Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

pitka (1346)|5.11.2008 23:58
Já tohle beru jako projev svobody (i když to zní trochu fádně). I nepříjemné věci k tomu patří, ale chce to trochu nadhledu a pochopení.

Kdo chce ten si to přečte. Kdo ne, jeho chyba. Ale také to beru.
Opisujeme víceméně všichni, já chodím koukat na XDAdev a jiné. Což ani jinak nejde, prostě někdo něco ví a tak jdu tam.
Vím, že to není legrace to umoderovat a ani tuhle pozici nezávidím, prostě každý má svoje.
Pavel Koza (4761)|6.11.2008 00:02
[quote=KlokanSoft]Copak ty jsi někdy četl nebo studoval jak se vyvíjel soft pro tohle fórum. Prostě jste ho nasadili a používáte ho a maximálně jsou zajímavý Update a pod. Ale pochybuju, že jsi se někdy zajímal o to kdo sedl a začal programovat tohle forům :-)[/quote]

:D :D :D Tenhle web jsem naprogramoval sam od prvni do posledni stranky, jedine design je koupeny (a upraveny). To jen pro informaci.

Jinak ale v tyhle debate nema smysl pokracovat, jestli nekdo neni spokojen s moderovanim, mame na to forum, kde to budem resit. Jinak preji hodne stesti pri vyvoji teto ROM a pokud autor po dokonceni napise nejaky kratky popisny clanek, zverejnim ho s nadsenim.
KlokanSoft (200)|6.11.2008 00:14
to: Pavel
HE, :D abych nevěděl, ale konečně to vzal někdo normálně, asi víš co jsem tím myslel.
END

to: PITKA
abych nepsal další příspěvek doufám, že si to vykousneš.

Zatím co jsem našel za chybu je pouze název v html nápovědě u jednoho souboru. viz obr.
Jestli tedy vaříme kvalitní romku, jinak jen estetika..........

Ale u čeho jsem se teď blbě zasekl nejsem schopen odeslat MMSku.
Vím, že tomu vadilo když byla u kontaktu přezdívka ta se musela umáznout, ale teď to neodejde ani na čistý číslo.
No a finální špek. Odeslat to nejde když jsem na kabelu blokuje to GSM :D :D

Takže jsem umázl přezdívku ze zvoleného kontaktu a už to letí.
Tedy jen, myslíš, že by dalo v v šabloně mu říct, aby vybral pouze pole jména a eventuelně příjmení, nebo rovnou jen číslo
Hrál jsem si se šablonama na SMS, takže zkusim na to číhnout.
Co je ale v čudu :( restart a mizí i MMS

EDIT
[color=blue]Tak jsem se na to zaměřil trochu víc
a v týhle sekci ROM mizí zcela vše i MAILY :-(

Nevim jestli existuje nějaká záloha co nedělá restart jako SPB, nesleduji to, ale znamená to, že po restartu je v Mailu,SMS,MMS vše v tahu a to komplet........[/color]
00302795_Screen01_KF2Q.jpg 00302795_Screen03_VHf.jpg
pitka (1346)|6.11.2008 00:31
Četl si informaci kterou jsem psal o restartu ?
Tohle (s MMS) dělalo i předtím ?

Ano všechny zálohy by měli být uloženy v xxx.vol (pim).
tomsoft (2734)|6.11.2008 00:35
to:klokansoft
Jak děláš přesně restart? Máš na to nějaký softík nebo jen reset stylusem?
kesu (548)|6.11.2008 00:38
to klokansoft: V sbp backup se da reset po zaloze vypnout.
KlokanSoft (200)|6.11.2008 00:38
Ano četl, takže když mi do PC outlooku dorazí mail po restartu už tam nebude ?
Rozumíš zase bych nerad aby jsme se bavili o voze a koze.
Tedy jestli to shrnu tak do restartu jsou SMS, MMS a MAILY jako v RAM ? Resetnes a je je cisto ?????
Budiš dokážu se s tím smířit a najít snad alternativu, nevím ale jestli už pro obyčejného uživatele sepisuje vysvětlení MS........
OK hážu za hlavu je to tak, tak se s tím naučím žít......
Tedy když to shrnu, je vcelku pro normálního člověka tato část nevyužitelná a nebo nesmí dělat restart zařízení.
Hmmm, nedej bože aby si koupili RescoExplorer, nebo jiné aplikace, které chtějí restart po instalaci. To bude pak asi pár userů zírat kam se jim všechno podělo........

to: KESU
Prosím číst umím aplikace znám, ale o to vůbec nejde myslím že když přečteš to výše. prostě někdy se restartu neubráníš a navíc nepočítaje vyjímečné náhodné restrty :-(
Prostě k této ROM do manuálu napsat, před restartem vše uložte z MMS, SMS, a MAILů, chápete o čem tu píšu.

