Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kryt HTC P3300

jenda.master (6)|21.5.2008 20:09
zdravim,
nevíte náhodou někdo jestli by se dal někde sehnat nahradni (kompletni) kryt na tento telefon? Po pulročním používání telefon vypada dost odrene a osoupane... A to se k nemu chovam hooodne slusne,nosim v pouzdru atd...
Nesli (409)|21.5.2008 20:26
To teda nevím, mám 3300 staré cca 4 měsíce, téže s dobrým zacházením a pouzdrem a vypadá jak kdybych ho před půl hodinou vytáhl z krabice:cool: ;)
...
Nechat si ho v servisu překrytovat, ale to bych vydel tak na 1500 až 2000, zkus možná mrknout na Ebay, zeženeš levněji a překrytujes si ho sám..;) :D :D
jenda.master (6)|21.5.2008 21:49
jako mozna sem to trochu prehnal s tim ze vypada hrozne...ale na zadni strane,kolem te gumy co kreje konektor GPS a GSM se mi z neznameho duvodu zacala odlepovat barva...
jenda.master (6)|21.5.2008 21:50
[QUOTE="Nesli"]To teda nevím, mám 3300 staré cca 4 měsíce, téže s dobrým zacházením a pouzdrem a vypadá jak kdybych ho před půl hodinou vytáhl z krabice:cool: ;)
...
Nechat si ho v servisu překrytovat, ale to bych vydel tak na 1500 až 2000, zkus možná mrknout na Ebay, zeženeš levněji a překrytujes si ho sám..;) :D :D [/QUOTE]

jako mozna sem to trochu prehnal s tim ze vypada hrozne...ale na zadni strane,kolem te gumy co kreje konektor GPS a GSM se mi z neznameho duvodu zacala odlepovat barva...

omlouvam se za dvoji pridani....
Nesli (409)|21.5.2008 22:24
No ta barva je nastrikova, a kdyz uz se loupe tak se loupe poradne:D :D :!:
Nevim no, mozna bych si rozmyslel zda se ti to vyplati, osobne bych to asi nechal byt..
jenda.master (6)|23.5.2008 18:00
[QUOTE="Nesli"]No ta barva je nastrikova, a kdyz uz se loupe tak se loupe poradne:D :D :!:
Nevim no, mozna bych si rozmyslel zda se ti to vyplati, osobne bych to asi nechal byt..[/QUOTE]

Hele, jeste jeden dotaz na tebe, v podpisu mas ze to mas pretaktovany na 273 MHz, ja se zatim odvazil jen na 234MHz, jak to slape na tom tvym taktovani, co baterka, teplota, atd... Dik
Nesli (409)|23.5.2008 18:27
Na tech 273 mi to beha uuplne v pohode, a hlavne stabilne :D :D, i na 286 se to rozjede, ale pokud spustim nejakou slozitejsi aplikaci tak se to zasekne, pak HR a jednou uz jsem to kvuli te 286 musel preflashovat:cool:
..
Ono co se taktovani tyce je potreba si uvedomit, ze kazde CPU je trochu jine(tj obsahem necistot atd.), tudiz kazde je jinak taktovatelne, jsou OMAPy co nejdou vys jak na 221, ale videl jsem uz i 301Mhz ;)
Je potreba postupne po jednotlivych krocich zvysovat takt, po kazdem takovem kroku spustit nejaky narocny test (pr. benchmark na grafiku, komprese a tak) a postupovat tak dlouho dokud zarizeni nezacne zlobit, pak se jednoduse vratis o krok zpet a melo by to bez problemu slapat;) - ale delas tak na vlastni riziko, i kdyz musim rict ze temer neni moznost jak to takhle odvarit, pokud bydes postupovat tak jak jsem psal..
Jinak na teplote se to nepodepise, tyto CPU "nepecou" jak ty od stolnich PC, ale baterka pak vydrzi min, neb je spotreba proudu vetsi- na to se pak, pokud treba pouzivas Battery status, vyplati pouzit funkci, ze ti to CPU tatkuje samo podle aktualni potreby zatizeni procesoru
:cool:
Nesli (409)|23.5.2008 18:30
Jinak co se rochlosti na tech 273 Mhz tyce - neprekonatelne :D :D
hankie666 (2)|23.5.2008 21:25
Napriklad tu sa da kupit: http://cgi.ebay.com/FULL-HOUSING-CASE-FOR-HTC-P3300-ARTEMIS-DOPOD-P800W_W0QQitemZ160243109041QQihZ006QQcategoryZ20336QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ShippingPayment cena 47 $ aj s dopravou celosvetovo. do 3-4 tyzdnov to dorucia na postu.
bixenon (14)|27.5.2008 13:03
tak ten kryt shanim taky akorat,ze ja ho nemam vubec,rovnou jsem ho ztratil a je to teda dost des bez nej.vypada to hrozne.no ale ted to nejdulezitejsi a to,ze jsem dostal informaci,ze v t-mobilu ho prodavaji kolem 500,-
bixenon (14)|28.5.2008 16:40
takze beru zpet.s tim t-mobilem to byla spatna informace,ale jsem ted nakontaktovan na jeden servis kde to zatim vypada nadejne.az budu vedet podrobnosti,tak sem napisu
Honza102 (182)|29.5.2008 14:25
Kryt zde