Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser a HW klávesnice

ellbunda_ce4you (63)|25.6.2008 13:23
Ahoj,
zkoušel jsem hledat, jestli jde ke Kaiserovi připojit přes miniUSB standardní USB klávesnice (např. přes redukci), ale nikde jsem to nenašel.

Poradil by mi pls někdo zda je to možné?

Díky
htcjirka (1875)|25.6.2008 13:26
Ne,u Kaisera toto opravdu nelze pres kabel samozrejme.
ellbunda_ce4you (63)|25.6.2008 13:38
Tak to jsi mě moc nepotěšil :-(

A máte zkušenost s nějakou BT klávesnicí?
Kolda.o (114)|25.6.2008 14:45
BT klavesnice obecne funguji - testoval jsem jeden NONAME ale jen pro legraci - nenalezl jsem v tom smysl. Proc tedy mas Kaiser kdyz stejne chces BT keyb. ???
ellbunda_ce4you (63)|25.6.2008 15:17
tak na takový to honem psaní je to dobrý, ale já umím psát všema deseti, tak bych to občas užil
Nesli (409)|25.6.2008 15:26
Pripadne jsou programky, ktere ti umoznuji ovladat ppc z normalniho pocitace ( pr. MyMobiler), tj i vkladat text do ppc napr. z notebookove klavesnice, ovsem pak uz se ztraci ona mobilita :no: :D

Jinak nevidim moc duvod proc by mela BT keyboard zlobit( doporucuji precist si pred pripadnou koupi rezenci, kdyz bude), ale...je to tahat s sebou dalsi kram navic...
Kolda.o (114)|25.6.2008 18:55
to ellbunda: pan je borec - pise vsema deseti :-)
jak rikam jen me to prekvapilo - radeji bych bral HTC Dia. a BT klavesku nez cihlicku kdyz uz ted chces psat vsema deseti.

muj dotaz byl ciste ze zvedavosti - a rada: testoval jsem dve BT klavesnice a vzdy bez problemu. Bohuzel ale nemuzu poslat link - nevim nazev :-(