Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

KlokanSoft (200)|1.11.2008 13:38
tomsoft: SPB Phone Suite, je na nastavení a vlastnosti telefonu, tohle moje funguje na vlastnosti a nastavení funkcí a stavu PDA, taky thochu čti. Jsou ty aplikace dost odlišný od sebe a to co potřebuju neudělám v SPB Phone Suite asi ani náhodou. A sorry SMS Mode, že to tu je 2x........
tomsoft (2734)|1.11.2008 13:49
Tak sorry, doufám, že jsme se Tě nějak nedotknul. :) To jsem nechtěl.
Básníš tady o profilech, zapínání a vypínání GSM v určitém čase, různé typy profilů, to vše umí taky.
Já jsem si nainstaloval ten Tvůj, a připadal mi takový dělaný na kolenu.
Ale každému asi vyhovuje něco jiného. Jdu ho teď detajlně zkoumat :)
pitka (1346)|1.11.2008 14:22
to skipy :
ještě se zeptám na několik informací ohledně STK.

Oznámení o příchozí bankovní zprávě ti tedy nedojde, ale bankovní SMS příjde, nebo né ?
Když ti dojde standardní SMS, ukáže se ti tady oznámení ?

Z tvého pohledu je chyba kde ?
V simtoolkit, v nastavení SMS, v IE, rádiu nebo jiném nastavení ?
Opravdu to bankovnictví moc neznám tak se musím ptát, jelikož máš s tím více zkušeností.
Díky
Skipy (110)|1.11.2008 15:24
Jo správně, bankovní zpráva přjde, ale oznámení o příchodu zprávy ne. Oznámení o nové sms je v pohodě. Se sms nemá STK podle mě nic společnýho, verzi rádia mám pořád stejnou, alespoň si to myslím podle čísla, chybka bude asi v té aplikaci sim toolkit, trošku sem pátral v registrech po položkách stk a jsou tam zdá se smysluplné údaje. No jak sem psal někde výš tak v těch prvních betaverzích to chodilo srávně. Ještě kdyby to někdo zkusil s jiným operátorem a bankou, mám Vodafone a Ebanku.
pitka (1346)|1.11.2008 18:45
Ok, ok. Mě to spíše ukazuje na problém okolo USSD služby.
Skipy (110)|1.11.2008 19:40
myslíš ussdhandler.exe, nemohl bys ho vytáhnout z nějaké té první bety, zkusil bych ho přepsat
pitka (1346)|1.11.2008 19:51
Ten je stejnej od samého začátku.
Ještě mi řekni jestli je zpráva předávána skrze SMSC číslo.
A můžeš nastavit nějaké věci přímo na webu banky ?
Skipy (110)|1.11.2008 20:20
V bance se nic nastavit nedá, akorát číslo telefonu. A co třeba knihovna stk.dll. Ta zpráva přijde v pořádku, ale nezareaguje na ni zařírení.
pitka (1346)|1.11.2008 20:32
stk s tím nic nemá to je jen gui.
Můžeš mi odpověděd na předchozí otázku ? SMSC
V jakém formátu zpráva přichází ? Můžeš mi poslat screen i s číslem (vymaž si svoje tajná data).;)
Skipy (110)|1.11.2008 20:51
SMSC co to je?
00302115_Screen_UPB.jpg
pitka (1346)|1.11.2008 23:51
to skipy :
budeme muset zkoušet, poslal jsem ti link.
kesu (548)|2.11.2008 01:18
TAk po prubeznych testech sem zatim nenarazil na zadny problém....Jeste uvidím jak si to sedne se softy které používám.
Jinak sem si vsiml ze FE je podstatne pomalejsi nez byl a nez je u ostatních ROM. Nekdy otevru slozku programy a trva i nejakou tu vterinu,nez v ni muzu plynule rolovat. Prijde mi to skoda jeste kdyz mám 128MB RAM.

to pitka: planujes jeste nejakou dalsí verzi s nejakyma dalšíma zmenama? jen abych vedel jestli uz muzu tuhle ROM poradne "vyzbrojit" :)
pitka (1346)|2.11.2008 01:25
[color=red]Kdyby sis přečetl článek k verzi 5 tak ti (relativní zpomalení FE) bude všechno jasné.[/color]

Jestli se vyskytnou závažné problémy tak zase něco vydám.
Akorát ted´řeším tu bankovní notifikaci.
kesu (548)|2.11.2008 01:35
JJ cetl jsem to,ale pozastavuju se nad tim protze to je dost znatelne a celkem dost to zdrzuje.....

Resp zeptám se jinak jak je ta uprava stringu podstatná? přislo mi že ani v minulých verzích ROM nebyli s FE problemy,ale byl podstatne rychlejsí...
pitka (1346)|2.11.2008 01:39
když to urychlím tak si zase lidi začnou stěžovat, že něco nefunguje.
tak proto.
Lepší je plná funkčnost než rychlost file exploreru.
kesu (548)|2.11.2008 01:42
OK ty ses tu šef....Já osobně předtím na žadny problémy nenarazil,tak že z mýho pohledu je to akorat zpomalení bez žadné protihodnoty. Ale co se dá hold delat....
pitka (1346)|2.11.2008 02:05
[color=red]Ještě jsem vydal 5a[/color] a přísahám, že na nějakou dobu dávám klid....:D

Ale vaše zkušenosti budou vítány.;)
Skipy (110)|2.11.2008 09:07
Ad. STK - je to už s poslední verzí lepší ale ještě to není ono. Dá se oblbnout tím že před příchodem zprávy spustím STK ručně a když zpráva přijde tak to STK ohlásí. Screen o ohlášení vypadá stejně jak sem posílal v příspěvku výše akorát je tam napsáno "Nová bankovní zpráva".
Borecman_ce4you (13)|2.11.2008 10:01
Ahoj, kdyz vola skryte cislo - zobrazi se zmet znaku.
tomsoft (2734)|2.11.2008 11:14
Sakra, sakra, nějak už nestíhám měnit ROMky :)
Tak jen něco krátkého z Test 5, jak by řekl Pitka, je "zpětná vazba"

Zasílání zpráv o chybách je opět povoleno :(
K čemu je volba GPS v nastavení "Tlačítek" ?

RAM - 97,5MB - k tomu není co dodat :)
'USB Default - :)
EXPLORER - opět normální průzkumník a bez posunování je to i v systému :) :) :)
Nijak mi nepřipadlo, že by se práce z průzkumníkem zpomalila, i otevření složky Windows, trvá stejně. Jen snad když je nastaveno řazení dle TYPU,
tak to trošku trvá déle, ale to je logické.
Jinak opravdu je TEST 5 na opravdu super cestě se stát FINAL verzí.
No nic, jdu natáhnou Test 5a :)

P.S.
Zde je to co popisuje Borecman


00302164_skrytecislo_mhUs.jpg
pitka (1346)|2.11.2008 11:48
to Tomsoft :
téhle rejže jsem si všiml už dříve, ale pozapoměl jsem.:? kurń...
Co myslíš tím normální Explorer ?
To víš když nikdo nic neřekne tak nevím co mám upravit a po vydání je již pozdě....:?


to Skipy :
vlastně sis asi odpověděl kde je problém, to STK musí být spuštěno jako služba.
Jelikož bankovní SMS chodí přímo do STK a ne do standardních SMS.
Počkám ještě na ten screen toho upozornění.
tomsoft (2734)|2.11.2008 13:10
to: pitka
Rejže je detajl :)
Normální FE? Beru zpět, unáhlil jsem se. Sice bylo zrušeno to posunování okna v seznamu složek, ale v systému je to stejné, ale to zas není na škodu, začínám si zvykat.
Už bych do FE nešťoural.
Opravdu skvělá práce Pitko, nebudu říkat Pitka na hrad, ale je to prostě paráda :)
kesu (548)|2.11.2008 14:04
Chtěl bych se ješte zeptat jak se jmenuje ten taskmanager,který je v ROM predinstalovany? resp jak ho odebrat?

A kampak zmizel transcriber z klavesnic?
pitka (1346)|2.11.2008 16:37
A používáte Transcriber ?
Jestli jo, tak ho tam přidám.

2nd explorer se jmenuje Resco Explorer a divím se tobě kterej píše o softu, že to neznáš.:?:
Nebo alespoń nejseš schopnej si to zjistit.;)
Odebereš třeba přes pocket mechanic nebo přímo v registrech. Ale už jsme se o tom také několikrát zmińovali.
KlokanSoft (200)|2.11.2008 16:39
to: TomSoft, Pitka......

Ok tak jsem v tom nechal dalších pár hodin a došel k tomu, že to prostě nepůjde.
Co se týče možností SpbPhoneSuite, je pravda že je asi trošku vyspělejší a líbí se mi, jde o to si na něj trošku víc zvyknout.
Vcelku přizpůsobivý a našel jsem i časové nastavení profilů, což je super.
Jediné co jsem nenašel a co asi nemá, koromě všech možných jiných vymožeností, pro každý profil změnit jiné vyzvánění, nebo jinou melodii na SMS.
Tedy se řídí nastavením v tlf. a pouze umí ztišit, zesílit, nebo přidat vybrace a pod, ale melodie nezmění.
Je fakt, že struktura je trošku na delší rozkoukání, ale těším se, až si k tomu sednu a trochu víc si s tím pohraju.:D
Myslím, že to bude vcelku dobrá volba.

Můžete mi to s těmi melodiemi potvrdit a nebo jsem špatně hledal ?
A ještě jedna otázka - dá se profilu říct, aby k sobě spustil i určitou app? Tedy Profil auto aby k sobě spustil třeba i iGO?
Stačí jen, že to jde zbytek si najdu nejsem žádný mlíko :D

Sorry, že jsem byl trochu vyprudlej bavili jsme se tu jeden o koze a druhý o voze.
Mám rád když věci fungujou a především tak jak já chci. WMProfile tohle plně splňoval a nebyl důvod hledat něco jinýho....
Tedy dík za typ snad to bude jak potřebuju a nebo SPB ve vývoji další vychytávky časem doplní.
:yes:

Co se týče ROM TESTfive_A,
nemám výhrad pouze se zeptám dá se shodit to Touch co se přidalo do horní lišty.
Podle mě to pro tohle zařízení efekt nemá pouze klik navíc, estetika mi nějak nebere. to bych rád vykopal.
Jinak Super !! Dík.
00302196_Screen01_LG3R.jpg
pitka (1346)|2.11.2008 16:47
Nevím co je touch v horní liště, pošli screen.

Já bych taky chtěl aby Linuxy převálcovali dowsy nebo aby Visty pořádně fungovali a ještě aby bylo na světě méně bídy a více rozumu.
A ksakru nějak to nefunguje podle mě ;) :D
pitka (1346)|2.11.2008 16:57
OK tak si to už píšu :
Transcriber ano
LargeTitle bar ne
opravit Live
opravit neznámé číslo
pokusit se dořešit STK, oznámení zprávy (tady nic neslibuji jelikož by se musel asi upravit RIL, ale uvidíme)
V tomto jádru to funguje trochu jinak a starej Asus STK není plně kompatibilní. Zkusím najít náhradu.

Co dále ?
Ale nechtějte po mě modré z nebe.;)
Na něktreré věci jsem fakt krátkej....


Kdo nemá rád zvuk při klikání na menu, tak si projdětě tento registr :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Snd\Event]

"MenuPop",
"HWandSW",
permar (552)|2.11.2008 17:12
To Pitka - jedna drobnost ,teď nemám poslední verzi tvé ROM,ale dal jsem si tam teď Lite 19214,jenom kvůli tomu abych zjistil jaká tam je verze Windows Live-Messenger, tato verze Live totiž funguje ,pošlu screen.Na tvých verzích ROM to nešlo ani na jedné.Je to drobnost,ale když už tam ten Windows Live je (v ROM) tak by měl fungovat. Jinak už ani na Lite 19214 se na YouTube přes Core P. nedostanu,takže je něco špatně na YouTube,viz tvé odkazy na příslušná fóra.
00302199_pc_capture3_faNl.jpg 00302199_pc_capture4_kfSq.jpg
pitka (1346)|2.11.2008 17:16
Live jsem již napsal viz.., bohužel nemám žádnej login do Live.
Tak to nemohu odzkoušet.

Nebo mi chceš pomoci z loginem ? Alespoń na test, potom si můžeš heslo změnít.

