Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IPAQ hw6915 - zvuk - haluz

mr.paulie (2)|11.6.2008 22:13
Ahoj,
Mám trochu problém se svým PDA. Přestal fungovat zvuk z obou repráčků. Ze zadního neleze až na jednu výjimku prostě nic. Při hovoru nefunguje ani sluchátko ani reproduktor. A teď ta haluz. Zadní repráček funguje jenom když mi někdo volá! prostě přehraje vyzváněcí tón. jak ale přijmu hovor ohluchne to jánic neslyšim a na druhý straně taky nic. Jinak zadní repráček krom příchozího hovoru nejede vůbec. Ale když zapojím sluchátka, všechno funguje v pohodě. Napadlo mě že problém bude v konektoru sluchátek, ale to by to nehrálo ani při příchozím hovoru ne? SW problém nevim.....zkusil sem hard reset a nic. Ví někdo co by to mohlo bejt pls?
předem dík :-)
Zdenek Malinsky (9781)|11.6.2008 22:50
Je to ještě v záruce?
mr.paulie (2)|12.6.2008 21:45
:D jj je to v záruce....doklad sem naštěstí našel, takže moje kroky budou směřovat do servisu. btw neví někdo co je výhodnější? jestli reklamovat něco v czc.cz nebo rovnou v servisním středisku HP? myslim kvůli kecům typu "jo pane, to máte vodřený a to bude mechanický poškození......" .....vim že to do toho HP stejně dojde ale i tak......
mmoobbyy (136)|13.6.2008 15:14
Vetsinou to dela konektor, trochu ho postourej, treba paratkem, ale tak, aby to slo pripadne reklamovat :D

Vsechny opravy, ac zatim jen NB, resim pres servisniho partnera HP, u nas Autocont, vzdy vsechno vyrizeno naprosto OK.
satura (1)|31.7.2008 15:26
Mám ten istý problém s mojim hp chcem sa spýtať či to už máš oprvené , koľko stála oprava ale bo aký druh konektora to tam vôbec je a či si to skúšal prepojiť s nejakým handsfree myslím bluetooth zariadením dík