Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise - routovani na net pres pc

panoramixxxx (34)|28.6.2008 20:01
Ahojte, chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost s routovanim. Kdyz nechci sedet u pc ale lezet s pda v pelechu a chtet brouzdat po netu, stim ze se napichnu pres bluetooth k pc resp na internet ..pak uz jen brouzdani po netu v pda. Co jsem nasel topic tak nic moc nereklo spis nic nez neco :(
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2008 10:52
Třaba přes ActiveSync via BT - více a návody na titulní straně v rubrice Začínáte? Čtěte!
panoramixxxx (34)|29.6.2008 13:37
Priznavam, toho jsem si nevsimnul. Asi bych si mel poridit jiny BT jak se snazim jak chci navod ktery tam je, tak ani trochu se k tomu nemuzu priblizit, screeny ktery tam jsou tak jsou uplne jiny. Muze to byt treba BT?? mam MSI 3x faster, pouzivam ovladace BlueSoleil 2.3 standard Release. Mam ve spodni liste ikonu BT kdyz na nej klinu levym vyskoci me okno s modrou obrazovkou a oranzovym slunkem, kde mam ikonu sparovanyho tel. a ikony toho co umi..a to je BT personal Network service a objket push service. Kdyz kliknu pravym vyskoci me nabidka exit, show messages, dispay (modry okno s oranz slunkem) . V ovladacich panelech mam sice ikonu BT , kdyz ji otevru tak uz se blizim ke screenu z navodu, tim to ale konci ..pri vyhledani mi to napise nenalezeno. je mozny abych mel nejaky konflikt mezi ovladacema origos windows a BlueSolei..pri instalu to hlasilo ze nebylo dobre naistalovano (windows) ale podle instal programu IVT Corporation BlueSolei (modra obr oranz slunko) je vsechno OK