Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Homerholub (2)|17.7.2008 12:57
může mi někdo poradit, jak správně nainstalovat IGo do Diamondu, měl jsem ho v poho v Touchi s ext. gps, a ve dvou cruiserech taky maká bez problémů. Po instalaci na Diamonda se vůbec neotevře. Nemůže být přeci problém, že na ostatních HTC byl na micro sd kartě a tady vzhledem k absenci ext.karty je na kartě vnitřní.....
topesto (71)|17.7.2008 13:23
zkoušel jste už někdo ty nový ROMky? mám na mysli Elite 3, bepe 0.93, 1.93 (nebo to má být 1.39?)

jak pročítám xda-dev, tak z toho nejsem moc chytrej, nějaký bugy s grafikou, cosi s rádiem a tak. takže by mě zajímaly faktický zkušenosti. tenhle tejden jsem v roamingu, ale příští už bych doma něco flešnul :cool:
rkalas (49)|17.7.2008 14:05
[QUOTE="vojta20vt"]Zdarec. Tak jsem si dneska udělal taky tu radost a koupil jsem si Diamonda. Všechno supr drupr. Jediné co mě opravdu fakt hodně zklamalo je ten reproduktor. Slabší už to fakt asi být nemohlo. Hudba, vyzvánění a video je na maximální hodnotě chrastítko jako hrom. Je to hlasité asi jak nokia na 30%. Nechápu proč do tak nadupané mašinky nedali silnější. Ale jinak jsem i tak hodně spokojen. :cool: [/QUOTE]

No já jsem nejřív taky myslel, že mám něco s repráčkem. Při telefonování nebylo skoro nic slyšet. Až poté mi došlo, že ta krycí fólie to dost utlumí :-) Tak jsem prozatím vystřihl do ní díru, než si pořídím pouzdro. Nicméně ta hlasitost není pro mě dostačující a chtělo by to nějak tweaknout ...
kuxoft (63)|17.7.2008 14:33
[QUOTE="kalas"][QUOTE="vojta20vt"]Zdarec. Tak jsem si dneska udělal taky tu radost a koupil jsem si Diamonda. Všechno supr drupr. Jediné co mě opravdu fakt hodně zklamalo je ten reproduktor. Slabší už to fakt asi být nemohlo. Hudba, vyzvánění a video je na maximální hodnotě chrastítko jako hrom. Je to hlasité asi jak nokia na 30%. Nechápu proč do tak nadupané mašinky nedali silnější. Ale jinak jsem i tak hodně spokojen. :cool: [/QUOTE]

No já jsem nejřív taky myslel, že mám něco s repráčkem. Při telefonování nebylo skoro nic slyšet. Až poté mi došlo, že ta krycí fólie to dost utlumí :-) Tak jsem prozatím vystřihl do ní díru, než si pořídím pouzdro. Nicméně ta hlasitost není pro mě dostačující a chtělo by to nějak tweaknout ...[/QUOTE]

to mi chceš povedať, že si si nechal na diamantovi kryciu fóliu? :O Však tam je ochranná fólia na displej .... :?:
vpx (529)|17.7.2008 14:34
ta kryci folie - pouze transportni, ktera je na diamondovi, je i pres repracek, ale ta nalepovaci folie, o ktere predpokladam se bavime, ma pro repracek diru vystrizenou, takze to nemuze zhorsovat.
rkalas (49)|17.7.2008 15:04
[QUOTE="VP"]ta kryci folie - pouze transportni, ktera je na diamondovi, je i pres repracek, ale ta nalepovaci folie, o ktere predpokladam se bavime, ma pro repracek diru vystrizenou, takze to nemuze zhorsovat.
[/QUOTE]

jsem si nevšimnul, že tam nějaka nalepovaci folie je :-) Teď už jí tam mám
Sako verife (476)|17.7.2008 15:09
[QUOTE="kalas"][QUOTE="VP"]ta kryci folie - pouze transportni, ktera je na diamondovi, je i pres repracek, ale ta nalepovaci folie, o ktere predpokladam se bavime, ma pro repracek diru vystrizenou, takze to nemuze zhorsovat.
[/QUOTE]

jsem si nevšimnul, že tam nějaka nalepovaci folie je :-) Teď už jí tam mám[/QUOTE]


a byl tvuj problem timto vyresen? :?:
rkalas (49)|17.7.2008 15:15
je to významě lepší, nicméně i při max hlasitosti musím v normálně hlučném prostředí dost nastavovat ucho, abych dobře rozuměl. nějakej tweak pro zesílení by se proto hodil...
Spawncz (206)|17.7.2008 15:41
dovolim si male shrnuti mych poznatku:

