Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC a předinstalovaná navigace TOM TOM

Superbobo (121)|29.5.2008 08:35
Chci se zeptat jak je to s předinstalovanou navigací TOM TOM bez map, kterou dava HTC do svych a brandovanych mobilu (mda). Pokud si k ni koupim nejakou mapu a nahraji ji na kartu, bude mi tato navigace (mapa) fungovat?? Jeden prodejce mi tvrdi, ze i kdyz se to tam nepise, je to pouze DEMO a pokud budu chtit nejakou mapu pouzit tak ji musim koupit vcetne softwaru, protoze s predinstalovanych softem Tom Tom od HTC to fungovat nebude - mimo tech co si clovek muze stahnout zdarma (vzdy pouze jen jedno mesto na licenci). Prej by za to dal i ruku do ohne :) Jde o to to ze na strankach www.tomtomo.com lze vychodni evropu koupit za krasnych 1004 korun ceskych.

Mam pocit, ze vzdycky kdyz uz se rozhodnu ze si teda tu mapu koupi, tak na me vylezou z nejakym spekem. Tenhle je zatim posledni.
PhSnake (872)|29.5.2008 09:23
ta co sa da stiahnut ide. ale podla mna by to nemalo byt zavisle akeho mas TT, ci built-in. Max ze sa ta to spyta na nejaku licenciu (neviem) a pokial kupis offic. mapy mala by byt tam
Madfather_ce4you (42)|29.5.2008 10:28
Koupil jsem mapy východní Evropy a fungují bez problému na předinstalovaném TT
Superbobo (121)|29.5.2008 11:13
Tak prodejce ma asi po ruce :) ok, to jsem chtel slyset. Doufam jen, ze to neni nejaka novinka o ktere jeste tvuj mobil nevedel :)
DD_ (331)|29.5.2008 13:45
No ma to jenom jednu vadu na krase. Aplikace ktera je predinstalovana v HTC TC, je verze TT6 navigator, ktera uz je pomerne stara, a funguji s ni pouze mapy verze 6 (posledni EasterEurope je mam pocit v680.1536) coz jsou uz taky radne zastarale mapy.
Verze TT7 navigator se udajne chysta a snad by mela byt v novem HTC Diamond (ale jestli tomu tak skutecne bude tezko rict) a stou budou uz fungovat mapy verze 7 ktere jsou o poznani novejsi (zatim funguji jen na PND).
Sranda je ze na PND uz je i TT8 s novyma mapama, takze TT na PDAckach zacina byt znacne pozadu a nevim jestli je to dobra investice do navigacniho softu. Ja osobne jsem celkem zklamanej pristupem TomToma.