Koupím si auto a neleji do něj benzín protože má děravou nádrž, takže dej si do kufru kanystr a hadičku ........ Třeba........

to: Tom
Restart přes Qmenu, restart stylusem,
Restart SPB, Restart některých app po instalaci.
pravda nesledoval jsem stav při všem...........
Naposledy pouze stylus nebo Qmenu
pitka (1346)|6.11.2008 00:42
Ano pokud restartuješ hned aniž by proběhl aspoń jeden proces zapsání do .vol tak se samozřejmě data z RAM nezapíšou do Flash.
Udělej suspend, nebo si na něj počkej a restartuj anebo standardně vypni.
Nekoukal jsem jestli je tam nějakej časovač nebo jak často zapisuje.


Proč si tu MMSku nenahlásil dříve ?
KlokanSoft (200)|6.11.2008 00:50
to: Tom dopsal jsem k sobě něco na předchozí stránku

AHA, takže
časovač tam byl kdysi, jelikož se to třeba aktualizovalo po kabelu každých asi 5minut.
Když jsme to řešili koukal jsem právě do DB časovačů, kde bylo vidět kdy se znova AS spustí. Jak ve spojení s PC.
Tak i vyskočilo na PDA.
Takže takže takže, to by mohlo být možná ono, jdu si to naplnit nějakou sms, mms a mail.
Pak to spojím s PC, mohl by se tak probudit zápis do .vol a to i co se SMS možná týče.
Jinak to totiž dělalo PDA na pozadí a nebylo to ale vidět.
Díky tomu, že teď se neaktivuje do doby dokud není na kabelu nebo neproběhne změna v PDA nebo PC to by mohlo být ono.

Proč si tu MMSku nenahlásil dříve ?
Protože vždycky jsme se u něčeho zahryzli a pak se na to zapomnělo. :-( to ale sory možná moje chyba blblo to už i na WM6:oops:
tomsoft (2734)|6.11.2008 00:50
to: pitka
Souhlas, několikrát jsem to teď zkoušel. Přijmul jsem 2 SMS - z toho jsem si přečetl jen jednu (aby byla jedna jako nepřečtená),
pak jsem stáhnul 3 maily - celé včetně příloh.
Ukončil jsem aplikaci "Zprávy" a pak restart pomocí utilitky SoftReset, po startu OS je vše tak jak má být, ty zprávy, které byly přečtené, zlstaly na svém místě včetně té nepřečtené, maily taky zůstal. Takže vše je jak má být :)
[color=red]EDIT[/color]
U MMS je to stejné, taky OK
pitka (1346)|6.11.2008 00:59
Nevím proč nezapisuje i v průběhu operace, což bych i logicky očekával.
Ale asi těch zápisů by bylo hodně a systém by byl pomalejší a možná nestabilnější.
KlokanSoft (200)|6.11.2008 00:59
OK budu mile rád za blbce a budu hrát na totální LAMU, jestli se nebudete zlobit.
Ale asi asi budete mít pravdu, že Lamám to do ruky nepatří

Ukončil jsem aplikaci "Zprávy" a pak restart pomocí utilitky SoftReset,

1, ještě jsem to nepíchnul ani na pecko.
2, JAK ukončím korektně Zprávy a jak provedu restart ?

Protože to bude potřeba fakt asi nějaký manuál jak tuhle ROM používat
pitka (1346)|6.11.2008 01:02
Tome nebud´hned nastartovaný, ted´fakt nevím. Ale stejné to mám i na 750ce.
Tak já nevím.
Ptám se sám sebe jak mají přesně ty write procesy vlastně fungovat a jestli je něco zle tak kde ?
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:05
Korektně? No jak asi... zavřu křížkem. :)
Teď mě napadlo, já nemám PDA nikam a na nic připojeno (USB adaptér nic) ty jsi to měl pořád připojeno na USB?
KlokanSoft (200)|6.11.2008 01:09
Ne v klidu jsem v pohodě, :D
prostě něco vyzní jinak testem, než slovně.

