Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

JabloSMS - program pro ovládání alarmů Jablotron

choze_ce4you (104)|17.7.2008 13:19
Aplikace slouží k ovládání zabezpečovacích ústředen firmy Jablotron vybavených GSM komunikátorem. Řízení probíhá pomocí SMS příkazů zpoplatněných dle Vašeho tarifu. Program v plné verzi reaguje tvar poplachových SMS optickým a zvukovým upozorněním. Tato situace trvá, dokud ji sami nezrušíte potvrzením upozornění. Nemůže se Vám tak stát, že poplachovou SMS přehlédnete, program se sám postará o Vaši pozornost.

Program je vyvíjen s vědomím firmy Jablotron s.r.o..

Více informací a požadavky na systém zde.
Milan Hubka (35)|17.7.2008 14:04
Hmm, super, odpo hned vyzkouším. Jen dotaz, v čem je rozdíl mezi DEMO a plná verze?
choze_ce4you (104)|17.7.2008 14:17
Díky.

Rozdíl je popsán v odkazu nahoře. Spočívá v tom, že zatímco Demo umí pouze odeslat ovládací příkaz na alarm (bez znalosti tvaru), plná verze dokáže SMS od alarmu přijímat, uchovat je v "událostech", ale hlavně umí reagovat na poplachovou SMS vyhlášením "lokálního" polachu v telefonu. Nabídne též vytočení předvoleného kontaktu, například Policie, sousedů (při požáru např. hasiče). Dále je v plné verzi možno provádět dálkově některé servisní zasáhy.
Sidon_ce4you (142)|22.7.2008 12:18
Dá se ten program aplikovat i na GSM autoalarm Athos (např. CA-1802)? Já jen že v nabídce programu je na výběr pouze JA-60GSM a JA-80Y. Vzhledem k tomu, že to je vše na stejníém základu, tak by to asi neměl být problém, ale jak to udělat?
choze_ce4you (104)|22.7.2008 13:13
Podívám se, v čem se liší od domácích alarmů a pokud zásadně, přidám tuto možnost do programu.
choze_ce4you (104)|22.7.2008 20:55
Připravil jsem novou verzi 1.7.0.0. BETA, do které jsem implementoval podporu autoalarmů Athos s GSM komunikátorem.

Číslo mobilu by mělo být neautorizované (viz manuál) a pro zpřístupnění funkcí je třeba zadat heslo. Prosím o vyzkoušení.
Sidon_ce4you (142)|25.7.2008 21:16
Nějak to nefunguje... Posílám Ti Choze SZ abysme to tady nezaplacavali a treba se to podari rozchodit...