Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

kesu (548)|3.11.2008 00:48
Tak to se maš, ja sem na nej odkazanej.....a pokud nemusím platit za SMS tak proc to nevyužít ne? ;)
pitka (1346)|3.11.2008 00:50
Pokud to jde tak to řeším přes fifi a GPS, kde mám většinu free spotů.

Ale tím nechci machrovat, to nééé.
tomsoft (2734)|3.11.2008 00:52
to:pitka
No my to však taky tak neberem :))

to: Kesu
Tak ten Todayshrink nejede. Resp. jede, když je spuštěn tak ta lišta sice zmizí, ale zůstane tam graficky to co tam bylo před tím.
Dokonce zmizí i lišta s programy nastavené přes TrayLunch
Takže NEBRAT :)
pitka (1346)|3.11.2008 00:55
mi spad kámen ze srdce.....;) :D
kesu (548)|3.11.2008 00:58
[quote=tomsoft]to:pitka
No my to však taky tak neberem :))

to: Kesu
Tak ten Todayshrink nejede. Resp. jede, když je spuštěn tak ta lišta sice zmizí, ale zůstane tam graficky to co tam bylo před tím.
Dokonce zmizí i lišta s programy nastavené přes TrayLunch
Takže NEBRAT :)
[/quote]

Ach jo, ve vsech ROMkach kromě tech od pitky mi to vzdycky jelo,uz sem si na to dost zvyknul....nevíte co s tím? nebo o nejaky alternative?
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:05
Kesu, mám nápad, ale nebude se Ti líbit. Nepoužívej ROM od Pitky. :) :) :)
K čemu je dobré skrýt si tu lištu. To aby jsi měl o 5mm větší ToDay. No to je fakt důležité.

P.S.
Posledních cca 10 příspěvků vyhodím, už je tady trošku zmatek :oops:
pitka (1346)|3.11.2008 01:07
dcinobar nepomůže ??

Všem prostě vyhovět nelze.

Nevyhazuuuuj, to je právě skvělý. Je jen otázka času a lidi se budou ptát na stejné věci.
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:13
Tak a je po Windows :(
Jen jsem restartoval PDA a teď už mám asi 5 minut na displeji to černé boot logo a mrtvo ... :(
se to seklo........
pitka (1346)|3.11.2008 01:13
čím to ?
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:15
Po instalaci Todayshrink a restartu - a konec. Udělal jsem teď soft reset a už to najelo, ale to je teda divné.
pitka (1346)|3.11.2008 01:15
nemám absolutní důvěru k těmto pochybným softům...:no:

to většinou funguje na starších os a také záleží na platformách
kesu (548)|3.11.2008 01:18
[quote=tomsoft]Tak a je po Windows :(
Jen jsem restartoval PDA a teď už mám asi 5 minut na displeji to černé boot logo a mrtvo ... :(
se to seklo........[/quote]

U jinach ROm se mi to stavalo normalne, proste po resetu vsechno šlape
pitka (1346)|3.11.2008 01:19
hledej náhradu nebo se smiř.
Anebo najdi řešení....
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:19
hm, a může být hůř. :)
Ať si každý do svého PDA nainstaluje co chce. Když Lite - tak Lite.
pitka (1346)|3.11.2008 01:20
říkám to samé, pochop není OS jako OS. AKU jako AKU. XIP jako XIP.
atd......

potom bych dostával 4x tolik dotazů, např. fungovalo dříve proč nefunguje dnes ?
A dokolo a dokola.....
kesu (548)|3.11.2008 01:22
Já to chapu, a nic se nedeje. zvyknu si. Jen ze me to zarazilo,softy sou porad stejny ale na teto ROM to neslape....tak že zde bude neco trochu jinak....treba casem vydají neco novyho

