Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obsazení ROM

Digis (30)|7.9.2008 16:13
Zdar nevíte někdo o nějakém programu, který by zobrazil které programy zabírají velice cennou ROM paměť. Aby člověk viděl kde by mohl trošku ubrat. Díky
CommanderZ (1798)|9.9.2008 22:08
Veci z ROM jen tak mazat nejde. Na to musis uprait ROM image v PC, coz rozhodne neni zadna sranda.

Nicmene myslim ze existuje nejaky hack, ktery ti umi soubory z ROM zobrazit v Exploreru. Pohledej na XDA-dev. Rozhodne posledni i preposledni Resco Explorer je zobrazit umi a myslim ze se najdou i nejake free nastroje (file managery) ktere to dokazou.
Zdenek Malinsky (9781)|9.9.2008 23:01
Záleží, jak přesně je to myšleno - od WM 5 prakticky všechno instaluješ do ROM (pokud ne na kartu).
zivan (615)|9.9.2008 23:08
Resco Explorer umi vyhledat soubory podle zadanych kriterii (napr. soubory *.* vetsi nez 1MB), vysledek pak zobrazit a setridit podle velikosti.
Digis (30)|10.9.2008 08:52
Jedná se mě o to, že jsem si nainstaloval upravenou a očesanou ROM. Měl jsem 30Mb volných, ale po instalaci pár programů mám jen 24-26Mb, to znamená, že některé programy se musí částečně uchytit v ROM paměti. Je mi jasný, že tam budou nějaké po spuštění apod. Tak by mě zajímalo, které programy obsadili ty 4-5 Mb od čisté instalace. Nemyslím tu část, kde se instalují programy, ale tu kam se zavádí při spuštění. Většinu programů mám stejně nainstalovanou na kartě.
zivan (615)|10.9.2008 14:35
Takze potrebujes zobrazit pouze dodatecne nainstalovane soubory a z nich zobrazit ty nejvetsi? Taky umi Resco Explorer :-)