Jo je to tak, potvrzuju TomSoft.
Poslal jsem si SMS. Korektně ukončil SMS a nainstaloval z karty Resco, které to ukončí restartem. :D
SMS zůstali kde jsou. Korektně ukončil SMS - Bodnul jsem ho do boku a opět je to kde má být.
Jen nevím jestli se tohle nebude muset trošku víc upřesnit a popsat nebo to necháme vyšumět.

[quote]Ptám se sám sebe jak to má vlastně fungovat a jestli je něco zle tak kde ? [/quote]
řekl bych že teď asi neni zle nic, asi to tak a chce to jen určitý pravidlo, asi. nevim.
Další otázkou je, jestli to nebudeme chápat jenom mi jak to vlastně pracuje :D
pitka (1346)|6.11.2008 01:10
Tady si hlavně musí lidé nechat tyto nebo jemu zvyklé příznaky :

Ono to tam není jen tak pro prd.l.
00302810_81106-011016_C8sI.jpg
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:14
to:pitka
Důležitá poznámka...
[color=red]To je asi první věc co přepnu, protože chci křížkem ZAVŘÍT.[/color]
pitka (1346)|6.11.2008 01:15
To už je na každým, co si zapne. Doplnil jsem ke screenu.
Každej má svoje, at´žije různorodost. I když to někdy není hned logický.;)
KlokanSoft (200)|6.11.2008 01:15
no asi bych tohle téma SMS uzavřel, jak vy.?
Uvidíme co na to další........

Jdu si ještě sednout k cígu a projedu to jestli jsem opět ještě něco nezapomněl jestli budete asi hoďku uzavřu to za sebe definitivně co a jak.
Pitka super !
Tome - v klíííííííídu :D

to: TomSoft
To je asi první věc co přepnu, protože chci křížkem ZAVŘÍT.
no na jednu stranu v to doufám, že je většina tak naučená z verze 64 :D :D
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:21
to:pitka
No je to na každým, ale když je to v tom výchozím stavu, tak se aplikace (Zprávy) po stisku X nezavře, zůstane spuštěná a když se potom udělá reset, tak je velká pravděpodobnost, že system nestihne uložit informace o tom kde je jaká zpráva.
Viz obrázek. spustil jsem tři app zavřel křížkem - zůstanou spuštěné, když si nastavím v tom task manageru, že křížkem se má vše zavírat jen jako jeden klik tak se opravdu zavřou.

[quote=KlokanSoft]no na jednu stranu v to doufám, že je většina tak naučená z verze 64 :D :D [/quote]
No to je fakt, ale já to nedělám kvůli uvolnění ram, té je dost :), ale aby se to opravdu ukončilo.
00302814_1_faNl.jpg
pitka (1346)|6.11.2008 01:26
Tak ted´nevím co si chtěl říct, ale někdo to dělá klepnutím a přidržením.
Nebo nechápu ???

Co to tam máš za VGAčko ?;)
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:31
to: pitka
Jo chápeš. Jen jsem chtěl říct, že když je to ve výchozím stavu, tak většina lidí jen jednoduše klikne po křížku a myslí si že program je ukončen, ale on není.
A jestli to není důvod toho, že pak se nestihnou uložit informace o stavu a počtu SMS.
Nic víc, nic míň.
Ale souhlasím s Klokanem, už toho tu bylo o SMS dost. A řekl bych, že SMS můžou i za jiné věci.
Možná by mohl, někdo jiný zkusit něco s SMS a poreferovat. Ať to tady není jen ze dvou stran.
Jaké VGAčko?? teď nechápu asi já :)

pitka (1346)|6.11.2008 01:34
No ten obrázek co tam máš na dt vypadá rozdělený na 4 kusy.
Takhle vypadá VGA rozlišení s nesprávným DPI, resp. QVGA 96 DPI na VGA s 96;)
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:36
To je obrázek z MMS (100x100 nebo tak nějak) dal jsem si to jako uložit na plochu z té MMS, jen jako pokus. :D

KlokanSoft (200)|6.11.2008 01:41
to: Tom, no ještě se zdržim ale asi už nikdo další neporeferuje zase jsme v tom sami, to už by někdo aspoň píp a Kešu usnul :D

ALL:
Prostě je to o tom, že to musí být uzavřeno a korektně se to uloží, jako třeba jako word.
SPB Backup třeba u zálohy taky všechny app uzavírá nebo aspoň se tak tváří jelikož se odkazuje na správce a ať si to uživatel ukončí.
Bohužel na správce starého kde již dnes ve WM6.1 neni task app vidět. Ve verzi WM 6 to tam bylo vidět a dali se odtud app ukončit.

