Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PROBLÉM S TYTN II POMOC!

ripeed (5)|29.7.2008 08:14
Zdravím Všehny. Včera se mi stala taková nepříjemnost. Chtěl jsem si přehrat firmware z WM6 na WM6.1 Ale jestě před tím jsem restartoval telefon a bylo to. Ani jsem nestihl něco nahrat a už mi telefon začal dělat tyto chyby. Nelze připojit k PC, přivytahnutí klavesnice se obraz automaticky nepřevrátí, tlačítko na vypnutí telefonu nereaguje. Toto HTC tytn2 mám něco málo přes týden a zatím vše funkovalo. Máte nějakou radu? Jde udělat nějaký tovární restart softwaru? Jinak mi nic nezbyde a pošlu ho na reklamaci. Díky:evil:
aeon101 (213)|29.7.2008 09:54
Jedine HR, stejne jdes flashovat, takze to mas jedno. Pokud neznas hmat na HR tak ho muzes udelat taky v menu Nastaveni- Tovarni nastaveni, nebo Factory setings...

Dan
ripeed (5)|29.7.2008 12:22
Takže panové už jsem to rozchodil. Problém vyřešen. Provedl jsem restart do tovarniho nastavení a poté jsem nahral WM6.1 vypada to je bude dobře:) tak uvidím jak dlouho to vydrží...:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2008 13:54
Výborně.

A za domácí úkol si znovu přečti Pravidla pro diskutující, hlavně část
[CODE]NEPIŠTE CELÝ NADPIS NEBO TEXT KAPITÁLKAMI. Jednak je to neslušné (v psané formě to znamená velký důraz nebo křik) a pak se to také špatně čte.[/CODE]
a
[CODE]Výstižný titulek (nadpis). Diskuzí je spousta a správný titulek často rozhoduje o tom, jestli se případný rádce na váš problém vůbec podívá. Máte-li problém s Wifi, nazvěte ho "Problém s WiFi u iPAQ hx4700, ROM 1.10 - chyba 1188" a ne jen prostě "WiFi". Diskuze s nadpisem "pomoc" nebo "???" budou mazány.[/CODE]