Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise - Album nefunguje jak by melo

vaseks (3)|11.7.2008 01:18
Prosim o radu. Na mem HTC Touch Cruise mi nefunguje aplikace HTC Album tak jak by mela. Nez mi pri me prvni reklamaci v servisu prehrali software tak HTC Album fungovalo tak, ze kazda fotografie, kterou jsem pristrojem poridil se mi ulozila na SD kartu a bylo mozne si ji prohlednout v programu HTC Album.

Ted, kdyz vyfotim fotku a necham ji ulozit na kartu nebo do pristroje, tak se mi v programu HTC Album neukaze. V HTC Album se mi ukazuji jen fotky, ktere nahraji do adresare My Documents\My Pictures. Pritom fotky, ktere poridim se ukladaji bud na SD kartu do adresare DCIM a nebo do pristroje primo do adresare My Documents.

Je to dost neprakticke, protoze nechci mit fotky nahrane v pameti pristroje a chci si je z pametove karty prohlizet pres HTC Album.

Poradi nekdo, kde mam co nastavit, aby HTC Album fungovalo jako drive - tzn. dokazalo prohlizet fotky z SD karty? (Nechci znovu na 3 tydny posilat telefon do servisu).

Diky moc
Vaclav
Spawncz (206)|11.7.2008 01:27
Ja pristroj ktery mas nevlastnim, ale myslim si ze problem bude v nastaveni toho albumu, konkretne jeho jakoby vychoziho adresare pro cteni, takze zkus projit vsechna nastaveni v htc albumu a treba tam na takovou polozku narazis.
vaseks (3)|11.7.2008 01:40
To uz jsem prosel nekolikrat. V celem telefonu neni nastaveni, ktere by upravovalo adresar pro ukladani nebo cteni souboru. Myslim, ze bude potreba neco nastavit v registrech nebo v necem podobnem(jestli to vubec WM6 maji).
SBDer (22)|11.7.2008 15:19
Já sice Cruise nemám, ani jsem neměl, ale o Tebou popisovaném problému jsem slyšel už vícekrát a řešení by mělo být tady:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27644&dd=0&fi=500
- najdi příspěvek uživatele jm252485 a kousek níž ještě chorche... Hodně zdaru ;)
berczo (68)|12.7.2008 09:43
Jenom pro připomenutí:

Najdi si nějaký registry editor - Resco explorer nebo Total Commander pro PPC

Zapnutí správného zobrazení (vyfocených) fotek v albumu
Celýž problém je v registrech - HKLM\HTC\Camera\Image, kde je klíč (string) SaveFolder_0409. Tento klíč ukazuje základní nastavení cesty pro ukádání fotek a pro hledání prohlížečem na kostce. jenže - přípona _409 je pro angličtinu. Takže jsem přidal (zkopíroval) daný klíč a přejmenoval ho na SaveFolder_0405 a je po problémech.
Přesně zde: HKLM\Software\HTC\Camera\Image, kde je klíč (string) SaveFolder_0409
To samé platí i pokud používáte GPSPhoto - taky je třeba vytvořit ukádací klíč v registrech (pochopitelně, pokud jste si povolili používání GPSPhoto).
vaseks (3)|13.7.2008 23:08
SUPER. Uz mi to diky vam funguje. DIKY DIKY!!!