Zavírání, ano někdo drží, někdo jen klik. Osobně jsem byl z těch co držel, jelikož přes den nemá cenu některou app stále zavírat a otevírat když může být na pozadí, třeba právě SMS.......
Tedy přes restrtem ukončit všechny běžíci app (SMS) jinak máte kulový......

Co se jinak týče ROM je super, doladí se to pár externíma app a bude to super.
V rámci posledních mušek hádám bude jako final verze 8.
Za mě tedy jen hlavička toho jednoho hlp souboru a ta šablona New MMS, za to sorry ale jestli to cheš mít super stejně by jsi tam na ten hlp musel.

Procházím většinou svoje nalezené problémy nebo co najde Tom, plus po jednom projíždím nastavení i programy co obsahuje ROM.
Tedy jsem opět proťukal do hloubky co šlo, snad doufám.......
Jinak asi nemám nic.
pitka (1346)|6.11.2008 01:49
No jasně, že to bude super !!!
Ale bez vás bych spoustu věcí vůbec neodlovil.;) ;) Dííííííííík.....

Možná by tam měl být ještě navíc FDC task manager. Což pro mě je třeba nutnost.
tomsoft (2734)|6.11.2008 01:56
Myslím, že kdo by měl děkovat jsme tady my :)
Postupně všechno procházím v ROM a je to fakt paráda. Rychlé a dokonalé.
Jsi prostě profííííík :))
kesu (548)|6.11.2008 02:00
Jšte nespím, ale nejak sem se nepohodl s ntb tak že formatuju :D Podrobný test ROM se pro mě tak odkladá až na zítřek
KlokanSoft (200)|6.11.2008 02:10
Pánové dobrá práce
to: Pitka no my jsme si od tebe taky něco vzali, když se dá víc hlav dohromady na stejný vlně stojí to za vždy za to.
A to co z tebe vypadlo nemá chyba, když jsem šel do 128 vůbec jsem v to nedoufal a nepočítal jsem s tím, že tvoje slova se stanou za nedlouho skutečností.
Nebyl to med asi pro nikoho, jelikož si připadám už asi 3 neděle nefunkční, jelikož to je můj třetí mozek a pracovník, takže celou tu dobu to bylo něco jako dražší telefon s dotykovým displejem. :D

Moc rád bych šel už do full instalace a pak na to pivo.:D
tomsoft (2734)|6.11.2008 02:18
jj, opravdu parádní práce.
Přikláním se už taky ke konečné "FINAL 8" a jestli Pitka udělá nějaké dvě verze - něco jako Lite a Pro, to už bych nechal na něm
a taky na ostatních, co si kdo vezme a použije je na každém.
pitka (1346)|6.11.2008 02:21
jj to udělám jak tohle bude hotový, když jsem to slíbil.;)
kesu (548)|6.11.2008 02:24
Když dneska už nepřispěju nic ohledně ROM, tak mám pro Vás aspoň tip na jeden zajímavej soft.
Nevím jak moc si potrpíte na funkcích a uspořádaní vaší Today obrazovky, ale tento soft - WisBarAdvanceDesktop - je hodne povedenej, muzete si cokoliv kankoliv umistit, pridavat zastupcum ruzne fce, měnit pozadí, posouvat plug-iny atd....určitě vyzkoušejte kdo to ješte nezná.
http://www.lakeridgesoftware.com/products/pocketpc/WisBarAdvanceDesktop/

Jinak taky se připojím k děkovačce.....Všichni ste tu odvedli skvělou práci. Pitka vytvořil dokonalou ROM a vy dva panové "sofťáci" :) Ste mu byli dokonalou zpětnou vazbou. Jen ten čas co ste tomu objetovali je obdivuhodnej....Tak že, moc Vám děkuju ....
Skipy (110)|6.11.2008 09:44
Ad. 7even: SMS u mě v pořádku, STK se zlepšilo, ale není to pořád ono. Pokud je STK spuštěno tak zahlásí příchod bankovní zprávy = OK. Potíž je v tom, že se STK samo po dvou minutách nečinnosti vypne z důvodu bezpečnosti, taže spustit jako služba nejde, teda jde ale je to na nic. Kdyby nějak šlo zachtit příchod bankovní zprávy i při vyplém STK a hodit hlášku na displej a ještě u toho pípnout to by byla paráda.
Ještě sem objevil menší kosmetiku, pro změnu asi ruština.
00302845_Screen01_eMk.jpg
tomsoft (2734)|6.11.2008 10:03
to:pitka
jj, stejný znak jako je na obr. výše je vidět u doručenek za SMS. Psal jsem to už tady, ale to že je tam jméno a ne jenom číslo je super :)
pitka (1346)|6.11.2008 13:07
To STKáčko je dost komplikovaný, já už zkoušel i nějaké úpravy, ale není to ono.
Možná by stálo za to odzkoušet ENG verzi kterou tady zmińoval Tomsoft.
Tome můžeš poslat Skypimu a mě přes SZ odkaz na ten ENG FW ze stejným jádrem ?
tomsoft (2734)|6.11.2008 13:50
Máte tam odkaz na stažení ROM bez Manila 2D (autor udělal dvě)

Ale mě se asi už dvě hodiny nedaří jedna fakt drobnost, ale už jsem z toho vedle.
Vždy to dělám stejně a vždy to fungovalo, teď ne.
Po synchronizace z PC, kde se mimo jiné synchronizuje obsah jedné složky, kde jsou různé dokumety, pdf, wav, poznámky atd...
Po dokončení mám v PDA ve složce "My Documents\Vyzvánění\ soubor SONAR.WAV, který si vždy zkopíruju do složky Windows, abych si mohl zvuk
nastavit jako zvuk pro SMS,MMS,mail. Nastavím tak tento zvuk, v Nastavení - Zvuky a upozornění - Událost pro Zprávy:Nová zpráva SMS
vyberu SONAR kliknu na play - hraje OK, samotný soubor sonar.wav ve složce Windows hraje taky.
Pak SR a už to nehraje. Ani jako soubor WAV ve Windows ani jako vyzváněcí ton v nastavení zvuků.
Nehodí to žádnou chybu jen je ticho.
Když ho smažu, znovu nakopíruju do Windows, hraje jako WAV i jako zvuk v nastevní zvuků, restart a nic :(
Nevím, jestli musí být nějak speciálně nastaveny atributy souboru pro takový soubor ve Windows, ale vždy to hrálo kdykoli.
Může někdo prosím vyzkoušet. Zkopírovat sonar.wav do Windows a nastavit jako zvuk pro SMS a restart co to udělá
Díky

[color=red]EDIT[/color]
Jen doplním, dělá to jakýkoli zvuk WAV, který takto zkopíruju do \Windows
Skipy (110)|6.11.2008 14:38
Zkoušel sem tu s M2D a STK funguje. Dole je důkaz.
00302880_Screen02_lgTq.jpg
KlokanSoft (200)|6.11.2008 14:53
to: TomSoft
Zkoušel jak jsi psal stejný postup.
Bodnul jsem ho do boku a funguje normálně. v pohodě.
Nekříží se ti to s jinou aplikací kde bylo možné nastavit podobnou věc?
Jestli máš na něco podezření dej vědět, doinstaluju a testnu.
Já mám zatím stále čisto a jen asi 3 app. Budik SPB, Vito nahrávání hovorů, a Contacts.

[color=red]EDIT[/color]
Testoval jsem další svoje dva zvuky a je to ok

Mě jen zase něco trochu žere SMS.. :( ale asi můj chaos
pitka (1346)|6.11.2008 14:59
Tak to super, podívám se jak tam mají to STK vyřešený.
tomsoft (2734)|6.11.2008 15:08
Sakra, sakra, já jsem teď udělal HW reset a stejný výsledek.
Ty jsi zkoušel WAVy nebo jiné zvuky? A kopíroval do Windows a nastavoval SMS zvuk?

