Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - první zkušenosti, tipy, triky a rady...

xedik_ce4you (0)|23.10.2009 00:40
Tak už asi vím,kde je problém,mám Windows 7 a tam mi Active Sync nějak nechce vůbec chodit.Zkusil jsem XPčka a tam bych to rozchodil.Nevíte někdo jak na ty sedmičky?
Zdenek Malinsky (9781)|23.10.2009 20:47
Neblokuje ti to ten defaultní firewall?
kkkiiippp (2)|18.3.2010 22:43
Cau.Hele,mam OMNII i900 a mam takovy problem,ze kdyz si zmenim vyzvaneni nebo mi nekdo posila neco pres bluetooth,tak se mi zmensuje nejaka pamet(menu-pamet) pise se tam celkem 90MB.a az se to zmensi na minimum,tak pak mi nechodi sms atd,takze musim dat hardwarovy reset a to mi smaze vsechno nastaveni a programky atd...Co to je?Proc se to treba neuklada normalne na moje uloziste nebo na pametovku ?prosim o radu!!!
a jeste,kdyz mi nekdo posila videa,tak se mi nekam ulozi a nwm kam.projedu vsechny slozky a nikde nic,jen kdyz to vyhledam pred pruzkumnik souboru,tak se mi to najde,ale v te slozce to neni...Diky predem vsem za odpovedi..Icq 396563853 email boboAD@seznam.cz
Honza69_ce4you (13)|20.3.2010 20:41
Zkoušel jsen TV out, jde to i s běžným kabelem stereo 3,5 mm jack (jako sluchátka) a 2x cinch na druhé straně. Po zasunutí přepnout Omnii na TV out.
Jen se musí trochu povytáhnout, aby šel obraz.Ten správný konektor 3,5mm má mít na sobě o jeden kroužek víc, dá se koupit samotný např. u Rasel na Francouzské ulici v Praze a připájet si k němu kabel s 2x cinch konektory. Pořád lepší, než originál za 350Kč...
Dadaa (1)|6.9.2011 11:46
pomoooooc
Prosím potřebuji poradit, mám v autě rádio s obrazovkou dotykové, má rozbitou mechaniku na CD, ale má výstup na jack ten klasický 3,5 a potřebovala bych zkusit pouštět hudbu a filmy ze Samsungu omnia i 900 do toho rádia, jde to??? Je nějakej kabel na propojení samsungu a do jakca v rádiu?? popřipadě mi prosím pošlete odkaz kde se dá ten kabel sehnat

Děkuji moc za pomoc :))
mirka02 (1)|15.4.2012 11:12
Prosím Vás neviete ako sa dá zmeniť anglický jazyk na slovenský alebo český?Som v tomto mobile úplný nováčik a len sa učim a v anglickom jazyku je to pre mňa dosť zložité :D A ešte som sa chcela spýtať či neviete kde by som si mohla stiahnuť nejaké programy, popripade by mi aj postup pomohol:D :)) Dakujem za odpovede :) mmirka02@azet.sk
acer5630z (5)|5.1.2013 22:15
čawte. Mám 8gb Omniu i900 ale keď v nadstaveniach vojdem do pamaťe tak je tam len Hlavné pamať a tá ma len slabých 93.47 MB a tam kde je že Moje úložišťe tak tam je že odpojeno prosím poraďťe????
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2013 15:17
Soft reset nepomohl?
acer5630z (5)|7.1.2013 17:52
A to jak spravým ten software reset ?
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2013 17:57
link

Soft reset neboli restart.
Když nepomůže, tak pak už asi jen záloha - hard reset - obnova nebo místo obnovy čistá instalace. To je pak potřeba data zazálohovat ručně a popř. vyexportovat nastavení.
Těžko soudit, může jít o hw problém.