Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kuchařka na PPC

Wuffi (1599)|7.7.2004 19:23
Autori nasledujich receptu necht mi prosim poslou cas nutny pro pripravu:

- Barevny kolac
- Grilovana panenka s nivovou omackou
- Hubnik
- Kureci rizky v hermelinu
- Rezy s Ananasem
- Smazene nudle na cinsky zpusob
- Vafle
- Veprovy Zahoracky Zavitek

Recepty pak budou znovu aktualizovany.
paveluh_ce4you (300)|7.7.2004 19:46
Mám dotaz na Wuffiho. Když pak sem dáš všechny recepty které jsme ti za posledních pár dní poslali, budou u nich správně zařazené kategorie a další zatřídění? Ptám se proto že nemůžu stále předělat kategorie receptů které jsem nahrál v aktualizaci a nechce se mi to dělat ručne.
Díííky.:))
Wuffi (1599)|7.7.2004 19:51
Snad jo... Ted resim problem s exportem, asi to budu muset udelat po jednom - zavolejte mi prosim na psychiatrickou lecebnu a zarezervujte misto ;)
paveluh_ce4you (300)|7.7.2004 20:03
:D tak snad to nebude tak divoké, ale kousek odtud je Kroměříž, mám tám známeho, tak to snad nebude problém ha ha ha:D :D :D .
Ale jinak nespěchej. Až to bude tak to bude. Já jsem taky dnes žádný recept nenapsal.:)
Wuffi (1599)|7.7.2004 20:08
[QUOTE="paveluh"]:D tak snad to nebude tak divoké, ale kousek odtud je Kroměříž, mám tám známeho, tak to snad nebude problém ha ha ha:D :D :D .
Ale jinak nespěchej. Až to bude tak to bude. Já jsem taky dnes žádný recept nenapsal.:) [/QUOTE]

Mno seka se export rostene na houbach a kvuli tomu nemuzu delat hromadny export tak tech 40 receptu (39 bez te problemove rostene) exportuju manualne... Uffff...
Wuffi (1599)|7.7.2004 20:36
Tak tady to je. Je to exportovane z kucharky, snad to bude vporadku. Uz je updatnuta Grilovana Panenka a Kureci rizky v Hermelinu. Rostena na houbach vynechana. Pouzity nove kategorie - napr. Prisady=>Marinady, Zahranicni kuchyne apod. U nekterych receptu zvoleny vedlejsi kategorie (ASI JE NUTNO MIT NEJNOVEJSI VERZI KUCHARKY!!!)... Pripadne chyby mi prosim hlaste...
Ufffffffffffff :dead:
PavelR. (2184)|7.7.2004 21:14
... možná to tu již proběhlo, umí CookWiz importovat více než jeden recept najednou?

PavelR.
Wuffi (1599)|7.7.2004 21:19
Uh ted si nejsem jisty... Kazdopadne muzes na jeden soubor po druhem tapat a importovat. Jakmile se prijde na to proc se to seka na te hovezi rostene, bude se pouzivat hromadny export do 1 souboru...
PavelR. (2184)|7.7.2004 21:27
[QUOTE="Wuffi"]... Kazdopadne muzes na jeden soubor po druhem tapat a importovat... [/QUOTE]

... to je právě to, čemu jsem se chtěl vyhnout :) ... moc by se mi líbilo, kdybych mohl označit několik cwr receptů najednou a provést hromadný import do kuchařky :) ...

PavelR.
paveluh_ce4you (300)|7.7.2004 21:37
Tak zdá se že to vše funguje tak jak má. Vše se zdá být na svém místě.Zítra jak budu mít čas tak pošlu Wuffimu další recepty.
Jak často se ty recepty vlastně budou přidávat. Já myslím že po počáteční euforii by snad týdenní přísun stačil. Co vy na to?
:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.7.2004 21:42
No, recepty jsou dobré, ale nechápu, proč autoři nových receptů dávají na stránce č. 4 váhové či početní údaje do textu přísad, když je k tomu určeno pole "Množství". Například někdo zadá 100 g hrubé mouky, 100 g. hrubé mouky, hrubá mouka 100 g, Hrubá mouka 100g atd. a máme po nahrání v přísadách 5 nových přísad, ale všechny jsou "hrubá mouka". Pokud budeme v zápisu takto nejednotně pokračovat, tak je to v háji.
Vyčistil jsem přísady (viz přiložený soubor). Kdo má zájem, může původní seznam přísad vymazat (již nahraných receptů se to nedotkne) a importem nahrát vyčištěný soubor. Pokud budete psát recept, jehož přísadu v rozbalovací nabídce nenajdete, přidejte novou přísadu (ostatním se automaticky doplní po nahrání receptu), ale v duchu již zapsaných přísad (bez váhových či početních jednotek, bez poznámek, použijte 1. pád atd.). Případné doplňující údaje uvádějte až v textu popisu receptu, např. 8 ks nemoučných brambor zapsat jako: počet = 8, přísada = brambory, poznámka o nemoučných bramborách až v textu receptu = nemoučné brambory nakrájíme na nudličky........ snad je to srozumitelné. Další připomínky a postřehy vítány..
Wuffi (1599)|7.7.2004 21:43
Mno zatim jsem schopny to updatovat i denne, co bych pro Vas neudelal:)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.7.2004 22:19
Asi budeme skutečně pěkně rozežraný národ, koukal jsem, že kuchařka má 8000 shlédnutí ....................
Wuffi (1599)|7.7.2004 22:39
Nova verze kucharky je zde!!! Opraveny export a import a dalsi vylepseni:) Diky eXEdenovi, ktery jiz lehl vycerpanim... Budiz mu periny lehke!
eXEden_ce4you (811)|8.7.2004 07:19
[QUOTE="PavelR."]... možná to tu již proběhlo, umí CookWiz importovat více než jeden recept najednou?[/QUOTE]
Pavle umí ... bohužel díky "geniální" správě paměti dokázal padnout po pár (asi 20-30) receptech. Poslední verze, co sem dával Wuffi, už je v pořádku a odladěná ... sice mě stála hardreset ale je OK ;) Stačí si v receptech jenom vybrat více receptů a export se o to postará ... A import zase dokáže pracovat s více recepty ...
eXEden_ce4you (811)|8.7.2004 07:41
[QUOTE="Wuffi"]Nova verze kucharky je zde!!! Opraveny export a import a dalsi vylepseni:) Diky eXEdenovi, ktery jiz lehl vycerpanim... Budiz mu periny lehke![/QUOTE]
Instalace na webu aktualizovány ... a ke stažení [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] :)
Šeba_oldd (1184)|8.7.2004 13:06
37 stran odkazu to se mi vážně nechce číst , ale něco bych rád nechal uvařit dle Vašich receptů.Ptám se ?
Souhrný návod k použití?
Čeština? je - existuje?
Díky za nový produkt.
Wuffi (1599)|8.7.2004 13:30
Mno na strane 37 muzes nalezt souhrn dosavadnich receptu. Aplikace je samozrejme v cestine, staci si ji nastavit v nastaveni:) Souhrnny navod neni ale bude clanek. Ale ovladani je prehledne, jednoduche a hlavne prijemne... Takze snad ani navod neni potreba...
Gvaks (114)|8.7.2004 13:31
[QUOTE="seba"]37 stran odkazu to se mi vážně nechce číst , ale něco bych rád nechal uvařit dle Vašich receptů.Ptám se ?
Souhrný návod k použití?
Čeština? je - existuje?
Díky za nový produkt.[/QUOTE]

čeština je přímo v programu v nastavení stačí zrušit angličtinu jako default
návod není potřeba popř. předchozích 37 stran :D
Šeba_oldd (1184)|8.7.2004 15:26
TO JE BOMBA, už mi to funguje jen opět malý titěrný dotaz jak označit receptury pro hromadný import?Novou verzi mám nainstalovanou.
eXEden_ce4you (811)|8.7.2004 15:30
[QUOTE="seba"]TO JE BOMBA, už mi to funguje jen opět malý titěrný dotaz jak označit receptury pro hromadný import?Novou verzi mám nainstalovanou. [/QUOTE]
Nejde ... buď si je spojíš do jednoho CWR souboru ručně anebo musíš jeden po druhým ... ;)
Šeba_oldd (1184)|8.7.2004 15:41
Jsi rychlý jak blesk.
Děkuji mnohokrát za tvůj další, jak se zdá ,bezchybný a užitečný produkt snad mou ženu začne bavit i vaření mnam už se těším.
Wuffi (1599)|8.7.2004 15:47
Dalsi aktualizace receptu (dnes pred dvacatou hodinou vecerni) budou reseny pres hromadny export - tedy jeden .cwr soubor. Mezi recepty snad nebude chybet ani problemova rostena na houbach.
ing.Ladislav Pinkava (9)|8.7.2004 18:40
Nevím jestli to bude ještě neco platné, ale mám k dispozici upravený recept(byť není můj) na tu roštěnou, který se mi podařilo nahrát.
Wuffi (1599)|8.7.2004 19:17
Veskere recepty ktere si prejete zaradit zasilejte prosim na wuffi@centrum.cz!
Dnesni varka bude publikovana asi az po 21:00 neb mi jeste ted posilate recepty:D
Wuffi (1599)|8.7.2004 20:12
Spousta receptu NEMA VALIDNI INGREDIENCE!!!!!!!!!!! Takoveto recepty DNES NEBUDOU ZARAZENY :oops: Zitra a behem vikendu se na to vrhnu a odstranim. POUZIVEJTE PROSIM SEZNAM INGREDIENCI ZE STRANY 37!!! Pokud pridavate nove ingredience vezte ze mnozstvi se zadava do leveho policka, do praveho prisady (po JEDNE, NE VSECHNY NAJEDNOU!!!) a tapne se na tlacitko pridat.

Nekomu se muze zdat ze Vas terorizuju ale zbytecne se tim pridavaji chybne informace do kucharek ostatnich :oops: :oops: :oops:
Chuck (284)|8.7.2004 20:19
Jenom dotaz, mám všechny recepty do dneska do rána pokud naexportzju ty večer od tebe nenastane v tom zmatek?
Wuffi (1599)|8.7.2004 20:22
Nemel by. Ale moc jich nebude. Puvodne jich bylo asi 12 ale spousta neni validni.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.7.2004 20:24
[QUOTE="Wuffi"]Spousta receptu NEMA VALIDNI INGREDIENCE!!!!!!!!!!! Takoveto recepty DNES NEBUDOU ZARAZENY :oops: Zitra a behem vikendu se na to vrhnu a odstranim. POUZIVEJTE PROSIM SEZNAM INGREDIENCI ZE STRANY 37!!! Pokud pridavate nove ingredience vezte ze mnozstvi se zadava do leveho policka, do praveho prisady (po JEDNE, NE VSECHNY NAJEDNOU!!!) a tapne se na tlacitko pridat.

Nekomu se muze zdat ze Vas terorizuju ale zbytecne se tim pridavaji chybne informace do kucharek ostatnich :oops: :oops: :oops: [/QUOTE]
Při odpolední kávě jsem něco doplnil do Přísad, mám to připravené k publikování, ale na web to dám až po natažení nových receptů, tzn. po automatickém doplnění přísad z nových receptů a případném vyčištění duplicit, malých a velkých písmen, doplnění nabodeníček atd. Mimo nějakých exotických přísad to snad bude dostatečné pro většinu receptů....
Wuffi (1599)|8.7.2004 20:29
Hm a mamm tedy pustit ty recepty co nemaji validni prisady? Je to ale nepeknym zpusobem typu "olej, cibule, sul, ocet" zapsane jako 1 ingredience.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.7.2004 20:39
[QUOTE="Wuffi"]Hm a mamm tedy pustit ty recepty co nemaji validni prisady? Je to ale nepeknym zpusobem typu "olej, cibule, sul, ocet" zapsane jako 1 ingredience.[/QUOTE]
Klidně, já to natáhnu, prověřím a dám na web. Na instalované recepty v PDáčku to nemá vliv, zobrazují se v původní podobě. Ta určitá nedisciplinovanost dělá problém pouze s neustálým duplikováním přísad pro tvorbu nových receptů ....... no a zatím nemám ověřeno, jak korektně se to bude chovat při vyhledávání, musíme otestovat .......
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.7.2004 20:55
Vyhledávání podle přísad otestováno, je to špatné :evil: . Pokud to má fungovat, je nutné důsledně používat jen znění jednotlivých přísad uvedených v rozbalovací nabídce. To je ale trochu problém, většina zatím dodaných receptů to nerespektuje, protože to nebylo kodifikováno. On je bůček, vepřový bůček, bok vepřový atd. V nabídce můžeme tak ponechat třeba 8 variant bůčku, ale pokud zadáš vyhledat jen jednu, ostatní recepty s jinak popsaným bůčkem ti to stejně neukáže....... Asi to bude opravdu chtít článek, kuchařku, jak psát kuchařku......
Wuffi (1599)|8.7.2004 21:06
O kucharku jak psat kucharku se pokusim o vikendu. Omlouvam se ale driv na to neni cas.
Wuffi (1599)|8.7.2004 21:46
Mam technicke problemy (bourka), budete se moc zlobit kdyz dodam recepty zitra? :oops:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.7.2004 22:12
Dobrá, nečekám na nové recepty a posílám aktualizované přísady k otestování, připomínkám a doplnění.... Než Wuffi připraví kuchařku jak psát kuchařku, můžeme mít připravené jednotné podklady - přísady pro psaní nových receptů. Nebudeme to tady diskuzí kolem přísad nafukovat, jinak dostane vládce kopřivku, náměty, doplnění, vymazání, opravy atd. zašlete jako SZ, nebo přímo na javok@tiscali.cz.
Před importem doporučuji původní přísady vymazat.
Pozor, prý to nejde v PDáčku rozbalit, použijte soubor v následujícím příspěvku, pohov, omlouvám se......
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.7.2004 22:43
Přísady jsou zapakovány v TotalCommandru, prý to nejde v PDA otevřít, posílám znovu jako normální soubor.......
Gvaks (114)|9.7.2004 09:56
dotaz::?:
data která se zadávají do kuchařky se ukládají do souboru CookWiz.cwd?

čistě teoretick:
pokud ano, bude kuchařka funkční pokud se tento soubor překopíruje ze zařízení kde už jsou zadány recepty do jiného zařízení a přemaže se jim originál vytvořený při instalaci?
eXEden_ce4you (811)|9.7.2004 10:03
[QUOTE="Gvaks"]dotaz::?:
data která se zadávají do kuchařky se ukládají do souboru CookWiz.cwd?

čistě teoretick:
pokud ano, bude kuchařka funkční pokud se tento soubor překopíruje ze zařízení kde už jsou zadány recepty do jiného zařízení a přemaže se jim originál vytvořený při instalaci?[/QUOTE]
Bude ;) Anebo si ho můžete přejmenovat a používat kuchařky dvě ... fantazii se meze nekladou ...
váňa (242)|9.7.2004 16:18
Přátelé, Vy jste mi dali :D . Dva týdny bez internetu a dnes jsem jen toto téma četl 1,5 hodiny :?. Že to bude obsáhlá diskuze jsem tušil, ale tohle.....:D :D :D.... je vynikající. Už jdu stahovat, ať se můžu zapojit :yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.7.2004 11:44
[QUOTE="Wuffi"]Mam technicke problemy (bourka), budete se moc zlobit kdyz dodam recepty zitra? :oops: [/QUOTE]
No Wuffi, kde jsi?!? Podle počitadla máme 9266 shlédnutí (7.7. večer to bylo jen 8000), všichni čekají nové recepty .......bydlím také na Praze 10, ta bouřka tady nebyla snad tak strašná ;) , nebo jsi dostal pecku přímo do compu???????:D
Wuffi (1599)|10.7.2004 20:43
*Wuffi se omlouva za zdrzeni vznikle technickymi problemy a posleze vycerpanim a pridava export ke dni 10.7.2004*
Bohuzel jsem prisel na nepeknou vec. Recepty upravuji a spravuji primo v kucharce... Mno a kdyz potrebuji vyexportovat recepty k urcitemu dni, proste to neni mozne. Jedna se o nejolik receptu z jejich celkoveho poctu. A mezi recepty co chci exportovat se nachazi recepty co jiz exportovany byly a exportovat je nechci. Je vsak problem oznacit vice souboru. Na pocitaci pouziju CTRL + leve mysitko, ale to tady jaxi nejde a pres CTRL na SIP + tapnuti na displej to take nejde. Takze jednoduse mam na vybranou a to mezi nasledujicimi volbami:

- vyexportovat vsechny recepty do jednoho souboru (jako dnes)
- exportovat pouze nove recepty (bude ale vice souboru)

Ani export vsech receptu neni idealni, jsem si vedom toho ze budete muset mnohokrat tapat perem na tlacitko "No" jako ze nechcete importovat recept co uz existuje... Moc se omlouvam...

Timto se obracim na eXEdena se zadosti o radu ci pripadne zabudovani nejakeho figliku na oznanceni vice polozek ktere nejdou primo zasebou...

Jeste jednou se omlouvam vsem kucharum a kucharkam za zdrzeni a vznikle problemy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

daww (687)|10.7.2004 21:16
Čauky všem, narazil jsem na tuto diskuzi a CELOU jsem ji pročetl. Spíše to bylo tak, že jsem začal a už jsem se nemohl odtrhnout. Je přímo fenomenální sledovat dění od nápadu po realizaci za přispění tolika lidí. Program jsem už také vyzkoušel a připojuji zatím jeden recept na vynikající a rychlý koláč (dnes byl ke snídani - mňam, mňam). Ten program je opravdu na úrovni.
Nakonec ještě připojuji jeden nápad na využití tohoto programu jako inspiraci pro eXEdena. Hraju na kytaru a stále jsem přemýšlel jak narvat do MDAčka přehledně texty s akordy. Myslím že po drobné ůpravě a změně ikon by to bylo "to pravé ořechové".
P.S. Kam zmizela Tissi která vše zpunktovala ?
Wuffi (1599)|10.7.2004 21:26
Recept bude pridan v zitrejsi davce. Muzete jej vsak stahovat jiz nyni - format je naprosto vporadku.
PavelR. (2184)|10.7.2004 21:39
[QUOTE="Wuffi"]Takze jednoduse mam na vybranou a to mezi nasledujicimi volbami:

- vyexportovat vsechny recepty do jednoho souboru (jako dnes)
- exportovat pouze nove recepty (bude ale vice souboru)

[/QUOTE]

... osobně mi vyhovuje první způsob - tj. vše v jednom souboru. Provedl jsem to tak, že jsem před importem receptů do kuchařky hromadně smazal všechny existující recepty a poté naimportoval dodaný soubor (tj. několika násobné potvrzování tlačítka "no" nebylo nutné :-) ) ...

Podle mého je jednoduší dělat aktualizace vždy hromadným exportem všech receptů do jednoho souboru než vydávat nové recepty jednotlivě ...

PavelR.
paveluh_ce4you (300)|10.7.2004 21:47
[QUOTE="Wuffi"]*Wuffi se omlouva za zdrzeni vznikle technickymi problemy a posleze vycerpanim a pridava export ke dni 10.7.2004*
Bohuzel jsem prisel na nepeknou vec. Recepty upravuji a spravuji primo v kucharce... Mno a kdyz potrebuji vyexportovat recepty k urcitemu dni, proste to neni mozne. Jedna se o nejolik receptu z jejich celkoveho poctu. A mezi recepty co chci exportovat se nachazi recepty co jiz exportovany byly a exportovat je nechci. Je vsak problem oznacit vice souboru. Na pocitaci pouziju CTRL + leve mysitko, ale to tady jaxi nejde a pres CTRL na SIP + tapnuti na displej to take nejde. Takze jednoduse mam na vybranou a to mezi nasledujicimi volbami:

- vyexportovat vsechny recepty do jednoho souboru (jako dnes)
- exportovat pouze nove recepty (bude ale vice souboru)

Ani export vsech receptu neni idealni, jsem si vedom toho ze budete muset mnohokrat tapat perem na tlacitko "No" jako ze nechcete importovat recept co uz existuje... Moc se omlouvam...

Timto se obracim na eXEdena se zadosti o radu ci pripadne zabudovani nejakeho figliku na oznanceni vice polozek ktere nejdou primo zasebou...