[color=red]EDIT[/color]
Takto vypadá soubor WAV po restartu

[color=red]EDIT 2[/color]
Tak jsem zjistil, že to nemusímani nastavovat jako nějaký vyzváněcí tón.
Když zkopíruju jakýkoli zvuk (WAV, MP3) do složky Windows, po retsrtu už tento soubor NEHRAJE. :( Proč?
Po restartu, když se podívám na vlastnosti souboru ve FE tak vidím to co je na obr.2
00302885_sms_PJ7U.jpg 00302885_2_smx.jpg
KlokanSoft (200)|6.11.2008 15:44
to: TomSoft
Tome jak jsem psal zkoušel jsem ten tvůj a v pohodě, zkoušel jsem i přidat další svůj a doteď je zkoušel i různě přehazovat a oba hrají.
No problémo, něco se ti vy... Máš tam vir :D

to: ALL
Přikládám soupis resetů, restartů nebo jak to nazvat, kombinace o kterých vím a možné následky nebo stavy.
Doplňte nebo opravte.

[color=red]Při restaru - soft reset je potřeba mít všechny app ukončeny UZAVŘENÉ, jinak se neprovede uložení.
Například již tu několikrát zmiňovaný problém se ztrátou SMS.
[/color]

1. Joy nahoru + stylus reset
vyvolá nabídku na obnovení (obnoveni zálkadního stavu)
Zelené tlačítko provede základní nastavení HardReset
červené tlačítko zruší HR a provede jen SoftReset restart

2. Power + stylus reset
provede reset jako SoftReset restart

3. Aplikační reset
třeba při instalaci, Qmenu reset a jiné app
provede pouze SoftReset restart

4. Joy nahoru + zároveň (stylus+record+power)
nastaví PDA do stavu zavení FlashROM.
Zrušení stylus reset provede SoftReset restart
Všechna data zůstanou pouze se čas vrátí do základního továrního

00302889_Screen01_PK7V.jpg
pitka (1346)|6.11.2008 16:23
Jo tohle mi funguje také dobře, ale mám už trochu systém změněný.
Ale na tohle by to nemělo mít vliv.

to Klokansoft :
nemohu testovat MMS jelikož Vodafone má nějakou závadu na samoobsluze.
A já nemám MMS vůbec aktivováno.

Ale jak si psal, když odmažeš přezdívku tak to určitě jede ? Myslím když použiješ jen číslo.
tomsoft (2734)|6.11.2008 16:53
to:pitka
Tak abych to zkrátil. Mám čistou ROM po HW resetu.
Soubory WAV,MP3 kopírované z čehokoli do \Windows\ mi nehrajou po restartu. Když po restartu dám vlastnosti onoho souboru, tak mám ve vlastnosteh ne WAV soubor ale RGU soubor a pak se hned změní i jeho název. Vše kopírováno v Průzkumníku.
Když zkopíruju stejný soubor ze stejného místa do stejného cíle přes Resco Ex., tak po restartu je soubor v pořádku, hraje a hraje i zvuk pro který byl nastaven, vše je OK.
A tak mám dvě otázky
1. Co dělá FE s atributy souboru nebo proč to nejde :?:
2. Nemohl by si do ROM zakomponovat ještě 7 WAV souborů o celkové velikosti 2MB aby byly už ve \Windows\ :?:
pitka (1346)|6.11.2008 17:12
Na tohle určitě nemám čas, jedu úplně jiné věci. Zkus špárat.;)


V té ENG verzi mi nejdou naimportovat kontakty ze SIM přímo. To vám fungovalo ?
Jde to jedině přes SIM managera.
A po restartu (bez uložení) také mizí SMS a jiné, takže potvrzuji.


