Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Otázka ohledně problémů x500+.

Term_ce4you (7)|17.6.2008 15:58
Dobrý den, sleduju tuto stránku CE4YOU.cz už dlouho vím jaké tu jsou tipy, triky,......


Potřebuju se vás zeptat jak je to s tim E-TENEM x500+.

Chtěl bych si ho pořídit a nevim jak to s nim je. Skoro na všech fórech jsem našel kritiku že není dostatek RAM a někdy to "blbne". Ale ty fóra jsou asi 0,5 roku staré. Prosím všechny jak je to s tímto "problémem" dnes?? Je tam volného místa na RAM alespoň 25 MB nebo je to pořád v tom rozmezí 16-18 Mb? A výkonově zvláda to alespoň IGO 8 (jako přirovnání, myslím výkonnem běh her atd.)



Děkuju moc
Term_ce4you (7)|17.6.2008 15:59
A ještě jedna otázka jak celkově běží jestli je plynulé, atd...
wlkus (2)|18.6.2008 10:50
S upravenou ROM mam okolo 26 mb ram po startu, nainstalovan patch na zrychleni odezvy a X500+ beha velice svizne, bezne pouzivam navigaci iGO2006+ ale s 08 by take nemel byt problem. Nevim co kdo vsechno na tom tvori ze ma problem s pameti, ale ja osobne s tim problem nemam.
Pres emulator SCUMM na tom casto hraju stare klasiky jako monkey island,indy...
Na kalendar,mail,voice memo taky uplne v pohode, tak samo jako je prehravani MP3.
Co se tyka filmu, zalezi v jakem rozliseni dany film je, do 320x200 to jede plynule, vyssi s cukainm (zalezi take v jakem kodeku to je delano).
Co me na tom stve je ubohy fotak, to se neda snad pouzit ani na momentky... :(

ja osobne jsem teda spokojen, to co jsem chtel to dela, opera 9.5 na tom bezi take svizne...
tino_01 (37)|18.6.2008 16:05
foťák je šílený. Mám staženou romku ve které ani není, což mě nemrzí. S vyladěným strojem už jsem spokojený, s defaultem to nebylo nic moc...

btw. dá se udělat nějak záloha kompletního nastavení a sw ve stroji? Kdybych to chtěl na klonovat na druhého etena?
wlkus (2)|18.6.2008 18:26
[QUOTE="Tino"]foťák je šílený. Mám staženou romku ve které ani není, což mě nemrzí. S vyladěným strojem už jsem spokojený, s defaultem to nebylo nic moc...

btw. dá se udělat nějak záloha kompletního nastavení a sw ve stroji? Kdybych to chtěl na klonovat na druhého etena?[/QUOTE]

Na kompletni zalohu slouzi SPB BACKUP, sam ho pouzivam a jsem spokojen, umi udelat zalohu a pak se sam restartovat a zadat pin simky, nechavam to delat v noci a rano kdyz vstanu tak ma telefon opet veskerou pamet k dispozici.

Co se tyka klonu do jineho pristroje, je treba to vyzkouset, jelikoz jiny pristroj bude mit jine seriove cislo ci imei (zalezi dle ceho to zalohovaci software kontroluje) a pokud se tyto cisla lisi, tak muze odmitnout udelat obnovu..
mijou (109)|19.6.2008 11:32
[QUOTE="Tino"]foťák je šílený. Mám staženou romku ve které ani není, což mě nemrzí. S vyladěným strojem už jsem spokojený, s defaultem to nebylo nic moc...

btw. dá se udělat nějak záloha kompletního nastavení a sw ve stroji? Kdybych to chtěl na klonovat na druhého etena?[/QUOTE]


na to bz mala sluzit Spb Clone

http://www.shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=1925

ale neskusal som