Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Obecné tipy, zkušenosti a problémy...

Samuraj-cz (5)|11.1.2009 17:14
Mám problém s ActiveSyncem, na který už dlouho nemohu najít řešení (ani jsem nenašel, že by se s ním někdo setkal, přitom mě se to děje pořád). Tak třeba mi někdo poradí :-).

Jde o to, že používám Exchange ActiveSync, tedy ActiveSync přes GPRS/Edge, který se přes internet spojí s MS Exchange serverem a synchronizuje. Mám ho naplánovaný, aby se spouštěl každou hodinu. Ale asi tak jeden ze tří synchronizací se synchronizace neprovede, ale vyskočí okno pro zadání hesla (to mám samozřejmě uložené a 2 ze 3 to proběhne OK) nebo když se přepnu do ActiveSync, tak zde je Attention required a musím zadat heslo. Přitom pokud kliknu na Sync, tak se synchronizace provede OK a na nic se neptá. Nebo pokud na zadání hesla dám Cancel, tak další synchronizace je zas OK. Tak kdybyste někdo znali řešení, tak by to bylo super.

Jinak se mi zdá, že originální MS ActiveSync na WM je horší než Nokia Mail for Exchange, který jsem měl na předchozím telefonu Nokia E65. Byli tam takové věci, jako že mi vymazal kontakty v telefonu (po odsouhlasení) při první synchronizaci, aby se nezdvojily (což se mi stalo teď na Raphaelu). Nebo jsem si mohl jasně vybrat přes jaké připojení chci synchronizovat (WiFi profil nebo Edge ...) a navázalo se spojení, synchronizovalo a spojení se zas zrušilo. To se mi na WM nepovedlo.
martin_m_ce4you (200)|11.1.2009 18:50
[quote=udernik]Zdravím všechny,
vím že se to zde již řešilo asi desetkrát, ale žádný z nabízených způsobů mi nepomohl. Jedná se o zobrazení/skrytí kontaktů na sim. Pokoušel jsem se je skrýt pomocí Advanced Config 3.3.0.0. Nastavení se však po Softrestartu opět vráti k původnímu nastavení. Ten samý výsledek jsem dosáhl i při přímém přepsání registru. Zkoušel jsem i prográmek od René Steina a Nikisimfix. Nic z toho mi nepomohlo. Nevím zda-li se mám odvážit a zkusit nějakou novou ROM, zatím mám stále originální od O2 tedy 1.90.401.1 WWE kvůli záruce. Díky za jakýkoukoliv pomoc.[/quote]

vyzkoušej ještě SKTools! Umí toho hodně, mimo jiné i skrytí kontaktů na sim. Na Lantisu funguje!
goos_ce4you (42)|12.1.2009 11:15
Zdravim.
Chcem sa spytat ci existuje aplikacia na zvacsenie casu trvania hovoru?
overgrounder (176)|12.1.2009 15:44
Zdar lidi. Chtěl bych se zeptat, jestli se da nekde v registrech zmenit delka vibraci. Jedu na PROven 1.08 a vibrace pri sms a prichozim hovoru na telefonu lezicim na stole je nechutne dlouha. Diky moc za tip...
Samuraj-cz (5)|12.1.2009 17:21
[quote]Zdar lidi. Chtěl bych se zeptat, jestli se da nekde v registrech zmenit delka vibraci. Jedu na PROven 1.08 a vibrace pri sms a prichozim hovoru na telefonu lezicim na stole je nechutne dlouha. Diky moc za tip...[/quote]

Měla by na to fungovat utilitka VAlert, ale sám jsem ji ještě nezkoušel.
VAlert 1.21 - Customize vibration pattern
pepperos (12)|12.1.2009 23:39
Mám problém při propojení HTC Touch Pro a notebooku přes bluetooth.
Mobil používám jako modem, vše jde bez problémů. Ale vždy se po několika minutách (nezáleží zda jsem aktivní či ne) se spojení přeruší a já musím znovu vytočit.
S jiným mobilním telefonem se mi to nestává (vyzkoušel jsem).
Pro ty dva typy mobilů používám stejnou konfiguraci modemů, Takže tam chyba není. Problém je dle mého názoru v telefonu.
Při výpadku nefunguje net ani na mobilu (zkoušel jsem aktualizovat počasí)
Jediné co mě napadá je fakt, že si telefon někdy přepne typ připojení k internetu (z T-Mobile si tam vrátí vodafone, kterého nepoužívám, ale neumím ho vymazat- jak na to?) na vodafone, který nefunguje (změnil jsem operátora).
Může mi někdo pomoci, co s tím? Díky.
overgrounder (176)|13.1.2009 10:26
[quote=Samuraj-cz][quote]Zdar lidi. Chtěl bych se zeptat, jestli se da nekde v registrech zmenit delka vibraci. Jedu na PROven 1.08 a vibrace pri sms a prichozim hovoru na telefonu lezicim na stole je nechutne dlouha. Diky moc za tip...[/quote]

Měla by na to fungovat utilitka VAlert, ale sám jsem ji ještě nezkoušel.
VAlert 1.21 - Customize vibration pattern[/quote]

Díky, cab jsem nainstalil ale nemůžu se dostat k editaci. Kdybste někdo věděl, dejte info.
EDIT: Tak už jsem to našel v tomto tématu:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32154
Potvrzuji funkčnost na TouchPro. Pozor na editaci script.txt, je třeba jej ve wordu uložit jak .txt, nikoli doc.
Super, Díky!:yes:

Matrix44 (134)|13.1.2009 11:48
na XDA sa objavila utilitka ktora umoznuje korektne nahravanie hovorou. Ake mate s tym skusenosti ?
[quote]I think i hv last file request
phcanoverbmp.dll & tapres*.dll (from ur device )
because i hv missing recording icon on phonecanvas

EDIT : attcahed repacked cab for working on Raphael
[/quote]
NaTuRaL_ce4you (170)|13.1.2009 16:25
mam takovy dojem ze QSQA to prida do PROven ROM 1.12 - alespon sem o tom cetl na XDA
Isomil (47)|13.1.2009 17:08
Call recording-Staženo, nainstalováno a nic. I pokud program běží, tak žádné hovory nenáhrává anebo jej neumím spustit a nastavit.:no:
qwaser (15)|13.1.2009 17:34
zdravím, mám problém s mp3, přesněji s většinou mp3 souborů, ktere do telefonu nahraju, zajimave je že se to netýká uplně všech, pár z nich v pohodě jde... když přes průzkumník otevřu složku kde jsou, místo ikonky WMP je u názvu jen čtvereček s logem windows a když to chci otevřít napíše "soubor nelze otevřít, bud není podepsán důvěryhodným certifikátem, nebo jednu z jeho součástí nelze najít" zkoušel jsem je nahrát znovu i softreset, ale nic, přitom na pc i na starem mobilu mi tyto konkrétní mp3 jdou. Nevíte čím by to mohlo být a jak to vyřešit?
Matrix44 (134)|13.1.2009 18:42
Caute,
dnes sa mi stala taka neprijemna vec. Jeden hyperaktivny clovek mi vyrazil tasticku z ruky. Bol v nej aj telefon. Ked som ho vybral, tak bol displej (vysuvacia cast) posunuta cca. o 0,5-1cm smerom dole. Prve co ma napadlo posunut to smerom hore do povodnej polohy. Urobilo to taky isty pohyb a zacvaklo do povodnej polohy. Vsetko zatial funguje ako ma, len som nervozny. Pozeral som aj obrazky z toho ruskeho fora ohladne rozoberania Touch Pro, ale nanasiel som ziaden mozny sposob takehoto posuvu. Nestretol sa niekto s niecim podobnym ? Pripadne najake utesujuce slova ?!

