Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SBSH PB a alsi

Hunter_man (213)|4.6.2008 16:01
Mam prosbu na ty, kteri pouzivaji od SBSH PB a PW, zda s tim nemaji problemy. Stavalo se mi, ze se mi PDA pri zapnuti kouslo a pomohl jedine SR. Sice mi fungovala HW klavesnice - rozvitila se, ale na displeji neslo nic delat.Tak jsem ruzne zkousel vypinat doplnky a dosel jsem k zaveru, ze kdyz jsem mel vypnute PW tak mi PDA bezelo min. 1 tyden v pohode. Kdyz jsem ho tedy zase zkusil zapnout (v ramci PB), tak se mi opet obcas kousne.Tak jeste jednou shrnuti - na PDA (WM6) mam PB (posledni verze) a v nem zaple PW (posledni verze), normalne bezi, vypnu PDA, po nejake dobe opet zapnu, displej se rozviti, ale nelze na nem nic delat, HW klavesnice se pri kliknuti na nejake tlacitko take rozviti, ale nic nedela. Tak pokud se s tim nekdo setkal, ci ma reseni, uvitam to. Predem diky.
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2008 16:25
Já bych tipnul, že jako většině, co toto nejde, máš oba softy (nebo min.jeden) nainstalováno na kartě
Hunter_man (213)|4.6.2008 20:51
Jasna vec, je to tak, zkusil jse tedy hodit PW do PDAcka, tak uvidim, co to bude delat. Diky za tip ;) Problem je, ze mam malo pameti (ASUS P526), tak se proto snazim davat co nejvic veci na kartu.
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2008 22:05
Ale vždyť se to tu "do zblbnutí" opakuje, že aplikace, které se spouštějí hned po startu (k nim today pluginy rozhodně patří) se mají instalovat do PDA.
Hunter_man (213)|5.6.2008 07:48
No jo, to ja zelenec v oblasti PDA jeste neznam, tak pardon :oops: