Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BeyondPod - RSS a Podcast čtečka

Superbobo (121)|29.8.2008 09:41
Zdravím,

teď nedávno jsem našel tento super prográmek BeyondPod. Používal jsem do nedávna pRSSreader, ale tento má oproti němu výhodu v lepším přehledu o stažených podcastech u kanálu, zapamatování všech pozic rozehraných podcastu (zrovna u mě nefunguje zatím, odlaďuje se pro českou lokalizaci PPC, řeším přímo z vývojářem), vytvoření virtuálního podcast kanalu pro své vlastní zvukové náhravky, zobrazení článku přímo v programu optimalizovane buď přes google nebo skweezer, a funguje to perfektně, dokonce lze synchornizovat s google reader kanálama. Na webovkách je i odkaz na youtube.com ukázku jak to pracuje.
Zdenek Malinsky (9781)|29.8.2008 14:06
Můžeš sem dát nějaké screenshoty? Na webu autora je nevidím.

EDIT
Tak už jsem to našel i videoukázka (4 minuty). Moc otevřených oken jsem měl. :oops: :oops:
TheMelin (1642)|29.8.2008 15:12
Tady máš jak se se čtečkou pracuje.
titan4 (159)|29.8.2008 18:39
Vypádá to zajímavě. Jediné co mi tam chybí je nemožnost streamování podcastů (a v PocketPlayeru mi podcasty nefungují vůbec :( )
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2008 00:02
Budu trošku OT, ale nedá mi to se nezeptat: opravdu používáte podcasty v PDA? Já jsem to zkoušel na PC, ale nějak mě to nenadchlo a vlastně jsem ani nenašel nic moc zajímavé zdroje. :? :(
TheMelin (1642)|30.8.2008 09:17
Já to jednou zkoušel. Osobně o mnoho kanálech také nevím, zřejmě je to oblíbenější v zahraničí. Jinak já zkoušel podcasty z Evropy 2. Je to datově náročné, chce to tedy rychlé připojení ( přes GPRS bych to stahoval půl dne ), nebo aktualizovat jen doma na rychlé lince, pak to bude chtít větší kartu. No prostě raději si něco přečtu, než bych to měl poslouchat :)
titan4 (159)|30.8.2008 21:43
No já na cestách poslouchám vývojářský podcasty v angličtině. Zasměju se a dozvim se i něco novýho.