvilku budu potřebovat PDA se dvěmi displeji ne? :)
No zkusím....
pitka (1346)|18.11.2008 23:56
Zrovna tady to někdo popisuje i v CZ :
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30657
tomsoft (2734)|19.11.2008 00:14
No super, je to pěkné, al eto už jsem z toho úplně v pr... :) už nevím co kde je...
Dostat místo soft klávesy co je v TF "Telefon" ten Sec. today, se mi nějak nedaří, ale ještě to nevzdávám. Vidíš.... taková PRO ROM i s tím.... hm, co?
Jenomže tamto je TouchF 3D
pitka (1346)|19.11.2008 00:20
Co více si přát ? Kdyby ti to nějak vyšlo byl bych rád.
A ještě ten dialer, ale až později.

To je multi zařízení co ? I když jen 2D . Ještě namontovat raketové motory a hurá za hranice......
tomsoft (2734)|19.11.2008 00:31
No, je to nářez, jsem ve stavu, že mám na všech soft a hard klávesách spuštění SeconToDay :))
No zítra (dneska) to ještě bude HW reset, ale začíná se to rýsovat.
Klokan je v práci a asi už chrápe :)
pitka (1346)|19.11.2008 00:52
Sem se dobře zasmál, v další verzi to bude implementovaný. Ještě řeším to audio, album bude také přímo ve Fotky a Video.
A vše v češtině :
00304385_81119-005505_94oE.jpg 00304385_81119-005517_JE2P.jpg 00304385_81119-005759_RMX.jpg 00304385_81119-005543_RM9W.jpg
tomsoft (2734)|19.11.2008 01:07
Tak to je parádička. Už jsem taky pokročil, no není to špatné.
A jak píšeš, jestli to bude v další verzi, tak to bude špičkové. TF + Sec.ToDay = Forever
Vypadá to moc dobře, no marné, kdo umí ten umí - opět jsi nejlepší

EDIT:
Ještě když tam uděláš vstup na Sec.ToDay přímo z TF viz. obr. vpravo dole "Plocha" tak to bude ... špička
00304386_sec_83oD.jpg
KlokanSoft (200)|19.11.2008 06:02
Jsem již poměrně dost vytížen a tak se držím v pozadí, a šumění a mravenčení zde sleduji stále............

Tak jsem si to "zlehínka" nad pátou hodinou ranní testnul již také.
Tedy musím uznat, pěkný kus práce. Tohle je hezké, krásné nádherné.
Hrál jsem si s tím asi hodinu a paráda.
Sice je fakt že se zase trošicku musí člověk podřídit a přebrat priority svých app, ale na druhou stranu si myslím, že si každý rád a rychle zvykne. :D
Tedy před tímhle smekám, to je fakt paráda ! :yes:
harmony (38)|19.11.2008 07:50
Našiel som aj Comm Manager podobný skinu Havoc.
pitka (1346)|19.11.2008 12:46
Modul Album bude zakomponovaný do modulu Kamera.
Při spuštění Album a natáhnutí fotek (vlevo dole) se přepne z Kamera do Fotky a Video a Kamera (vše v jednom).
SecondToday je fakticky hustej. Jak píše Tomáš, když si přepneš omylem plochu1 na plochu2 tak se systém jakoby obrátí a nevíš co se děje:D :D :D
Viz :
00304422_81119-124554_qlZw.jpg
kesu (548)|19.11.2008 12:51
Moc pěkná vychytavka...už se moc těším na finálku...konečně pořadny rozhraní co Asusku vždycky chybelo
CZTomidlo (20)|19.11.2008 14:30
Zdravím všechny, sleduji toto vlákno a mám návrh na jedno vylepšení. Změnu klasického čekání za jiné viz. obr.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Víc informací naleznete na
kesu (548)|19.11.2008 14:34
Myslím, že pokud si chce nekdo zmenit tu animačku tak si to muže kdykoliv udelat...nemusí to kazdymu vyhovovat,když to tam bude na pavno.....i když na druhou stranu je to zajímavý napad....no uvídíme jak se to bude líbit pitkovi
tomsoft (2734)|19.11.2008 15:42
Dorbná poznámka k nejlepšímu autorovi ROM na světě.
Prosím, můžeš napsat na 1. stranu, vždy když změnís odkaz na stažení již publikované ROM datu a čas upload souboru?
Děkuji.
pitka (1346)|19.11.2008 15:48
CZTomidlo :
tohle jsme používal již v prvních Betách a zase jsem to odstranil. Nějak se nám to nezdálo.
To už si může dodělat každý dle libovůle.;)
pitka (1346)|19.11.2008 16:28
Audio také vyřešeno :
00304447_81119-162658_4xj.jpg
Bass.Boi_ce4you (18)|19.11.2008 17:06
to Pitka:
Drzim palce, to se mi libi, pokud to bude aspon na 99.9% fungovat, tak prejdu asi na verzi TF!
So, go on and don't be scared ;)
permar (552)|19.11.2008 17:27
To Pitka - vidím ,že permarovka ti dodala inspiraci, jak to bývá u každého skvělého umělce...:)) :)) :)) . já jenom čtu ,koukám,sleduji a nestačím se divit-BRAVÓ. :yes: A aby ti náhodou nedošla ta inspirace,tak příští týden dorazí překvapení,osobně ti to pak dodá Klokan:)) :)) . Ahoj. Hlavně si pak ale neřež ucho:D :D :D
pitka (1346)|19.11.2008 17:30
to Bass.Boi:
na 97% to bude chodit, ale některé věci jako je :
abooster (ekvalizér) je dělaný pro jiný foun tak to nepojede. BT půjde přímo přes TF zapnout, ale vypnout jen přes spodní nabídku.
To jsou takový detaily, ale jinak to pojede. Bude potřeba se naučit s vypínáním některých modulů, [color=red]jelikož některé ovlivńují druhé[/color].
Ale na to si přijdete, hlavně když si přečtete stranu 1 a detaily od Tomsofta.

