Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 a GPS

mareka_ce4you (150)|22.6.2008 19:55
Ahoj, omlouvám se, že zakládám novej topic.
M560, pohoda až na gps.
Nafachá mi pořád quick gps.
FW GPS jsem již aktualizoval, QuickGPS má stáhnuté podklady a přesto nic nedělá.
Pořád čekám tak min 5 minut, než chytnu nějaký satelit a o fix ani nemluvim.
Už mi to jendou fungovalo, ale po HR opět nic.
Když chci zkusit upgradovat FW, tak mi vyskočí chyba "Failed to update GPS Firmware (3)"
Né že vych věděl, co ta (3) znamená.
Nemáte někdo nějaké řešení? - krom servisu.
Sagat_X (96)|22.6.2008 20:07
Ultimátní řešení na to neexistuje, Quick GPS dle mých zkušeností funguje vesměs buď u WM5 origo, nebo starších verzí newplowových WM6, PUPs a Newplow 33 a vyšší se prostě chovají, jakoby tam ten QuickGPS nebyl - tj. přesně to co popisuješ. Jo a s tím servisem jsi taky vedle - cca před měsícem jsem po roce a půl odhodlávání dal PDA na reklamaci skrz GPS a co myslíš, změnilo se něco? Ano, změnilo, satelity se chytají ještě o něco hůř, než před reklamací :-D Vyměnili mi desku... Takže asi tak...
mareka_ce4you (150)|22.6.2008 20:50
Jo, že je to tou ROM jsem si taky mylsel.
Od 33 tam má nějaký doslova podělaný registry.
Nevim, co s tím udělal
coinageCZ (2)|31.7.2008 09:04
[QUOTE="mareka"]Ahoj, omlouvám se, že zakládám novej topic.
M560, pohoda až na gps.
Nafachá mi pořád quick gps.
FW GPS jsem již aktualizoval, QuickGPS má stáhnuté podklady a přesto nic nedělá.
Pořád čekám tak min 5 minut, než chytnu nějaký satelit a o fix ani nemluvim.
Už mi to jendou fungovalo, ale po HR opět nic.
Když chci zkusit upgradovat FW, tak mi vyskočí chyba "Failed to update GPS Firmware (3)"
Né že vych věděl, co ta (3) znamená.
Nemáte někdo nějaké řešení? - krom servisu.[/QUOTE]

1. QUICK GPS - podívej se do složky windows v zařízení... je tam quickgps. exe a potom to stejné s koncovkou quickgps.exe.0409 - to by mohl být problém při spouštení... pokud máš lokalizovaný Wm, tak to přejmenuj na quickgps.exe.0405 a půjde to spustit.

2. update firmware je možný pouze bez lokalizace... nikdo nedělá update pro lokalizovanou verzi CZ

3. řešení je jednoduché... HR , udělat update GPS, pustit quickGPS a potom tam narvat vše co potřebuješ, včetně lokalizace.

------------------------------------

Já mám teď problém s GPS taky, ale jinej, nějak se mi přenastavila na COM4 a né a né to hodit zpátky na COM8
Nevíte si s tím někdo rady?