PS : každej Live nefunguje ze všemi jádry, musím testovat. Není to tak simple.
Ale tady bude asi problém s češtinou.
tomsoft (2734)|2.11.2008 17:32
to: KlokanSoft
No já se taky trochu brodil v WM Profiles a názor mám pořád stejný, jen se mi líbilo, že lze spustit nějaký program, když se aktiuvuje profil :)
Co je ale hrůza, je že ty profily musím ručně přepínat. Např. profil Auto v SPB se aktivuje sám, když je připojeno Hand do Auta, nebo profil Kolébka atd...
Asi by to chtělo program, co umí by spojil všechno z obou :) a to asu nehrozí :(

to:pitka
Transcriber ANO
LargeTitle bar NE
opravit Live ???
opravit neznámé číslo ANO
Jinak je to D O K O N A L É
Poslal jsem ti SZ, s přístupem do MSN :)

to: permar
Moc mě mrzí, že s nějakým problémem, který se tady několik příspěvků řešil a pitka (a nejen on) se s tím mordoval, nakonec zjistíš, že CorePlayer nehraje nějaké videa
z YouToube nejen v této ROM, ale v žádné. A že je chyba nebo něco jinam na samotném serveru YouTube.
Mě osobně teda nikdy nenapadlo, chtít po ASUS P535 přehrávat nějaké videa a ještě k tomu z YouTobe. To bych si asi pořídil jiné zařízení, ale je to jen můj názor.
Szkwor_ce4you (9)|2.11.2008 17:38
Diky moc za opravu toho certifikatu, nebyl jsem tu cely vikend, ale vidim ze tady se maka porad :-)
KlokanSoft (200)|2.11.2008 17:54
OK chtěl jsi chyby ?

Při SPB pocket plus se nedá přes horní lištu prokliknout na napájení _ nevim jestli chyba nebo chyba SPB Pocket Plus
Průzkumník, nevim jestli tyto úpravy nebyly ukončeny ale - špatný název pro cz a pak nevím k čemu je volba Copy Path, nic to nedělá a nepamatuju tohoto správce nevyužívám.
Nastavení / telefon/ nastavení volání - chybí háčky asi šly na pívo.
viz obrázky:


to: TomSoft
jj spepit víc aplikací to by bylo super, ale to máš jak ženský taky nejni žádná podle gusta :D ,
každopádně dík za typ, kamarádíme se. To spouštění, no stejně to spouštělo jen auto GPS, tak to vždycky doťuknu, jiank super, Dík
00302205_Screen01_MH4S.jpg 00302205_Screen02_LG4R.jpg 00302205_Screen03_1uh7.jpg
permar (552)|2.11.2008 18:57
[quote=tomsoft]
TomSoft napsal:
to: permar
Moc mě mrzí, že s nějakým problémem, který se tady několik příspěvků řešil a pitka (a nejen on) se s tím mordoval, nakonec zjistíš, že CorePlayer nehraje nějaké videa
z YouToube nejen v této ROM, ale v žádné. A že je chyba nebo něco jinam na samotném serveru YouTube.
Mě osobně teda nikdy nenapadlo, chtít po ASUS P535 přehrávat nějaké videa a ještě k tomu z YouTobe. To bych si asi pořídil jiné zařízení, ale je to jen můj názor.[/quote]

Pro TomSoft - promiň ,ale nejsi v obraze, mě Core P na všech verzích ROM vždy přehrál video z YouTube, až po instalaci PitkaROM4a to přestalo jít,což logicky mě vedlo k úsudku,zda tam není něco špatně,několikrát jsem to řešil i telefonicky s Pitkou. Je to to samé jako s WindowsLive,až teď po istalaci Lite 19214 jsem zkusil připojení a funguje,také jsem zjistil ,že pitka dává do svých verzí ROM jinou verzi WindowsLive,bohužel ani ty takový zkušený borec sis toho nevšiml....prostě i mistr tesař se utne...;) , Klokan řeší profily já řešil YouTube, jinými slovy jde vidět,že se nenudíme.....:)) . TomSoft-měli by jsme se už domluvit na to pivo,Karviná není tak daleko,nebo to dáme někde na půl cesty....:yes: ;)

