Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise a HF Parrot

AlešD (114)|19.7.2008 13:41
Hledal jsem na tomto fóru nějaké info o možných problémech Touch Cruise s HF Parrot MK 6100 a našel jsem hafo informací o Kaiserovi
tady a tady.
Nicméně o Touču nic, předpokládám, že problémy s výpadky může mít moje cihla určitě taky, takže nevím zda do HF jít nebo ne.

Poradíte někdo? Díky.
noiser_ce4you (245)|20.7.2008 01:32
Ja mam Parrota LS3200 color plus a nejradsi bych ho vyskubal z auta - jeste jsem nemel jedine PDA od HTC, co by s tim jelo tak, jak ma, vzdy jsou nejake problem, typicky ten, ze prijmu hovor na HF a slysim, jak mi mluvi volajici do kapsy, protoze se to prijme do zarizeni (aktualne Polaris). Upozornuji, ze jsem odzkousel jen na Polarisovi asi tri nebo ctyri ROMky a dela to se vsemi z nich, o radiich ani nemluve, mel jsem tam snad vse, co vyslo. Mam aplikovany i BT fix z E-Clubu HTC, porad to samy - proste k nicemu. Parrot ma posledni firmware. Tim te nechci odrazovat, je tu plno lidi, co jim to jede OK, ale mne to proste nikdy nefungovalo - uz jsem rezignoval na to, to resit.
Lutri_ce4you (143)|20.7.2008 12:28
Já jsem asi jeden z těch, co jsou spokojeni :-) Mám Parrota 3100 s novým FW a vše maká, jak má. Jen je asi dvo vteřinová prodleva mezi příjmutím hovoru a jejím spojením. Na to se ale dá zvyknout. Zkus se podívat na forum přímo na stránky Parrota, třebe se tam něco dočteš ;-)
AlešD (114)|20.7.2008 13:33
Sakra, tak teď nevím co si pořídit, ten PARROT MK6100 se mě dost líbí, ale kdyby to mělo blbnout, tak to nechcu. Dost jezdím a potřebuji něco spolehlivého.

Co třeba toto: EGO FLASH znáte/máte to někdo odzkoušené s HTC?
noiser_ce4you (245)|20.7.2008 20:27
Tu prodlevu tam mam taky - prijde mi to, ze je tam na modleni "paneboze, do parrota, prosim, ne do HTC" :D
[QUOTE="Lutri"]Já jsem asi jeden z těch, co jsou spokojeni :-) Mám Parrota 3100 s novým FW a vše maká, jak má. Jen je asi dvo vteřinová prodleva mezi příjmutím hovoru a jejím spojením. Na to se ale dá zvyknout. Zkus se podívat na forum přímo na stránky Parrota, třebe se tam něco dočteš ;-)[/QUOTE]