V Systému ještě bude podrobné nastavení Komunikace, takže si můžete zapínat a vypínat co chcete.
Samozřejmě T9 není pro vás, ale můžete si doinstalovat.
Doopravil jsem také nějakou češtinu, ale widgets tam nechám. To bych měl raději zdrojáky. Doufám, že mě nekillnete.

to Permar :
děkuji, děkuji moc. Doufám, že ten Klokan přijede, jelikož nějak nemá na nás čas, nebo co ??:D ;)

to Tomsoft :
detaily jako datum už jsou u ROMek, na co potřebuješ ještě časy ??
00304455_81119-173034_hcQn.jpg
Bass.Boi_ce4you (18)|19.11.2008 17:47
Myslim, ze kdyz tohle vsechno napises na 1 stranku pote, co bude venku uplne FINAL verze, tak bude ucineno rejpavym zadost :-)
pitka (1346)|19.11.2008 17:55
Vsadím se , že se někdo stejně zeptá :D :bulb:
tomsoft (2734)|19.11.2008 18:02
to: pitka
No abych věděl, jestli jsi večer náááhodou tam nehodil jinou ROM než např. ráno. Datum vidím jo.

Jen detail....
Plně jsem integroval SPB MobileShell + SPB Phone suite + SPB Diar :) Jde to, některé věci jen přes registry a samozřejmě bez použití SeconDay to nejde.
Jen maličkost. SPB Mobile Shell teď s TF2D nějak ztrácí smysl, co ale se mi moc líbí jsou kontaky - resp. způsob, jak přistupuji ke kontaktům v SPB.
Jak vypadají kontaky (vzhled a možnosti) přímo z Windows víme, kontakty v SPB umožňují vyhledávat dle psaní na klávesnici, která je souřástí SPB a je pouze pro ty kontaky a je možné psát prstem.
Nemá, nezná někdo alternativu. Jde mi pouze o to, abych si mohl definovat SW nebo HW tlačítko a pak by se zobrazily kontakty, ale né ty z Windows. Nějaké, které umožňují vyhledávat psaním prstem s vlastní klávesnicí (nechci soft. klávesnici ve Windows) a po vybrání se zobrazí detajly kontaktu s možnosti psaní SMS,volání, editace.

A ještě dotaz na programátora.
V nastavení "Manilla 2D Config" je možnost Levé a pravé SoftKey, to je OK.
Lze tam přidělat ještě jednu vlastnost? Jedno pole?
Protože tam jde nastavit:
1. Název (zobrazovaný název)
2. Cesta k souboru, který se spouští.
Ale v registrech je ještě jeden parametr a to CMmdParams pro daný EXE soubor.
Takže když chci tam přidat program, který má za EXE ještě další parametry spuštění, už to nastavit nejde jinak než do dopsat do registrů.
To by nebyl takový problém, ale když potom otevřu ManilaConfig a upravím něco úplně jiného, tak ten parametr z registru zmizne :(
A to je hloupé. Nevím jestli to až tak můžeš měnit, proto se ptám.

a k tomu ptaní hoši... "blbec by se neptal" tomu je to jedno
00304462_1_ID0O.jpg 00304462_2_jeRp.jpg 00304462_3_XSEc.jpg