edit moderátorem
tomsoft (2734)|2.11.2008 20:46
to: KlokanSoft
Myslím že je chyba u SPB Pocket Plus, protože tam přidá vlastnost baterie nebo něco podobného a to pak znemožní kliknout na vrchní lištu.
CopyPath je geniální věc, divím se že jsi na to ještě nepřišel.
Příklad:
klikneš na soubor EXE a zvolíš tu volbu CopyPath a tím míš ve schránce celou cestu k tomu EXE soubor, kterou můžeš pohodlně vložit např. do TrayLunch, když ho nastavuješ. To je super ne?
A to tvoje Property Missing - tak za to taky může PocketPlus :) protože Pitka má již v ROM takové rozšíření pro průzkumníka, kde jsou ty CopyPath a další a SPB Pocket tam dá něco podobného a to se nějak nesnese :) takže proto je tam Missing

to: Permar
No nevím, sám si psal, že ti už ANI TEĎ nejde v té Vaší 19214. Tak z toho usuzuji že na YouTobe mají bordel a že za to nemůže Pitka Rom.
WindowsLive jsem nikdy nepoužíval ani v jiných ROM ani v této, jen jsem ho spustil a chtěl se přihlásit a to je vše, takže jsem nezkoumal verze z jiných ROM,
ale to je jedno, to jsou malé věci a to pivo bude asi lepší než tato debata :)) :yes: :yes:
kesu (548)|2.11.2008 23:04
to: pitka
Resco explorer poznam. Ale ptal sem se na ten taskmanager. jeho nazev sem mi nikde nepodarilo zjistit, ale tusím že je to snad neco od HTC.
Co se týka trasncriberu tak urcitě ANO.
Vypnutí zvuku u klikaní na start - ANO.
Odstranění touch funkce v horní liště - ANO
Oprava Windows Live - ANO

Další vě na co se chci zeptat je to pros je tam tolik Java emulátoru? jeden je v programech od Esmertecu, v nastavení je ještě JBlend_AMS a JBlend_VM (který nejde spustit)
Funguje někomu nějakej soft na odstranění spodní lišty s kontextovyma tlacítkama na Today? Používal sem pmc-todayshrink ale v této ROM nejede

to klokansoft: Když sme u tech profilů: zajímavý funkce taky nabízí InesoftAddressBook (V4B5).....má široký možnosti nastavení,vč. zmeny vyzvánění,zapínaní funkcí zařízení,casovy nastavení atd
pitka (1346)|2.11.2008 23:35
Tak to moc sorry, ale dnes je to tu trochu žertovné;) Ano od htc, ale nikomu to neříkej ;)

Když ti dám pryč původní nebude ti dobře pracovat IE a jiné . No abych řekl popravdě ono to je jedno, protože on nikdy nefunguje dobře.:D
Když odstraním druhý nebude ti správně pracovat opera a další závislé.
Na netu něco najdeš.


Klokane šetři mě. Já byl dneska na pivku, abych srovnal hladiny.
Bohužel některé softy, nemusí plně a správně fungovat.
[color=blue]Máš jedno z nejnovějších a nejlepších jader, potom musí výrobci SW posunout i jejich funkce těmto změnám.[/color]


edit moderátorem
tomsoft (2734)|2.11.2008 23:59
[quote=kesu]Funguje někomu nějakej soft na odstranění spodní lišty s kontextovyma tlacítkama na Today? Když sme u tech profilů: zajímavý funkce taky nabízí InesoftAddressBook[/quote]
Jakou spodní lištu máš na mysli?
A ten soft na profily umí se sám aktivovat - přepnout, když je třeba aktivní kolébka nebo Hand v autě?

pitka (1346)|3.11.2008 00:06
V čem je lepší ten tvůj manager ? Dá se použít ?

Jestli máte dobré nápady na SW tak sem s tím, bude to sloužit jen a jen vám.
WTask vypadá zajímavě.
tomsoft (2734)|3.11.2008 00:22
to:pitka
Tak teď jsi mě překvapil :) ty neznáš WKTask? :)
WKTask a TrayLunch by měl být standardně v každé ROM. Ovšem WK task se moc nedá používat s HTC large menu nebo jak se to jmenuje ...


