Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC compact III a rychlé SD

baywatch22_ce4you (0)|23.7.2008 15:56
Ahoj všichni znalý lidé, mam telefon HTC compact III, koupil jsem si do nej asi pred rokem micro SD kartu 2Gb. šla v pohode ale pak bum a začali se mi pomalu stracet data a pred nekolika dny kaput. to neva zálohu mam ale koupil jsem si novou A-DATA 4 GB SD Turbo a to je ten problem. Telefon mi to nepřečte. neexistuje nejaky driver nebo program ktery my pomuze? Dekuji moc. Martin.
Nesli (409)|23.7.2008 16:01
Jj, problem je v tom ze tva nova karta je SDHC, a predpokladam ze mas v zarizeni puvodni ROM ktera tyto karty nepodporuje, tj doporucil bych Upgrade ROM, uz jsou na toto zarizeni velmi rychle a vymazleme WM 6.1,
prípadne by jeste mohl pomoci patch na SDHC pro ETENy, s nim slo rozlet tyto karty na spoustu jinich zarizenich..zkusim se ti po tom nekde mrknout...
Nesli (409)|23.7.2008 16:05
Tady je link na download,ale radsi si predtim udelej zalohu zarizeni, neb by to mohlo zkoncit HR ;) :yes:
baywatch22_ce4you (0)|23.7.2008 16:33
dekuji velice mooooc ale kdybych si nevedel jeste rady mohu jeste napsat vid? Martin. díky díky. :)
baywatch22_ce4you (0)|23.7.2008 16:38
jo jen taková vec. Mám WM5 vadí to? Martin. Nevím kde sehnat WM6 ptal jsem se u T-mobile tam to bylo snad volne ke stažení. ale nevím. jestli by to nebyl problem s WM 5 tak budu jedine rad. Martin.
Nesli (409)|23.7.2008 17:40
No jasne, klidne napis, ale zkus take trosku hledat, jsou tady toho haldy;)
Jinak WM5 by vadit nemeli, holt zkus a kdyz to nepujde, hodi se tam neco novejsiho;)
baywatch22_ce4you (0)|24.7.2008 08:54
jj dekuji moc. Haldy tu asi jsou ale pro me nekdy v čínštine. tak prave proto. kdyby tam bylo napsano driver pro sd karty toho a toho typu tak je to jasny. ale tady to fakt musí človek moc luštit. a kdyz to najde tak neví co s tím. jeste že tu jsou lidi jako ty. ahoj. Martin.