Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc touch novy uzivatel:)

fojtas93 (1)|29.5.2008 08:55
mam par dotazu a co jsem si tak vsiml, tady jsou zkuseni pocket uzivatele tak se ptam
1)co vsechno by bylo fajn si do pocketa umistit a co naopak ne?uz jakz takz projizdim server www.ce4you.cz ale porad jsem spise zacinajici uzivatel a neumim oddelit zrno od plev...
2)telefon mam od t-mobile a mam tam predinstalovane i vsechny jazyky a uvazuju jak se toho zbavit, protoze se mi zda, ze ej telefon pomalejsi nez od kolegy, ktery pouziva anglicky rom
3)prosim poradte jak na navigaci, jaky software a jaky gps modul k tomu koupit, jsem malinko zmaten z vyberu, nevim, co mi jako normalnimu uzivateli staci a co uz je zbytecnost.
predem hrozne moc diky za rady a pripadne linky

omlouvam se pokud jsem minul nejake tema, kde se tohle uz nejakou dobu resi, procitam sice pilne, ale je dost mozne, ze pomalu:)
Kyle (279)|29.5.2008 12:03
Mam Touche asi 3 tejdny, ale presel sem ze Smartphone platformy, takze WM zarizeni pouzivam uz dlouho....

1) Sam porad objevuju...ale nedam dopustit na Operu mini (s fullscreen Javou jasne nejlepsi browser), Core Player, PocketCM, S2V, S2P a navigaci.
2) Rozhodne bych preflashoval. Ja to udelal okamzite, puvodni rom si muzes zazalohovat pro pripad reklamace. S doborou rom-kou je Touch skoro 2x zivejsi nez s tou puvodni od T-Mobile. Ja osobne preferuju 6.1 kvuli threaded sms.
3) TomTom, Garmin nebo iGO8. Kazda ma svoje pro i proti. Nejvic se mi ted libi iGO8, ale to mi s WM 6.1 romkou zatim pada na nedostatek pameti. GPS modul kup nejaky minimalne se SiRF III chipsetem. Docela dobre vypada treba GPS Evolve, ma novejsi chipset, podporuje i geocaching a je za rozumnou cenu.
angerman_ce4you (37)|29.5.2008 12:21
ten evolve používám a s tomtomem jede v pohodě jinak mám taky touche od tmobilu a zkoušel jsem jinou rom ale po týdnu jsem se vrátil ,možná jsem kapli na špatnou ale přišla mi dost nestabilní a některé věci nefungovaly jak měly ,byla to Shadow 2.1. pokud budeš mít něco konkrétního klidně se ptej ale takhle všeobecně se mi nechce rozepisovat:-)
Kyle (279)|29.5.2008 14:26
Ja zatim pouzivam posledni verzi WM 6.1 z pdaviet pro Elfa (verze 31B). Jiste mouchy sice ma, ale ta rychlost mi za to stoji. Ale ja sem ten typ cloveka, co se snazi vsechno vyuzit na maximum.... :)
angerman_ce4you (37)|29.5.2008 15:06
To já se snažím vše využít taky ale zkrátka mi přišla že má víc chyb než užitků :-)
Ale stejně asi dlouho nevydržím a zase za chvíli tam něc nahraji jiného....
Ta rychlost mě tak neštve mám verzi se 128MB RAM a po přetaktování je celkem svižnej i s rom od tmobilu a jestli mám volných 78MB nebo 65 už mě zase tak netrápí:-)