pitka (1346)|3.11.2008 00:23
neznám :O
ale poznám :D

Už jsem to viděl tolikrát, ale nikdy mě to nenapadlo zkoušet. Jedu v jiném taktu.:D
Už viděl takových softů, že bych se z toho posr...l. S prominutím.
kesu (548)|3.11.2008 00:27
Wktask je to jako v klasickej desktopovejch oknech, otevreny programy vidís na listě start..
http://soft.photoracer.net/docs/wktask_en.html

Další užitecny programy:

Cleartemp
http://www.wmmania.cz/content.php?id=1043

ObexInboxEx 0.947
Vylepšení a zpříjemnění příjmu souborů přes Bluetooth. Pokud často přijímáte data přes tuto bezdrátovou technologii, může se vám hodit, aby byly soubory automaticky ukládány na předem zvolené umístění a bez jakéhokoli potvrzování nebo dalšího nastavování z vaší strany. Vše stačí nastavit pouze jednou.
http://www.wmmania.cz/content.php?id=1044

Settings+
Několik praktických nastavení a vylepšení pro vaše Windows Mobile 6.1 zařízení v jedné aplikaci. Jde o nastavení SMS zpráv, funkce dialogových kláves, písmo v jednotlivých částech systému a barvu témata.
http://www.wmmania.cz/content.php?id=1028

File Explorer Extension
Rozšíření pro FE
http://www.1800pocketpc.com/2008/09/03/file-explorer-extension-add-the-missing-features-to-file-explorer.html

TrayLunch
Pridaní vlastních zastupcu do tray

GB-SOFT Tweak
pokročilé nastavení GPRS-umi automaticky odpojovat

Pocket Tweak
pokročilé nastavení PPC
pitka (1346)|3.11.2008 00:31
Explorer extension máš již v několika buildech.
Možná má smysl ten obex, ale zbytek doinstaluješ.
To může všechno lehce zastarat.

Zkusím i ten WKTask.


Díky

tomsoft (2734)|3.11.2008 00:32
Myslím, že File Explorer Extension už tam je nebo aspoň něco podobného.
Ale těch programů je celá řada, a když je tam Pitka nacpe, zase se to nebude líbit ostatním, takže bych byl s tímhle opatrnější.

to:pitka
Jenom mi moc chybí nastavení pro GPRS
Je to drobnost, dá se to i nastavit v registrech. Jde o to, že když se připojím na GPRS tak se to samo neodpojí, pokud teda ano, tak po více jak 5 minutách, protože tolik jsem vydržel. Za pomocí programu resp. cpl. panelu se to dá nastavovat
kesu (548)|3.11.2008 00:36
[quote=tomsoft]

to:pitka
Jenom mi moc chybí nastavení pro GPRS
Je to drobnost, dá se to i nastavit v registrech. Jde o to, že když se připojím na GPRS tak se to samo neodpojí, pokud teda ano, tak po více jak 5 minutách, protože tolik jsem vydržel. Za pomocí programu resp. cpl. panelu se to dá nastavovat[/quote]

JJ to je urcite třeba,když je pripojeny GPRS tak třeba nepřijde SMS nebo tak

to pitka: urcite jeste projdi ten seznam programu, jsou to utility,ktery se moc casto neaktualizujou....TrayLunch,Settings+ (nastavení SMS,fontu atd.)

pitka (1346)|3.11.2008 00:37
Odpojení GPRS přes ikonu anebo přes bezdrátové sítě > nabídka >odpojit mob.....

Tak ted´ si zase překvapil ty mě.:D
kesu (548)|3.11.2008 00:38
To jo,ale neni nad to kdyz se to odpoji automaticky,nemusis na nic klikat ;) Umí to třeba GB-SOFT Tweak
pitka (1346)|3.11.2008 00:40
A přes Autoswitch (složka Windows) to nejde ? No asi ne.
tomsoft (2734)|3.11.2008 00:41
to: pitka
No tak to sorry ???
To já samozřejmě vím, ale SAMO - AUTOMATICKY po zadaném čase se to odpojit neumí??? Asi ne
kesu (548)|3.11.2008 00:44
Jsou to detaily,ale pouzívam Vodafone Live na posílaní SMS a když musím po každy SMS odpojit rucne GPRS a poslu jich denně několik desitek tak to je fakt na bednu ;)
pitka (1346)|3.11.2008 00:44
Umí, ale všechno.
Zkoumej.;)


Já GPRS už nepoužívám několik let.:D