Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s SPB MobileShell

tmaska (0)|11.6.2008 11:55
prosím ještě o jednu radu -- nainstaloval jsem si do meho dataphone 2 tento program a vse klapalo , ale pak jsem si z netu stahnul nejake schematko k spb schelu a skolaboval mi cely foun -- nepomaha vytahnout baterku , stylusem pichnout do resetu n- nejde se pripojit k pc pomoci active sync atd . ----- prosííím co tet mam dělat ???


Přesunuto do sekce Software pro Pocket PC (aplikace) admin
DD_ (331)|11.6.2008 14:22
No nejprve bych se naucit cesky a taky psat spravne nazvy programu - je to SPB MobileShell jestli je to to co myslis.
Kazdopadne co presne znamena zkolaboval ? Nejde zapnout ? Pokud jde zobrazi se neco na displayi apson ?
Zkousel jsi hardreset ? Vyndani baterky nic neresi kdyz to pouziva NVram na data.

tmaska (0)|12.6.2008 00:38
PROMIN ZA ME PSANI , ALE JSEM NASTVANY JAK BYK.

JAK SE PROSIMTE DELA MASTER RESET ?

DATAPHONE ZAPNOUT MUZU ALE ZMIZLY MI VESKERE KONTAKTY , NEKTERE PROGRAMY , KDYZ CHCI NECO ZKOPIROVAT Z KOMPU TAK MI I V KOMPU I V DATAPHONU PISE ZE TO NEJDE ALE KDYZ DAM OK TAK TO NAKONEC JDE , NEBO MI TO V KOMPU NAPISE ZE TO ZKOPIRUJE ALE MUZE SE STAT ZE NEZKOPIRUJE VSE A TIM PADEM PROGRAM NEBUDE FUNGOVAT , Z KLASICKE NABIDKY START MI ZMIZLY 3 RADKY ATD ATD.

PROJEL JSEM UZ 100 KRAT KOMP NODEM 32 ALE VSE OK , TAKZE UZ NEVIM CO DAL.
tmaska (0)|12.6.2008 08:31
hard reset jsem nasel na netu - pridrzet tlacitko start zarovem s mekkym resetem stylusem nebo paratkem a svete div se snad ani po30 pokusu nic - proste nefunguje ani to --- asi dalsich 700 kč v servisu za novy soft co ???
kingfish_ce4you (1)|12.6.2008 08:40
jednoznačně je potřeba provést výměnu hardware - konkrétně kusu mezi klávesnicí a židlí :D
jinak teda hard-reset by měl fungovat, stačí udělat přesně to, co je napsáno v návodu...
tmaska (0)|12.6.2008 09:36
mozna mas pravdu . koupil jsem ho starsi a nechal si v servisu naistalovat cestinu novy soft a odblokovat. --- je mozne ze poje..li neco tam ?

jinak ten hardreset fakt nefungujeee


pri spojeni z pc pise -synchronizaci nelze uspesne dokoncit. pripojte zarizeni znovu a opakujte akci. pokud potize pretrvavaji obratte se ... a bla bla bla

uz sem active sync vymazal a znovu nahral do kompu asi 5 krat a porad nic kur aaaaaa.
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2008 09:47
Hard reset a pod. najdeš v českém návodu link na stažení. Upozorňuji číst návod pozorně a postupovat přesně dle návodu, takže pokud je tam např. napsáno stisknout a držet, tak to znamená stisknout a držet a ne jen stisknout a hned pustit.

ActiveSync
Pokud tam nemáš WM 5 nebo WM 6 (tedy neoficiální, což by ze servisu být nemělo), nainstaluj si verzi 3.8 na této stránce ke stažení. Další problémy bývají s firewallem, tak se pokus povoli komunikaci pro AS popř. firewall úplně vypnout nebo odinstalovat. Házi-li to nějakou chybovou hlášku podívej se sem, ať víš, co to znamená.
tmaska (0)|12.6.2008 10:16
dik chlape a samozdrejmne vsem co mi tu radi ale fakt nefunguje nic co jste mi tu psali . zas takovy debil nejsem na se m600i si nahravam new softy sam atd ale tadyk to je na me moc . servis nebo s tim hodim o zem a bude pokoj.:cool: