Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

N3o21_ce4you (205)|20.8.2008 17:03
:-) No, já nevim :/
Nevidim to, a nevidim co s tim zkoušíš. Předpokládám, že to tak děláš :-) Ale zkouším cokoli. Prostě jen můžeš dělat blbost.

A to NTB vůbec nenajde přes BT telefon? Co ta viditelnost Diamondu v nastavení Bluetooth?
Já to porád nechápu, v čem je ten problém.
kralk (43)|20.8.2008 17:18
Kazdopadne dekuju ze se mi snazis pomoct - uz jsem psal ze nb Diamonda normalne vidi, ale postup jak pripojit Diamonda s nb kvuli internet sharingu je nasledujici:

na Diamondovi - spustim internet sharing, vyberu pripojeni pocitace pomoci BT PAN, dam pripojit
na nb - kliknu pravym tl. mysi na ikonce BT v taskbaru a vyberu join a personal area network, po chvilce se otevre okno kde by Diamond mel byt videt, ale neni i kdyz ma Diamond viditelny BT a vsechno tak jak ma byt a v tom je ten hlavni problem.

Jiny zpusob jak pripojit telefon s nb pro internet sharing pres BT neznam, klasicky dial up spojeni nefunguje od Windows mobile 2005 v treri revizi tusim.
N3o21_ce4you (205)|20.8.2008 17:33
:D
Nepotěšil jsi mě, ani já tě nepotěším :)
Začal jsme to hledat, a odpověď našel. Je to chyba ROMky. Některé ROM to umějí. Určitě to umí většina neoficiálních (mívají v popisu Bluetooth DUN support).

Takže buď zkusit jinou ROM od HTC (1.93?), nebo nějakou z XDA
kralk (43)|20.8.2008 17:48
hura - to bude ono, dik moc zkusim jinou ROMku i kdyz musim uznat ze spojeni kabelem ma taky sve vyhody :)

EDIT moderator: Necituj pls. předchozí příspěvek. Dík osch
blackman_82_ce4you (255)|20.8.2008 22:18
nahral jsem si ted ofiko 1.93..... a kdyz mam zaplou klavesnicku tak ta jeji ikona na spodni liste je cela sediva, v 1.37 byla jakoby podlozena bilou nevite v cem je problem? Jinak nevite jak zmenit qwerty na qwertz (prisel jsem jen na to prepnout to na nemeckou klavesnici ale zase jsou tam misto klasickych znaku na dlouhy stisk ty nemecky paskvily). A jeste by me zajimala jedna vec, jde nejak poresit aby se mi po neuspesnem pripojeni k wifi nepripojil automaticky e gprs? (symbian se chytre zeptal ale wokna se hned pripojujou :( )
kikin (19)|20.8.2008 22:52
no jeste jeden batery pack na 4x Nimh je tady za 99 kc s vystupem na USB http://www.pselectronic.cz/ a dej hledat vyraz 4xUM3F-USB-VYP-PLOCHÝ
Petr_K (112)|21.8.2008 00:12
Kikine, tak ten přesně mám a byl to dobrý pomocník na dovolené.
Petr_K (112)|21.8.2008 01:09
Jak se vám zdá hlasitost zvonění nebo reprodukce Diamonda vůbec? Mě to připadá poměrně dost slabé, ale s tím se dá těžko něco udělat. Jen doufám, že budu slyšt, že někdo volá i v lehce hlučnějším prostředí.
amos.zamba (44)|21.8.2008 06:11
stáhl jsem si xVid s AC-3 zvukem. Přehraje mi to nějaký player?
Díky
Nolf (20)|21.8.2008 09:16
to karpro
Ahoj,
podle me hodne zalezi jak kvalitni je dana mp3. Ja jsem si nahral do pameti jeden kousek z mp3 i ve formatu wav a wmv nebo jak je ten format. No a pak si to muzes vyzkouset v nastaveni vyzvaneni. Mam hlasitost na cca 90% a hraje to dost hlasite. Romku mam orig 1.37 od T-Mobile.
jark_ce4you (11)|21.8.2008 10:19
Informace k baterii 1800 mAh..má ošklivý kryt,který moc nesedí..kapacita se mi zatím taky moc nezdá,ale je teprve podruhé nabitá. Nefunguje s ní GPS. ALE!!! GPS nejde ani na orig. Diamondu, pokud se sundá kryt. Už se o tom tady psalo. Řešením je vycpat pravý horní prostor pod krytem nějakým staniolem..nebo ho nalepit na telef. Potom to jde v pohodě.
szoteka_ce4you (7)|21.8.2008 10:22
co to tu placas ze s originalem nejede GPS?? tak potom ja mam na telefonu co?? normalne mi to fičí. v aute plny signal i kdyz to polozim na sedadlo.
jark_ce4you (11)|21.8.2008 10:30
O plácání nevím nic, ale když sundáš zadní kryt, tak se signál GPS sníží na minimum, zkus to....jestli pofičí. Už se tady o tom psalo..nebo máš úspěšnější kus :-)
Prague77 (23)|21.8.2008 11:41
netusite jestli se da synchronizovat (primarne polozky kalendare) s Lotus Notes?
Petr_K (112)|21.8.2008 11:50
[QUOTE="Nolf"]to karpro
Ahoj,
podle me hodne zalezi jak kvalitni je dana mp3. Ja jsem si nahral do pameti jeden kousek z mp3 i ve formatu wav a wmv nebo jak je ten format. No a pak si to muzes vyzkouset v nastaveni vyzvaneni. Mam hlasitost na cca 90% a hraje to dost hlasite. Romku mam orig 1.37 od T-Mobile.[/QUOTE]

Dík za info, ... tak to já jsem nějakej nahluchlej, no co nadělám :((
JJDD (65)|21.8.2008 12:27
Dotaz na pouzdro: Nevite zda se da nekde koupit originalni ochrane pouzdro PO-S390 ... viz.:
http://www.smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=50982&sid=580b8aaa66874254b5118cb9209f9583

osch (1330)|21.8.2008 12:39
SecondToday - virtuální Today

Na základě několikerého dotazu přes SZ na téma Second Today, jsem připravil malé seznámení s tímto softwarem.

SecondToday - virtuální Today
mrzic (29)|21.8.2008 13:03
[QUOTE="Prague77"]netusite jestli se da synchronizovat (primarne polozky kalendare) s Lotus Notes?[/QUOTE]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
nebo
http://www.tntsoft.com/index.php?xnscrsht

Myslím, že i IBM měla nějaký nástroj pro synchronizaci LN s WM, ale vše, co jsem hledal bylo placené, tak jsem hledat přestal a synchronizuji s outlookem s osobními složkami. Další alternativou je používat LN connector pro outlook a pak standardní sync s outlookem.
Kolda.o (114)|21.8.2008 13:16
[QUOTE="Prague77"]netusite jestli se da synchronizovat (primarne polozky kalendare) s Lotus Notes?[/QUOTE]

vzdalena synchro az v LN 8 - maji v sobe Lotus Traveler
lokalni mi uspesne funguje pomoci softu XTND Connect ;-)
Petr_K (112)|21.8.2008 14:05
[QUOTE="JJ2"]Dotaz na pouzdro: Nevite zda se da nekde koupit originalni ochrane pouzdro PO-S390 ... viz.:
http://www.smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=50982&sid=580b8aaa66874254b5118cb9209f9583:[/QUOTE]


Sehnat se to dá třeba na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste];)
JJDD (65)|21.8.2008 15:51
[QUOTE="karpro"]
Sehnat se to dá třeba na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste];) [/QUOTE]

myslel jsem v Cechach, cena dopravy ze zahranici vychzi stejna jako cena samotneho pouzdra...
osch (1330)|21.8.2008 16:08
Založení nových vláken

Z důvodu naprosté nepřehlednosti tohoto vlákna a na základě diskuze o jeho rozdělení to tady zamykám.
Vaše případné technické dotazy se pokuste najít na HTC Touch Diamond Wiki.
Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď směrujte jej do nově založených vláken:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)
HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie na display - zkušenosti a rady s tímto příslušenstvím)
HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
HTC Touch Diamond - ROMky, flash a Tweak (vše o nových romkách a rady se zprovozněním, různé úpravy registrů atd)

Dodržujte tam prosím pravidla pro diskutující. Snažte se každý svůj příspěvek v prvním řádku popsat pro lepší orientaci (viz. tento příspěvek). Necitujte předchozí příspěvek pokud na něj reagujete.
Pamatujte na slušnost. Tak jak vy k jiným, tak oni k Vám. Žádný učený nespadl z nebe, ale ptát se na základní věci, které se netýkají jen HTC Touch Diamond, ale Windows Mobile Professional obecně je zbytečné. Nejdříve prosím hledejte a až pak se ptejte. Děkuji.

Pokud budete mít připomínky k zamknutí a rozdělení tohoto mega vlákna, pište je prosím sem.

osch