Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Wizard - nesvítí G (GPRS)

kukacka_ce4you (9)|4.8.2008 11:35
Zdravím, na mém Wizardovi mám problém s GPRS. Jakmile přístroj zapnu, zadám pin, tak mi nahoře vedle hodin normáílně svítí "G" (vzhledem k tomu, že mám O2, tak E mi tam svítí hodně málo :-( ) , jenže po asi 5 minutách "G" zhasne a objeví se jen 2 šipky s křížkem a když dám například v ActiveSync synchronizaci se serverem, tak se samozřejmě nic nepřipojí, jedinou volbou jak dosáhnout toho aby se připojil je udělat soft reset nebo v nastavení mobilní sítě vybrat ručně a z výběru sítí vybrat O2. Po chvilce se objeví zase "G" a mobil se bez problému připojí, ale po odpojení a asi 5 minutách zase "G" zmizne. Nikde jsem v nastavení nenašel něco jako je například u nokií "GPRS stále aktivní". Nevíte jak donutit mobil, aby bylo GPRS stále aktivní?
peter34 (63)|4.8.2008 12:06
Skús preflashovať Radio ROM, na ppctuning.org je ich niekoľko, ja používam Radio ROM od T-Mobilu a problémy žiadne.
kukacka_ce4you (9)|4.8.2008 12:33
To nevim jestli bude řešení, donedávna mi to jelo, ale pak zničeho nic přestalo, nic jsem ani do telefonu neinstaloval.
Zdenek Malinsky (9781)|4.8.2008 17:41
Nepomohl by GB Soft Tweak? Nebo flashnout jinou ROMku?
olda_ce4you (18)|8.8.2008 18:54
Tenhle problem jsem nedavno resil na etenu.
Nejake navody najdes tady: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29401
Hunter_man (213)|11.7.2009 23:29
Docela by mne zajímalo, zda se to nějak podařilo vyřešit. Mě se děje úplně to samé až na to, že mi ta ikona G mizí po hodině a že mi to dělá ASUS P526 a P750.