Majte sa,
Matrix44

EDIT:
[quote=Isomil]Call recording-Staženo, nainstalováno a nic. I pokud program běží, tak žádné hovory nenáhrává anebo jej neumím spustit a nastavit.:no: [/quote]
tiez sa mi vobec neponuklo moznost nahravat hovor. Skusim este naistalovat bud Resco Audio Recorder, alebo nieco podobne. Mozno tento *.cab len doplnil chybajuce subory pre podporu nahravania. Ak to nepojde ani tak, odinstalujem a skusim dalsi subor ktory je vraj upraveny pre VGA rozlisenie. Subor aj prikladam.
Matrix44 (134)|13.1.2009 18:50
Z M A Z A T !
Isomil (47)|13.1.2009 18:52
Zkoušel jsem to s resco audi recorderem i s vito touch recorder. Protistrana téměř není slyšet.
Vyzkouším nový soubor
mijou (109)|13.1.2009 19:29
[quote=Isomil]Call recording-Staženo, nainstalováno a nic. I pokud program běží, tak žádné hovory nenáhrává anebo jej neumím spustit a nastavit.:no: [/quote]
Zatial vraj pracuje len na Touch HD, na ostatnych nie, ale snad na tom na XDA zapracuju!:)
Isomil (47)|14.1.2009 10:21
Doufám, docela bych funkci automatického nahrávání hovorů přivítal.
zigzag (226)|14.1.2009 10:55
1. už nějakou dobu se mi občas stane, že po podržení tlačítka vypnutí a odpovědi ANO na upozornění, že "Napájení bude vypnuto....Chcete pokračovat" se mi telefon nevypne, ale místo toho se odhlásí z GSM sítě, resp. nahoře v záhlaví ikonka antény s úrovní signálu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] se změní na ikonku antény s křížkem a objeví se další ikonka s křížkem a 2 malými šipkami [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. nešlo ani vypnout pomocí držení tlačítka více jak 20 s. musel jsem telefon vypnout pomocí funkce suspend Task Manageru od FdcSoftu. pak mi zase nějakou dobu vypínání funguje. neděje se to někomu také? netušíte kde by mohl být zakopaný pes?
NaTuRaL_ce4you (170)|14.1.2009 13:28
EDIT:
[quote=Isomil]Call recording-Staženo, nainstalováno a nic. I pokud program běží, tak žádné hovory nenáhrává anebo jej neumím spustit a nastavit.:no: [/quote]
tiez sa mi vobec neponuklo moznost nahravat hovor. Skusim este naistalovat bud Resco Audio Recorder, alebo nieco podobne. Mozno tento *.cab len doplnil chybajuce subory pre podporu nahravania. Ak to nepojde ani tak, odinstalujem a skusim dalsi subor ktory je vraj upraveny pre VGA rozlisenie. Subor aj prikladam.[/quote]

Tak PANOVE
dnes jsem otestoval - a bezi vse jak ma - hovory to nahrava a neni poznat, ktera strana je ktera - obe strany jako by byly vedle sebe
tady jsem pro vas udelal balicek mozno stazeni zde - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
je tam i navod na instal - postupovat podle nej
ovladani je take jednuduche - staci prijmout hovor a pak v telefonovani stisknout MENU a uplne dole je polozka RECORD a uz nahravate, pak popr.stejnym postupem ukoncite
a prehrani hovoru je tez jednoduche staci v programech najit IN Call Record a hned jsou zobrazeny nahrane hovory - daji se bud ulozit do *.ARM nebo *.WAV a ulozit do zarizeni nebo na kartu

Tak jeste jsem zkusil jednu vec a funguje to nahravaji se jak odchozi tak i prichozi hovory

tak vam preji hodne zaznamenanych hovoru
NaTuRaL

Isomil (47)|14.1.2009 16:46
Na HTC touch pro s originální ROM nemohu potvrdit, protistrana je slyšet opět velmi výrazně slaběji než já.
Nový dialer sice přidal pohodový posuvník pro přijmutí či odmítnutí hovoru (stejně jsem používal S2U takže z mého pohledu nic nepřidáno), ale zato zmizely velké tlačítka přístupná při hovoru, pokud teď chci zapnout hlasitý hovor, musím sahat po stylusu. Toto řešení tedy nedoporučuji.
Docela rád bych se vrátil k původnímu dialeru, ale mám obavy, že když ten nový odinstaluji, starý se asi neobnoví a budu mít nefunkční telefon. Na HR nemám čas ani náladu. Z mé strany zklamání.
Matrix44 (134)|14.1.2009 18:42
mne to este urobilo nejaky bordel v ovladacoch pre BT, a moje BT handsfree mi zacalo detekovat ako stereo, a niekedy ostava vysiet pripojenie s BT sluchatkom, takze doposial nedostupna vec, pocuvanie hudby na mono BT sluchatku ktore nepodporuje tento rezim sa stala skutocnostou. Problem je ze ked ostane vysiet spojenie, tak to sakramensky zerie baterku. Neviem ci nakoniec neskoncim s HR, lebo tento stav sa mi nepozdava :(
Isomil (47)|14.1.2009 19:04
Odinstaloval jsem a zdá se vše v pohodě.
Opět jsem tak nenašel program, který by dokázal (pokud možno automaticky) nahrávat hovory z HTC pro.
Vyzkoušen Resco audio recorder, vito touch, klasický záznam přes poznámky i výše uvedené řešení. Všechny trpí stejnou vadou, protistrana téměř nejde slyšet.
Matrix44 (134)|15.1.2009 08:03
vedel by mi niekto poradit co by som mal este pohladat a rucne vymazat, aby som sa vratil do povodneho stavu, lebo zblbnute BT mi chyba, a do HR sa mi naozaj nechce.

