Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zvonenie - problem

greedyyy (104)|2.6.2008 15:05
Neviem preco ale v nahodnych intervaloch mi prestava moja X500 zvonit.
napriek tomu ze mam nastvene zvonenie hlasito + vybracie, pri pricharzajucom hovore mi zasvieti displej, ukaze kto vola ale nezazvoni.
o hovore sa dozviem az po tom, co mi SPB phone suite oznami zmeskany hovor.
pokial stroj restartnem, zase zvoni ako ma. az za neurceny cas sa problem zopakuje.


vyzera to ako by tam padol nejaky driver ma MP3, lebo pokial nezvoni a ja sa pozriem do nastavenia zvonenia (telefon/menu/option), tak pri prehrati zvonenia mi hodi chybu, ze dany format nieje podporovany (jedna sa o moje zvonenie v MP3). niekedy musim stroj restartnut aj niekolko krat aby to zase fungovalo. ak by som vedel postup pri ktorom to zbolbne red to sem dam, ale mam pocit ze to je nejake woodoo, pretoze to blbne nahodne.

pre istotu som zvonenie s karty premiestnil priamo do telefonu, a problemi sa obmedzili, ale stale sa obcas vyskytnu.
rovnako je to pri MP3 a WMA zvoneni. s midi nieje problem (ale tie zneju zle),

pouzivam ROM 6.1 od PDAVIET na tom SPB phone suite a patch na zvuk.

budem rad ak sa podelite o svoje postrehy a nastavenie zvonenia.
mala (28)|6.6.2008 16:28
... mě se to taky občas stává a většinou mám zároveň s tím aktivované wifi .... pak to zvoní - nezvoní. Používáš wifi ?
greedyyy (104)|7.6.2008 06:39
pouzivam wifi, ale nemam pocit ze by to bolo tym, stava sa to nepravidelne, niekedy v dobe ked wifi nepouzivam. to uz castejsie ked pouzijem active sync(ci ak sa to ola pod vistov)
Nallim (99)|7.6.2008 14:13
A nemůže to dělat ten patch na zvuk?
AVriANCE (4)|17.6.2008 15:05
Já mám podobný problém - nefunguje mi vůbec zvuk z repro... Přes sluchátka vše vesele hraje a dokonce i hlasitý odposlech z reproduktoru funguje, ale vyzvánění nejde, mp3 nejde, dokonce zdá se ani mikrofon...
PS.: v hodně tiché místnosti jde zvuk z repro slyšet, jako by byl nastavený na nejnižší hlasitost.
Nepomohlo ani přeinstalování