to pitka: urcite popremyslej o nejakych tech utilitach o kterych sme psali dříve.jsou dost zajímavý. a porad to zustane lite ;)
pitka (1346)|3.11.2008 01:25
to je právě ten problém, že sou furt stejný !! musejí jít také z dobou a změnami.
některé SW ti také nejedou na XP a zároveń na vistě. nebo s sp1 ne z sp3.
kesu (548)|3.11.2008 01:28
XP a Vista je trochu vetší skok než WM 6.1 s trochu jinym jadrem..porad je to WM6.1 . nehlede na to že Visty mají režim kompatibility s XP,ale to už sme malinko mimo tema :) Tak že pojdmě řešit něco užitečnějšího ;)
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:32
Přesně tak. Doufám že teď mě Pitka nesežere, ale Kesu jestli máš chuť tak si stáhni tohle
[code]http://www.mediafire.com/download.php?xryzwjmmimz[/code]
to je ENG ROM se stejným jádrem 20758 jako je tahle od Pitky, myslím že to bude stejné, nebude to fungovat.
Je od korejských soudruhů
pitka (1346)|3.11.2008 01:33
velkýýýý omyl, abych mohl fixovat věci. Umíš si předtavit kolik věcí musím měnit a zkontrolovat z jádra na jádro a to nemluvím o WM6 na WM6.1.
Ty jako propagátor WM by si do toho měl více proniknout, potom ti to bude jasnější.;)
kesu (548)|3.11.2008 01:34
[quote=tomsoft]Přesně tak. Doufám že teď mě Pitka nesežere, ale Kesu jestli máš chuť tak si stáhni tohle
[code]http://www.mediafire.com/download.php?xryzwjmmimz[/code]
to je ENG ROM se stejným jádrem 20758 jako je tahle od Pitky, myslím že to bude stejné, nebude to fungovat.
Je od korejských soudruhů[/quote]

OK,díky až bude chvile tak to vyzkoušim

[quote=pitka]velkýýýý omyl, abych mohl fixovat věci. Umíš si předtavit kolik věcí musím měnit z jádra na jádro a to nemluvím o WM6 na WM6.1.
Ty jako propagátor WM by si do toho měl více proniknout, potom ti to bude jasnější.;) [/quote]

OK OK doplním svě znalosti ;)


edit moderátorem
pitka (1346)|3.11.2008 01:36
Někteří lidé to fixlují a použijí něco z takového jádra a něco z jiného aby něco jelo.
Tady máš čistý OS bez podvodů.

Taky umím upravit 19203 na 20255, ale to by byla jen kosmetika. A nikdo by nic nepoznal.
Je to více jasný ?
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:47
Ještě se chci zeptat. Pitko, myslíš že FINAL rom by mohl být v dohlednu?
pitka (1346)|3.11.2008 01:52
Zkusím upravit všechny ty věci co jsem napsal, nebo alespoń většinu.
A pak to nechám už být.

Vydržte ještě pár dní. Vím, že testování, flešování a nastavování není to pravé ořechové. Za to díky.
Zkusím tento týden, už chci mít také dovolenou :cool:
KlokanSoft (200)|3.11.2008 01:54
Zdržel jsem se diskuze, ale jestli mužu po té bouři tady prosit jsem zastáncem čisté Rom.
Ať si každý okoření podle svého, jak psal Pitka po čase budou lepší programy nebo vyjdou aktualizace a pak s tim, když to bude natvrdo.
Držel bych se opravdu čistého základu. Já osobně jedu třeba na Qmenu což stčí asi 4 zde jmenované softy do kapsy.
Takže to je fakt težké, každý jede v jinym směru a na jiný parketě, někdo víc do telefonu, nekdo víc do vlastností PDA.

Vaše aplikace jako alternativa za můj WMProfile jsou super, ale nemůžu si zvyknout. Sice jsem zaše našel i nové věci ale nevim nevim, asi jsem už starej dědek...
kesu (548)|3.11.2008 01:57
Koukam že každymu nefunguje nejakej jeho oblíbenej program,ale myslím si že proti tomu co tato nová ROm prinaší je to naprosto nepostatne a každy si na to zvykne, je to jen otazkou casu....A moc děkuji pitkovi ze s námi tady resí i takovy drobnosti jakymi jsou nefunkcnosti nějakych programů třetích stran

pro klokansoft: Co všechno umí to tvé Qmenu? rad se něcemu priučím a vyzkousím něco noveho.....muže sem hodit i link? díky
tomsoft (2734)|3.11.2008 01:58
Tak aby toho nebylo málo...
Klikni na Start - Kontakty a dole vpravo na Nabídka - Vyberte Kontakty - vyber nějaký kontakt a pak zase Nabídka - už tam je ale "Cancel selection",
když to teda zruším, a znova - Nabídka - už je tam "Select Contacts" Takové česko-anglické" ?
pitka (1346)|3.11.2008 01:59
no takhle to nedodělám nikdy....;)
vidím to....html
KMINGUN (12)|3.11.2008 07:09
Zdravím,mam dotaz ohledně hlavní obrazovky,nevíte někdo kde bych zrušil linky,které oddělují aplikace od sebe v today-screen ? Myslím,že u WM5 se to dalo celkem lehce vypnout,tady na to nějak nemůžu přijít :(
KlokanSoft (200)|3.11.2008 10:51
to kesu:
Zvláštní založil jsi WM, nebo aspoň tě tam vidím nejvíc a vcelku jsi se zeptal na obyčejnou věc :D
Je to free.
No zkus a uvidíš. Dnes už je i v cz, máš tam i drobný popis v pdf, ale zkusit si to musíš osahat sám.

