Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po flashi WM 6 na MDA Compact na displleji pouze 3 pruhy

redgi (11)|21.7.2008 00:08
Ahoj všem
Tak jsem pomocí tohoto článku: Zde
upravoval v mam MDA compacktu II soft z WM5 na WM6.
po dokončení jsem měl provést restatr jenže...na LCD mi svítí 3 barevne pruhy.... červenej, zeůenej a modrej a kocec.... nejde udělat ani restart... co stim??? dik


Název upraven admin
Spawncz (206)|21.7.2008 00:46
ty 3 barevny pruhy je boot loader.
Pokud ti opravdu nejde ani soft ani hard reset, tak to v tom bootloaderu pripoj k pc a nahrej tam ofic romku, to by ti melo pomoct pristroj zprovoznit
redgi (11)|21.7.2008 07:20
Pomocí jakeho softiku to tam nacpu???, dik...
Postupoval jsem podle článku který je CE4YOU foru jak flešovat ROMKU u MDA, když dojdu k bodu Flashování pomocí spuštění HimaUpgradeUt.exe tak když dám next tak se mi okno zavře a nepokračuje podle článku :-(
Spawncz (206)|21.7.2008 10:49
stahni si bud ze stranek sveho operatora nebo ze stranek htc.com oficialni romku, je to exe soubor.
Pak pripoj svuj telefon k pc na tribarevne obrazovce se dole ukaze napis USB
pak spust ten stahnutej exe soubor s romkou a je to.
redgi (11)|21.7.2008 12:26
Tak lek by asi zabral kdyby mi nechcipla baterka..... jak ji nabit?? napadlo mě druhe MDA ale nikoho s MDAčkem neznám :-( nějake řešení????
Spawncz (206)|21.7.2008 12:37
nemas vybitou baterku?
Kdyz drzis pover nic to nedela?
Kdyz zmacknes tlacitko soft reset nic to nedela?
Pokud zmacknes kombinaci pro hard reset nic to nedela?

EDIT:
pokud pripojis mda k usb melo by se automaticky nabijet ne? (nezapinej ho)
Nemas nabijecku co k mda byla?

redgi (11)|21.7.2008 12:45
Pokud neni OS aktivni tak se nenabíjí, ono se to zapne a postupně pomalu zmiz, jako když je KO baterka :-(
Spawncz (206)|21.7.2008 12:54
a normalni nabijecku na 220v nemas?

EDIT:
kdyz to zapnes ono se to vypne po ukazani IPL a SPL ?

Na xda ma clovicek stejny problem:

Otazka:
I've flashed my unit as well successfully, but then it reboots (as it should) then turns off, after showing the IPL/SPL information. Any suggestions?

Odpoved:
Go to bootloader, as described before and flash back to original ROM. - to jsi udelal

Otazka:
What I should have said was that this happens to all the ROMS I'vew tried. I've successfully flashed the original ROM (like the others), but it hung on the boot screen like the rest.

Odpoved:
It semms that there is a problem in the bootloader. I think your Charmer is a stone now, because if flashing the original ROM, witch includes the bootloader doesn't help - nothing helps.
redgi (11)|21.7.2008 13:10
jo, je to chciplou baterkou.... doufam, udělal jsem provizorní nabíječku: ucvakl jsem konektor od MINI USB a natvrdo přidělal napájecí kablíky k baterce ad se nabije.... apropo mi todle poradili v servise HTC :-)ta uvidíme...

EDIT:
Hele takže baterka se nabila a MDA se zaplo, pokusil jsem se to vyflešovat dle tve rady , instalační program najede a když dám NEXT tak se to ukončí a nic se neděje.....
Spawncz (206)|21.7.2008 14:01
pockej ja myslel ze uz jsi tam ofic romku nahral a ted jsi jen nabil a mobil by ti mel jet?

Ty jsi jeste porad v tom bootloaderu (tri barevny pruhy?)

Mas mda od jakeho operatora?
redgi (11)|21.7.2008 14:50
ja jsem pořád v bootloaderu...... nikam jsem se nehnul.... je to od T-mobile
Spawncz (206)|21.7.2008 15:43
tak si stahni z tmobile jejich romku a nahrej ji tam.

Jen jeste pro upresneni jaky ti to pise IPL a SPL?

TADY si najdi romku pro sve zarizeni
redgi (11)|21.7.2008 15:49
takže IPL : 2.06 a SPL: 2.06 pak je v pravem hornim rohu RUU

EDIT:
Tak jsem si stahl dle tvé rady.... PDA jsem měl připojene ke kompu, na bootromu se dole rožlo USB komp detekoval PDA a nainstaloval ovladače, když jsem spustil instalačn soubor hledal aktualní FW a totom mi hodil tudle hlášku....

EROR (260): UPDATE ERROR
podtim :
skontrolujte zda je připojen USB kabel k pc a zařízení

ono to chce spojit zařízení prvně přez activ a potom až flešovat ale když jsem v bootromu tak to asi eee...
Spawncz (206)|21.7.2008 18:23
oficialni romka od tveho operatora by mela jit instalovat i kdyz mas telefon jen v bootloaderu (tri barevne pruhy)
redgi (11)|21.7.2008 18:40
TAK SE MI TO KONEČNĚ POVEDLO !!!!
Celej problém byl ve Win. VISTA....... Právě to tam cpů přez XP a jsem na 25% ........ sláva.. ušetřených deset litrů za nove pda..:-)
dIK MOC ZA RADY
Spawncz (206)|21.7.2008 19:58
jo jo vista s tim jsem se taky potrapil, vyresil to VMware kterej jako jedinej umi premostit USB porty

Tak slava ze to funguje a priste s flashovanim opatrneji ;) :yes: