Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kuchařka na PPC

Šeba_oldd (1184)|30.7.2004 11:59
Kategorie nějak zpracované jsou od Jarouše - ty se mi líbí a nemám proti nim výhrady tak jak to má seřazeno Tissi mi také nevadí, jen kdyby se již ustálila nějaká jednotná verze a tu jsem ochoten respektovat.Tak-že je to asi na tobě Tissi, jak to tam dáš tak to budu používat.
Gvaks (114)|30.7.2004 12:00
[QUOTE="Tissi"]Děkuji za pochvalu :) , bez tebe by ale stránky nebyly! ;) Určitě logo pošli a klidně i připomínky ... jen předem upozorňuju, že machr na tvoření webu nejsu :? ... pokud by byl někdo ochoten něco dodělat ... :D ... nápady mám taky ... ale s realizací je to horší ....[/QUOTE]

Co takhle napsat na web co bys chtěla vytvořit, určitě by se někdo našel kdo by přispěl radou popř. kódem atd.:) :yes:
Gvaks (114)|30.7.2004 12:06
přidám nápad jestli můžu, co takhle vytvořit formulář shodný s položkama které se zadávají tak jako přímo v kuchařce, pak by se sjednotilo zadávání receptů, kategorie (uvedeny přímo na výběr) atd. a Tissi by měla méně práce s úpravou. :?:
Vít_ce4you (156)|30.7.2004 16:45
Ja bych se zase primlouval za obrazky - na webu to nebude problem, a my co mame vetsi karty:-) tak si je nacpeme i do PDA. Prece jen podle oci se lepe vybira...
limon (148)|31.7.2004 07:38
Recepty. To zni skvele. Hned to jdu vyzkouset
Šeba_oldd (1184)|5.8.2004 16:07
[QUOTE]Rozumíš tomu správně , dám na stránky soubor, kde budou všechny recepty, které budou na stránkách. No ale pokud by jsi zaměnil můj soubor za tvůj[/QUOTE]
Budu používat ten tvůj - je optimální.
Tissi nešlo by dávat jeden kompletní sobor Cookwiz.cwd s datumem - aktualizace ke dni -na web.abych nemusel každé jídlo stahovat zvlášť. To samé kdyby šlo s fotkami.(promiň jestli se ti to zdá neurvalé a drzé).
Novinky by jsi mohla nechat tak jak je máš. Nedostanu se totiž denně na tvé stránky a po určité době by v tom byl asi pěkný gulážžžž. Jakmile bude šablona na webu dodám také nějaké recepty.Děkuji.
Wuffi (1599)|5.8.2004 22:51
Mno v poslednich tydnech toho moc nebylo, ale stejne se omlouvam... Mno a rad bych slozil post aktualizatora receptu. Snad to pochopite. Moc se omlouvam...

Mejte se hezky a preju dopredu dobrou chut a jeste jednou se moc omllouvam...

:oops:
Tissi (210)|6.8.2004 12:10
[QUOTE="Wuffi"]Mno v poslednich tydnech toho moc nebylo, ale stejne se omlouvam... Mno a rad bych slozil post aktualizatora receptu. Snad to pochopite. Moc se omlouvam...

Mejte se hezky a preju dopredu dobrou chut a jeste jednou se moc omllouvam...

:oops: [/QUOTE]Copak? copaaak??? :oops: Seš ňákej smutnej ...
Co říkáš na moje stránky ;) ? A co ta kuchařka na kuchařku???
Tissi (210)|6.8.2004 12:22
[QUOTE="seba"]Budu používat ten tvůj - je optimální.
Tissi nešlo by dávat jeden kompletní sobor Cookwiz.cwd s datumem - aktualizace ke dni -na web.abych nemusel každé jídlo stahovat zvlášť. To samé kdyby šlo s fotkami.(promiň jestli se ti to zdá neurvalé a drzé).
Novinky by jsi mohla nechat tak jak je máš. Nedostanu se totiž denně na tvé stránky a po určité době by v tom byl asi pěkný gulážžžž. Jakmile bude šablona na webu dodám také nějaké recepty.Děkuji.[/QUOTE] Hmm, dávat na web kompletní soubor... to ale potom nemusím ani stránky tvořit! :? Každej, kdo by na ně přišel, tak by stáhl jen kompletní soubor. Pokud to chcete takhle, tak stránky zruším a budu nahrávat jen kompletní soubor ... záleží na Vás! (no mně by to dalo míň práce).
No, můžu nechávat novinky na hlavní stránce po delší dobu a třeba ještě rozepisovat, kdy byly přidané .... zkusím to nějak vymyslet ;) . No s tou šablonou na webu to bude asi horší, takže pokud máš nějaké recepty, o které by ses chtěl podělit, tak je stačí exportovat a poslat na kucharka-ppc@post.cz No a já se s tím nějak poperu ;).
Wuffi (1599)|6.8.2004 12:28
[QUOTE="Tissi"][QUOTE="Wuffi"]Mno v poslednich tydnech toho moc nebylo, ale stejne se omlouvam... Mno a rad bych slozil post aktualizatora receptu. Snad to pochopite. Moc se omlouvam...

Mejte se hezky a preju dopredu dobrou chut a jeste jednou se moc omllouvam...

:oops: [/QUOTE]Copak? copaaak??? :oops: Seš ňákej smutnej ...
Co říkáš na moje stránky ;) ? A co ta kuchařka na kuchařku???[/QUOTE]

Ale nic... Diky za optani... Vidis... Na tu jsem uplne zapomnel... Pardon, mam moc prace. Uz si to pisu jako task...
Hynchenzo (81)|8.8.2004 22:27
Tak kdyz stahnu celou kucharku cookwiz..cwd tak mi to hodi chybku.

Cookery book data file cannot opened.

:-(
eXEden_ce4you (811)|9.8.2004 07:25
[QUOTE="Hynchenzo"]Tak kdyz stahnu celou kucharku cookwiz..cwd tak mi to hodi chybku.Cookery book data file cannot opened. :-([/QUOTE]
Hmm...a co máš za OS? Já ji mám taky staženou (a myslím, že i ostatní) a jede to OK ...
eXEden_ce4you (811)|9.8.2004 08:33
Pavel mi teď potvrdil, že h1915 má PocketPC2002 ... bohužel ale celou kuchařku takhle nasdílet není možný. Je to chyba Microsoftu, protože databáze vytvořená na PocketPC2002 nejdou otevřít v WM2003 a naopak ... Nezbývá ti, než použít ruční import pomocí CWR souborů ... :?
Pavel Koza (4761)|9.8.2004 09:13
[QUOTE="eXEden"]Pavel mi teď potvrdil, že h1915 má PocketPC2002 ... bohužel ale celou kuchařku takhle nasdílet není možný. Je to chyba Microsoftu, protože databáze vytvořená na PocketPC2002 nejdou otevřít v WM2003 a naopak ... Nezbývá ti, než použít ruční import pomocí CWR souborů ... :? [/QUOTE]

Database Conversion Wizard by to nevyresil? Asi ne, ale jen se ptam:)
Wuffi (1599)|9.8.2004 09:15
Tissi: rano jsem si stahl Tvou kucharku... dobra prace! :yes:
eXEden_ce4you (811)|9.8.2004 09:15
[QUOTE="Pavel Koza"]Database Conversion Wizard by to nevyresil? Asi ne, ale jen se ptam:)[/QUOTE]
Chtělo by to vyzkoušet ale podle popisu to jede jenom vpřed a nikoliv vzad (myšleno ve verzích) :?
strojvudce (390)|9.8.2004 16:26
Taky mi to hazelo chybku (PPC 2002). Pak jsem si s tím hrál, a najednou už to šlape i s receptíkama:))
eXEden_ce4you (811)|9.8.2004 17:00
[QUOTE="strojvudce"]Taky mi to hazelo chybku (PPC 2002). Pak jsem si s tím hrál, a najednou už to šlape i s receptíkama:)) [/QUOTE]
Heh ... a jak jsi toho docílil :?: :D
strojvudce (390)|10.8.2004 10:50
Jestli se nepletu, tak asi nevím.:D Přepsáním v Data mi to nechodilo, tak jsem to zkoušel v přepsat v jiný složce apak v Data a pak to najednou chodilo. Doce blbej postup, co? No zkusim to jeste jednou.:D
eXEden_ce4you (811)|15.8.2004 11:03
Na srazu v sobotu ráno nebylo co dělat :D (všichni buď jedli anebo se toulali jako bludné duše po dlouhéééé noci :D) a tak jsem provedl na přání jednu malou úpravu do kuchařky. Touto úpravou je možnost zoomování v náhledu na recept. Více napoví screenshot. Přikládám EXE soubor, který stačí pouze nakopírovat do místa instalace. Instalace na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] byly zaktualizovány ;)
Tissi (210)|15.8.2004 19:29
[QUOTE="Wuffi"]Tissi: rano jsem si stahl Tvou kucharku... dobra prace! :yes: [/QUOTE]Dik ;) ... jen teď nemám tolik času na pravidelnou aktualizaci :? a vy se s posíláním receptů v cwr taky nepřetrhnete.
Tissi (210)|15.8.2004 19:33
[QUOTE="eXEden"]Na srazu v sobotu ráno nebylo co dělat :D (všichni buď jedli anebo se toulali jako bludné duše po dlouhéééé noci :D) a tak jsem provedl na přání jednu malou úpravu do kuchařky. Touto úpravou je možnost zoomování v náhledu na recept. Více napoví screenshot. Přikládám EXE soubor, který stačí pouze nakopírovat do místa instalace. Instalace na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] byly zaktualizovány ;)[/QUOTE] Supr nápad, no ale pořád máme ještě slíbené to rozdělení přísad, docela mi to chybí ... ;)
eXEden_ce4you (811)|15.8.2004 19:40
[QUOTE="Tissi"]Supr nápad, no ale pořád máme ještě slíbené to rozdělení přísad, docela mi to chybí ...;)[/QUOTE]
Díky za připomenutí...po pravdě jsem na to zapomněl :? A jinak zásluhy za nápad patří vám uživatelům (konkrétně si nepamatuju jméno) ;)
paveluh_ce4you (300)|16.8.2004 16:32
Stahl jsem všechny instalační programy ze stránky Tissy resp. Exedena, a po nainstalování mi to opět špatně vyhledává. Při zadání ingredience adžika a další ing. kuřecí prsa mi to opět nenajde nic. Je chyba u mě? Díky:)
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 16:40
[QUOTE="paveluh"]Stahl jsem všechny instalační programy ze stránky Tissy resp. Exedena, a po nainstalování mi to opět špatně vyhledává. Při zadání ingredience adžika a další ing. kuřecí prsa mi to opět nenajde nic. Je chyba u mě? Díky:) [/QUOTE]
Hmmm ... taky koukám, že se to opět někam zatoulalo ... :? Opravím to ASAP ...
paveluh_ce4you (300)|16.8.2004 17:08
[/QUOTE]
Hmmm ... taky koukám, že se to opět někam zatoulalo ... :? Opravím to ASAP ...[/QUOTE]

Až to opravíš tak pak to mám jen stáhnout z tvého webu a překopírovat do programu?
Díky:)
eXEden_ce4you (811)|16.8.2004 20:22
[QUOTE="paveluh"]Až to opravíš tak pak to mám jen stáhnout z tvého webu a překopírovat do programu?
Díky:) [/QUOTE]
Dám vědět ... zítra ... ;)
eXEden_ce4you (811)|21.8.2004 14:34
Zejména kolega Paveluh volal po úpravě vyhledávání. Nu a zde jde ;) Pokud by byly další problémy, tak je budu řešit až za 14dní ;) Přikládám EXE soubor zabalený v zipu - stačí jej jenom nakopírovat do místa instalace.Instalace na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] byl taktéž zaktualizovány ...
paveluh_ce4you (300)|21.8.2004 15:55
Díky eXEdene.A teď už si jen užívej dovolené.:))

A jak to vypadá s dalšíma receptama?Nebo vás už kuchařka nebaví?;)
Gvaks (114)|22.8.2004 18:35
baví, ale je léto dovolené, výlety atd. :D
paveluh_ce4you (300)|22.8.2004 20:43
váňa (242)|23.8.2004 13:26
..... čekám na objednanou klavesničku, pak taky něco přidám :D
paveluh_ce4you (300)|3.9.2004 17:27
Další recept pro fajnšmekry :D
Tissi (210)|22.9.2004 14:44
Přidány nové recepty. Další od Paveluha přidám večer, ale můžete si je stáhnou na této diskuzi.
Tissi (210)|22.9.2004 17:12
TO PAVELUH: proč je chobotničkový salát z kuřecího masa? ;) :D já myslela, že v něm budou chobotničky :)
paveluh_ce4you (300)|22.9.2004 17:46
[QUOTE="Tissi"]TO PAVELUH: proč je chobotničkový salát z kuřecího masa? ;) :D já myslela, že v něm budou chobotničky :)[/QUOTE]

Sorry, ale já mořské potvory nemusím :D , tak jsem to udělal z kuřecího.
Kdysi jsem v obchodě nějaký takový chobotničkový salát viděl a mělo to podobnou barvu :D :D :D . Tak proto.
Ale klidně si to nazvi jak chceš ty.;)
Tissi (210)|23.9.2004 08:54
[QUOTE="paveluh"][QUOTE="Tissi"]TO PAVELUH: proč je chobotničkový salát z kuřecího masa? ;) :D já myslela, že v něm budou chobotničky :)[/QUOTE]

Sorry, ale já mořské potvory nemusím :D , tak jsem to udělal z kuřecího.
Kdysi jsem v obchodě nějaký takový chobotničkový salát viděl a mělo to podobnou barvu :D :D :D . Tak proto.
Ale klidně si to nazvi jak chceš ty.;) [/QUOTE]
No je mi jedno, jak jsi recept nazval ... jen některé lidi by mohl název zmást ... já bych třeba chobotničkový salát nebaštila, takže bych recept ani nestahovala ...no a někdo tyhle mořský potvory zase vyhledává, takže by byl zklamanej, kdyby tam našel kuře ... takže možná pro příště zkusit podle složení vymyslet název ... jinak děkuji za recepty! :yes: a budu se těšit na další :)
Tissi (210)|10.11.2004 09:50
Přidány nové recepty! ;)
birkoff_ce4you (128)|10.11.2004 10:44
Diky Tissi... :) :yes:
Tissi (210)|10.11.2004 16:10
[QUOTE="birkoff"]Diky Tissi... :) :yes: [/QUOTE]
Není zač ;) .

Pro všechny: taky nějaký receptíky přidejte ... pošlete mi je mailem, nebo je klidně hoďte sem. :)
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2004 15:29
[QUOTE="Tissi"][QUOTE="birkoff"]Diky Tissi... :) :yes: [/QUOTE]
Není zač ;) .

Pro všechny: taky nějaký receptíky přidejte ... pošlete mi je mailem, nebo je klidně hoďte sem. :) [/QUOTE]

Já bych se nesměle zeptal, na jaký mail? Nikde jsem nic neviděl? SZ ano, ale mail adresu ne. Že by :cool:

Nechceš přijet na příští sraz ? Mohla by si něco uvařit dle kuchařky. Na II. setkání vařil Beecher CABy , teď můžeš Ty steaky ;) :D
hybo (3107)|23.11.2004 10:47
No, jen si uvedomte, ze holek s PDAckama je malo a vazne se ojim, ze jak by jste se na ni vrhli, nic by z ni nezustalo :-) A kdyz by tam chtela jit, asi bych pak uz musel i ja, pac to uz by byl duvod .... :-)
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 11:13
[QUOTE="hybo"]No, jen si uvedomte, ze holek s PDAckama je malo a vazne se ojim, ze jak by jste se na ni vrhli, nic by z ni nezustalo :-) A kdyz by tam chtela jit, asi bych pak uz musel i ja, pac to uz by byl duvod .... :-)[/QUOTE]

Ale já si řekl prvníííííííí. :D A když na mě nezbyde Tissi, tak alespoň steak. ;) :D
hybo (3107)|23.11.2004 11:25
holku za steak? Fuj, ja byt ni, tak se poradne urazim. Ja dam 100 velbloudu, 10 koni a pridam nejake to PDAcko a prislusenstvi :-))))
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 13:17
Steak byla jen cena útěchy, ne buď a nebo....;) nebo něco za někoho.
Děláš účet bez hostinského. Třeba je to nevýhodná investice, tolik velbloudů atd. Podle té fotKy moc nepoznáš, a kdo ví, ze které doby je. :sarcastic: :?
hybo (3107)|23.11.2004 13:41
hlavne, ze umi varit a ma na to kucharku :-)
Pavlucha (1496)|23.11.2004 13:41
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Steak byla jen cena útěchy, ne buď a nebo....;) nebo něco za někoho.
Děláš účet bez hostinského. Třeba je to nevýhodná investice, tolik velbloudů atd. Podle té fotKy moc nepoznáš, a kdo ví, ze které doby je. :sarcastic: :?
[/QUOTE]

Hele tohle už není OT, to je prostě handlířskej sraz !!!
... se mírněte kucí ... :D
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 13:51
Jasně, končíme. Uděláme dražbu na Ohradě. Honzabr tam má právníky, tak to bude pod dohledem. :D :D
Tissi (210)|23.11.2004 16:43
Teda klucííí .... co to tu kujete? koukám, že se tu jedná o mně beze mě ;) ...

PRO ZDENDU: Myslíš, že jsou ženský jen od vaření, popř. uklízení? Neříkám, že nevařím ... ale jinak jsem spíš technická hračička ;) .

Alespoň že se mě zastal Hybo ... dík ... kolik asi stojí takovej velbloud? :D

Jinak ještě jednou pro Zdendu: koukám, že soudíš ženskou podle vzhledu ... Tobě se má fotka nelíbí? Je to má nejnovější ... si myslím, že na 23 nevypadám zase tak špatně, ne? ;) :D :cool:

Každopádně na další sraz zřejmě nedorazím ...
za 1. je to moc daleko
za 2. je to moc daleko (autem bych určitě zabloudila)
za 3. nejsem vývařovna - vařím pouze pro vybrané jedince ;)
za 4. jsem pouze uživatel PDA a pokusman (pokuswoman ;) ) - programování a tak, jde mimo mě
za 5. jsem stydlivá dívčina, takové množství mužských by mi nedělalo dobře ;)

Takže do dražby si vyhlídněte jinou oběť ... teda jestli tady ještě vůbec nějaká ženská je :D
strojvudce (390)|23.11.2004 16:47
Bezva Tissi. Takhle na ně.:D