Jeste jednou se omlouvam vsem kucharum a kucharkam za zdrzeni a vznikle problemy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[/QUOTE]

Vůbec se nemáš za co omlouvat.Myslím že jsi odvedl dobrý výkon.:yes: Pokud to vše upravuješ v pda tak to musí být fuška.Takže jěště jednou dík a jen tak dál.Ja tady ted bohužel týden nebudu :evil: ,takže už ted se těším na nové recepty.:D
Wuffi (1599)|10.7.2004 21:48
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Wuffi"]Takze jednoduse mam na vybranou a to mezi nasledujicimi volbami:

- vyexportovat vsechny recepty do jednoho souboru (jako dnes)
- exportovat pouze nove recepty (bude ale vice souboru)

[/QUOTE]

... osobně mi vyhovuje první způsob - tj. vše v jednom souboru. Provedl jsem to tak, že jsem před importem receptů do kuchařky hromadně smazal všechny existující recepty a poté naimportoval dodaný soubor (tj. několika násobné potvrzování tlačítka "no" nebylo nutné :-) ) ...

Podle mého je jednoduší dělat aktualizace vždy hromadným exportem všech receptů do jednoho souboru než vydávat nové recepty jednotlivě ...

PavelR.[/QUOTE]

A Tobe by nevadilo to pokazde mazat...?
Wuffi (1599)|10.7.2004 21:55
[QUOTE="paveluh"][QUOTE="Wuffi"]*Wuffi se omlouva za zdrzeni vznikle technickymi problemy a posleze vycerpanim a pridava export ke dni 10.7.2004*
Bohuzel jsem prisel na nepeknou vec. Recepty upravuji a spravuji primo v kucharce... Mno a kdyz potrebuji vyexportovat recepty k urcitemu dni, proste to neni mozne. Jedna se o nejolik receptu z jejich celkoveho poctu. A mezi recepty co chci exportovat se nachazi recepty co jiz exportovany byly a exportovat je nechci. Je vsak problem oznacit vice souboru. Na pocitaci pouziju CTRL + leve mysitko, ale to tady jaxi nejde a pres CTRL na SIP + tapnuti na displej to take nejde. Takze jednoduse mam na vybranou a to mezi nasledujicimi volbami:

- vyexportovat vsechny recepty do jednoho souboru (jako dnes)
- exportovat pouze nove recepty (bude ale vice souboru)

Ani export vsech receptu neni idealni, jsem si vedom toho ze budete muset mnohokrat tapat perem na tlacitko "No" jako ze nechcete importovat recept co uz existuje... Moc se omlouvam...

Timto se obracim na eXEdena se zadosti o radu ci pripadne zabudovani nejakeho figliku na oznanceni vice polozek ktere nejdou primo zasebou...

Jeste jednou se omlouvam vsem kucharum a kucharkam za zdrzeni a vznikle problemy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[/QUOTE]

Vůbec se nemáš za co omlouvat.Myslím že jsi odvedl dobrý výkon.:yes: Pokud to vše upravuješ v pda tak to musí být fuška.Takže jěště jednou dík a jen tak dál.Ja tady ted bohužel týden nebudu :evil: ,takže už ted se těším na nové recepty.:D [/QUOTE]

Dekuji za pochvalu i kdyz myslim ze si ji nezaslouzim - stoji prede mnou vetsi vyzva - spousta autoru receptu stale nedava pozor na ingredience a tak je budu muset upravovat. Cimz se ale bohuzel prodlouzi doba zpracovavani zaslanych receptu... :oops:
PavelR. (2184)|10.7.2004 22:11
[QUOTE="Wuffi"]

A Tobe by nevadilo to pokazde mazat...?[/QUOTE]

... ani ne, je to otazka cca 1 - 2 sekund ... pokud existuje nejaka centralni sprava receptu (diky za ni Wuffi :) ) tak je podle mne jednodusi udrzovat/aktualizovat jen jeden soubor, ktery bude vzdy obsahovat vsechny recepty vcetne nove zaslanych, nez nekolik samostatnych souboru, jejichz pocet a umisteni v teto ci jine diskuzi by se drive nebo pozdeji stalo neprehlednym :) ...

PavelR.
Gvaks (114)|10.7.2004 22:17
Další možnost je, jak mi potvrdil sám tvurce prográmku, přepsat datasoubor CookWiz.cwd.

Wuffi -> Nebylo by jednodušší místo exportu jen nových receptů dát na stažení datasoubor CookWiz.cwd?
Wuffi (1599)|10.7.2004 22:20
asi to je nejjednodussi ;)