Já v tom STK asi zapomněl jednu knihovnu, nejak jsem to vymazal. Doufám, tedy.
tomsoft (2734)|6.11.2008 18:35
No nevím, jestli je problém přidat 7 soubory do ROM, ale OK, ty jsi tady šéf :))
Nakonec, kašlu na nějaké WAVy :)
Moc rád bych Ti pomoh, ale nemám žádné kontaky na SIM, nikdy jsem to nevyužíval, vždy jsou v mobilu
pitka (1346)|6.11.2008 18:56
Nebud´ hned nastartovaný, já už v tom tady jedu 6 1/2hod a dělám na problémech co hlásily lidi již dříve, fakticky nemám 3 ruce.:?
Až k tomu dojdu tak se na to podívám, ale mějte ohledy.
Jakmille dělám víc věcí na jednou tak je otázka času kdy něco poser.. Ale není to o žádném šéfovství.
A věř, že mám světla už vyblikaný.
KlokanSoft (200)|6.11.2008 19:06
[quote=pitka]Ale jak si psal, když odmažeš přezdívku tak to určitě jede ? Myslím když použiješ jen číslo.[/quote]

jo souhlas když se vyhodi [quote]"prezdivka"[/quote] funguje to pak ok.
Tedy akceptuje to v tom stringu jen "jemno prijmeni" jakmile je ve jmenu "jemno "prezdivka" prijmeni" dělá to bordel.
Blblo i na WM6. Zkuste někdo další zase mám pocit že tu jsme sami, pls !

to: TomSoft
Tak mě napadá jednou mi to blblo při přetažení souborů po BT.
Ale hádám, že ten soubor máš na kartě a je OK, nemůžu si pomoct ale ať tam dám třeba bléééé.Wav přehraje to vše v pohodě.
Docela jsem z tvého problému mimo....... připomíná mi to můj WMProfile :D
To bude tím že jsi mi smazal králíčka :D :D :D bůh to vidí :D :D , ne jen žert :D

Jinak testy z bojiště
Dnes celý den naprosto super Synchro sem tam, SMS, Volání, GPRS, no prostě bájo eňo ňuno !! :D
Tohle je ta správná kandidátka.
Docela mě prudí to bankovnictví ale nemám jak pomoct.
TomSoft - nechápu kde to nabral snad se mu už neuflashovala ROM :D
Líbí se mi přidané Asus zvuky asi některými nahradím to děsnééé cvrrrnk v PC od AS při připojení / odpojení (pegconn.wav, pegdisc.wav)
Co se týče rychlosti, řekl bych že po několika testovacích restartech se to dobře usadilo a je to Svižné
Rozhodně je znát že vrámci některých úprav zpět se na rychlosti trošku spadlo, ale není to tak hrozné.
Jak jsem psal zkoušel jsem RU, hezká ROM vymazlená dobré utility, ale pomalá jak želva, šnek ..... co je ještě pomalejší ?

Tedy asi fantazije, jen je potřeba aby se vyjádřili další, s Tomem nejsme chobotnice navíc když já se zasekl včera v MMS a pod a Tom teď řeší bug s Wav......
Čas, vo tu tu jde. takže doufám, že na večer dojdou další reference. Viz Kešu a další pls!
Ať se nashromáždí doladění........

[color=blue]Tome PLS ICQ[/color]
pitka (1346)|6.11.2008 19:20
Klokansoft :
dík Tome, nevíš jestli tohle (MMS přezdívka) fungovalo na ENG WM6.1 FWech ?
Já jsem snad v životě nenapsal ani jednu MMSku:O ;)

to Tomsoft :
ty nemáš žádné wav ve Windows ?
tomsoft (2734)|6.11.2008 20:07
Mím zvuky ve Win, neboj, ikdyž ty co tam jsou jsou taky hezké, ale chci tam mít i ty svoje. A protože jsem nejlepší, tak jsem na to přišel, kurňa, to je ale blbost :))
Soubory, které se kopírují a je to jedno v čem, nesmí obsahovat VELKÉ písmena buď v názvu nebo v příponě. Detajly už jsem nezkoušel.
Takže soubor
SONAR.WAV po restartu se chová divně - nehraje
sonar.wav po restartu hraje
a je to jedno v čem se kopíroval.
pitka (1346)|6.11.2008 20:33
To je přístup, bezva Tome. :yes:
Tak tohle je pro mě novinka.

to Skipy :
můžeš si stáhnout FDC task manager 3.1 a jakmile ti dorazí bankovní SMS poslat screen ?
Potřebuji screen : procesy (všechny)
Nebo si snad zařídím banku taky, to bych to měl už vyřešený.



Asi tahle to bude vypadat :
00302915_81106-204131_B7rH.jpg 00302915_81106-204139_HCxM.jpg 00302915_81106-204150_niVt.jpg