Dik za kazdu radu !
korps (134)|15.1.2009 11:37
Tak daj clear storage abo vycistit ulozisko.Skoro ako HR:)
Isomil (47)|15.1.2009 12:19
Mi pomohl opačný postup než při instalaci. tzn odinstalovat dealer, soft reset, odisntalovat recorder, vymazat knihovnu z windows, softreset.
Hands free používám vestavěnou v autorádiu SONY a nezaznamenal jsem žádný problém.
Matrix44 (134)|15.1.2009 20:10
[quote=korps]Tak daj clear storage abo vycistit ulozisko.Skoro ako HR:)[/quote]
nevymaze mi aj nejake veci co by tam mali ostat ?

[quote=Isomil]... vymazat knihovnu z windows, softreset.[/quote]
ako vymazem knihovnu z windows ?

Dik,
Matrix44

Isomil (47)|16.1.2009 07:52
Používám na PDA Total comander (je free). V něm otevřu adresář Windows a smažu danou knihovnu (to je ten soubor, který jsi do Windows kopíroval s příponou DLL)
Při zobrazení složky Windows přes průzkumníka se knihovny smazat nedají, přes Total Comander bez problémů.
Matrix44 (134)|16.1.2009 14:37
problem je ze ja som nic nekopcil, pouzil som ten *.cab subor, ktory vsetko potrebne nainstaloval. Cize neviem co kde ostalo. Keby som nieco kopcil, tak to zmazem, ale teraz som nahraty ! Aj ked hovory stale nenahrava :D
overgrounder (176)|16.1.2009 14:51
Zdarec lidi, nikde jsem nenasel thread specialne o TF3D. Na panelu zprav se vzdy u aktualnich neprectecnych zobrazi jejich pocet, kdyz na inkriminovanou neprectenou zpravu najedu, trva docela dost dlouho, nez signalizace "neprecteno" zmizi. Kdyz chci v rychlosti projet vsechny zpravy, zustanou mi tam i ty, ktere jsem sice precetl, ale ktere jsem nemel na displeji moc dlouho. Pak prijdou dalsi a ja v tom mam zmatek, co jsem precetl, a co ne. Da se nejak nastavit, aby se "neprectena" zprava stala "prectenou" jakmile se zobrazi na displeji, nebo je vazne TF3D tak pomale, ze to proste nejde? Diky vsem za pripadne reseni.
Tom007_ce4you (76)|17.1.2009 17:26
Potřeboval bych na displeji zrušit proužek, ve kterém mám nyní ikonku CZ klávesnice (Sunnysoft). U Varia jsem z Winows odstranil soubor Ini Tray, ale tady jsem ho nenašel. Díky moc za radu.... viz foto - to červené je pruh, který chci dát pryč.
00311806_Obrazovka_ID1O.jpg
TheMelin (1642)|17.1.2009 22:29
V nastavení sunnysoftu není nějaká položka zobrazovat ikonu v Tray?
Tom007_ce4you (76)|17.1.2009 23:08
Nenašel jsem. Ještě jsem brouzdal po netu...někomu na Kaiserovi pomohlo vymazat soubor internat - tak jsem hledal, ale ve Startup mám názvy jiné - nadějně vypadá AutoShortcut...ale bojím se to smáznout jen tak na zkoušku.
Už jsem odinstaloval českou lokalizaci, protože to podle mě hrozně zpomalovalo....tak když odinstaluju ten Interwriter, třeba bude líp-jestli to jde....

