Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

instalace x500+ pod WXP

tino_01 (37)|27.5.2008 11:27
stala se mi nepříjemná věc. Chtěl jsem si rozchodit etena na novém booku (ibm lenovo R61). Po připojení USB mi to hlásí neznámé zařízení. Nainstalují se jakési ovladače pro "neznámé zařízení". Nepomůže ani když zkusím připojit pda k jinému usb portu, restart, ani aktualizace ovladačů - nic to nenajde ani na windows ani na CD. Vypadá to jakoby se někam zapsalo ID toho USB a vždycky to nainstalovalo jen "neznámé zařízení".

Neznáte nějaké řešení?

díky
eidamo (43)|27.5.2008 13:16
1. Pripoj si E-TENa
2. V Device manageri si najdi "nezname zariadenie" -> "vlastnosti" -> "podrobnosti" a v identifikácii najdes takyto nejaky jeho kluc "USB\VID_045E&PID_0301\7ABF5000- ....."
3. Cez REGEDIT si daj najst a zmas vsetky taketo kluce.... (nemusis dat hladat cely retazec, staci jeho cast napr. VID_045E&PID_0301\7ABF5000 )
4. odpoj E-TENa
5. restartuj XP a E-TENa a po opatovnom pripojeni by to malo nabehnut....(nezabudni mat nainstalovany ACTIVESYNC)

tino_01 (37)|27.5.2008 21:46
tak bohužel... udělal jsem jak jsi napsal a stále nic. Po restartu se tam objevilo neznámé zařízení, které bylo úspěšně nainstalováno. Bohužel se v správci zařízení neobjevilo. Takže opakovat jsem musel po slepu. Tzn. najít v registrech klíč pro neznámé zařízení a ten odstranit. Samozdřejmě to nepomohlo. Snažil jsem se i najít nějaký ovladač, ale taky bez úspěchu...
tino_01 (37)|28.5.2008 08:03
takže nakonec pomohlo, že jsem restartoval PDA napojený kabelem na booka.