Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N30 USB host

jo_ce4you (34)|21.5.2006 22:24
Heleďte já už opravdu nevím... Nám PDA Acer N30 z druhé ruky a když ho připojím přes usb kabel k počítači tak se mi PDA nedobíjí. Bliká kontrolka dobíjení jako že jo ale nic - baterka pomalu mizí. Nemá někdo s tímto zkušenosti???
freeman_ce4you (428)|22.5.2006 13:48
Pohladaj v acer fore niekde sa to tu riešilo
drakulaj (45)|23.5.2006 11:26
Ahoj,
co se tyce USB kamerky. Mohlo by byt nadejne pouzit ke komunikaci s ni WIA ovladace ( nic spolecneho s cipsetem ), ktere by mohli byt soucasti OS ( u win XP,98,me jsou ). Bohuzel nemam ted cas, PDA a ani webkameru na to abych toto mohl testovat. Ale jedno pozitivum - PDA uz jede ze servisu ke me domu, USB kamerka bude brzo a akorat ten cas pokulhava.

Jirka
CommanderZ (1798)|23.5.2006 13:15
Priprav se na to, ze desktopovy driver proste na ppc fachat nebude :no:
freeman_ce4you (428)|23.5.2006 15:33
Usb kamerka saasi nikomu nepodarí spojazdniť nikde ani na internete o tom nič neni niesu drivery. A to čo to pisal miloš gabriel boly bludy a za tým si stojím,
radikkud (9)|28.7.2006 10:35
Zdravim.
Mam 2410ku iPAQ a potrebujem USB host.
Viem,ze sa da len cez
USB host CF kartu.
Len mam problem...neviem kde ju kupiť-
Za tipy dakujem.:sarcastic:
happy (25)|5.8.2006 23:02
Caues, mam problem s N30m (SE) usb hostem a usb flash drive 1 GB (kingston datatraveler), resp. pak ten samy problem i s mp3 prehravacem.
Po pripojeni flash disku (nebo mp3 prehravace) se nic nedeje, po zapojeni se system tvari jako by se nic nestalo, tj. zadne pristupne disky ani dialogy vyzadujici nazev zarizeni ci ovladace :?:
V systemovych informacich v polozce "Usb spojeni hostitele" jsou nasledujici polozky:
- USB typ zarizeni : USB uloziste
- Vyrobce : 08 ec 00 16
- Nazev : Hard Disk
- Max/uzita/volna kapacita : N/A
Zkousel jsem i nejake ovladace od RATOCu pro mass storage, ale take bez vysledku... BTW Zarizeni po pripojeni hlasi OK/snad OK:)
Nevite nekdo co s tim ?
Karm (365)|6.8.2006 11:38
úplně stejný problém mám se čtečkou karet,pátral sem všuude možně ale bohužel nevyřešil a dost mě to s***
happy (25)|9.8.2006 14:36
tak oprava, po odinstalovani driveru od Ratocu uz Kingston Datatraveler 1GB pri pripojeni pres USB vyzaduje N30 drivery (resp. chce zadat nazev pro zarizeni):no:
MilSur (9)|16.10.2006 18:33
Nevíte jestli je host usb možné neak narvat do Varia?Vím že to ide přes cf usb host kartu,enomže vario cf slot nemá.Neexistuje neaká sd usb host karta?A nebo kabel do mini usb,který by to zvládal?