Tady diskuze k tématu s Kaiserem:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27807
Hopino_ce4you (5)|18.1.2009 20:55
Zdravim,jako jen lehce pokrocily uzivatel (predtim jsem mel podle me stredoveky a velmi poruchovy TyTn) mam dotaz: Kdyz pisu z Touch Pro email a chci prilozit 1 nebo vice souboru,ktere mam ulozene na karte (16GB SDHC) v nekolika podslozkach pod sebou, tak mam smulu.Videt je pouze prvni rada slozek na karte. Dalsi uz ne.
Odeslat tak muzu soubor odtud jedine tak, ze na nej v Pruzkumniku klepnu a dam odeslat,atd. nebo soubor presunu do nektere z prvnich slozek, ci primo do telefonu.
Bylo to tak i predtim v TyTn, tak je to mozna omezeni u WM. Docela mi to ale komplikuje zivot. Jinak Touch Pro podle me se vsim o nekolik generaci jinde, nez zminovany TyTn.
Omlouvam se, pokud jsem tady s problemem spatne. NIkde jsem ale nenasel reseni.
Dik za pripadny tip.
Tom007_ce4you (76)|19.1.2009 14:25
Softwarové klávesy v dolní části displeje:
U Varia jsem si mohl sofwarové klávesy přenastavit, u TouchPro jsem nenašel, kde bych to nastavil. Prošel jsem internet, diskuze....nějak jsem neměl štěstí.
Je to tedy možné pomocí nějakého programu? V nastavení to prostě není......
Slavek69 (183)|19.1.2009 15:03
To by ti mohlo pomoct s přemapováním.

http://fantasticbytes.com/products/softkeymanager
bartCZ_ce4you (75)|24.1.2009 19:26
jak je to s page pool u TP ? Ma cenu nastavit nejakou fixni hodnotu ?
Hopino_ce4you (5)|24.1.2009 19:39
[quote=Hopino]Zdravim,jako jen lehce pokrocily uzivatel (predtim jsem mel podle me stredoveky a velmi poruchovy TyTn) mam dotaz: Kdyz pisu z Touch Pro email a chci prilozit 1 nebo vice souboru,ktere mam ulozene na karte (16GB SDHC) v nekolika podslozkach pod sebou, tak mam smulu.Videt je pouze prvni rada slozek na karte. Dalsi uz ne.
Odeslat tak muzu soubor odtud jedine tak, ze na nej v Pruzkumniku klepnu a dam odeslat,atd. nebo soubor presunu do nektere z prvnich slozek, ci primo do telefonu.
Bylo to tak i predtim v TyTn, tak je to mozna omezeni u WM. Docela mi to ale komplikuje zivot. Jinak Touch Pro podle me se vsim o nekolik generaci jinde, nez zminovany TyTn.
Omlouvam se, pokud jsem tady s problemem spatne. NIkde jsem ale nenasel reseni.
Dik za pripadny tip.[/quote]



Nevite nekdo prosim?
Nebo jsem s dotazem mimo?
Dik.
Erikt68i (266)|25.1.2009 14:35
Drobná poznámka k instalacím na paměťovou kartu. Možná, že to tu již bylo publikováno - já to nikde zatím nečetl - tak promiňte.
Pokud se Vám nelíbí ukládání programů při instalaci na kartu do rootu karty, stačí vytvořit v rootu karty adresář "Program Files" - přesně jako je v hlavní paměti, tj. slova začínají velkým písmenem a jsou oddělena mezerou a při dotazu zda instalovat do hlavní paměti nebo na kartu, zvolíte kartu a jupí - programy se automaticky instalují do tohoto adresáře na kartě!!! A hned je větší přehled. Snad to někomu pomůže.
Tom007_ce4you (76)|25.1.2009 20:13
zasláno: 19. leden 2009 @ 15:03
To by ti mohlo pomoct s přemapováním.

http://fantasticbytes.com/products/softkeymanager Slavek69

Pomohlo......díky :yes:
martin_m_ce4you (200)|26.1.2009 12:31
jde to taky úpravou registrů bez nutnosti jakéhokoli sw. pro změnu soft keys v tf3d:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila a tam pro levé tlačítko změnit:
    HomeLSKPath uvést cestu k programu/aplikaci
    HomeLSKText uvést jméno (popisek) tlačítka
    pak obdobně pro pravé tlačítko změnit hodnoty v HomeRSKPath a HomeRSKText

EDIT: tuto diskuzi jsem celou četl už dávno a nepamatuju se zda-li se tady někdo na to pral, takže prosím nekamenovat. děkuji. otázka zní: jde nějak namapovat htc task manager? aby se vysunul po stisknutí nějakého tlačítka? a druhá otázka, jak docílit toho abych na tlačítku on/off (hold) měl psshutxp? děkuji
bartCZ_ce4you (75)|28.1.2009 10:05
jedna otazka, u origo rom, pri zapnuti, pise htc raphael ? nebo htc touch pro ?
Musim reklamovat a flashnul jsem puvodni ROM a pise mi to pri zapnuti htc raphael, a ted jsem uz po tom
vsem flashovani zmateny, jestli to nahodou puvodne nepsalo htc touch pro ....

??? diky moc
bobo.4150.sk (176)|28.1.2009 11:52
Touch Pro
kecinzer_ce4you (332)|28.1.2009 17:01
Včera jsem zjistil, že jde Raphael propojit i klasickým mini-USB konektorem a normálně se nabíjí a funguje synchronizace atd.
bartCZ_ce4you (75)|28.1.2009 17:05
[quote=kecinzer]Včera jsem zjistil, že jde Raphael propojit i klasickým mini-USB konektorem a normálně se nabíjí a funguje synchronizace atd.[/quote]

:D:D:D brzo no .... ne nic proti, ale tohle je jasne, ze to ma mini USB, kdyz se podivas na origo kabel, tak v nem neni zadna elektronika, ktera by z nej delala special kabel. Takze, s normalnim USB samozrejme pojede normalne jako by se nechumelilo.

bartCZ_ce4you (75)|28.1.2009 17:06
Nevite nekdo pls jak tam pri zapnuti dostat zpatky napis "touch pro" ??? Potrebuji kvuli reklamaci.
kecinzer_ce4you (332)|28.1.2009 17:08
[quote=bartCZ]Nevite nekdo pls jak tam pri zapnuti dostat zpatky napis "touch pro" ??? Potrebuji kvuli reklamaci. [/quote]
Zkoušel si nahrávat tu default část romky, která provede opět LOCK zařízení, aby k němu nebylo možné dávat neoficiál ROM? Je to tady někde ve foru v topicu o flashování.
bartCZ_ce4you (75)|28.1.2009 17:14
Právě, že zkoušel, tak ymně to napadlo, že když to locknu tak to bude z5 jak má být, ale ne. Prostě pořád píše "Raphael".

kecinzer_ce4you (332)|28.1.2009 17:16
V tom případě bych to nechal a neřešil to.
Hodo (99)|28.1.2009 17:57
Přes nbhextract si musíš z originální ROM vytáhout soubor *.nb, obsahující splash (to je to startovací logo) a potom přes htcrt tool si *.nb souboru udělat klasickej *.nbh soubor pro naflashování. Určitě to ale někde seženeš na XDAčku. Pokud ne, zkusil bych to pro tebe připravit, ale dřív než zejtra to asi nebude ...

Edit:
Tak na XDAčku jsem našel tohle, jsou tam přímo linky na stažení splash screenu original HTC, snad to bude ono.
DColombo (9)|28.1.2009 22:43
Zdravím, tak uvažuji o koupi tohoto přístroje, ale kamkoliv se podívám do různých témat, všude se píše o nějakých problémech s tímto zařízením. Tak nevím nevím. Nikdy jsem neměl s mobilem problémy, počínaje od mé N9210i Communicator, přes SE 910i, SE 990i, N73 až do mého posledního kousku Palm Treo 750. Tak nevím, jestli to má vůbec cenu přecházet na něco, co je podle mě "in", ale dle zjištění tady s pořád nějakou vadou nebo problémem. A tak se proto ptám, je opravdu HTC Touch Pro zařízení, do kterého má cenu investovat? Peníze nehrají v tomto případě hlavní roli, jde o spokojenost s přístrojem, o kvalitu, o záruku toho, že bude vše fungovat tak, jak má. Děkuji za odpověď a doufám, že se brzy přidám k Vám - majitelům tohoto krasavce.
martin_m_ce4you (200)|28.1.2009 23:15
tak na todle jen řeknu toto: hw parametry tohoto zařízení jsou v dnesní době víc než dostačující. hw klávesnice je bomba! když si zvykneš, už nebudeš chtít nikdy nic jiného (můj případ). osobně s tímto zařízením nemám žádné problémy (až na nějaké uživatelské "kosmetické" úpravy). za sebe dávám 9,5 z 10. ať se vyjádří taky ostatní...