Kdyz chci flashnout ofic rom je to to nejjednodussi co muzu udelat a nepotrebuji zadny HSPL ani nic podobneho

Kdyz chci flashnout nejakou neoficialni rom, je nutne napred nahrat HSPL.
Ted co jsem se dival na xda-dev. tak jsou tam ruzne druhy HSPL viz kde podle me, ke kazde verzi romky je urceny i HSPL s prislusnou verzi. To me privadi na myslenku, ze nevim jake HSPL bych mel pouzit kdyz mam romku verze 1.37 ???

Dale jsem nejak nedokazal vycist jestli se lze z HSPL vratit na normalni SPL abych mohl flashovat romky ktere SPL budou obsahovat, nebo v pripade reklamace nahrat ofic romku.
Taky mi neni jasny jestli HSPL je trvalej a kdyz ho udelam jednou uz vickrat nemusim a neofic romky uz pujdou vzdy nahrat bez problemu.

Pokud je nekdo tady v tom zbehlejsi budu rad kdyz me a myslim ze nejen me tyto otazky nejak osvetli, budu mu (vam) za to velmi zavazan.

Dekuji
Sniper2003_ce4you (10)|17.7.2008 15:52
Čauky,nemáte někdo oficiální cz romku?Klidně tu lokalizovanou Interwritem?Byl bych za ní moc vděčný,potřebuju si počeštit Diamonda,díky za pomoc
Spawncz (206)|17.7.2008 16:12
[QUOTE="Sniper2003"]Čauky,nemáte někdo oficiální cz romku?Klidně tu lokalizovanou Interwritem?Byl bych za ní moc vděčný,potřebuju si počeštit Diamonda,díky za pomoc[/QUOTE]

Kdyz mi nekdo rekne jak tu romku z diamonda vytahnout, tak to klidne udelam a pak nekam nahraju.
Sniper2003_ce4you (10)|17.7.2008 16:17
Spawncz: nebo aspon odemknout EXTROM a vytahnout z ni ten cab s lokalizaci.Melo by to jit utilitama pro Kaisera snad,ted toho Diamonda nemam v ruce,nemuzu to vyzkouset :-(
Shadow74 (117)|17.7.2008 16:40
Chtel bych pozadat o radu. Mam u Diamonda problem s citlivosti touch screenu, vertikalne podel praveho okraje. Projevuje se to predevsim pri pokusu posouvat pomoci stylusu delsi stranku, ktera ma posuvnik.

Zkusil jsem upravu registru pro zvyseni citlivosti, ale to nepomaha. Z testovacich duvodu jsem si rozsiril vertikalni posuvnik a zkosel jsem jestli se nechytne stylus dal od okraje a vysledek - dal od okraje je to jiz v poradku. Pokud chci scrollovat pri defaultni sirce posuvniku tak to jde, jen kdyz hodne zatlacim na stylus.

Muzete me napsat sve zkusenosti. Nevim jestli je to vada meho kusu nebo obecna vlastnost Diamonda. Myslim si, ze touch vrstva je u okraju vice vzadalena od vlastniho displeje a tim to vznika.
GROOVEMAN_ce4you (95)|17.7.2008 23:03
posledni verze ROM co jsem mel v diamondu 1.37.401.3 sla do kose
sekala se a z hruza
konecne mam super ROMku bez sekani a telefonek je zivej a 1.93 neoficial!
a asi Diamonda neprodam

horsi je ze nemam tedy uz cestinu, ktera v puvodni ROMce byla
pomuze nekdo? kde ji sezenu?
spree (42)|17.7.2008 23:21
Lidi, je to s tou hlasitosti az take zle? Niekomu to vadi, jiny sa na to nestazuje. Rozseknime ten gordicky uzol :)
triperko (17)|18.7.2008 00:00
Nevite nekdo , jak docilit toho , aby kalendar na uvodni obrazovce TouchFLO ukazoval schuzky nekolik dni dopredu a ne pouze jeden den ?
( jako je tomu na klasicke Today ... )
Diky
vojtakawa (41)|18.7.2008 00:04
[QUOTE="kalas"]je to významě lepší, nicméně i při max hlasitosti musím v normálně hlučném prostředí dost nastavovat ucho, abych dobře rozuměl. nějakej tweak pro zesílení by se proto hodil...[/QUOTE]
Jenže na to žádný tweak nepomůže, když je ten repráček právě tak slabý. By to pak maximálně chrastilo a trhalo reprák. :(
vojtakawa (41)|18.7.2008 00:08
[QUOTE="spree"]Lidi, je to s tou hlasitosti az take zle? Niekomu to vadi, jiny sa na to nestazuje. Rozseknime ten gordicky uzol :) [/QUOTE]
No ono záleží asi z jakého zařízení člověk přejde. Těm co to nevadí asi používali už před tím podobné zařízení. Já přešel z Nokie N95 a ta měla stereo repráčky a ty měli hlasitost brutální a zvuk nabroušený. Ten Diamond mi proto vedle toho příjde, jako chrastítko největší :-) Ale i tak nelituji , že jsem to vyměnil :-)
vojtakawa (41)|18.7.2008 00:37
A ještě bych měl jednu prosbu. Přiznám se, že jsem na WM totál lamka, dycky jsem používal jen symbi.. Je prosím někde nějaká stránka, kde jsu popsané různé věci o WM? Např. návody, jak se flashuje, jak se tweakuje, jak se instaluje atd atd.. prostě nějaké návody pro lamky, abych něco nepokazil :-)
Díky za každou radu.
Ensom (8)|18.7.2008 03:27
Sekajú mi vmw filmy. Aj cez Coreplayer v1.2.5., ale napr avi ide ok. Nenašiel som ohľadne toho nikde žiadnu zmienku (ani na XDA fóre).

Inak za celú dobu čo mám Diamond sa mi vyskytli nasledovné chyby:
- po vypnutí Youtube rozhrania sa mi pár krát stalo že zariadenie začalo strašne lagovať, pomohlo až vypnutie/zapnutie
- raz sa mi stalo pri jednom prichádzajúcom hovore, že sa nedal prijať. Touch screen ani HW tlačidlá nereagovali
- včera mi pri príchode emailu začal Diamond bez prestania vibrovať, a prestal až keď som vliezol do nastavení a pohral sa s nastavením vyzváňania (znovu spôsobom on/off)
Ensom (8)|18.7.2008 03:31
[QUOTE="spree"]Lidi, je to s tou hlasitosti az take zle? Niekomu to vadi, jiny sa na to nestazuje. Rozseknime ten gordicky uzol :) [/QUOTE]
S hlasitosťou nemám žiadne problémy. Ani ja, ani druhá strana. Včera som skúšal aj bluetooth handsfree a tiež všetko v poriadku.
Faktom ale je, že som ešte neskúšal volať pri zapnutej cirkulárke, tam by už trochu problém byť mohol :D
Ensom (8)|18.7.2008 03:43
[QUOTE="Spawncz"]dovolim si male shrnuti mych poznatku:

Kdyz chci flashnout ofic rom je to to nejjednodussi co muzu udelat a nepotrebuji zadny HSPL ani nic podobneho

Kdyz chci flashnout nejakou neoficialni rom, je nutne napred nahrat HSPL.
Ted co jsem se dival na xda-dev. tak jsou tam ruzne druhy HSPL viz kde podle me, ke kazde verzi romky je urceny i HSPL s prislusnou verzi. To me privadi na myslenku, ze nevim jake HSPL bych mel pouzit kdyz mam romku verze 1.37 ???

Dale jsem nejak nedokazal vycist jestli se lze z HSPL vratit na normalni SPL abych mohl flashovat romky ktere SPL budou obsahovat, nebo v pripade reklamace nahrat ofic romku.
Taky mi neni jasny jestli HSPL je trvalej a kdyz ho udelam jednou uz vickrat nemusim a neofic romky uz pujdou vzdy nahrat bez problemu.

