Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace na prozvonění

8310 (98)|25.7.2008 19:56
Asi tak někdy před měsícem jsem někde na internetu našel aplikaci, v které se vybralo tel. číslo a potrvdilo se a na přístroji s tím vybraným číslem se objevil zmeškaný hovor, v tu chvíli jsem si tu aplikaci nestahoval s tím, že ji nebudu potřebovat, ale teď by se mi hodila a nemůžu ji najít, nevíte někdo o něčem?

A ještě hledám (podobnou) aplikaci, která by vybrané číslo vytočila a na tom mobilu s tím vybraným číslem by se objevil normálně hovor a párkrát by to zazvonilo a pak by se volání ukončilo a na druhé straně by se objevil zmeškaný hovor. Zkrátka hledám aplikaci na prozvonění. Existuje něco takového?

Předem díky moc ;).
Suoraj (704)|25.7.2008 20:12
a k čemu to "prozvoneni" je? Tim se da neco "vyzvonit jako morseovkou?
8310 (98)|25.7.2008 20:29
Prozvonění mi je k tomu aby to na mobilu u toho volaného párkrát zazvonilo a měl tam zmeškaný hovor :D. Poslední dobou se mi čím dál častěji, když jdu k nějakému mému kamarádovi stává, že když se s ním domlouvám, kdy se můžu stavit, tak to skončí u: "až tu budeš u vchodu, tak mě prozvoň" takže nemusím používat zvonek u vchodu u paneláku či domu. Účelem je, že ne že bych nechtěl použít zvonek :D ale že ten zvonek má ten kamarád třeba nefunkční nebo ho třeba na zahradě neslyší, kdyžto mobil má u sebe, tak jsem si to prozvonění chtěl trochu usnadnit a zároveň někdy ušetřit protože se občas stane, že to zbytečně nakonec vezme ten hovor a mě to akorát ubere kredit.
agent007_ce4you (12)|30.7.2008 19:21
Doufám, že tímto neudělám něco špatně. Pokud ano, omlouvám se...
http://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1714
Chrono Leggionaire (187)|30.7.2008 21:20
tak odzkoušel jsem to, a nějak mi to nefakčí..
8310 (98)|31.7.2008 13:47
agent007: díky moc to je to co jsem hledal ;).

Chrono Leggionaire: a v tom programu zadával si tam předvolbu česka tedy +420 ? pak by ti to mělo fungovat...já dal do toho prvního rámečku 420 (tj. předvolbu České republiky) a do toho druhého telefonní číslo po kliknutí na "Do a miss call" to začne psát nahoře v tom černým pruhu vlevo Calling a pak Dialing a pak to na tom vybraném čísle jednou zazvoní a objeví se zmeškaný hovor.
Chrono Leggionaire (187)|31.7.2008 16:38
zkoušel jsem 420 i +420 a neúspěšně. Je to jak popisuješ-Dialing, Calling a pak Done, ale druhý telefon vůbec nereaguje. Ta grafika je na WVGA (VGA) trochu rozhozená, ale přesto se zdá, že ten program pracuje normálně, tedy až do toho prozvonění. Zkusím prozvonit jiné číslo
8310 (98)|31.7.2008 19:56
Ještě mě napadlo, že musí být zaplý telefonní modul, v režimu letadlo to nejde i když se píše, že se nejedná o skutečný hovor...zkoušel jsem prozvánět tím Sony Ericsson T630 a fungovalo to, na jiný telefon to teď zkusit nemůžu bo mi došel kredit (no došel mám ještě 15kč...), takže to nejde - "Váš hovor nelze usketečnit" zajímavý nejedná se o skutečný hovor ale kredit je potřeba. Zítra to zkusím ještě na Siemensu ME45.
interfernet422 (29)|1.8.2008 07:06
vyzkoušel jsem aplikaci na Kaiserovi a funguje. Je třeba mit zadany kod země 420. vsechna tel.cisla mam ve formatu +420 xxx xxx xxx a bez problemu je vytoci. A i pro prozvoneni je nutno mit dost kreditu, protože aplikace ceka na ton zvoneni a pak hned zavesi. Pokud mas na kreditu malo penez, tak ti to nejdrive automat oznamuje a az pak toci cislo. A s tim program asi nepocita.
Chrono Leggionaire (187)|1.8.2008 11:23
Tak nevím, opravdu mi to nejde. Jinak ten gsm modul jsem měl napoprvé opravdu vyplý, ale hned při druhém pokusu mě to trklo a zapnul jsem ho:)) bohužel bez pozitivní odezvy. Zkoušel jsem to na iPhone a dnes na matčiném Samsungu a prostě nic..Takže chyba bude s největší pravděpodobností přímo v programu nainstalovaném v Toshibě, jak jsem psal, graficky je to trošku rozhozené, ale na podněty stylusem to reaguje korektně..