Složku QMenu, jen hoď do progfiles a rovnou tam pust QuickMenu.exe a dál uvdíš.......
tenenet_ce4you (43)|3.11.2008 11:13
Tak páni hodil som si do stroja ver. fiveA a nastal problem..... [color=red]po reštartnuti zariadenia toto sa už nezobudí[/color] .... tak som si zatial da 4-ku :)
tomsoft (2734)|3.11.2008 11:49
to: tenenet
Udělal jsi po nahrání ROM přes USB KABEL, aspoň 2x HW reset?

kesu (548)|3.11.2008 13:18
[quote=KlokanSoft]to kesu:
Zvláštní založil jsi WM, nebo aspoň tě tam vidím nejvíc a vcelku jsi se zeptal na obyčejnou věc :D
Je to free.
No zkus a uvidíš. Dnes už je i v cz, máš tam i drobný popis v pdf, ale zkusit si to musíš osahat sám.

Složku QMenu, jen hoď do progfiles a rovnou tam pust QuickMenu.exe a dál uvdíš.......[/quote]

Díky vyzkouším....To víš někdy je třeba vědět i obyčejny věci a s Qmenu sem e ještě nesetkal,tak proto se ptam.
KlokanSoft (200)|3.11.2008 13:41
to kesu:
jj nikdo neví všechno, je toho mraky a kdo se v tom má vyznat.
Občas mi jde s těch aplikací hlava kolem........
pitka (1346)|3.11.2008 13:53
to tenenet :
problém bude někde u tebe, zkus ještě. A popiš co ti to dělá.
Takováto chyba tam není 100%.

to Klokansoft :
copy path atd.... v FE jsou atributy FE extension, proto jsou v ENG. To upravovat nehodlám.
KlokanSoft (200)|3.11.2008 21:02
Dejte sem tu SExTKU :D

už se tešim jak bude zase dole upraveno moderátorem, co Tome :D :D :D :D :D
chulit_cz (1)|3.11.2008 23:51
[quote=pitka]Odpojení GPRS přes ikonu anebo přes bezdrátové sítě > nabídka >odpojit mob.....

Tak ted´ si zase překvapil ty mě.:D [/quote]

Zdravím, rád bych pomohl s rychlým odpojením GPRS. Stačí na to krátký stisk červeného tlačítka
pro ukončení hovoru.

Ještě bych se připoji k názoru "LargeTitle bar NE"

Jinak díky moc, skvěle odvedená práce :yes: .
pitka (1346)|4.11.2008 00:59
Jestli vám bude správně fungovat Windows Live tak si oba změnte již hesla a díky za pomoc.
Ještě mám dotaz, co přesně se má ukazovat na místo skrytého čísla ?

[color=red]6ka je venku, odepište mi někdo na předchozí příspěvek.[/color]
Dejte vědět jak to jede.
tomsoft (2734)|4.11.2008 01:32
"Skryté číslo" nebo "Neznámé číslo"
kesu (548)|4.11.2008 01:39
To je fofr, hnedka zítra se na to vrhnu, dneska už nemám sílu....
pitka (1346)|4.11.2008 02:02
Otestujte prosím kameru, něco se děje s tou mojí. Mám to zelené, jelikož mi spadl 2 telefon. Do prd...e.
KlokanSoft (200)|4.11.2008 02:04
Předem hlásím 2x HReset


WM Task čí to byl nápad ?
Spustil jsem ok přes vršek ukončil co jelo.
Pak jsem podlžel stylus na vyvoláno WM task a přes jeho menu dal EXIT
a to bylo poslední co jsem udělal KOUS :-( grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:evil: :evil:
totalne zamrznul muzu ho akorat rozvitit a zhasnout

Tak snad se vzpamatoval, uvidíme.................
pitka (1346)|4.11.2008 02:06
Dám původní počkej na opravu taky se mi to nezdá.......

Ale mě nic takového nepotkalo, není to rukama ?


Už tam uploaduji upravenou s předchozím task managerem, tenhle se mi nezdá.
KlokanSoft (200)|4.11.2008 02:24
no zatím teď drží asi jsem byl moc rychlej, byl v default a eng.......
nevim teď je v pohodě
pitka (1346)|4.11.2008 02:26
Tak tam dám obě verze a jeto........
pitka (1346)|4.11.2008 03:25
Já mam ještě z předchozího founy uložené zprávy na SIM, co je na tom ??? brrrr ?

tady máš spoustu softu na zálohy a ukládání SMS :

http://xpocketpc.fw.hu/
http://www.brothersoft.com/simple-sms-for-pocket-pc-106359.html
http://www.easyhelper.net/contactsmsbackup.html#Screenshots
KlokanSoft (200)|4.11.2008 03:31
SMSky nezalohuju, na to mám maily, zase mluvíme o voze a koze.

Jde o to že po restartu je to fuč....... to nemá nic společnýho se zálohou

Uz mam z5 5ku jdu zkouset

Sakra kde je ten Tom
pitka (1346)|4.11.2008 03:41
Tak jestli je to chyba tak stejnou věc mám i na 750ce.
KlokanSoft (200)|4.11.2008 03:46
no tak jsem to zkoušel zpátky na 5A to samý, to bude ale kravina, to je nějaká ujeťárna.
Jenže je fakt že jak už člověk magoří tak jsem nekoukal jestli to po restartu SMS vyluxuje nebo ne
Buď jsem je mazal růčo sám, neskladuju je a nebo jsem fakt nepotřehl, že jsou čáry máry fuč...........
testnu třeba 4a
Pak Lite, sakra to jsme tu na to sami :-(

Stejnej stav
pustim do toho RUSKOU 2755 - 1.4.0 b2
a pak si zavolám do blázince

No....PEKNOU ji maj, jen co je pravda, ale restart a SMS v čudu, tak asi je to normální jev jen jsem z toho trochu mimo.
To mi tedy hlava nebere.
Dnes končim jedu do blázince........:(

Lite 19214 11 128
SMSky mizej taky, tak je to asi ZMĚNA a normální stav, jen mi to hlava nebere, to dřív nebylo.......
Nebo už mi fakt maximálně hrabe

[color=blue]TOTAL
Tak jsem se s tím smířil a natáhnul 6ku.
Mezitím jsem byl pracovně nucet poslat ze systému informační SMS a na sebe posílám kopii......
SMS dorazila, já si přečetl zkontroloval a i ona se tak tvářila. A tak jsem to restartnul.
Po restartu se na mě v Today tváří nepřečtená SMS, sem blb nebo co.
OK tak jí otevřu je to ta samá, přečtu a je přečtená. To mi hlava nebere jak to, že tam zůstala.
Tak jsem jí vzal a smazal do koše. A zase restart.
Po restartu opět na Today nová SMS. A víte co je prča, někdo jí z toho koše vytáhnul označil jako nepřečtenou a přesunul do složky doručené.[/color]

[color=red]Tím definitivně končím, jelikož co jsem to psal, se mi jí znovu podařilo odstranit a restartovat.
Už to nepíše, že je nová, zůstala přečtená a hádejte kde je? Správně v doručených.

Milí přátelé,
kdyby mi z toho opravdu hráblo,
věřte, že spolupráce s vámi byla a fajn a jako přátelé jsem vás měl rád.
Docela se tešim na králíčky, prý je tam mají.......
[/color]


:bulb: Ještě jedna poznámka, pošlete nebo si nechte poslat SMS a zůstaňte v SMSkách. A čučte dole na dislej.
Když dojde SMS vyskočí na vás dole ta bublina s infem.
Proč se to dole v liště jakoby 5x něco přepisuje a překresluje překresluje než ta bublina vyskočí a přehraje zvuk.
:bulb:

[color=blue]
A ještě jedna finální perla na konec:
SMSku jsem definitivně smazal, dal do koše a vymazal z koše, zkontroloval všechny složky.
Restartoval.
A... co by jste čekali? Nevěříte? Tak věřte !! Je v doručených :D !!!
Moje číslo bez +420 i s +420 to zlikviduje totálně jak odeslané tak doručené, a tohle je to z naší brány 999xxx, je nesmazatelná SMSka.
Pitka máš to kousek jsem zítra, ehm dnes večer v práci, rád předvedu ať nejsem v blázinci sám.
Možná odpoledne vezmu kameru a nahraju vám to. Video pouze pro VIP........[/color]


Jo já vim, už jsem kompletní blázen ale..
SMS Jízdenka 9020626 a zkuzte si to smazat.. Prostě to nejde :dead:
tomsoft (2734)|4.11.2008 08:16
No kde jsem, chrápal jsem, ráno moudřejší večera.
Jen v rychlosti, krátké postřehy z ŠESTKY.

WkTask, normálně pracuje. Funguje jak má. Měl jsem sice vždy verzi 1.1.73 teď je tam 1.2, ale to je asi jedno.
Určitě u mě vyhrává WkTas + pBar.