Pokud je nekdo tady v tom zbehlejsi budu rad kdyz me a myslim ze nejen me tyto otazky nejak osvetli, budu mu (vam) za to velmi zavazan.

Dekuji[/QUOTE]

Prvú ROM som flashoval 1.37.405.1. Tam nepotrebuješ nič. Ak chceš ale neoficiálnu ROM, tak potrebuješ najprv unsigned HardSPL. Po tom čo ho nainštaluješ, môžeš flashovať "nepodpísané" ROM od rôznych developerov, ale na vlastné riziko. Downgrade z unsigned HardSPL by mal byť už hádam možný, ale treba sledovať XDA fórum.
Momentáne mám Diamond Project Team Rom v2, akurát že som downgradol radio z .06. na 1.00.25.05.
Spawncz (206)|18.7.2008 07:58
[QUOTE="Ensom"]
Prvú ROM som flashoval 1.37.405.1. Tam nepotrebuješ nič. Ak chceš ale neoficiálnu ROM, tak potrebuješ najprv unsigned HardSPL. Po tom čo ho nainštaluješ, môžeš flashovať "nepodpísané" ROM od rôznych developerov, ale na vlastné riziko. Downgrade z unsigned HardSPL by mal byť už hádam možný, ale treba sledovať XDA fórum.
Momentáne mám Diamond Project Team Rom v2, akurát že som downgradol radio z .06. na 1.00.25.05.[/QUOTE]

No stim HardSPL to tak nejak chapu u neofic romek (bylo to tak uz i u Varia), ale ted kterou zvolit a proc jich je tolik a ne jen jedna?
Jaky HardSPL jsi nahral ty, od Olipro nebo ty jine verze a proc?
Jinak na xda jsem jen nasel ze se na vraceni zpet z HardSPL na ofic SPL teprve pracuje, teda pokud tomu dobre rozumim.
Surgical (2364)|18.7.2008 08:08
[QUOTE="vojta20vt"]A ještě bych měl jednu prosbu. Přiznám se, že jsem na WM totál lamka, dycky jsem používal jen symbi.. Je prosím někde nějaká stránka, kde jsu popsané různé věci o WM? Např. návody, jak se flashuje, jak se tweakuje, jak se instaluje atd atd.. prostě nějaké návody pro lamky, abych něco nepokazil :-)
Díky za každou radu.[/QUOTE]

Zaregistruj se na www.xda-developers.com.
Najdeš tam spoustu užitečných informací, návodů, postupů a tweaků prakticky o všech zařízeních s Windows Mobile, převážně z provenience HTC, ale nejen HTC, navíc odkazy na nejaktuálnější verze ROM, podpůrný software apod. A, jak sám rychle zjistíš, Čechů a Slováků tam přispívá taky spousta, přestože jazykem toho fóra je angličtina....
Ale o ničem lepším nevím.
JiVi_ce4you (34)|18.7.2008 08:39
[QUOTE="Ensom"]Sekajú mi vmw filmy. Aj cez Coreplayer v1.2.5., ale napr avi ide ok. Nenašiel som ohľadne toho nikde žiadnu zmienku (ani na XDA fóre).

[/QUOTE]


to tu ani nepis, protoze, kdyz jsem toto presne psal pred nejakym casem (50. stranky) tak jsem byl oznacen za jelito, co neumi cist a nastavit si prehravac.

proste do ted jsem nebyl schopen zprovoznit plynule prehravani videa. Me pripada, ze brzdi GSM cast(video si prehravam ve vlaku a tam kolisa signal)

tohle nedelala ani babicka MPx220 :-)

Spawncz (206)|18.7.2008 09:30
Poradi nekdo, jak odinstalovat Operu, ktera je soucasti ofic romky?
Vysla totiz novejsi verze, ale kdyz ji nainstaluju tak mam dve opery, jednu starsi druhou novejsi a tu starsi nemuzu odinstalovat (nevidim ji v odebrat programy) a navic tu starsi bere diamond a TF3D jako vychozi browser :-(
JiVi_ce4you (34)|18.7.2008 12:08
smazat adresar Windows\Opera

nainstalovat novou Operu



Necituj předchozí příspěvek! Citace smazána. admin
Spawncz (206)|18.7.2008 16:24
No jo jenze ve windows mam adresar Opera9 a nova opera se instaluje do adresare opera 9.51b tak aby nebyl pak problem ze TF bude po tuknuti na browser hledat neco v adresari opera9 ale ten tam nebude a tak vyhodi chybu !?!
Navic spousteci soubor opery (opera.exe) je primo v adresari windows.

Prozatim jsem to vyresil tak, ze jsem do adresare windows nakopiroval obsah adresare nainstalovane nove opery a tim jsem docilil toho ze se mi spousti v TF nova opera, ale kdyz tuknu na start probramy tak vidim opery dve (coz mi moc nevadi).
revenger (22)|18.7.2008 16:31
zdravim. Prosim Vas o pomoc a toleranciu v mojom pripade. kupil som si o2 XDA diamond z nemecka. je to moj prvy smartphone s windows mobile a tak neviem snim moc dobre narabat... som este noob... ale problem je ten ze moj smartphone je s nemeckou romkou!
neviem zmenit jazyk ani pri master restarte. je tam len DE. potrebujem do neho dostat minimalne angl alebo vynikajuce by bolo CZalebo SK.
pomozte mi prosim!
kde mozem stiahnut romku na XDA?!
lebo z HTC diamond mi romka nefunguje.
dakujem za pochopenie a pomoc.
Spawncz (206)|18.7.2008 16:35
to revenger: pro tebe je asi jedina moznost udelat HardSPL a pak nahrat jakoukoliv romku z XDA developers, ale osobne mam ted mezi verzemi HardSPL trosku maglajz, takze snad ti poradi nekdo povolanejsi.

EDIT:
Nebo me ted napadlo, zaregistruj se na htc.com e-clubu a tam si stahnes anglickou romku kterou by jsi mel dostat do diamonda i bez HardSPL
vpx (529)|18.7.2008 16:50
myslim si, ze tahle: RUU_Diamond_HTC_WWE_1.37.405.1_Radio_Signed_Diamond_52.26a.25.09_1.00.25.03_Ship.exe by ti tam mela jit, snad.
Stahnes na xda developers, nebo nekde na rapidsharu, ale pokud ziskas pres HTC e-club, mela by ti taky jit (bude to nejspis ta sama).
Bohuzel jsem mel pred diamondem brandovane HTC(Qtek) a takovy pristroj NESEL na htc e-clubu zaregistrovat !
revenger (22)|18.7.2008 16:54
kk... stahujem ruu_diamond_htc_wwe_1.37.405.1
ale teraz ako mam postupovat? klasicky mam skusit nainstalovat ? aleob mam predtym stiahnut aj hard spl a skusit to cez neho?
a co je vlastne hard spl?
Spawncz (206)|18.7.2008 16:59
ano postupuj klasicky, jen ji nainstaluj, pokud to nepujde budes muset nahrat HardSPL ale to prozatim neres a pokus se nainstalovat tu romku co stahujes klasickou cestou.
revenger (22)|18.7.2008 17:10
tak:
snazil som sa to nainstalovat ale vyhodilo mi to ze to nie je spravna romka... takze ako to vidim ja jedine cez ten hard spl... pordate ako plz...
Spawncz (206)|18.7.2008 17:17
TADY mas vse potrebne jak postup, tak HardSPL na stazeni
kuxoft (63)|18.7.2008 17:24
Moja malá rada na nahranie ROM:

Ofiko z HTC:
1. Spojiť s ActiveSync cez USB kábel.
2. Mať baterku nabitú cez polovicu.
3. Spustiť ROM súbor a postupovať podľa inštrukcií programu.

Neofiko ROM:
1. Spojiť s ActiveSync cez USB kábel.
2. Mať baterku nabitú cez polovicu.
3. Spustiť ROMUpdateUtility.exe z HardSPL (ja som pustil prvé čo sa mi dostalo do ruky: Unsigned-Hard-SPL-Diamond-OliNex)
4. Potom podľa návodu Ofiko, už by to malo papať všetky ROM

Ak nejde pustiť HardSPL (môj prípad) treba nahrať do Diamonda súbor SSPL-Manual.exe a spustiť, Diamond vypne displej a postupujeme v bode 3.

Toť moje skúsenosti s nahratím ROM .... teraz tam mám Elite 3.0 ... spokojnosť.

VŠETKO NA VLASTNÉ RIZIKO !
revenger (22)|18.7.2008 17:33
to kuxoft:
tak nejde mi spustit ani cez ten hard spl... tak teraz ten subor SSPL-Manual.exe mam nakopirovat do velkokapacitneho priestoru v diamonde? a potom mam skusit este raz ten hard spl? alebo mam spustit v PC ten SSPL-Manual.exe a pokusit sa nainstalovat 1.37.405.1 ? a ten tvoj elit 3.0 je verzia firmware?
ak mas ICQ tak mi prosim ta napis 316595319 aby som to vyriesil skorej... dik moc za radu...
Spawncz (206)|18.7.2008 17:36
to kuxoft: a jak by jsi postupoval, kdyz by ses chtel vratit zpet na ofic romku? Nebude tomu to HardSPL vadit?
kuxoft (63)|18.7.2008 17:46
[QUOTE="revenger"]to kuxoft:
tak nejde mi spustit ani cez ten hard spl... tak teraz ten subor SSPL-Manual.exe mam nakopirovat do velkokapacitneho priestoru v diamonde? a potom mam skusit este raz ten hard spl? alebo mam spustit v PC ten SSPL-Manual.exe a pokusit sa nainstalovat 1.37.405.1 ? a ten tvoj elit 3.0 je verzia firmware?
ak mas ICQ tak mi prosim ta napis 316595319 aby som to vyriesil skorej... dik moc za radu...[/QUOTE]

ja som skopíroval manual.exe do Diamonda na Internal Storage, spustil a Diamond zhasol. Potom som pustil v PC HardSPL ... a prebehlo to.

ICQ nepoužívam, iba Skypa ...
kuxoft (63)|18.7.2008 17:48
[QUOTE="Spawncz"]to kuxoft: a jak by jsi postupoval, kdyz by ses chtel vratit zpet na ofic romku? Nebude tomu to HardSPL vadit?[/QUOTE]

... sa mi zdá že som na XDA zahliadol nejaký HardSPL, ktorý to upravil do pôvodného stavu ...

ak tomu dobre rozumiem tak HardSPL iba odblokuje Diamonda aby bral aj nepodpísané ROM ...
GROOVEMAN_ce4you (95)|18.7.2008 18:05
[QUOTE="kuxoft"][QUOTE="Spawncz"]to kuxoft: a jak by jsi postupoval, kdyz by ses chtel vratit zpet na ofic romku? Nebude tomu to HardSPL vadit?[/QUOTE]

... sa mi zdá že som na XDA zahliadol nejaký HardSPL, ktorý to upravil do pôvodného stavu ...

ak tomu dobre rozumiem tak HardSPL iba odblokuje Diamonda aby bral aj nepodpísané ROM ...[/QUOTE]



ano ..tady je cesky navod jak to vse udelat vcetne stahnuti
i[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

ja pouzivam ted ROM Tom Codon 1.93 je rychla ale bez cestiny
je ta ELITE 3.0 s cestinou? je svizna jak Tom Codon 1.93

dekuji
kultus (418)|18.7.2008 18:10
nevim jestli to tady bylo ale zajimal by me fotak...v recenzich se o tom nepise ale na forech je dost stiznosti na kvalitu fotek hlavne problem s krytkou fotaku...muze odpovedet nekdo kdo mel Kaisera a srovnat kvalitu fotek??? diky
kuxoft (63)|18.7.2008 18:13
[QUOTE="GROOVEMAN"]
ja pouzivam ted ROM Tom Codon 1.93 je rychla ale bez cestiny
je ta ELITE 3.0 s cestinou? je svizna jak Tom Codon 1.93

dekuji[/QUOTE]

Elite 3.0 je bez CZ ... only English
Spawncz (206)|18.7.2008 18:18
to GROOVEMAN:
dokazes objasnit tech x verzi HardSPL ? V cem je ktera lepsi, nebo proc pouzit prave tu a ne jinou?

Porad me mate tech vic verzi HardSPL, jinak bych si s tim uz vedel rady (stejne jako u Varia).
IMasik (6)|18.7.2008 19:14
Zdravim vsechny,

hledam zpusob jak zkratit dobu potrebnou k odznaceni sms jako neprectenou (v TF3D) - tedy aby zmizelo zelene kolecko :)
netusi nekdo zda je v registrech parametr nastavitelny?

a dalsi vec, ktera me na touchflo dost irituje je propojeni na kalendar. - defaultne se zobrazi mod "Agenda"... Pokud nekdo tusi jak TF3D donutit zobrazit jiny mod, budu vdecny!
zbezne jsem listoval registry, ale na zadny parametr ktery by s tim mohl mit neco docineni jsem nenarazil... :(

Predem diky vsem kdo se podeli o info
(pokud zde ve foru jiz odopovedi jsou, omlouvam se, procetl jsem asi 80% a vzdal jsem to :)
Ensom (8)|18.7.2008 19:54
[QUOTE="Spawncz"]
Jaky HardSPL jsi nahral ty, od Olipro nebo ty jine verze a proc?
[/QUOTE]
Olipro, proč neviem :) Jednoducho som sa k tomu doklikal/dočítal. Čo sa smartphonov týka, tak sa tiež len zoznamujem, Diamond je môj prvý
[QUOTE="Spawncz"]Jinak na xda jsem jen nasel ze se na vraceni zpet z HardSPL na ofic SPL teprve pracuje, teda pokud tomu dobre rozumim.[/QUOTE]
To je bohužial pravda, ale vyrozumel som to tak, že je to otázka pár dní. a možno je už vonku

Ensom (8)|18.7.2008 20:03
[QUOTE="JiVi"][QUOTE="Ensom"]Sekajú mi vmw filmy. Aj cez Coreplayer v1.2.5., ale napr avi ide ok. Nenašiel som ohľadne toho nikde žiadnu zmienku (ani na XDA fóre).
[/QUOTE]
to tu ani nepis, protoze, kdyz jsem toto presne psal pred nejakym casem (50. stranky) tak jsem byl oznacen za jelito, co neumi cist a nastavit si prehravac.
proste do ted jsem nebyl schopen zprovoznit plynule prehravani videa. Me pripada, ze brzdi GSM cast(video si prehravam ve vlaku a tam kolisa signal)
tohle nedelala ani babicka MPx220 :-)
[/QUOTE]

Nechápem čo s tým ma prehrávač, keď to seká aj na default prehrávači čo som tam mal pôvodne. Je mi divné, že divx ide v pohode, ale vmw, ktorý by mal mať podporu priamo v systéme seká ako prasa. A v Coreplayeri som skúšal meniť nastavenie videa (QTv --> DirectDraw) aj veľkosť buffera a nič nepomohlo. Dúfam, že sa nebudem musieť uchylovať ku konvertovaniu.
Ensom (8)|18.7.2008 20:05
[QUOTE="IMasik"]Zdravim vsechny,

hledam zpusob jak zkratit dobu potrebnou k odznaceni sms jako neprectenou (v TF3D) - tedy aby zmizelo zelene kolecko :)
netusi nekdo zda je v registrech parametr nastavitelny?
[/QUOTE]

toto by som potreboval u mailov, pretože nato aby to zelené koliesko zmizlo musím email otvoriť, až potom sa označí ako prečítaný
revenger (22)|18.7.2008 20:11
pouzil som hrd spl instalacku ale nejde mi tam hodit novy rom.
hard spl presiel uplne normalne a bey problemov. ale ked tam chcem dat novy rom tak mi vyhodi nespravný typ romu pre pda zariadenie. aky rom tam mam dat?poslite mi plz linki. diki moc za ocohtu
vojtakawa (41)|18.7.2008 22:25
Ahojda. Existuje nějaká novější ROM a hlavně lepší, než je ta v české distribuci? Mám tu 1.37.401.3 06/19/08 verze r. 1.00.25.03 ver.pr. 52.26a.25.09H
Kdyby někdo už našel a odzkoušel nějakou o dost lepší..hoďte prosím link ;)
Díky